Forum Dragon Ball Nao

» X-Men Geneza: Wolverine (2009)

Strony:   1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Film (niedorobiony) jest od paru dni w necie, sprawę wycieku bada FBI

Za X-Menem nigdy nie przepadałem, ale film z chęcią obejrzę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
wiem, juz ogladałem moze arcydziełem nie jest ale da sie obejrzeć. Jeden poważny błąd twórców to taki ze z sabertooth'a zrobili brata Logana O_0

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
Mnie tu jeszcze nie było?! Zaraz to nadrobię ;p
Focus napisał(a):
Pozdro dla fanów Wolva .
Masz kogoś konkretnego na myśli? xD

Ach muszę, muszę na to iść!

Sabertooth, przynajmniej według trailera, jest ojcem Logana. Chyba.. A młodzieniec z kościanymi szponami to rzeczywiście James "Logan" Howlett.

Nie mogę się doczekać tego filmu od czasu, jak tylko obejrzałam pierwszą część filmu. Komiksów Marvela nie znoszę z reguły, więc nie czytałam. Dlatego za ewentualne błędy z góry przepraszam.

Old Cyceron napisał(a):
Pazury nie było z żadnego stopu metalu, po prostu po pokryciu szkieletu zostały i one zalane nim. Jak niby czysto metalowe szpony mogłyby reagować w ten sposób, czyżby musiał przekształcić budowę szkieletu i układ mięśni?
Ten przeciwnik Logana wydaje mi się być Szablo-zębnym. On posiadał tą samą umiejętność regeneracji, więc obydwaj mogli dostać szkielety z adamentium.
Logan urodził się z takimi pazurami. Oto pełna lista jego "talentów":
-regeneracja- praktycznie nieograniczona
-szpony- kościane, między czterema palcami, od małego do wskazującego, zalane adamentium, jak wyżej wspomniano, podczas aplikacji metalu w laboratorium Stykera
-wyczulone zmysły- węch i słuch
-umiejętność chodzenia po drzewach xD (czego chyba nauczył się sam ^^)

Ach muszę!!
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kyasarin napisał(a):
Sabertooth, przynajmniej według trailera, jest ojcem Logana. Chyba.. A młodzieniec z kościanymi szponami to rzeczywiście James "Logan" Howlett.
sabertooth jest jego bratem w filmie oczywiscie

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Sabertooth, przynajmniej według trailera, jest ojcem Logana. Chyba.. A młodzieniec z kościanymi szponami to rzeczywiście James "Logan" Howlett.
No ojcem na bank nie jest, z tego co pamiętam.
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
sabertooth jest jego bratem w filmie oczywiscie
Bratem ale chyba krwi co
Logan urodził się z takimi pazurami.
W pierwszych solowych przygodach Logana, według scenariusza Claremonta, jest co nieco o pazurach. Wolverine ma na rękach trzy wypustki z których wychodzą ostrza, co sugeruję że szpony zostały dołączone do jego ciała, podczas eksperymentów. Natomiast w komiksie Wolverine Origins, powiedziane jest jasno, że Logan miał pazury od urodzenia, kościane, później zalane admantium. Origin według mnie po prostu ewoluował, podoba mi się rozwiązanie że Logan miał szpony od urodzenia. Tak na marginesie polecam pierwsze solowe przygody Wolva, co prawda komiksy powstały w latach osiemdziesiątych, ale się bronią.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 03.04.2009, 21:04
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Piechu napisał(a):
Tak na marginesie polecam pierwsze solowe przygody Wolva, co prawda komiksy powstały w latach osiemdziesiątych, ale się bronią.
Chodzi ci o to, co tam na początku w jakiejś knajpie walczyli z jakimś mocnym kolesiem ? To mam te komiksy
Piechu napisał(a):
No ojcem na bank nie jest, z tego co pamiętam.
nie jest.
Piechu napisał(a):
W pierwszych solowych przygodach Logan, według scenariusza Claremonta. Wolverine ma na rękach trzy wypustki, z których wychodzą ostrza, co sugeruję że szpony zostały dołączone do jego ciała, podczas eksperymentów. Natomiast w komiksie Wolverine Origins, powiedziane jest jasno że Logan miał pazury od urodzenia, kościane, później zalane admantium. Origin według mnie po prostu ewoluował, podoba mi się rozwiązanie że Logan miał szpony od urodzenia.
ta, spoko nawet
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Kathlar napisał(a):
Chodzi ci o to, co tam na początku w jakiejś knajpie walczyli z jakimś mocnym kolesiem ? To mam te komiksy
Ogólnie chodzi mi o pierwsze 23 komiksy z Wolvem, gdzie głownie scenarzystą był Chris Claremont. Jeżeli Cie temat interesuję, to można dostać te komiksy w wydaniu zbiorczym, Essential:Wolverine. W sumie jest mały zgrzyt, w sklepie cena astronomiczna, osiemdziesiąt złotych, ale od czego jest Allegro.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Piechu napisał(a):
Bratem ale chyba krwi co
Nie, w filmie on jest jego bratem uwaga spoiler!!
W filmie na poczatku do domu Jamesa (wolverina) i Victora puka facet i podaje sie za ojca ''Rosomaka'', ten wpada w furie i go zabija, nastepnie razem uciekają i razem walczą w różnych walkach zbrojnych

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Piechu napisał(a):
Ogólnie chodzi mi o pierwsze 23 komiksy z Wolvem, gdzie głownie scenarzystą był Chris Claremont. Jeżeli Cie temat interesuję, to można dostać te komiksy w wydaniu zbiorczym, Essential:Wolverine. W sumie jest mały zgrzyt, w sklepie cena astronomiczna, osiemdziesiąt złotych, ale od czego jest Allegro.
mam to i drugi tom a trzeciego chyba jeszcze nie ma ;[
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Kathlar napisał(a):
drugi tom
Drugi tom to już porażka, aczkolwiek kultowa ramotka dla fanów Logana.

[ Dodano: 03.04.2009, 21:43 (po 7 minutach) ]
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Nie, w filmie on jest jego bratem uwaga spoiler!!
Spoiler przedstawia się ciekawie, co powoduje że konflikt miedzy Creedem i Loganem nabierze lepszej dramaturgi. Bardzo fajnie prezentuję się Creed, na trailerach, na początku byłem sceptyczny co do niego, ale się przekonałem.
Najbardziej czekam na jego występ

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tak gwoli ścisłości- w komiksie pojawiały się opcje pokrewieństwa między Sabretoothem a Wolverinem, ale wszystkie tropy zostały później obalone.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Czytałem ten komiks, ogólnie chodziło o to że Szablo-zębny jest ojcem Wolva. Co jak wspomniał Franek, zostało później obalone. Swoją droga dość przeciętna historia, ale luknąć można.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
dla tych co ida do kina nastapiła zmiana premiery, film bedzie u nas grany szybciej , tj. 30 kwietnia o dzień wczesniej niz w USA

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.731
Plusy: 1
Posty: 538

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Marvel może śmiało ogłosić, że osiągnął kolejny sukces. Wprawdzie "X-Men Geneza Wolverine" wyprodukowało Fox Studio, ale postać jest własnością Marvela i to z tą firmą utożsamiany jest Rosomak.
Mały wielki Logan przekroczył właśnie barierę 300 milionów dolarów, co stawia go w czołówce komiksowych adaptacji. Tak dobry wynik gwarantuje powstanie kontynuacji (już zapowiedzianej) oraz następnych spin-offów (m.in. Deadpool).
W USA tytuł ten uzbierał 155.253 mln dolarów, a na rynkach zagranicznych 144.996 mln. Oczywiście film jest jeszcze wyświetlany i wciąż na siebie zarabia.
W Polsce natomiast do kin zdecydowało się pójść 114.453 tysięcy osób (stan na 15-17 maja).
zródło z takiej jednej strony, czyli widać film okazał sie hitem.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Film widziałem w kinie dwa razy, no i mam mieszane uczucia. Ogólnie jako rozrywka na sobotni wieczór się sprawdza, ale liczyłem na pogłębienie postaci Wolverina. Film ma świetną czołówkę, niezłą muzykę, znośna fabułę i niezłe efekty. Bardzo podobał mi się Liev jak Victor Creed, świetna postać, dla tego gościa watro obejrzeć genezę. Ogólnie przyjemny film, aczkolwiek prawdziwi fani X-manów mogą być troszkę zawiedzeni.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 05.07.2009, 17:27
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.762
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Miał być bardziej mroczny i coś słyszałem o większym nacisku na sferę psychologiczną postaci. I co? Jaki jest koń, każdy widzi. Nacisk może był, ale na efekty, reszta filmu przeciętna w pioruny. Żadnego przebłysku względem poprzedniej trójcy. Liev Schreiber też mnie nie oczarował, zagrał przyzwoicie po prostu. Nie tasowałem się na danym widowisku.
Pozdrawiać i za uwagę dziękować.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Film jest dobry (7/10), kilka ciekawych walk, przyzwoite efekty, jednak nie do końca mnie satysfakcjonuje. Historia toczy się trochę za szybko, w dodatku nie przypominam sobie, aby Logan miał szpony już jako dzieciak... Jako, że jest to moja ulubiona postać Marvela, film przyjąłem z uśmiechem na ustach. Plusem jest występ Gambita, który jest moim drugim ulubionym mutantem.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


eMate napisał(a):
Film jest dobry (7/10),
Zgadzam się, wczoraj oglądałem. Dałbym 8/10.
eMate napisał(a):
ilka ciekawych walk, przyzwoite efekty,
Jak go szukałem na internecie to znalazłem jakąś wersję alpha. Modele postaci podczas walk nie maja tekstur, ludzie wiszą na sznurkach
eMate napisał(a):
Historia toczy się trochę za szybko, w dodatku nie przypominam sobie, aby Logan miał szpony już jako dzieciak...
W niektórych komiksach tak było. W pierwotnej wersji nie.
eMate napisał(a):
Jako, że jest to moja ulubiona postać Marvela,
I moja
eMate napisał(a):
Plusem jest występ Gambita, który jest moim drugim ulubionym mutantem.
Dokładnie, brakowało mi go w normalnych X-Menach...
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
eMate napisał(a):
Historia toczy się trochę za szybko, w dodatku nie przypominam sobie, aby Logan miał szpony już jako dzieciak...
Historia ma za dużo wątków jak na tak krótki film. W komiksie Wolverine: Origin, Logan ma szpony od dziecka. Komiks należy do kanonu, więc można przyjąć że Logan miał je od urodzenia, kościane, później zalane adamantium. Swoją drogą dobry komiks, warto przeczytać.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » X-Men Geneza: Wolverine (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook