Forum Dragon Ball Nao

» [Walka/Siła] Neptun czy Cell?

Strony:   1, 2
darkteam
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.425
Posty: 8
To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość Neptun czy Cell ? Popatrzcie na to co pokazał Neptun w czasie walki z fat buu. Nawet go nie uszkodził- buu się nie regenerował. Ale nawet jeśli był by silniejszy od ultra perfect cella, nie miał techniki która zniszczyła by cella. Może nie pokazał wszystkiego z buu, ale nawet mając przewagę w walce ( hipotetycznej z cellem ) nie umiał by go zabić. Tak jak goku ssj z cellem, i ssj3 z kid buu. Nie miał techniki która mogła by mu dać zwycięstwo z komórczakiem, nawet gdyby był silniejszy ( cell by się regenerował nawet jak ten by go uszkodził ).

[ Dodano: 17.06.2009, 11:42 (po 14 godzinach 2 minutach) ]
teraz postaram się odpowiedzieć na to kto jest silniejszy ultra perfect cell: czy neptun. Goku SSJ z oficjalnych źródłeł ma moc 15 mln. W czasie walki z Freezer 4 max( 13 mln) miał problemy przez większość część walki, freezer dominował nad goku. więc goku na pewno [ ort! ] nie miał 15 mln, tylko ,nie spekulując. <13 mln. jednak frizer słabł szybciej niż goku (duża masa mięśniowa coś jak ussj) co spowodowało po raszkę. Sądzę, osiągnął 15 mln w czasie walki z cellem. Perfect cell walczy z goku jak równy z równym, ze wskazaniem na cella, który potrafi się r regenerować - goku nie ma techniki i dość moc by zgładzić cella. Moc cell oscyluje w granicach 15 mln - 16 mln. Dalej gohan ssj walczy z cellem lecz jest słabszy od ojca. Dałbym mu 12-13 mln. Jak wiadomo przemienia się w ssj2 i jest poza zasięgiem cella. Jego moc na pewno jest wyższa niż 20 mln... spekulując dałbym 26-28 mln. Później cell dostaje powered up i osiąga poziom ultra. Teraz tak, gohan jest kontuzjowany, lecz pomaga mu goku, gohan ssj2 injured+ goku ssj= gohan ssj2 ? jeśli tak to ultra pefect cell = gohan ssj2. jeśli gohan ssj2 był silniejszy od goku i gohana ssj2 injured to up cell jest słabszy od gohan ssj2 lecz nie dużo. moc cella mieści się w granicach na pewno 20 - 28 mln. Neptun i gohan ssj2 walczą z buu. Gohan jak wiemy jest według Vegety jest słabszy niż teen gohan( teraz nie wiemy czy faktycznie słabszy, czy też nie poczynił postępów i dlatego ta wypowiedź Vegety.) Moc gohana na pewno mieści się w granicach 26- 28 w czasie walki z buu. A neptun ? na pewno [ ort! ] przewyższa poziomy ssj1( jeden cios buu i gohan ssj2 leży). Gohan mógł wyczuć moc neptuna, jeśli był by słabszy sam by walczył z buu, a tak "razem" chcieli walczyć, moc neptuna mieści się w granicach ssj2 gohana lecz czy jest silniejszy czy słabszy nie wiemy, na pewno [ ort! ] ma więcej niż <15 mln, mógł powalić friczera jednym ciosem więc moc była wyższa od 15 ale i ile i jak ma się jego moc do up cella ? Niemożna jednoznacznie stwierdzić. przecież [ ort! ] kid buu był słabszy od ssj3 goku lecz nie dał mu rady, ze względu na regenerację, tak samo mogło by być z cellem i neptunem.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.699
Posty: 128
Skąd: Polska
SSJ z oficjalnych źródłeł ma moc 15 mln. W czasie walki z Freezer 4 max( 13 mln) miał problemy przez większość część walki, freezer dominował nad goku.
Jak czerwona płachta na byka... co to za oficjalne źródła? Jedyne oficjalne źródło power level podczas walki Goku vs Freeza to Daizenshu i mowa o 150,000,000 u Goku i 120,000,000 u Frezera. Początkowo myślałem, że to literówka, lecz po głębszych przemyśleniach (>> gdzieś << to udowadniam nawet na tym forum) doszedłem do wniosku, że mają racje. Chcesz czy nie - w DB mają miejsce ogromne skoki mocy.

Gohan nie walczył z Buu będąc na poziomie SSJ2. To był zwykły SSJ, taki jak podczas walki z Daburą. Gohan przyznał, że nie jest w stanie tak się wściec. Moc Neptuna jest dużo niższa od mocy Gohana, przecież był pod nie małym wrażeniem siły młodego.
Neptun obawiał się Yakona i robił w porty przy Daburze znacznie słabszym od Super Perfect Cell'a.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
darkteam
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.425
Posty: 8
nie są ważne liczby. Mówisz że Neptun był słabszy od gohana ssj ( skoro był pod wrażeniem jego powera), a mowa jest w OFICJALNYCH źródłach że każdy z bogów mógł frizera pokonać jednym ciosem... więc czegoś to nie rozumiem... ale nawet gdyby był silniejszy od ssj a słabszy od ssj2 ciężko by mu było znokautować od razu za pierwszym ciosem freezera... zakładając że freezer jest słabszy od perfect cella to cios teen gohan ssj2 mógłby mógłby go powalić, zwróć uwagę na to że perfect cell składa się po ciosach ssj2 gohana, więc freezer by padł. SSJ nie wystarcza by powalić friczera jednym ciosem, więc neptun na pewno jest silniejszy od ssj.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.699
Posty: 128
Skąd: Polska
Nie uważam, że Neptun jest słabszy od SSJ. Patrz, że teen Gohan SSJ2 pokonuje jednym ciosem (dosłownie) nie Frezera, ale o wiele potężniejsze Cell Jr. Porównywanie Neptuna (kogoś kto pokonuje jednym ciosem Frezera) do Gohana SSJ2 to duża przesada Frezera jednym ciosem pokonuje Trunks, jak go pierwszy raz widzimy. Mogę tylko powiedzieć, że siła Neptuna mieści się w przedziale Trunks SSJ do Trunks USSJ. Mocniejszy być nie mógł - sam powiedział, że gdyby wiedział, że na Ziemii są _tak_ potężni wojownicy, rozwiązał by sprawę Babidiego inaczej

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
darkteam
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.425
Posty: 8
Ultra perfect cell jest silniejszy od neptuna, to nie ulega wątpliwości ale czy na pewno jest słabszy od cella przed powered up ? Goku miał porównywalną moc lecz nie dał rady, cell się zregenerował po ataku kamehameha. Więc neptun twoim zdaniem mocny tak jak trunks ssj-ussj nie ma szans. Z tym się zgodzę . Ale twierdzisz że moc wystarczająca by pokonać freezera jednym ciosem to ssj- ussj ? Czemu goku go nie powalił tylko tak długo się męczył, mając ssj( co z tego że pierwszy raz go osiągnął, co prawda w czasie z walki z celem podniósł swoją moc, ale chyba nie aż tak, by ten goku który walczył z pcellem był wstanie jednym ciosem powalić freezera ) ? moim zdaniem neptun musiał mieć moc powyżej ssj-ussj . A chodzi ci o trunksa który rozwalił posklejanego friczera ? Nie zgadzam się z tym iż freezer stał się mocniejszy od walki z goku ssj.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.424
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Dla mnie Cell był silniejszy. Umiał wiele rzeczy i pokazał nam, jaki jest silny. A Neptun jakoś mi nie zaimponował.

Anime na zawsze !!!
darkteam
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.425
Posty: 8
"Dla mnie Cell był silniejszy"- tia neptun nie zaimponował, bo z buu nawet vegeta ssj2 nie miał szans. Nie przeczę że up cell jest silniejszy od neptuna, lecz czy na pewno [ ort! ] jest silniejszy od perfect cella ? Chyba tak, lecz nie dałbym 100% pewności.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.699
Posty: 128
Skąd: Polska
co prawda w czasie z walki z celem podniósł swoją moc, ale chyba nie aż tak, by ten goku który walczył z pcellem był wstanie jednym ciosem powalić freezera
Dwa razy większa moc od przeciwnika pozwala na nieodczuwanie jego ciosów (jak Piccolo, który zaatakował Semi-perfect Cella). Goku podniósł poziom swojej mocy kilkukrotnie od czasu walki na Namek. Frezer nie był by w stanie go dotknąć, nie wspominając o obronie...

Nie zgadzam się z tym iż freezer stał się mocniejszy od walki z goku ssj.
Frezer stał się mocniejszy (na tyle by dorównać Goku SSJ z Namek), tak relacjonują bohaterowie. Poza tym gdyby był słabszy to byłby idiotą idąc na spotkanie z Goku...

Nie wiem czemu widzis w neputnie taki potenciał... wg. mnie był strasznie lapsiarski, wystarczy popatrzeć na jego miny gdy widzi Gohana Mastered SSJ czy Vegete SSJ2, nie wspominając o Daburze, który ma porównywalną moc z Perfect Cellem. Może jest szansa, że stanął by do walki z Daburą, ale była by to właśnie walka na poziomie USSJ trunks vs Perfect Cell.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
darkteam
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.425
Posty: 8
Dobrze, udało ci się mnie przekonać. W każdym bądź razie lepszym tematem do rozmów/ debaty był by temat: dabura vs perfect cell, vegeta ssj2 vs ultra perfect cell
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.423
Posty: 30
Skąd: Lubenia
vegeta ssj2 vs ultra perfect cell?

no według mnie

ultra perfect cell!bo jak walnie to aż ciężko wstać.i wogle to Vegeta jako ssj2 nazywa się Majin Vegeta.

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
darkteam
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.425
Posty: 8
więc twierdzisz że w czasie walki z kid buu vegeta walczył na ssj1 ? To że nie ma wyładowań wokół aury vegety to nie znaczy że nie jest na ssj2. Powered up Majin starcił gdy zginął próbując zgładzić buu, a poziom cella po odrodzeniu moge nazwać jak chcę grunt żeby było wiadomo o co chodzi.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.699
Posty: 128
Skąd: Polska
Myślę, że dalsze gdybanie nie ma już celu. Natrafiłem bowiem na oficjalny spis poziomów mocy z Daizenshuu. Wszystko jest klarowne i nie pozostawia watpliwości, przy okazji można się dowiedzieć ciekawych rzeczy Link jest w moim podpisie.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.418
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
nie mial by zadanych szans Neptun z Cell poniewaz Cell na ostaniej formie byl prawie nie zniszczalany ale slabszy od SSJ 2 ale to nie wazne Neptun nie posiadal zadnego ataku ktory moglby go zabic. Ale dlaczego poniewaz nawet gdy Cell wybucha na Cell Game i tak przezyl bo sie odrodzil i mogl to robic w nieskonczons dopki nie zosta zniszczony głowny procesor. A wiec nie opcji aby go Neptun zniszyl

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
darkteam
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.425
Posty: 8
Powtarzasz moje słowa, Neptun nie miał takiej techniki która mogłaby by zgłacić cella
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.408
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Strary Cell w 2 formie by mu nawalił!! To już lepiej daj coś w stylu Cell vs Bojack czy Freeza vs Coler...

P.S Cell lepszy niz Bojack a Coler niz Freeza...
angar
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.048
Ostrzeżenia: 1
Posty: 16
Skąd: 33333333
Yakon-32,500,000(okolo 26% energi goku czyli 30/8 )
PuiPui-1,800,000(taka miernota mysle na poziomie garlica byla)
Vegeta-13,000,000
GokuSSJ -125,000,000
Dabura-80,000,000
GohanSSJ-82,000,000(nieduza przewaga nad dabura,Gohan był w SSJ a nie SSj2)
Neptun-40,000,000(pikolo sie go bal,jednak w walce z buu nie wykazal sie)
Gohan SSj2-100,000,000(buu go zmiazdzyl)
Kibito-14,000,000
Cell-100,000,000
Gohan ssj2-cell saga-110,000,000(vegeta mowil ze byl silniejszy niz ten na turnieju)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Walka/Siła] Neptun czy Cell?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook