Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Której postaci nie lubicie? ocena: 9,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


nie lubię: Shenrona złego, C17 i Pilafa
Shenron - nie uznaję DBGT, lubię tylko trochę Bebi
C17- po prostu [ ort! ]
Pilaf - w DBGT - * całą serię już w pierwszym odcinku...

Bez wulgaryzmów.
SoheiMajin Gotenks
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do nielubianych postaci znowu mi się przypomniało.
Nie cierpię również drużyn Garlica jr.Jak i mówiłam wcześniej samego Garlica,
Jego samego też dlatego, że był w 1 filmie Z(nienawidzę tego filmu) i , że był postacią niezabardzo oryginalną(trochę groźniejsza wersja Pilafa).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.714
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja zawsze nie lubiłem Buu, i to nie zależnie od jego formy. BLE...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.680
Posty: 37
Jak na początku ktoś był zły, to go nie lubiłam np. Tenshina, ale jak stał się dobry to już go bardzo lubiłam haha xD
Chyba Uub nie lubię, bo przez niego się skończył DBZ ;D
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


skejciara napisał(a):
Chyba Uub nie lubię, bo przez niego się skończył DBZ ;D
Nie przez niego, on był taką bramką do następnej serii, nie jego wina
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.680
Posty: 37
Kathlar napisał(a):
skejciara napisał(a):
Chyba Uub nie lubię, bo przez niego się skończył DBZ ;D
Nie przez niego, on był taką bramką do następnej serii, nie jego wina
Jego wina ;p Gdyby nie on Goku by z nim nie odleciał

A DB GT nie był robiony przez Akire, więc jak dla mnie nie była to jakąś bramka, tak się miał po prostu ogólnie skończyć. A DB GT to zupełnie inna sprawa..
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.535
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
tak własnie, zgadzam siem ze skejciarom. to przez uuba zakoniczyli dbz, gdyby nie on to goku by nie odleciał i by sie nie skończyło! przecież oni tam trenowali i wrócili w gt! to też było fajne! ale to nei wina w sumie uuba tylko goku, bo go tam zabrał, gdyby się nie zjawił i nie sprowokował uuba to by nic się nie okazało i by go nie zabrał na trening i by się dbz nie skończyło, które miało się zakończyć przy zabicie freezera i wybuchu namek, na którym był goku.
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.680
Posty: 37
Ja po prostu szczerze mówiąc nie uznaje DB GT, podoba mi się parę motywów, ale traktuje to jako dodatek ;] Dlatego dla mnie Uub jest winien!

Jak to miało się skończyć przy Namek? 27/28 tomów to by mało było ;D
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.746
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
skejciara napisał(a):
Ja po prostu szczerze mówiąc nie uznaje DB GT, podoba mi się parę motywów, ale traktuje to jako dodatek ;] Dlatego dla mnie Uub jest winien!

Jak to miało się skończyć przy Namek? 27/28 tomów to by mało było ;D
To by było dużo. Jak myślisz, ile mang osiąga ok. 380 chapterów?

A od siebie to nie lubię jedynie Mr. Satana, który był totalnym śmieciem, a przywłaszczył sobie chwałę i zaszczyty Ghana, jego ojca i drużyny Z. Tak, może pomógł uratować Ziemię przed Buu, ale dla mnie to za mało by mu wybaczyć.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Son Mati: 28.12.2008, 4:17
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.680
Posty: 37
Son Mati napisał(a):
skejciara napisał(a):
Ja po prostu szczerze mówiąc nie uznaje DB GT, podoba mi się parę motywów, ale traktuje to jako dodatek ;] Dlatego dla mnie Uub jest winien!

Jak to miało się skończyć przy Namek? 27/28 tomów to by mało było ;D
To by było dużo. Jak myślisz, ale mang osiąga ok. 380 chapterów?

A od siebie to nie lubię jedynie Mr. Satana, który był totalnym śmieciem, a przywłaszczył sobie chwałę i zaszczyty Ghana, jego ojca i drużyny Z. Tak, może pomógł uratować Ziemię przed Buu, ale dla mnie to za mało by mu wybaczyć.
No dobra, może jest to dużo, ale ja się cieszę, że są 42 tomy, czyli jeszcze więcej (akurat jestem w trakcie kompletowania
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A od siebie to nie lubię jedynie Mr. Satana, który był totalnym śmieciem, a przywłaszczył sobie chwałę i zaszczyty Ghana, jego ojca i drużyny Z. Tak, może pomógł uratować Ziemię przed Buu, ale dla mnie to za mało by mu wybaczyć.
A tam śmieciem. Sprytny był i tyle. Poza tym Goku i reszta raczej nie byli by zachwyceni jakby nie mogli w spokoju trenować, bo jacyś paparazzi by ich ciągle ganiali jak Satana. A Gohan to pipa, i dobrze mu tak.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.593
Posty: 34
Ja nie lubie Bebiego
Do gustu nie przypadł mi Kivi

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.651
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Mnie wnerwia Ubub. Ani w DBZ ani w GT nic nie zrobił...
kim on w ogóle [ ort! ] jest! Przez niego gruby bubu opuścił Herkulesa, a ta moc nic nie dała...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.703
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Jak nie zrobił nic w GT???? Polecam obejrzeć sagę Bebi. Przecież Uub pomógł songowi pokonać potwora. A sam posiadał ogromną moc i jak powiedział songo "Można się przestraszyć" (wg mnie transformacja Uuba była najlepsza w GT a nie jakieś super sayany )

Jak miałbym dodać jeszcze kogoś kogo nie lubię oprócz tych których wymieniłem to powiem że złych smoków oprócz najsilniejszego. Bo cała reszta to były przyszcze ( no może jeszcze su)

szczecin
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.815
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Ja do pewnego momentu nie lubiłem Vegety, ale to się zmieniło. A tak ogólnie to nie cierpię :
Freezy- Pewny siebie debil, który myślał że jest najpotężniejszy
Mr. Satan- przywłaszczał sobie zwycięstwa Z teamu.
Garlick Jr.- był nieśmiertelny, a przegrał ze śmiertelnymi, dał się Piccolo zrobić w...konia
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Goku28a napisał(a):
Jego wina ;p Gdyby nie on Goku by z nim nie odleciał

A DB GT nie był robiony przez Akire, więc jak dla mnie nie była to jakąś bramka, tak się miał po prostu ogólnie skończyć. A DB GT to zupełnie inna sprawa..
bramka czyli jakiś wątek na wypadek jakby Akira chciał jednak coś napisać, albo sprzedać komuś prawa autorskie, a gdyby Goku nie odleciał to by się skończyło tak samo, tylko że Goku i Vegeta walczą i ktoś wygrywa np.
Ojciec napisał(a):
Mnie wnerwia Ubub. Ani w DBZ ani w GT nic nie zrobił...
kim on w ogóle [ ort! ] jest! Przez niego gruby bubu opuścił Herkulesa, a ta moc nic nie dała...
nic nie zrobił? Gdyby nie on to Pan by zginęła z ręki Gohana, był mocniejszy niż wszyscy half-saiyanie naraz i to ma być nic? A połączenie było dobre i gdyby był starszy i miał doświadczenie Goku to by pojechał Bebiego jakby chciał...
Goku28a napisał(a):
Ja do pewnego momentu nie lubiłem Vegety, ale to się zmieniło.
Ja tam Vegetę lubiłem od drugiego odcinka, w którym się pokazał, bo w pierwszym powiedział dwa zdania ...
Po pierwsze Nappa, idiota jakich mało. Myślał, że jest nie pokonany. Nie lubie też Cella. Nie mogłem na niego patrzeć! Nie cierpiałem Krillina. Taka ciota. Hmmm. Nie przepadam też za Genialnym Żółwiem i Chi-chi. Może to dziwne ,ale nie lubie Goku! Jakiś taki jakiś.
to ty w ogóle lubisz tą mangę ?
VegettoSSJ napisał(a):
Goku bo za bardzo silny jest...
...
Ja: lubiłem chyba wszystkich, kiedyś napisałem, że nie ale to się zmieniło, bo bez np. takiego Pilafa była by zupełnie inna fabuła DB, DBZ i DBGT, a on miał jakimś tam nie najgorszy humor
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.692
Posty: 59
Ja nie lubiłem zbyt Garlicka Jr. w ogóle [ ort! ] cała jego saga mi się nie podobała. Nie przepadałem też za Uubem, taki dziwny chuderlak, miał ogromną siłę bez większego wysiłku, według mnie nie potrzebny..
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.582
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
hmmm ja nie lubiłam najbardziej buu ale tylko jego złych postaci , najbardziej nielubiany przeze mnie był kid buu...

wkurzał mnie też początkowo Hercules , za to jak przypisywał całą sławę sobie i jak wmawiał wszystkim jak to on skopał Ceela
halux Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
halux
Dni na forum: 5.577
Posty: 19
Skąd: Łódź
ja za to nie lubie kid buu,nic nie mowil, co prawda bil sie dobrze, ale nie podobal mi sie
fraglanc94 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.577
Posty: 5
Skąd: starachowice
Ja nie lubię freezera bo za wszelką cene chciał zniszczyc planete namek . komurczak bo chciał zniszczyc ziemie i zabił goku i mnie to wkurzyło bardzo.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Której postaci nie lubicie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook