Forum Dragon Ball Nao

» W jaki sposób trenujecie??

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Wskoczyłem na chwilkęna forum i wyczytałem tutaj trochę tego i owego. a więc pokolei:

Pompki na dwch rękach zrobię i to bez problemu. Potrafię tak wycisnąć 20, i jakoś da sięwytrzymać. Nie jest to aż takie trudne, nie przesadzajmy. Ja jestem raczej szczupłej postury i mimo wszystko daję rade. Kwestia balansu i ćwiczenai ich przy ścianie. Teraz jestem na etapie robienia klaśnięć podczas stania(małe podskoki na rękach).

Co do jednej ręki...no zgodzę się że to juzjest trudne, nawet bardzo. Ja robię pod ścianą bez problemu(podpieram się palcami o "coś" by nie tracić balansu).

Jeżeli chodzi natomiast o flage, to nei jest ona trudna. Nie trzeba do niej posiadać wielkiej pary w łapskach, czy ja to ktoś wcześniej napisał, brzucha ze stali. Oczywiście trzeba też flagi roździelić, bo jest z nią kilka wariacji.

Podstawowa na drabinkach, czyli taka gdzie chwytamy się 2ch poziomych szczebli jest właśnie łatwa.
Znacznie trudniejsza jest np. taka gdzie chwytamy się pionowego przedmiotu(znak itp). Wtedy trzeba już mieć łapki ten tego
Do tego typu ćwiczeń ważna jest ogólno rozwojówka...

A jeżeli checie fajne wariacje ze staniem na rękach to zapraszam tutaj:

http://akron.wroc.pl/~arvind/kick.avi

A skoro już tak zatracacie wiarę w ludzkie siły to zapraszam do oglądania co człowiek potrafi zrobić:

http://www.mnc.pl/~qba/Acros_de_haut.wmv

i jakiś parkour gdzie na końcu właśnei są flagi..

http://streetstunts.co.uk/3run/a_brothers_journey.wmv

i tak moja mała "perełka"

http://www.el8.net/~gb/breakdance.wmv

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
JAAAAAAA!! Variu ty masz zawsze jakieś ciekawe filmiki prze zianie zobaczcie co ten gość z filmiku o breakdance wyprawia a najlepsze są te pompki w końcówce
HARPAGAN

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
no jeden nawrócony ))

Jeden z moich ulubionych filmików. Gość jest po prostu "masta". Nie tylko ma pare w łapskach i jest świetnie rozciągnięty, ale podczas samego tańca robi czasem jak by takiego "bullet tima" Po prostu jest Bogiem

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
klasniecia na rekach sa latwiejsze moim zdaniem od pompek tak wiec jezeli robisz bez problemu pompki to to jeszcze latwiej powinno sie udac.

a co do filmiku o break'u - nic szczegolnego, stare triki i na dodatek slabo wykonane nawet niektorzy polacy by to potrafili, przeciez ostatnio na BOTY 05 (Battle Of The Year), ludzie takie rzeczy robili, a nawet lepsze... jedyne co mi sie spodobalo to te obkrecanie nogami dookola stojac na rekach
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Emate- Ty jesteś w"w temacie" więc możesz isę wypowiadać na ten temat tak a nie inaczej. Dla mnei np. gość jest boski, gdyż nie patrzę na pojedyńcze sekwencje, a na 'całokształt".
Co prawda widziałem już nie raz innych wymiataczy, ale ten mi akurat imponuje tym jak lekko robi to wszystko. Widziałem np. jak Kujo(dobrze to piszę??) robił pompki takie jak ten facet... no i co- zrobił 3 i to na dodatek bardzo wiele wysiłku w to wkładał. Ten gośc natomiast robi to tak leciutko i płynnie, że aż się wierzyc nie chce. Dla mnei jest wymiatacz i tyle '

Co do klaśnięć może i faktycznie, ale ja po prostu nigdy tego nie próbowałem nawet robić... Musze to ogarnąć, a potem się wypowiem czy jest łatwiejsze

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
imponuje tym jak lekko robi to wszystko.
Tym właśnie mi ten gość zaiponował i podczas wykonywania tych ćwiczeń nie było widać na jego twarzy wysiłku a przy tych pompkach to sie jaeszcze uśmiechał
Dobry jest gość i tyle

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Też się wypowiem , a co tam


Dla mnie koleś z filmiku jest bardzo dobry. Żwawy, silny, energiczny.
Ma niezwylkle silne ręce, wyćwiczone mięśnie brzucha i kręgosłupa.
Wszystkie figury, czy pompeczki wykonuje lekko - bez trudu.

Z jednym się nie zgodzę - nie jest niesamowicie rozciągnięty.
Jest sprawny , silny itp. Wygina się także niesamowicie - ale to
nie poprzez rościągnięcie a silne (wyćwiczone) mięśnie kręgosłupa
i brzucha. Wątpię czy zrobiłby szpagat czy sznurek.


Ogólnie kolo robi wrażenie. Jest dobry w tym co robi.
I widać że to kocha.


PoZdRaWiAm

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
moze imponowac, ale zalicza przy tym duzo nieefektownych upadkow, niby one sa zamierzone, lecz wyglada to ubogo. co do figur - oczywiscie, sa bardzo dobre, co do tancu - sredniawka. ogolem slaby wystep jako calosc - takie jest moje zdanie.

ps.inaczej osadzi ten wystep koles,ktorego jaraja figury i inne rozciagalki, koles co lubi efektowne "bary", "kola", czy airtwisty, powie, ze to slabe, choc nie zaprzeczy, ze w swojej profesji wymiata.
perez Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.674
Posty: 6
pompki pompki pompki... skuteczniejsze deca + winstrol, siłka, worek a po miesiacu chodzić do najgroźniejsych okolic Twego miasta aby sie sprawdzic
Matix Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.660
Posty: 12
Skąd: Pabianice
apropos chorągierwki mój kumpel które poznałem na ukrainie robił bez problemowo utrzymywał sie 2 do 3 sekund góra (nie wiem dokładnie[ale wyglądało na dość długo] mówie na oko bo nie chodze ze stoperem non-stop) poza tym [ ort! ] on zrobił to na zwykłtm sztandarze obozu (wykonanym z metalu)


Ja ostatnio próbowałem na WF'ie i nie kłamiąc brakuje mi wyprostu nóg bo wyglądam tak jakbym "zwisał" z podkulonymi nogami.

Pompki na rękach maskara próbowałem i za członek meski mi to nie wychodzi musze jeszcze duuużo potrenować i może osiągne jakiś pożadny rezultat;D
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ćwiczy ten kto musi, bądź czuje potrzebe.
Ja spalam i chartuje się wyłącznie w okresy ciepłe, taka jest moja koncepcja.

Aczkolwiek zaczełem ostatnio ćwiczyć bo słabo z kondycją mam po okresie powoakacyjnym ;p

Rano i Wieczorem:
10 pompek
30 brzuszków
30 przysiadów
20 skłonów
rozciąganie się(jakieś 5 min.)

i tam jeszcze pare dupereli

Co do niektórych to naprawde uważam, że przesadzacie i pewnie pare osób zgodzi się ze mną, że ci co tutaj piszą(nie mówie o all) to po prostu [ ort! ] osoby chwalące się ciągle, po to by popisać się...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Hm najlepszym treningiem jest seks
Broly Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Broly
Wiek: 32
Dni na forum: 6.660
Posty: 11
07.00 45pompek,50brzuszków,30przysiadów.
po szkole kolo 17.30 ide pobiegac i o 19.00 trening judo.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Megane napisał(a):
Hm najlepszym treningiem jest seks
Z tobą oczywiście?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Ja spalam i chartuje się wyłącznie w okresy ciepłe, taka jest moja koncepcja.
Bez urazy ale moim zdaniem jeżeli już ćwiczyć to regularnie może nawet i nie często(bez przesady) ale trzymać ten swój pozim(jaki komu pasuje) a nie ćwiczyć tylko w okresie ciepłym lepiej dać sobie z tym spokój [ ort! ] bo co to za kondycja która raz jest a raz jej nie ma.A zaczynanie ćwiczenia zawsze w okresie przed wakacjami uważam za próżność(mówie teraz ogólnie),.zeby wyglądać jakoś na plaży a potem znowu sie "kiśnie"

Siła z wami

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja tam watpie ze tak cwiczycie ja moge napisac 100 pompek co 30 min hhe, ja cwicze tak
100pompek na caly dzien
brzuszki ok 100
cwiercioskoki
sparing z jakims ziomkiem i to mi pomaga

pulkarecordzz.phorum.pl
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja ostatnio często chodze do Capsule corp. i ćwicze na 20g...żart
tak naprawde to chodze do siłowni 3 razy w tygodniu tam biegam na taśmie jeżdże na rowerku ;p podnosze hankle i sztangi.Są tam specjalne maszyny na tricepsy i bicepsy nie będe mówił ile podnosze i jak podnosze bo nie chce zkłamać ponieważ sam nie wiem tylko ziomek tam mi dokłada i sie pyta czy wystarczy czy podniose czy jeszcze dołożyć .Spędzam tam 3 godziny dziennie 3 razy w tygodniu.Ogólnie lubie tam chodzić ponieważ lubie wysiłek i lubie sie wzmacniać.To tyle
PZDR

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
3 godziny ;/ nie dobrze załatw sobie trenera albo zacznij kupować "kulturystyke"wzbogac swoja wiedze (a wiem ze ieć dobrego trenera to wilkie szczeście ) jak lubisz sie wzmacniac to rób to efektywnie 3 godziny siłówki mogą mieć wrecz przeciwny skutek.
Dobrze robisz nie koncentruj sie na tym ile cieżaru zakładasz tylko na wykonaniu trening bedzie duzo efektywniejszy

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jade do megan potrenowac Tak na poważnie to pierwszy [ ort! ] filmik mi sie przyda do potrenowania i pytanko do variu- Jak zaczynałeś?? na jakich ćwiczeniach, czy zdarzył sie jakis powazny wypadek??

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
6:00
biegam przez caly park Jordana i blonie kilka okrazen
12:00
cwiszenia rozciagajace
15:00
gram w pilke nozna potem w kosza i siatke
19:00
brzuszki przysiady i na bierznie

po takim meczacym dniu o kolo 21:30 lulu

aha i jeszcze w soboty na basen chodze

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » W jaki sposób trenujecie??
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook