Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory prezydenckie 2005

Strony:   1, 2, 3, 4  

Kogo wybieracie?

Kogo wybieracie?
Lech Kaczyński 32,08% 17 32,08%
Donald Tusk 67,92% 36 67,92%
Wszystkich głosów: 53
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.498
Posty: 189
Zaprawde powiadam wam, ciężkie chwile nastały dla narodu Polskiego.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.050
Posty: 518
Ameryki nie odkryles, ale co ma byc to bedzie. Zostaje w tym kraju nie bede uciekac, chocby sie walilo i palilo, trzeba sie z tym zmierzyc.
Jestem Polka i tak zostanie, jakom moj dziadek z rodu Lechow ;]
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.540
Posty: 69
jakom moj dziadek z rodu Lechow
W obecnej sytuacji politycznej nie najsmaczniej to brzmi
Ale samo podejście jak najbardziej słuszne i pochwały godne
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.050
Posty: 518
Z nazwiska Lech, najstarszego polskiego nazwiska... a nie z imienia!
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.540
Posty: 69
Z nazwiska Lech, najstarszego polskiego nazwiska... a nie z imienia!
Wiem, wiem ale tak mi się jakoś skojarzyło. Cóż pocznę
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.563
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Zaprawde powiadam wam, ciężkie chwile nastały dla narodu Polskiego.
NAród polski wygląda teraz jak za czasów Władysałwa Hermana. Dlaczego? Tam gdy po wygnaniu i śmierci Bolesława Śmiałego Polska nie była państwem tylko wielką górą śmieci! Herman nie był w stanie żądzić Polską (znaczy się żądził z przymusu.. po prostu albo mu sie nie chciało albo miał inne sprawy na głowie!) Większośc z was zna chyba wojewode Sieciecha z Rodu Starżów? Tym właśnie sieciechem jest dziś JAROSŁAW. Tak jak mówią media nastała dynastia Kaczorów! Może synowie Kczyńskiego Lecha tak jak Hermana wygnają Bolesława i zdobędą władze w Polsce. Kto wie jak będzie. na razie [ ort! ] jest tragicznie!
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.504
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
No coz... swoim postem udowodniles jaka masz wiedze na temat historii Polski, a nie konkretnej odpowiedzi na ow temat Nie zrozum mnie zle, bo twoja wypowiedz mnie zdumila i serdecznie ci gratuluje bo jestes bardzo madry....

Wedlug mnie owczesna polityka coraz bardziej spada ponizej normy, co mozemy zaobserwowac ogladajac wiadomosci w tv lub radiu. To juz za kadencjii Kwasniewskiego bylo o 100% lepiej niz teraz, bo teraz to tragedia. A pomyslcie co bedzie teraz gdy drugi z braci zostal PREMIEREM Teraz Polska stoczy sie jeszcze bardziej w dol.

Takie jest moje zdanie, aha tak przy okazjii to prezydentem powinna zostac KOBIETA

Pozdrawiam

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Kobieta prezydentem? Hm, jak jej tam bylo, bo zapomnialem?

Coz, gorzej niz za SLD po prostu byc juz nie moze...
Dynastia Kaczorow - dobre sobie <lol>

A pomyslcie co bedzie teraz gdy drugi z braci zostal PREMIEREM Teraz Polska stoczy sie jeszcze bardziej w dol.
A mozna wiedziec, jaki to ma ze soba zwiazek?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.640
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
ja tam wolałbym żeby prezydentem był Andrzej Lepper
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.502
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Pfu wyplusj te słowa bo jeszcze sie stanie to prawdą .
Swoją drogą Dynastia Kaczorów dobra nazwa tych tragicznych czasów.
TUSK na prezydenta może nie będzie taki zły. On chociaż swego klona (ee brata) nie da na premiera.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.621
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wiem, ze to moze nie jest wielka roznica, jesli chodzi o polityke, ale tak naprawde to tylko bracia Kaczynscy skonczyli szkole i studia i ani Tusk, ani Kwasniewski i Walesa takze nie skonczyli studiow. Chociaz nie ma to duzego znaczenia, bo Walesa byl dobrym prezydentem to jednak ludzie tez inaczej patrza na to. Mysle, ze na stanowisku prezydenta powinien sie jednak znalesc Donald Tusk, bo jest mlodszy, nie drecza go problemy z sercem (nie chodzi tu o milosc ) i na pewno [ ort! ] ma lepsze pomysly organizacyjne niz sepleniacy staruszek Lesio.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.502
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Właśnie Tusk na prezydenta . Zakończmy Rządy Dynastii Kaczorów póki jeszcze możemy
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.563
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Wiem, ze to moze nie jest wielka roznica, jesli chodzi o polityke, ale tak naprawde to tylko bracia Kaczynscy skonczyli szkole i studia i ani Tusk, ani Kwasniewski i Walesa takze nie skonczyli studiow. Chociaz nie ma to duzego znaczenia, bo Walesa byl dobrym prezydentem to jednak ludzie tez inaczej patrza na to. Mysle, ze na stanowisku prezydenta powinien sie jednak znalesc Donald Tusk, bo jest mlodszy, nie drecza go problemy z sercem (nie chodzi tu o milosc Wink ) i na pewno [ ort! ] ma lepsze pomysly organizacyjne niz sepleniacy staruszek Lesio.
I tak Donald Tusk nie potrafiłby w szybkim tempie odwrucić tego co zrobili Kaczory! Przecież teraz polska w innych narodach nazywana jest DRUGIM PAŃSTWEM HITLEROWYM.. To już jest najgorsze co może być! A tego Tusk tak szybko by nie odwrócił! A Kaczory popsuły reputację polski którą wałęsa i Kwaśniewskii budowali przez 15 lat!
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.502
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Ale oni jeszcze mogą (zrobią ) pogorszyć bardziej te reputacje (coś już wymyslą) . A Tusk tak szybko moze nie naprawi ale na pewno nie pogorszy już bardziej
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.640
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Drake Phoenix napisał(a):
Ale oni jeszcze mogą (zrobią ) pogorszyć bardziej te reputacje (coś już wymyslą) . A Tusk tak szybko moze nie naprawi ale na pewno nie pogorszy już bardziej
niech piekło pochłonie tych wszystkich polityków
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.502
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Właśnie jedna mała (albo duża ) dobrze wycelowana bombka (obrady sejmu) i będzie spokój na jakiś czas
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.706
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
głupki jesteście , i nie wiecie o czym mówicie. Z ostatnich postów wynika że jedyną wadą czaczyńskiego jest to że ma brata. Gówno mie obchodzi co mówią za granicą , a jak do tej pory nie było takich afer jak za sld , więc nie piszczie że jest coraz gorzej. Przeciwnie , idzie ku leprzemu. Co prawda cholernie nieudolnie , ale jednak. Co do tuska , to koleś umie tylko narzekać. Na początku jego argumentem , aby nie dopuścić do koalicji było to że Jarek nie był premierem , a teraz narzeka na to że jest. Faktycznie biedny jest nasz naród , którego nie stać nawet na konstruktywną krytykę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.621
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Gówno mie obchodzi co mówią za granicą , a jak do tej pory nie było takich afer jak za sld , więc nie piszczie że jest coraz gorzej. Przeciwnie , idzie ku leprzemu. Co prawda cholernie nieudolnie , ale jednak

Podaj przyklady polepszen w naszym panstwie, bo ja anrazie widze same pogorszenia. Jesli podasz jakies konstruktywne przyklady to przyznam ci racje, ale na razie [ ort! ] widze same zle strony obradowania naszych politykow.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.651
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hmm... W pewnym sensie franqey ma rację. W ostatnich kilkunastu postach, nie przeczytałem krytyki Kaczyńskiego popartej przykładami jego złych działań. Sam osobiście zdecydowanie wolałem Tuska, po zapoznaniu się z niektórymi punktami, jakie zamierzał wprowadzic w Polsce. A po drugie skłaniam się bardziej ku liberalizmowi, niż ku katolickiemu konsertwatyzmowi. Do Kaczyńskiego mam żal, za zakazanie "Parady Miłości" - Jestem zdecydowanie hetero , ale homo mieli, i mają prawo do manifestowania swoich uczuc i bawienia, się. A zapytali się Kaczyńskego czy mogą, po to by nikt na nich nie nasłał policji . To tyle

Pozdrawiam
Szaruś

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.706
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Po pierwsze , jak jeszcze mieszkałem w akademiku , pokuj obok zajmował kumpel z prawa ,z którym często rozmawiałem , i powiedział on ,że parada się nie odbyła , poniewał pedały nie załatwiły wszystkiuch formalności. Prezydent nie tyle zakazał parady , co nie poszedł im na rękę , do czego miał pełne prawo szczególnie jako osoba o przeciwstawnych poglądach. Załatwili oni jedynie prawo do wiecu , który z resztą urządzili.
Po drugie plusami nowej władzy może być chociażby lustracjea , która co prawda jest dopiero w początkowej fazie , ale cały rząd również.
Po trzecie w końcu trudno wymagać efektów , jak cokolwiek nie zostanie postanowione zostanie od razu wyśmiane . Jeśli nie da się szansy na działanie , nie będzie ono miało racji bytu.logika.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2005
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook