Forum Dragon Ball Nao

» The Legacy of Goku (LoG)

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
K_ain
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.751
Posty: 9
mam pyt. nie chcialem zagladac do solucji wiec sie pytam was

w LOG 3 znalazlem gotenem i trunksem 5 kul ale pozostalych 2 nigdzie nie ma, radar ich w ogole nie pokazuje, co zrobic?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jedną kule posiada Warlock,razem ze swoją latająca fortecą,musisz polatać po mapce i znależć wielką latającą fortece,tam bedzie jedna z kul,następna kula pojawi Ci sie na mapie wraz ze zdobyciem 6 kuli i będzie posiadał ją Shaman z wioski przy wulkanie.Bedziesz musiał stoczyć walke z Brollym,wygrać ją a następnie wrócić po nagrode.Jeśli to nie jest ta kula od Warlocka to o ile dobre pamietam na wyspie latarnika,w kryjówce piratów jest ukryta jedna.Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shin2005 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shin2005
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Posty: 15
Skąd: Warszawa
znow mam problem... nei wiem co mam robic jak jest ten turnije ioni chca odemnie energii ?

www.kreskowki.xt.pl - forum o kreskowkach Jetix i Cartoon Network Zapraszam<br>
Wspomnienia to wszystko co nam pozostaje...<br>
Memento Mori- Pamietaj o śmierci
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm chodzi Ci o zabranie przez Suppopo i Yamu,energii Gohanowi ? Jesli tak to wystarczy z nimi wygrać walke,potem Shin sprawi ze niebedziesz sie wstanie ruszyć i polecisz za nimi do bazy Babidiego.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shin2005 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shin2005
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Posty: 15
Skąd: Warszawa
i znow mam problem ;/ walcze teraz z bubu i jak chce go zaatakwoac to on sie broni i ja nic mu nie zadaje to co ja mam zrobic ?

www.kreskowki.xt.pl - forum o kreskowkach Jetix i Cartoon Network Zapraszam<br>
Wspomnienia to wszystko co nam pozostaje...<br>
Memento Mori- Pamietaj o śmierci
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jeśli Ci chodzi o walke z Fat buu,to możesz go tylko wtedy zaatakować gdy,Babidi jest na ziemi,wtedy jego atakujesz,staje sie on zamroczony i Buu nie ma otoczki.Jesli zaś chodzi o pojedynek z Ultimate Buu,kiedy lata on z jednej skały na drugą,wystarczy użyć na Goku teleportacje,zaznaczyć Ultimate Buu,po czym Goku teleportuje się i uderzy go.Buu bedzię przez chwile zamroczony,wtedy można go uderzać na ziemi.Czynność należy powtarzać,dopóki,dopóty nie padnie : ).Powodzenia.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
jak to jest fat buu to uciekaj na razie a jak babidi zleci an ziemię to naper***** Buu z całej siły, za trzecim razem już raczej padnie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shin2005 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shin2005
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Posty: 15
Skąd: Warszawa
no i siedze w kropce szukam kul dragon ball'a i na raderze wspazuje mi ze w DIABLO DESERT jest tam kula i jak wszstko oblazlem tylko nie moge sie dostac na takie schody bo sa jakies zolte tak jakby ze zlota i jak ja mam sie tam na gore dostac ? moze mi ktos pomoze bo zebralem 4 kule i reszta to chyba tam jest ?

www.kreskowki.xt.pl - forum o kreskowkach Jetix i Cartoon Network Zapraszam<br>
Wspomnienia to wszystko co nam pozostaje...<br>
Memento Mori- Pamietaj o śmierci
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
http://www.ssj-planet.prv.pl/ <----- tam masz kompletną solucję LOG3 oraz kilka tricków (wszystko sam pisałem) wiec tam poszukaj a znajdziesz



PS. Wsztyd pytac, ale niech ktoś mi powie: mam 200 lvl każdym w log3 i chce miec gogete. Co mam zrobic?

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Go-Shin
Ziemianin
Ziemianin
Go-Shin
Dni na forum: 6.723
Posty: 7
Skąd: Namek
Możecie mi pomóc [ ort! ] w LOG 3, nie wiem [ ort! ] jak zrobić żeby być Goku jak jestem Gokanem, jestem w 4 akcie gdzie mam przejsc przez takie drzwi sonkiem na 70 lvl, ale chodze Songokanem i niemoge tam wejść.[b]
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
look mój post wyzej albo wejdź na

http://www.ssj-planet.prv.pl/ <----- tam masz kompletną solucję LOG3 oraz kilka tricków (wszystko sam pisałem) wiec tam poszukaj a znajdziesz

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Go-Shin
Ziemianin
Ziemianin
Go-Shin
Dni na forum: 6.723
Posty: 7
Skąd: Namek
Sorry ale nieznalazłem ta nic na temat tego co jest mi potrzebne, mogli byście mi powiedzieć na forum jak być gokiem???[b]
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
........
Zmien postać w Saving Circle (takie niebieskie).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Go-Shin
Ziemianin
Ziemianin
Go-Shin
Dni na forum: 6.723
Posty: 7
Skąd: Namek
Wielki dzieki teraz moge grać dalej, Jeszcze raz bardzo dziękuje!!!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Paxel napisał(a):
PS. Wsztyd pytac, ale niech ktoś mi powie: mam 200 lvl każdym w log3 i chce miec gogete. Co mam zrobic?
Należy zebrać wszystkie skrzynki do muzeum Zet Warrior i te od Herculesa. Jeżeli nie jesteś w stanie jakiejś znaleźć to wejdź na www.logf.boo.pl Tam znajduje się opis gdzie można znaleźć każdą ze skrzynek.

W ogóle polecam wszystkim, którzy mają kłopoty z którąkolwiek z części Legacy of Goku stronke www.logf.boo.pl . Jest tam naprawdę dużo pomocnych informacji.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Byłem już tam, i znalazłem wszystkie Hercule Exlibrit no i jak na złość brakuje mi 1 Z Exlibrit... :./
a nie chce mi sie przeszukiwac od nowa, bo każde miejsce wydaje sie byc odwiedzone

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, przecież to nic trudnego, zresztą, ogólnie chyba pamiętasz gdzie mniej więcej byłeś??
No cóż, jeżeli ci się nie chce to już inna sprawa...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Go-Shin
Ziemianin
Ziemianin
Go-Shin
Dni na forum: 6.723
Posty: 7
Skąd: Namek
Jest już LOG 4, bo szukałem na stronkach i nigdzie niema i teraz sie zastanawiam czy w ogóle [ ort! ] jest???


PS: Wie może ktoś jak wyciągnąć miecz Gohanem bo jakoś niemoge go wyjąć???
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
mam problem z log2 jestem gohanem pierwszy raz w miescie i mam isc do piccolo tylko ze tam stoi herkules i nie dam rady przejsc jak to zrobic

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
PS: Wie może ktoś jak wyciągnąć miecz Gohanem bo jakoś niemoge go wyjąć???

musisz szybko nacickac strzalki w prawo i lewo

a log4 jest na www.ssjcenter.pl

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » The Legacy of Goku (LoG)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook