Forum Dragon Ball Nao

» X-Men Geneza: Wolverine (2009)

Strony: 1, 2, 3  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Po spieprzeniu fabuły w X-Menach,tworcy nie maja juz pomysłu na tworzenie kolejnych czesci,z tego powodu nakrecaja 2 Genezy(czyli opowiesci o pojedynczych bohaterach): o Wilczku i ''Władcy metali'' z polskiego getta-magneto.jednak na razie najblizej temu pierwszemu więc na mim sie skupimy,pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów – tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia.

Obraz

W role Logana wciela sie Hugh Jackman znany z 3 filmów o losach mutantów,jak zapewniaja twórcy ma byc,mroczniejszy i bardziej brutalniejszy od poprzedników,złosliwi twierdza ze moze byc lepszy od ''Mrocznego Ryczerza'' (w to raczej nie licze).Mniej wiecej znacie jego historie wiec rospisywac sie nie bede,ale jara mnie gambit

pozycja obowiązkowa na 2009r

oficjalny trailer: http://pl.youtube.com/watch?v=OX6H7t1wXZI

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 08.02.2009, 0:14
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.732
Plusy: 1
Posty: 538
Hohoho zdaje się, że trzeba odłożyć pieniążki na kino. Po Trailerze można spodziewać się czegoś ciekawego. Historia wydaje się zaczynać od samego początku, czyli dzieciństwa Wolverina. W produkcjach serialowych, mamy do czynienia jedynie z momentem przemiany Logana w mutanta, nic przed to. Nie czytałem komiksów, tak więc nie mogę być pewien, czy tam też jest podobnie, czy nie. Ciekawie będzie zobaczyć jego poczynania przed, zdobyciem adamantowego szkieletu. Co robił, jak wyglądało jego dzieciństwo itp.
Sądzę, że film w całości będzie w stanie wyczerpać, wszystkie wątki dotyczące Wolverina.
Boję się jedynie, żeby twórcy zbytnio nie przeholowali. Mając wolną rękę w doborze histori, można zrobić coś olśniewającego albo coś tragicznego. Trzeba na to uważać.
Sądzę że nie zabraknie też jakiegoś wątku psychologicznego, który skupi się na doznaniach związanych z przyjęciem nowej "mocy". Tak czy siak, produkcja wydaje się być ciekawa i warta zobaczenia na dużym ekranie. Poza tym, po ostatnich dokonaniach Marvela : The Dark Knight i Ironman, spodziewam się czegoś naprawdę dobrego.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Thorik napisał(a):
Poza tym, po ostatnich dokonaniach Marvela : The Dark Knight i Ironman, spodziewam się czegoś naprawdę dobrego.
the dark knight nie jest adaptacja marvela tylko DC Comics

Thorik napisał(a):
Ciekawie będzie zobaczyć jego poczynania przed, zdobyciem adamantowego szkieletu

nom szczególnie jego poczynania na wojnie
Thorik napisał(a):
Boję się jedynie, żeby twórcy zbytnio nie przeholowali
nie wiem czy dostrzegłes w trailerze,ze jakis dzieciak (prawdopodobnie Logan) z pazurami sie na kogos rzuca i to mnie troche odstraszyło bo on raczej od urodzenia nie miał adamantu

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.732
Plusy: 1
Posty: 538
Katzu~no~Yuutsu napisał/a :
nie wiem czy dostrzegłes w trailerze,ze jakis dzieciak (prawdopodobnie Logan) z pazurami sie na kogos rzuca i to mnie troche odstraszyło bo on raczej od urodzenia nie miał adamantu
Nom zauważyłem. Sadzę że to nie Wolverin. Może jakaś broń stworzona na bazie jego, która ma za zadanie go zabić, czy coś w tym stylu. Poza tym czerwony szlafrok nie pasuje do Logana xD No ale głowę miał dość owłosioną więc może to i on. Nie wiem, zobaczymy.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Thorik napisał(a):
Nom zauważyłem. Sadzę że to nie Wolverin. Może jakaś broń stworzona na bazie jego, która ma za zadanie go zabić, czy coś w tym stylu. Poza tym czerwony szlafrok nie pasuje do Logana xD No ale głowę miał dość owłosioną więc może to i on. Nie wiem, zobaczymy.
To chyba ta dziewczyna z komiksów, co też miała szpony i była doskonalszą wersją.
Miała zabić Wolverine
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Rosomaczek dostał adamentium chyba w trakcie 2 wojny światowej?
Pazury nie było z żadnego stopu metalu, po prostu po pokryciu szkieletu zostały i one zalane nim. Jak niby czysto metalowe szpony mogłyby reagować w ten sposób, czyżby musiał przekształcić budowę szkieletu i układ mięśni?
Ten przeciwnik Logana wydaje mi się być Szablo-zębnym. On posiadał tą samą umiejętność regeneracji, więc obydwaj mogli dostać szkielety z adamentium.
No i Rosomaty bohater był brutalny więc powinni go takim ukazać w filmie.

Czekam na film.

=====================
Kathlar napisał(a):
Nie miał szkieletu z adamentium, mieli go tylko Logan i ta dziewczyna o której mówiłem
No cóż, strzeliłem gafę. Tylko, że Sabertooth również dostał adamentowy szkielet. Przykro mi.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 02.01.2009, 0:38
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ten przeciwnik Logana wydaje mi się być Szablo-zębnym. On posiadał tą samą umiejętność regeneracji, więc obydwaj mogli dostać szkielety z adamentium.
Nie miał szkieletu z adamentium, mieli go tylko Logan i ta dziewczyna o której mówiłem
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.047
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Zapowiada się ciekawy film . Z miłą chęcią obejrzę, jeżeli pojawi się w kinach.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.838
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Bardzo dobry film się zapowiada. Nie będę oryginalny, mówiąc, że Wolverine jest moją ulubioną postacią z X-Menów. Historia życia Jamesa, nadaje się jak najbardziej na dobrą fabułę do filmu. A teraz kilka odpowiedzi na nurtujące Was pytania:

W serialu animowanym Logan (notabene to jego ksywa nie imię) jest ukazany kilka razy nim zostaje obdarowany szkieletem z adamentium. Nie rozumiem stwierdzenia Twojego Thorik, że jest ukazany moment przemiany w mutanta. Mutantem przecież Wolverine był od zawsze. Urodzony w XIX wieku, James Howlett brał udział w bitwie między Północą a Południem, pierwszej, oraz drugiej wojnie światowe (z kapitanem Ameryka u boku)j. Biorąc pod uwagę te daty, to Logan może mieć około 180 lat ... Jego podstawowymi zdolnościami, są wyostrzone zmysły, oraz czynnik uzdrawiający w organizmie. Właśnie dzięki owej zdolności, Logan został pochwycony przez naukowców kanadyjskich, oraz profesora Tanake, który nadzorował proces łączenia adamentium ze szkieletem. Notabene ta dziewczyna z pazurami, nazywa się Yuriko i Logan poznał ja podczas zwiedzania Japonii. Jej ojcem był właśnie Tanaka. Jej ręce oraz włosy zostały zastąpione metalowymi implantami, natomiast pazury, to implanty skórne wraz z adamentium. Co do Szablozebnego, to on w dalszych częściach zarówno serialu, jak i komiksu dostaje także szkielet z adamentium. Ci dwaj panowie znają się jeszcze z pracy w kanadyjskiej organizacji rządowej, gdzie Logan nie miał jeszcze pazurów. Tam wraz z Silver Range, Szablozebnym i kolesiem na M (nie pamietam:P) tworzył zespół do zadań specjalnych. Wtedy nadano mu ksywe broń X. Po ucieczce z laboratorium Tanaki, włóczył się po pustkowiu i żył wśród zwierząt, pomalutku się do nich upodabniając. Dopiero jednego razu trafił na pewną panią doktor, która okazała mu uczucia i pomogła. W zamian za to Logan znów dał się zwerbować do innej tajemnej organizacji. Po odejsciu z niej zwiedził cały świat, aż w końcu koło roku 1980 spotkał profesora Xaviera. Był bodajże 7 X-menem. Dzięki szkieletowi z adementium, jego szkielet jest całkowicie nie do złamania (co kilka razy było obalone w komiksie). Dodatkowo zyskał on ponad ludzką siłę. Jego pazury, to kości na dłoni, które zostały nasycone adamentium i połączyły się w 3 pazury. Kiedyś było wyjaśnione w komiksie, że pazury wysuwaja się, gdy Wolverine mocniej zacisnie piesc (nie mniej nie wydaje mi sie, by tak wlasnie było). Jak widac, jest to jedna z najciekawszych postaci z X-menów i warto czekać na film z nią. Ja się na pewno wybiore:). Pozdro dla fanów Wolva .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.732
Plusy: 1
Posty: 538
Focus napisał :
Nie rozumiem stwierdzenia Twojego Thorik, że jest ukazany moment przemiany w mutanta. Mutantem przecież Wolverine był od zawsze. Urodzony w XIX wieku, James Howlett brał udział w bitwie między Północą a Południem, pierwszej, oraz drugiej wojnie światowe (z kapitanem Ameryka u boku)j. Biorąc pod uwagę te daty, to Logan może mieć około 180 lat ...
To jedynie nieścisłość w mojej wypowiedzi. Chodziło mi o eksperyment, przez który staje się właścicielem adamantowego szkieletu.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.047
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Focus napisał(a):
W zamian za to Logan znów dał się zwerbować do innej tajemnej organizacji. Po odejsciu z niej zwiedził cały świat, aż w końcu koło roku 1980 spotkał profesora Xaviera. Był bodajże 7 X-menem.
Muszę się z Tobą nie zgodzić . To nie Logan odszedł z organizacji i spotkał Xaviera, tylko Xavier przybył po "Broń X" do tajnej bazy wojskowej, w celu zwerbowania go do nowej piątki X-Menów. Nie wiem czy był siódmym X-Menem, ale razem z Collosusem, Nightcrawlerem, Thunderbirdem, Cyclopsem, Storm i jeszcze kilkoma innymi mutantami, tworzył nową drużynę X-Menów.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 04.01.2009, 17:14
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Nigdy więcej nowego X-Mena!!!


To właśnie pomyślałem, przed obejrzeniem trailera. Zajawka jest znakomita, niczym nie przypomina wypocin z "ostatniego bastionu", ani też popłuczyn w stylu Mumia -> Król Skorpion; DaredEvil -> Elektra etc.

Jedyne zastrzeżenie mam do tego, że trailer za dużo zdradza i może się okazać, że większość dobrych scen została już w nim zawarta....

ps.: eMate- a kto tworzył starą?
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


eMate napisał(a):
Cyclopem
Cyklop chyba w pierwszej był
eMate napisał(a):
Collosusem
czy o czymś nie wiem ?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
widze temat az huczy ,ale nie sprzeczajmy sie jak obejrzymy to zobaczymy co było prawdą

zapomniałem dodac najwazniejszego,data premiery

1.05.09r POLSKA
29.04.09r ŚWIAT

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.598
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
1.05.09r POLSKA
29.04.09r ŚWIAT
O, widzę, że mamy tylko kilku dniowe opóźnienie! A co do filmu to zapowiada się nieźle. Nareszcie kolejny film z postacią z Marvela. Myślę, że po obejrzeniu zwiastunów film mi się spodoba. Uważam, że wygląd bohaterów jest świetny, nie mam się czego doczepić.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.047
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kudłaty napisał(a):
ps.: eMate- a kto tworzył starą?
Cyclops, Jean Grey, The Beast, Iceman oraz Angel. Później zaczęli dochodzić inni, tacy jak Banshee i Havok (brat Cyclopsa). Po pewnej misji, cała piątka (oprócz Cyclopsa) postanowiła się rozejść, więc Xavier razem ze Scottem postanowili utworzyć nowy skład.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Zostawcie Cyca lopsa w spokoju.


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
1.05.09r POLSKA
29.04.09r ŚWIAT
Muszę polecieć do stanów na premierę.

Mam nadzieję ujrzeć w filmie jak najwięcej rzezi. Wszak Rosomak był agresywny i troszkę zszargany. Jest również motyw z ukochaną, która [powinien] zabija Sabertooth. Nom nom
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.872
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Widziałem trailer nawet niezły, zapowiada się dobry film. Choć jak to z trailerami bywa, niby fajny a film czasem kicha, ale bądźmy dobrej myśli. Jak na razie jedna rzecz z trailera mi nie pasuje. Szablo-zębny jest taki jakiś bez wyrazu, choć do premiery może się to zmieni. Oczywiście do kina się wybiorę, niema innej opcji.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polski plakat:)


Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » X-Men Geneza: Wolverine (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook