Forum Dragon Ball Nao

» Aktualności

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Stworzy się osobne szatnie dla takich ludzi, problem rozwiązany ?! Ja nie twierdzę, że to kobieta taka od urodzenia - prawdziwa - ale to jest człowiek i należy się zrozumienie, jego przekonań.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.699
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gonar napisał(a):
Stworzy się osobne szatnie dla takich ludzi, problem rozwiązany
Nie rozwiązany, bo Grodzkie chce być kobietą, a nie takim człowiekiem. Grodzką, a nie Grodzkim ani Grodzkiem. Nikt nie chce robić specjalnych szatni, specjalnych kategorii w rubryce płeć, specjalnych szkół i ośrodków, tylko traktować to jak babę ze wszystkimi tego konsekwencjami. To nie problem tylko grzecznościowo-hipotetyczny, tylko konkretne pytanie, czy facet co se uciął penisa i wpieprzał estrogeny jest babą. Wymaga konkretnej, zgodnej ze stanem faktycznym odpowiedzi, a nie popierdywania o tym co jest grzeczne.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
A ja mam lepsze pytanie odnośnie tego, co Mateusz linkował, czyli:
Jeśli nastoletni chłopiec czuje się dziewczynką, to zdaniem Ruchu Palikota powinien mieć możliwość urzędowej zmiany płci po ukończeniu 16. roku życia.

Zmienia sobie gość tę płeć urzędowo (czyli tak o) i zostaje w świetle prawa dziewczyną. Co wtedy z tą szatnią?

Oczywiście osobna szatnia odpada, bo to niemal jak getto ławkowe dla żydów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.965
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gociak, zboczuszku, chyba o tym nie myślisz xd

Logicznie rzecz (lol) biorąc będzie korzystał z szatni damskiej. Palikmioty i wgl chyba lewicowcy chcą zatrzeć granice między płciami, bo przecież nie ma różnicy między kobietą a mężczyzną, każdy z każdym w nowym świecie może sypiać. Posuwając się krok dalej, nie będzie formy minister i ministra, tylko coś w rodzaju nijakim, nawet nie mam pomysłu, ministro?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Docelowo chodzi o to, aby zatrumfowało przekonanie, iż płeć nie jest pojęciem biologicznym, a kulturowym i wykształcona zostaje przez otoczenie. Zdaniem zachodniej lewicy społeczeństwo nie powinno nazywać chłopców i dziewczynek chłopcami i dziewczynkami, lecz czekać aż te same określą swoją płeć. To samo ze szkołami, przedszkolami, zakładami pracy, dowodami osobistymi itd. Np. ktoś będzie się czuł mężczyzną w 37% mając penisa, mało tego jeszcze z jajami.
Np. w Szwecji (no bo niby gdzie) powstało przedszkole bezpłciowe.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Np. w Szwecji (no bo niby gdzie) powstało przedszkole bezpłciowe.
Jak się tak nad tym zastanowić, ta Japonia to jednak całkiem normalny kraj.

Niedługo "potop szwedzki" nabierze nowego znaczenia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nameczanie problemów z płcią nie mieli To prawda, że lewica chce zminimalizować różnice pomiędzy płciom, trochę mnie to irytuje bo zasiłek się kończy, a ja nie będę mieć kasy na życie w tym systemie Teraz zajmują się budżetem UE i dzieleniem pieniędzy, temat związków partnerskich przepadł, bo premier uznał je za nie związane z konstytucją, co za żenada, jednocześnie mówi, że o wew. dyscyplinie w partii i, że wolałby mieć mniejszą partię ale zdyscyplinowaną. O marihuanie nawet nie wspomnę, ale to by przyniosło jakieś profity dla gospodarki. Co to jest ? Ani kapitalizm ani socjalizm. Wszystkiego po trochu.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.911
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gonar napisał(a):
Nameczanie problemów z płcią nie mieli
moze tez wprowadzili demokracje i wszystko poszlo juz lawinowo, do momentu, w ktorym postep lewicy przezwyciezyl nature i doprowadzil do zepsucia klimatu, dzieki czemu wgl sie o nich dowiadujemy, bo by gatunek przetrwal wyslali jednostki w przestrzen, a na planecie przetrwalo niewielu osobnikow

naprawde jestes geniuszem gordon, chyle czola

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Człowieku ty nawet nie wiesz co to jest demokracja, bo kojarzy ci się wszystko. Wypad oszukiwać na tych prefumach.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
http://www.fronda.pl/a/smiali-sie-z-dziecka-z-zespolem-downa-kelner-odmowil-ich-obsluzenia-i-stal-sie-bohaterem-usa,26188.html

Hahahaha, dziennikarz Gazety Wyborczej się rozczulił, bo 5-letni aniołek zakwalifikowałby się w Polsce na skrobankę. Zapomniał przy tym, że w Stanach na aborcję kwalifikuje się każdy. Podsumowując, trzeba pozwolić skrobać, bo to świadomy i wolny wybór kobiet, względnie par, ale jak już się urodzi to trzeba kwiatki pod nóżki słać i ubolewać nad faktem, że ktoś mógł kiedyś tego aniołka, było nie było, zabić. Pieprzony hipokryta.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
A co ci przeszkadza w skrobaniu czyli aborcji, wolnościowcu za dychę.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bym ci powiedział, ale jesteś za głupi, by zrozumieć. Jeśli masz problem ze zrozumieniem słowa wolnościowiec to przeczytaj sobie kilka słownikowych definicji, kilka filozoficznych teorii i kilka książek analizujących społeczne i gospodarcze fakty. A sorki, zapomniałem, że nie umiesz czytać.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.965
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Były prezydent zabrał głos w sprawie związków partnerskich. Powiedział między innymi, że w polskim Sejmie homoseksualiści powinni siedzieć nie z przodu, ale w ostatniej ławie sali plenarnej. - A nawet dalej, za murem – dodał.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/walesa-geje-p ... omosc.html

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.850
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Rodzeństwo Bajkowskich z Krakowa, dwaj 13-latkowie i 10-latek, zostało dziś rano odebrane rodzicom. "Przyszli po nie do szkoły, policja siłą zabrała nasze dzieci z klasy do domu dziecka" - powiedział TVN24 Bartosz Bajkowski, ojciec chłopców.
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolsk ... 99497,3320

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.965
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Po prostu bajka

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » » Aktualności
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook