Forum Dragon Ball Nao

» Yattaman

Strony:   1, 2
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Gdy mój brat pokazywał mi anime na których się jak on to powiedział , wychował to miedzy innymi wspomniało Yatamanie . najpierw mnie to anime nie interesowało zupenie . Lecz po jakims czasie gdy puszczono je na kanale Polonia 1 a ja to wychwyciłem w gazecie telewizyjnej [ ] i zacząłem oglądać to po jakims czasie mi sie spodobało i w kazdy ranek to ogladałem .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Draco Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Draco
Wiek: 34
Dni na forum: 6.128
Ostrzeżenia: 1
Posty: 33
oooOOOO bosze ta bajke ogladalem jak mialem z 5-6 lat dawno dawno temu ale pamietam te ich przebrania . ale nie pamietam odcinkow i przeciwnkow ;p hehheh

<<<Dragon Ball >>>
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Mattiah napisał(a):
Nie wstydzę się powiedzieć, że to oglądałem i że mi się to podobało. Miałem co prawdo wtedy 6 lat, ale czy to się liczy?
Ja mam 24, oglądam i też mi się podoba (oczywiście patrzę na to w kategoriach starych "włoskich" anime z Polonii 1). Jestem na 37 odcinku, wszystkich jest aż 108. Oglądam codziennie do śniadania, bo z lektorem.

Jeśli chodzi o postacie, to najlepszy jest Boyakki, dalej reszta Bandy Drombo. Można odnieść wrażenie, że to oni są głównymi bohaterami, bo praktycznie każdy odcinek zaczyna się od nich i kończy też na nich, procentowo na pewno występują najczęściej. Nawet mają swoje osobowości, czego nie można za bardzo powiedzieć o parze Yattamanów, bo ci są bezpłciowi (ale dobre o tyle, że faktycznie są parą).

Właściwie każdy odcinek ma identyczny schemat: Banda Drombo kręci interes, zarabia pieniądze i buduje robota, wyrusza na poszukiwanie kamienia, pokonują ich Yattamani, na koniec Drombo zostają ukarani przez Dokurobeia. W paru odcinkach odnajdują poszukiwane części kamienia. Gdyby zredukować serię do tych odcinków, to by nawet można było powiedzieć, że ma fabułę.

Największym plusem jest humor, głupie teksty (cytaty), nieraz zboczone. Warto też zaznaczyć, że jest dużo odniesień do istniejących miejsc i postaci znanych z historii czy literatury (Sherlock Holmes, Monte Christo, Loch Ness, Sfinks, Robinson Crusoe, Wilhelm Tell itd.).

Boyakki (dla wielbicielek):
http://blog-imgs-30.fc2.com/s/a/n/sandofstar/04boyakki.jpg

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Dotarłem do ostatniego odcinka i muszę powiedzieć, że zakończenie całkiem na poziomie

Jakoś od środka serii w co drugim odcinku są gołe cycki. I w ogóle seria staje się jeszcze bardziej gagowa.
Z robotów najlepszy Yatta-Mistrz, reszta to jakieś mazgaje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Yattaman
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook