Forum Dragon Ball Nao

» Vegeta i SSJ4

Strony:   1, 2
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Vegeta jest postacią która zasługuje na to by stac na tymsamym poziomie co Goku.
on zasluguje na to by stac PONAD nim
a tak poza tym [ ort! ], to fajna wersja, calibra

Obraz
PALATIAL REGALIA
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wielkie dzieki Angrenereg i Son-Goten. Ale szczerze mówiąc, naprawde tak mogłoby być. To by dodało serii GT więcej dynamiki. Poza tym widzowie poraz pierwszy dostrzegliby zmiane w kwestii Goku. Przecież każdy prawdziwy fan dostrzeże zapewne iz Goku by tego NIE zrobił, prędzej dokonałby tego Vegeta. A tu załamka. No cóż. Mysle że to byłby wartościowy fragment dla wszystkich widzów. młoszym uświadomiłby, że życie nie jest takie piękne jak sie wydaje za w wieku 7-9 lat. Goku stałby sie symbolem moralnego dramatu . . .

Jest jeszcze jedna kwestia. Mianowicie chodzi mi tutaj o wewnetrzne starcie. Goku jako prawdziwy wojownik i Sayanin mający we krwi walke i zwycięstwo nie mógłby sie przecież poddac Vegecie. Mimo iz taka powinna byc słuszczność. Z drugiej srony jako człowiek o czystym nieskaźnym sercu mógł sie tylko bronić, nie powinien pogarszac sytuacji kontrą na Vegecie.

I jeszcze coś. Myślę że nigdy nie doczekamy sie AF Toteż własnie taka alternatywa zdarzeń w GT mi by odpowiadała najbardziej. Wreszcie po latach duma Vegety by odzyła. Po tych wszystkich wydarzeniach przygodach i starciach książę na powrót wyszedłby z cienia Goku rewanżując się za dawne czasy. Również to niosłoby ze soba głęboka treść. Zauważcie. Goku, można przyznać od zawsze był niezwyciężony, lecz teraz jego passa sie załamała z powodu Vegety. MNIE słania to do myślenia iż nie mozna zbytnio ufac swemu talentowi oraz szczęściu. To rzeczy które przemijaja z czasem, i nie ma niezwyciężonych, sa tylko przegrani.

Jeszcze raz dziex !
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Vegeta zasluguje na to by byc SSJ4 i nie wazne w jaki sposob osiagnal ten poziom. Zawsze byl wielkim i dumnym wojownikiem. Zawsze marzyl by byc chociaz odrobine silniejszym od Goku. W czasie przemiany wydaje mi sie ze byl nawet od niego silniejszy bo Goku juz walczyl sporo z tym smokiem a Vegeta dopiero przybyl i nie stoczyl pojedynku, a wiec byl w pelni sil. Z wielka duma mozna nazwac go Vegeta SSJ4

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Posty: 188
Wg mnie powinien samodzielnie zdobyć ten poźom, a nie pójść na łatwizne (i powinien najpierw zdobyć poziom SSJ3)
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
ech.. poziom SSJ4 w ogole jest glupi. ale gdyby byl bardziej do czlowieka podobny, a nie do malpy to jeszce mozna by bylo uznac, a jesli chodzi o temat to racja, ksiaze zasluzyl sobie na to zeby osiagnac ten poziom.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.654
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
TOTALNA PORAŻKA!! WTOPA!! LIPA!! I TAK DALEJ... Oczy miał ładne tylko... Takie niebieskie. Oczywise jest to, że jak ktoś mi mówi o gt to zawsze jade wienc nic nowego

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.219
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Mi sie wydaj że w SSJ4 trzeba zmienic sie naturalnie np. jak Goku a nie jakieś fale ULC . Dla mnie Vegeta na 100% nnie zmieniłsie w SSJ4 bo bez tych fal nie moze sie zmieniac (dlatego że nie ma ogona)

Dragon Ball to super Manga
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.161
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Moim zdaniem Vegeta powinien sam się przekształcić w ssj4. A nie za pomocą wynalazku bulmy.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Vegeta zawsze ciężko trenował i jest niesprawiedliwe że tylko SSJ sam sobie wypracował [ SSJ 2 to juz było dzięki czaru Babidiego ] a SSj 4 dzięki Bulmie. Ja bym chciał żeby Vegeta przynajmniej potrafił się swobodnie przemieniać w SSJ2.I sadze że SSJ4 Vegeta też powinien osiągnąć ale co ja mam do powiedzienia w zwiazku z koncepcją pana Akiry.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 38
Dni na forum: 5.532
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie Vegeta powinien stać na takim samym poziomie co Goku ponieważ zasługiwał na to bardzo poprzez te jego mordercze treningi a to ze w GT osiągnął poziom SSJ4 przy pomocy fal Bulmy to nić nie znaczy bo jak by zrobili dalsze części Dragon Balla to na pewno Vegeta by w końcu osiągnął to naturalnie tak jak to zrobił Goku

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.539
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja uważam że Vegeta powinien sam umieć przekształcać się w SSJ4 , ponieważ zawsze ciężko trenował i stał na równi z songiem, tylko w GT zrobili z niego słabego wojownika

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 38
Dni na forum: 5.532
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Lukasz SSJ2 napisał(a):
tylko w GT zrobili z niego słabego wojownika
Czy ja wiem czy Vegeta w GT był słaby, raczej nie on po prostu oprócz średniej walki z Bebi na ziemi nie mógł się za bardzo wykazać swoją siłą .Ale po tym jak został uratowany od Bebiego to wtedy właśnie osiągnął poziom SSJ4 dzięki falom Bulmy

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Vegeta i SSJ4
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook