Forum Dragon Ball Nao

» The Legacy of Goku (LoG)

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Walk z Buu jest sporo, więc napisz o którą walkę chodzi. kakarotto 91 napisał ci tylko jeden przykład , jak go rozwalić.
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.566
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja przeszedłem wszystkie trzy części i skłamie mówiąc że podczas grani w 2 nie zaglądnęłem do solucji.
najpierw LoG1
Gra jest dość dobra ,ale w porównaniu z dalszymi częściami dużo cięższa i krutsza.W tej odsłonie gry naj bardziej denerwowało mnie to ,że 5 czy 6 cisów byle jakiego przeciwnika oznacza twoją śmierć.nawet jeśli dzieli cie z nim ogromna przepaść mocy,ale ogólnie może być

LoG2
Dużo lepsza od poprzedniczki grafika została poprawiona tu gra sie przynajmniej kilkoma postaciami (nie to co w jedynce)dużo więcej technik przemieniać można sie kiedy sie chce i jest bardziej wciągająca.
Pszeszedłem ją i miałem wszystkie statuetki nie powiem że to było łatwe szczególnie jak sie miało koło 43 poziom to żeby zdobyć kolejny trzeba sie było napracować do tego jeszcze przeciwnicy nie byli dość mocni,by sie za nich dużo dostawało.Herkulesem już poszło mi łatwiej bo umiał tą fajną technike.

LoG3
Najlepsza z trzech Log-ów i chyba najdłuższa.Dużo zagadek ,skrzynki do znalezienia,mnóstwo przeciwników do pokonania i dobra chronologia pasuj ąca do kinówek.zostały wprowadzone zmiany co do muzyki,która moim zdaniem jest troche gorsza niż w 2 ,ale całoś jest znacznie lepsa.tak jak inne przeszedłem całą odblokowałem Gogetę(Ci którzy to zrobili więdzą w jaki sposób)i wszystkimi postaciami miałem najwyższy poziom (200)
GRY JAK NA GBA BARDZO DOBRE

PZDR

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
eMate napisał(a):
tez mi sie wydaje, ze nowa czesc log'a jest beznadziejna to nie to samo co wspanialy LoG 2 ehh...
Chodzi ci o LoG3? Mysle, ze chyba wlasnie to jest najlepsza ze wszystkich czesci. Wiele roznych bardzo dobrych funkcji takich jak np. nakladanie ubrania na siebie, zbieranie jedzenia, a nie od razu konsumowanie go itp. Przeszedlem wszystkie czesci po kilka razy i chyba wszyscy sie ze mna zgodza, ze kompletnym niewypalem bylo LoG1.

emate: chodzilo mi o dbgt transformation - potocznie LOG4. teraz wiem, ze ta gra nie ma nic zwiazanego z logiem, wiec cofam te slowa.
co do log3 - wiadomo, ze kozak


Kakarotto91: chyba ze tak. Juz myslalem, ze oczerniasz tak LoG3. Musialbym cie zbic w szkole Co do DBGT: Transformation to nie warto nawet o nim pisac

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Avensus: 16.06.2006, 9:04
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kurcze, ja grałem w 1,2 i 3 czesc , ale tylk oLOG3 potrafilme przejsc w kilka godzin a tamte czesci za nic nie moglem przejsc.
Moze ta moja nieznajomosc jezyka angielskiego hehe
Ciekawe czy bedzie kontynuacja serii LogOW Mam nadzieje ze ta czescia nie bylo GT Transformation ( czy jak jej tam dali),.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mam nadzieje ze ta czescia nie bylo GT Transformation ( czy jak jej tam dali),.

Rozczaruje cie. Nie bedzie juz pewnie dalszych czesci LoG'ow. DBGT: Transformation jest wlasnie potocznie nazywane LoG4 (nazwa jest niesluszna). A nie powstanie nastepna czesc bo wszystko jest juz zrobione tz. Saga Friezera, Cell'a i Buu. Transformation objelo DBGT w tym cala podroz rzez planety i walke z Bebim Vegeta. Moze powstanie Transformation 2 o sadze ze smokami (o ile juz nie wyszlo) ale nie liczylbym na nic wielkiego.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Jak dla mnie kolejnosc powstawania serii Legacy Of Goku jest dokladnie odwrotnie proporcjonalna do ich jakosci i grywalnosci.
Czesc pierwsza niczym mnie nie zachwycila, gralem dlatego, że akcja toczy sie w swiecie DB. Natomiast czesci 2 i 3, spodobaly mi sie bardzo. Spedzilem nad nimi dlugie godziny, niezle sie czasem naglowkujac
Świetne tytuly, warte polecenia kazdemu fanowi DB a takze tym, ktorzy szukaja dobrej, miodnej gry.
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
o lol,ale fajna gierka wreszcie jakies fajne rpg o db,bo myslalem ze nie ma wiecej takich gier oprocz legend od super sayia-jin...czuje ze bede mial w co grac w te wakacje na razie [ ort! ] przejde sobie legacy of goku 1

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Wszystkie Logi są za łatwe, poziom trudności 7 latka.Wszystkie zajęły mi max. 5-8 godzin!Strasznie krótka frajda i za mało sekretów w grze jak dal mnie!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
LOG 2 byl najtrudnejszy z nim sie troszke meczylem ale LOG 3...? lvl zdobywasz co 30 sekund i potwor praktycznie cie nie moze zabic...jedynie z Buu mialem troche problemy

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
S0NG0 napisał(a):
tak jak w temacie jak pokonać BUU w LOG???
Jeśli dobrze pamiętam to musisz iść w prawo a jeśli sie nie da to idź w lewo a jak sie nie da to wejdź po prostu do pałacu
PimputeckiSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PimputeckiSSJ
Dni na forum: 6.091
Posty: 16
A da się odblokwać Vegetto?
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Mogłyby tego rodzaju gry powstać na PS 3 lub X-BOX 360!
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.055
Posty: 29
Skąd: Polska
Siemka
Mam problem z jednym momentem w Dragon Ball Buu's Fury.Gdy jestem Trunksem i rozmawiam z Vegetą na temat turnieju On każe mi go udeżyć.I w tym problem gdy chce go trwfić On albo ucieka albo odlatuje

Dragon Ball 4 Ever
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Też mi problem... Są na to dwa sposoby:
Pierwszy:
- podbiegnij do niego ;p wiesz jak się biega, dwa razy wciskasz strzałkę, gdy już do niego podbiegniesz uderz go szybko...
Drugi:
- gdy skończysz rozmowę z Vegetą od razu go uderz!
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tak, albo można zapędzić go w tak zwany "kozi róg" lub ewentualnie naprowadź go na jakąś maszynę, aby się zatrzymał.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.115
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Tak zaprowadzić w kozi róg, tylko że Vegeta przezkoczy cię i go nie trafisz. nawet w SSJ gdyz Trunks Biega syzbciej go nie dsa sie yprowadyi w kozii rog
Manek1234 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Manek1234
Wiek: 31
Dni na forum: 5.876
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Skąd: Vegeta
Siemano
wie ktoś jak się budzi ze snu w LOG3???
Bo próbuje [ ort! ] tak jak tam pisze i sie nie da!!!! PLIS HELP!!!
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Ale budzi ze snu kiedy, gdzie i kim? Wiesz nie każdy gra w to na co dzień (ja przeszedłem kilka razy ale w zeszłym roku jak nie dalej), więc opisz trochę szerzej twój problem ok?
Mi się tylko kojarzy sen, gdy przed Room of Spirit and Time Trunks i Goten mieli się zdrzemnąć. Więc nie wiem o jaki sen ci chodzi .
Manek1234 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Manek1234
Wiek: 31
Dni na forum: 5.876
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Skąd: Vegeta
jak szukam smoczych kul. Jestem w jakiejs wiosce i probuje spać... Gadam z jakims gosciem co ma kule na szyi a ten mi kaze odejsc

http://www.kosmiczni.pl/register.php?r=12575
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Solucja LOG3
Już wiem jaki to moment, ale nie pamiętam co tam było z tym snem . Poczytaj, na pewno znajdziesz. Pzdr
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » The Legacy of Goku (LoG)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook