Forum Dragon Ball Nao

» W jaki sposób trenujecie??

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Megane napisał(a):
Heh na szczescie jestem jeszcze troszeczke silniejszy od Ciebie: ),ale to nie zmienia faktu,że jak na kobiete,jesteś niezwykle silna,hm ta Twoja lewa ręka
Jasssne troszke XD nie mam z Toba szans... A co do mojej lewej reki to jestem wyspecjaloizowana aby nia dawac komus w leb ;p Taki moj maly trening.
Ta faktycznie,masz całkiem niezły zamach: P troche treningu i to co Ci pokazywalem i jak walniesz tego kogos(ciekawego kogo: P ) to poleci w zaspe: D

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.776
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
To nie dragon ball ziomek, nie jestes z klasztoru shaolin... a skoro jestes chudy to tym bardziej nie mozesz miec duzcyh rak, bo to by bylo sprzeczne z natura
Kolo żeby robić pomki na dwóch rękach nie trzeba być znowu tak silnym jak ci sie wydaje.
A jeżeli chodzi o pompki na jednej ręce(stojąc) to jeszcze brakuje mi równowagi bo siłowo wiem że zrobiłbym i nie jestem wcale chudy waże 76 przy wzroście 180 z tego większość to masa mięśniowa
Nic nie jest nie możliwe

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
na dwoch rekach sam potrafie zrobic, ale max. 2. tancze od trzech lat breakdance'a, wiec nie mow mi tu o rownowadze ja mam 162 i waze 42 jakby co... nie trzeba byc silnym? widac, ze nigdy nie probowales znizyc sie to luz, ale pozniej podniesc to inna sprawa (rece musza byc mocno zahartowane). na jednej rece stac potrafie, ale pompki na niej? N/C

ps. i tak wiekszosc z was (nie mowie wszyscy) wkrecaja ile to oni cwicza, aby pokazac, ze sa silni, heh

pobudka o 5 rano, zjem chleb w 5 minut, pozniej musz biegac 20h, nastepnie drzemka, ktora trwa minute, ehh, ludzie popatrzczcie na pilkarzy, maja treningi max. 3 razy w tyg. i popatrzczcie co z niektorych wyroslo ? mimo, iz nie trenuja caly czas, niektorzy to mistrze w swym fachu. tak samo z kulturystami ? mysliscie, ze oni cwicza 40 godzin na dobe ?
moglbym tu podawac setki przykladow, ale mnie to smieszy
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.762
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Zgadzam się z eMate'em - większość (nie wszyscy) wkręca tu na forum ileż to ćwiczą itp. Wiadomo nie chcą wyjść na "słabiaków", "być uważanym za słabszego".

Ja ćwiczę w wolnym czasie- w sumie hobby. Bywają dni kiedy nie mam czasu w ogóle [ ort! ] na ćwiczenia (wtedy tylko rozciąganie) - zwykle trudne dni, wypełnione sprawdzianami, kartkówkami itp. Najwięcej ćwiczę w weekendy, wtedy mam czas - nie muszę poświęcać się nauce tak bardzo.

Oczywiście na basen i siłownie regularnie chodzę - ale na takie poranne ćwiczenia jakie opisywaliście typu: 500 brzyszków, 500 pompek, 200 podciągnięć - nie mam czasu. Wątpię czy tak naprawdę to są wasze poranne ćwiczenia - szczególnie w trudne dni (pełne od wysiłku psychicznego - np. w szkole).


Łatwo napisać że rano i na wieczór robi ktoś : 500 brzuszków, biega 20 km, 500 pompek itp. Niestety nikt tego nie udowodni- dlatego sądzę iż większość z Was napisało te wasze "treningi" by nie czuć się gorszym, przez co stały się komiczne


PoZdRo


Ps- ciekawe czy tak naprawdę KAŻDY z Was ma absolutnie codziennie wyznaczony czas na trening - i czy wykonuje te ćwiczenia...?
Pomimo wątpliwości - mam nadzieję że tak- ćwiczenia fiz. to zdrowie przecież

PoZdRO dla tych , co piszą PRAWDZIWE informacje w postach, a nie wyssane z palca bzdurki.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ps- ciekawe czy tak naprawdę KAŻDY z Was ma absolutnie codziennie wyznaczony czas na trening - i czy wykonuje te ćwiczenia...?

ta, maja do szkoly do 8 rano, ale ci ostro wstaja o 5 i cwicza po 100 pompek, 300 bruszkow:DD wracaja po podowjnym wf'ie ale ci dalej nawet sie nie zmeczyli i robia 200 pompek i 500 brzuszkow

Ja ćwiczę w wolnym czasie- w sumie hobby. Bywają dni kiedy nie mam czasu w ogóle [ ort! ] na ćwiczenia (wtedy tylko rozciąganie) - zwykle trudne dni, wypełnione sprawdzianami, kartkówkami itp. Najwięcej ćwiczę w weekendy, wtedy mam czas - nie muszę poświęcać się nauce tak bardzo. <--- no i ogolem opisales tutaj cala prawde, sam mam tak samo
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.878
Posty: 549
Ee tam oni w ogóle nie idą spać, bo jak sie uczą albo siedzą przy kompie do 24.00 albo i dłużej to po co iśc spać, jak za 2-3 godzinki wstajesz trenowac, a potem do budy i w kółko śpią tylko w weekend, ale za to przez caały dosłownie .
Hehehe no fajnie fajnie PP
A ja robie 600 podciągnięć na jednej ręce z kamieniami u stóp podczas snu i juz jestem tak wytrenowany, że nawet nauczyłem moje organy wewnętrzne unikania ciosów nmp. nożem itp. przez co nic mi sie nie stanie <joke>

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
kurde, jak przeczytałem 600 podciągnięc na jednej ręce to aż mnie zatakło. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać Dobrze że to nie prawda

Jeżeli chodzi o moje treningi to codzeńnie robię tak: 30 brzuszków z obciążeniem 4 kilo, 15 przysiadów z tmże obciążniem itp. i podwójna ilość tych ćwiczeń bez obcążeń. Wiem, nie za dużo ani też nie za ciężkie te ciężary, ale nie będę się porywał na 100 pompek i 40 kilo obciążenia od razu. Stopniowo, pod choinke kupie sobie 10 kiogramówki itp.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
tak sobie zaczalem czytac wszystkie przechwalki i z tego nie moge...:
"w środe i sobote worek ok 1 godz. i wtych samych dniach siłownia ale tylko rwanie i wyciskanie na barki(na razie [ ort! ] słabo tylko 70 dwa razy) no i przedramiona " - mam smiac sie czy plakac? znam kolesia co ma 24 lata, trenuje sztuki walki, jest ochroniarzem, ma bary ze stali, ogolnie przypakowany na maxa i on podnosi 70 (no troche wiecej) na bary... znam paru ziomkow po 19 lat, ktorzy cwicza od 5, 4 lat i nawet nie podnosza tych 70. wez przestan czarowac i zejdz na ziemie

ps. chyba, ze ci sie pomylilo pakowane na barki z wyciskaniem na klate bo na barki to sie zarzuca zza tyl glowy i tak podnosi (albo robi sie przysiady). sam trenowalem 2 lata i wiem, ze to cholernie trudne, ale oczywiscie zaprzestalem z silowni, bo mam teraz uraz z klatka piersiowa
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.776
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
nie trzeba byc silnym? widac, ze nigdy nie probowales Smile znizyc sie to luz, ale pozniej podniesc to inna sprawa (rece musza byc mocno zahartowane)
hehehehehe kolo trenuje poważnie od 2 lat i z palcem w D... robie pompki na dwóch rękach więc mi nie pierdziel że to zależy głownie od siły

I nie traktuje (w moim przypadku sztuk walki) jako hobby tylko jako styl życia i wyznaje zasadę że jak mam coś robić to robić to z sercem

A sciemnianie czy tego typu jazdy są wbrew moim zasadą a zresztą po co i przed kim (bez obrazy) przed ludźmi którzy mnie nie znają a nawet mnie w życiu na oczy nie widzieli

Siła i równość

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Tiak tiak tiak, to moze jeszcze wyskoczysz do lasu, zaczniesz tam sie modlic i przebywac tam przez rok bez niczego ? Tak jak to robia buddysci
A po co widziec kogos? Jak twoj styl zycia to karate no to przynajmniej TY powinienes rozpoznawac ludzi bez tego Wiec dla ciebie to chyba zadna nowosc ;]

nie napisalem, ze glownie pompki zaleza od sily, bo nie masz rownowagi, no to od razu lecisz - to wiadome. ale jak nie masz sily sie podniesc, to takze lecisz. gdy sie podpiera o sciane - po prostu mozesz robic te pompki i robic bez konca, ale gorzej, gdy nie masz na czym polozyc oporu nacisku i musisz caly pokladac na swe rece. no wiec rece nie musza byc silne, masz racje... haha
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja tam robie pompki od pieciu lat i umiem tylko 2 XD na ręce o niebardzo mi idzie, ale przysiady to 116 mój rekord jestem z siebie dumny i w pełni zgadzam sie z eMate.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.776
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Tiak tiak tiak, to moze jeszcze wyskoczysz do lasu, zaczniesz tam sie modlic i przebywac tam przez rok bez niczego ? Tak jak to robia buddysci Very Happy
A po co widziec kogos? Jak twoj styl zycia to karate no to przynajmniej TY powinienes rozpoznawac ludzi bez tego Smile Wiec dla ciebie to chyba zadna nowosc ;]
"Kozaka to jest łatwo przyciąć"
Nie liczyłem na to że zrozumiesz bo nikt kto nie ćwiczy sztuk walki nie będzie tego rozumiał

gdy sie podpiera o sciane - po prostu mozesz robic te pompki i robic bez konca, ale gorzej, gdy nie masz na czym polozyc oporu nacisku i musisz caly pokladac na swe rece. no wiec rece nie musza byc silne, masz racje... haha Very Happy
Ja i mój Kupel uczyliśmy sie robić najpierw pomki na dwóch rekach przy scianie a potem już "bez" ściany i mowie ci że tylko wyczucia równowagi może potem brakować bo jak już "złapałem" równowage to pomki to pikuś a ręce to chyba logiczne że muszą być silne bo jak będziesz słaby to właśnie sie ni podniesiesz a chociaż miałbyś siłe sie podnieść a nie masz równowagi to polecisz na glebe więc to musi wszystko grać i moim zdaniem z lekkim naciskiem na równowage bo siłe można łatwiej wyrobić

Siła z wami

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SonGoku: 17.11.2005, 22:24
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
po czym sadzisz, ze nie cwiczylem sztuk walki? po tym, ze sie tym nie chwalilem ? otoz jestes w bladzie, cwiczylem aikido, ale tylko i wylacznie, aby umiec sie bronic (no, bo po to jest ta sztuka walki stworzona). tylko, ze dla mnie to byl normalny przerywnik, wcale sie nie wczuwalem, az tak bardzo. nastepnie sam sie szkolilem w capouerze, ogl;adajac rozne filmiki.mozna zdobyc te nauki, ale trzeba je odpowiednio wykorzystac, sztuki walki nie sa po to, aby sie chwalic sie ile to kto robi pompek, czy tam brzuszkow ziomus a ktos tu mowil, ze mnisi sa komercyjni ?
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.762
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Może najpierw mój cytat:

Ja ćwiczę w wolnym czasie- w sumie hobby. Bywają dni kiedy nie mam czasu w ogóle [ ort! ] na ćwiczenia (wtedy tylko rozciąganie) - zwykle trudne dni, wypełnione sprawdzianami, kartkówkami itp. Najwięcej ćwiczę w weekendy, wtedy mam czas - nie muszę poświęcać się nauce tak bardzo.

Cytat SonGoku:

I nie traktuje (w moim przypadku sztuk walki) jako hobby tylko jako styl życia i wyznaje zasadę że jak mam coś robić to robić to z sercem

Moja opinia :
Rozumiem ,że to coś tyczyło się mojej osoby. Czy ja napisałem że sztuki walki to dla mnie hobby? Jedyne co napisałem to to że, ćwiczenia fizyczne (typu pompki, brzyszki, scyzoryki, przysiady z obciążeniem itp) są dla mnie hobby (przyjemnością).

Sztuki walki nie traktuję jako przyjemność a raczej jak drogę życia - ale o tym już pisałem.



Co do pompek - dajcie już spokój

Na 2óch rękach z podparciem - oczywiście.

Na 1nej ręce bez podparcia - człowiek wybitny Trzeba być naprawdę świetnym by połączyć taką siłę jednej ręki z niezwykłą równowagą.
Nie mówię niemożliwe - ale potrafią to tylko wybitni.




[b]PS- Ktoś może z forumiczów potrafi "chorągiewkę" ?
(jedną ręką łapiemy się szczebla, drugą ręką niższego i postawiamy swoje ciało do kąta prostego względem szczebli - bardzo trudne i wymagające siły ćwiczenie)

Opiszcie


PoZdRo

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
[b]PS- Ktoś może z forumiczów potrafi "chorągiewkę" ?
(jedną ręką łapiemy się szczebla, drugą ręką niższego i postawiamy swoje ciało do kąta prostego względem szczebli - bardzo trudne i wymagające siły ćwiczenie) - no comment... jezeli chodzi o to, ze trzeba sie wyprostowac w poziomie to nie mam slow... nie wiem jak to mozna zrobic
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.878
Posty: 549
próbowałem.... skończyło sie na tym ze sie puściłem i zaryłem łbem o parkiet na sali gim.
Ale mojemu koledze prawie sie duało (no tak z 70-75% miał) ale co do mnei to tez nie ma bata zebym zrobił

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.762
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
jezeli chodzi o to, ze trzeba sie wyprostowac w poziomie to nie mam slow... nie wiem jak to mozna zrobic
Dokładnie o to chodzi - o wyprostowanie się w poziomie. Bardzo trudne ćwiczenie - a jednak się da zrobić.

Ja też myślałem że nie da się na luzie robić pompeczek, stojąc na 1nej ręce a tu proszę-widocznie dla niektórych łatwizna.

Może znacie jeszcze jakieś bardzo trudne ćwiczenia (ekstramalnie)?

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.776
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
stojąc na 1nej ręce a tu proszę-widocznie dla niektórych łatwizna. Smile
ciekawe dla kogo

co do stójki w poziomie to widziałem gościa na siłowni który ją zrobił powiedział mi tylko potem że trzeba mieć dom niej zarąbiście silne mięśnie brzucha
a ten gość miał robił brzuszki pod kątem z 20 kg obciązeniem

a propo trudnych ćwiczeń to podciągnięcie na drążku tylko nie zwykłe ale niezwykłe podciągasz sie nachwytem a potem samą siłą rąk jeszcze unosisz sie nad drązek tak aby był na wysokości pasa (z tym że łokcie prowadzisz wzdłuż tlowia)
MASKARA (próbowaliśmy to robić z kumplami ale nidy rydy

po czym sadzisz, ze nie cwiczylem sztuk walki? po tym, ze sie tym nie chwalilem ?
to tylko potwierdza to co wcześniej napisałem ale myśle że jesteś na tyle inteligenty że to zrozumiesz a jak chcesz na ten temat pogadać to na gg do mnie napisz chętnie podyskutuje z tobą "ziomuś"

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SonGoku: 18.11.2005, 17:40
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.792
Posty: 514
Skąd: Pluton
jezeli ktos nie ma wiekszego celu, jak np. startowanie w jakims turnieju, lub przynajmniej treningi w jakiejs dyscyplinie sportu znudzi mu sie to
Eeeee czy ja wiem.... ja lubie ćwiczyc w domku i nie robie tego dlatego, że uprawiam jakis sport. Lubie to robic i tyle . Niestety musze się zgodzic z wypowiedzią Mistrza, przez szkołe nie mam zadużo czasy na to .... ale weekendy czy ferie jak najbardziej, w wakacje raczej wyjeżdżam i staram się nie robic przedstawinienia na "środku" . Oczywiście nawet się nie porównuje do osób wypowiadających się wyżej takiej kondycji to ja nie mam Tak w wolnych chwilach to tylko brzuszki, pompki, przysiady, jakieś rozciąganie no i rzecz jasna w moim przypadku taniec (ale go się raczej nie zalicza do tego typu treningu o jakim mowa w topicu ). Heh a pompki na ręce.... hehe najlepiej jak zostawie bez komentarza bo o nich to moge sobie tylko pomarzyc

p.o.z.d.r.o

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.711
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Megane to kobieta więc napisała, a nie napisał(a):
A co do mojej lewej reki to jestem wyspecjaloizowana aby nia dawac komus w leb ;p Taki moj maly trening.
Mamy podobne metody
Ja ćwiczę biegając i przez rozciąganie. Kiedyś potrzebowałam więcej, ale teraz w tańcu pompki czy brzuszki są niezbyt przydatne.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » W jaki sposób trenujecie??
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook