Forum Dragon Ball Nao

» Jakim typem jesteś człowieka?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
[quote="Wazon"]
Gonardino napisał(a):
Dziewczyno, tak. Trafiłaś w sedno. A tym jest te ciężary jak to nazwałaś. Ja jestem skromnym, biednym i ambitnym podróżnikiem a zarazem adeptem sztuki "budowania ciała"

ja pierdziele jaki wrażliwy, co złego jest w pytaniu czy jesteś przystojny lub w twierdzeniu że to żaden ciężar w porównaniu w twoimi sztangami odpowiedzieć na te pytanie ?

ja *, komplementy cuś mi nie wychodzą, ide sie powiesić

Jedno ci powiem.Czasami lubię obejrzeć anime. Z gatunku shooonen-ai


Gonardino napisał(a):
Dziewczyno

jeszcze raz tak napisz a urwe Ci jajka

Jesteś okrutna (Anta wa hidoi desu). I tak nie dała byś mi rady.

Al Ed Upek <piona> moja feministyczna koleżanko [

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 08.01.2011, 23:47
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nazywasz się może Szewczyk ? Na imię Marcin bądź Paweł?
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ishido napisał(a):
Nazywasz się może Szewczyk ? Na imię Marcin bądź Paweł?
Co ty. Wiem, że mam w Polsce lub na świecie sobowtóra.Każdy go ma. Ale zachowania ciężko podrobić. Wiecie jak anime może porobić nasze umysły.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.681
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Gonardino napisał(a):
Jesteś okrutna (Anta wa hidoi desu). I tak nie dała byś mi rady.
dowiemy się o tym dopiero jak powiesz mi czy jesteś przystojny ? i jakie ciężary dzwigasz?
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Shounen napisał(a):
Gonardino napisał(a):
Al Ed Upek mam takie pytanie. Czy jesteś krótko ścięta, albo odwrotnie. Boję się o twoje morale.
On jest łysy.

Chyba pierwszy ktoś nazwał mnie dupkiem
Bez obrazy. Dupek to metafora niezależnego. Ja nim też jestem. Pierwszy poznałeś moje wizje
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gonardino napisał(a):
Wiem, że mam w Polsce lub na świecie sobowtóra
Nie, raczej Fefik go nie ma , jest jedyny taki .... we wszechświecie ?
Ten avek to ty z piesuniem ? Czy może ty jesteś psiną ? Z ciekawości.

ps. kolejny superklon Mistrza - ciekawe, czy sie sprawdzi.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 08.01.2011, 23:54
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
i jakie ciężary dzwigasz?
Krate browarów, przed TV do anime.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
dowiemy się o tym dopiero jak powiesz mi czy jesteś przystojny ? i jakie ciężary dzwigasz?

Czas pokaże. Ale jedno ci mogę powiedzieć. Nie jestem amatorem bicia rekordów. Co więcej gardzę wyciskaniem na płaskiej.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gonardino napisał(a):
Al Ed Upek mam takie pytanie. Czy jesteś krótko ścięta, albo odwrotnie. Boję się o twoje morale.
Moje morale jest jak najbardziej w porządku, za to chyba twoje nie bardzo.


Gonardino napisał(a):
Proponuje ci, wyjazdy na mecze Legi Warszawa, Lech Poznań i Arka Gdynia. Mnie bojówki nie fascynują. Dla mnie to śmieszne. Lepiej już rzucić granat odłamkowy wśród nich. Ale popieram idę
Czyli jesteś faszystą jak cała ta banda rozjuszonych, otumanionych i przygłupich małp. Cóż, postulujesz jakiś antyrasizm, antyfaszyzm, samemu tym będąc i jeszcze popierając skakanie ludziom glanami po głowach w imię jakiejś poprawnej politycznie ideologii XXI wieku. Jesteś zajebistym przykładem człowieka oderwanego od rzeczywistości.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Katz napisał(a):
i jakie ciężary dzwigasz?
Krate browarów, przed TV do anime.
Jo kratę bym wzioł. Na jedną rękę. Ze 12 powtórzeń. Przy DBZ.

[ Dodano: 09.01.2011, 0:02 (po 3 minutach) ]
Al Ed Upek napisał(a):
Gonardino napisał(a):
Al Ed Upek mam takie pytanie. Czy jesteś krótko ścięta, albo odwrotnie. Boję się o twoje morale.
Moje morale jest jak najbardziej w porządku, za to chyba twoje nie bardzo.


Gonardino napisał(a):
Proponuje ci, wyjazdy na mecze Legi Warszawa, Lech Poznań i Arka Gdynia. Mnie bojówki nie fascynują. Dla mnie to śmieszne. Lepiej już rzucić granat odłamkowy wśród nich. Ale popieram idę
Czyli jesteś faszystą jak cała ta banda rozjuszonych, otumanionych i przygłupich małp. Cóż, postulujesz jakiś antyrasizm, antyfaszyzm, samemu tym będąc i jeszcze popierając skakanie ludziom glanami po głowach w imię jakiejś poprawnej politycznie ideologii XXI wieku. Jesteś zajebistym przykładem człowieka oderwanego od rzeczywistości.
Jak zwykle się nie rozumiemy. Ani razu nie byłem na żadnych ustawkach. Tym bardziej na meczach. Nie rajcuje mnie futbol. Wole iść na siłkę. Znam takie typy, bo na moją siłkę co nie którzy uczęszczają. Jak ktoś lubi za młodu tak się wyszaleć to proszę.

[ Dodano: 09.01.2011, 0:04 (po 5 minutach) ]
Ishido napisał(a):
Gonardino napisał(a):
Wiem, że mam w Polsce lub na świecie sobowtóra
Nie, raczej Fefik go nie ma , jest jedyny taki .... we wszechświecie ?
Ten avek to ty z piesuniem ? Czy może ty jesteś psiną ? Z ciekawości.

ps. kolejny superklon Mistrza - ciekawe, czy sie sprawdzi.
Ja jestem tym co psinki prześladują. I lubią sprawdzać (ale nie często). Zwykła kontrola.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.681
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Gonardino napisał(a):
Czas pokaże.

a wiec i czas pokażę czy zatrzymasz jajka przy sobie



Ale jedno ci mogę powiedzieć. Nie jestem amatorem bicia rekordów. Co więcej gardzę wyciskaniem na płaskiej.
szkoda ... ja lubie taki fest kogucików
(.)(.)
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ciekawa dyskusja mogę się dołączyć ? Ja osobiście jestem konserwatywnym liberałem. Zdecydowana prawica.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.681
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Zychu89 napisał(a):
Ciekawa dyskusja mogę się dołączyć ? Ja osobiście jestem konserwatywnym liberałem. Zdecydowana prawica.
ile wyciskasz na klate , jesteś przystojny ?
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
ile wyciskasz na klate
Na klate to z 80 kg, zresztą teraz nie wiem bo dawno nie ćwiczyłem. Potrafię za to przebiec 10 km (wolę biegać niż ćwiczyć na siłce).
jesteś przystojny ?
Jestem przystojny, ale nic Ci chyba po tym bo mieszkam na drugim końcu Polski w Krakowie .
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.681
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Zychu89 napisał(a):
Na klate to z 80 kg, zresztą teraz nie wiem bo dawno nie ćwiczyłem. Potrafię za to przebiec 10 km (wolę biegać niż ćwiczyć na siłce).
Zychu89 napisał(a):
Jestem przystojny, ale nic Ci chyba po tym bo mieszkam na drugim końcu Polski w Krakowie .
o widzisz Gonardinio ten samiec nie miał nic przeciwko odpowiedzi, do prawdy Ciebie nir rozumiem

ide spać papsy
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Kto pyta nie błądzi. Nie wiem co wniosły do dyskusji informacje o tym ile biorę na klatę, ale jeśli to komuś potrzebne...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gonardino napisał(a):
Jak zwykle się nie rozumiemy. Ani razu nie byłem na żadnych ustawkach. Tym bardziej na meczach. Nie rajcuje mnie futbol. Wole iść na siłkę. Znam takie typy, bo na moją siłkę co nie którzy uczęszczają. Jak ktoś lubi za młodu tak się wyszaleć to proszę.
Jak zwykle się nie rozumiemy, gadasz bez sensu, nie na temat. Byś był ciut bardziej ogarnięty to byś wiedział, że nie o mecz mi chodzi. Myślę, że to odpowiednia pora do nazwania cię pajacem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
Gonardino napisał(a):
Al Ed Upek mam takie pytanie. Czy jesteś krótko ścięta, albo odwrotnie. Boję się o twoje morale.
Moje morale jest jak najbardziej w porządku, za to chyba twoje nie bardzo.


Gonardino napisał(a):
Proponuje ci, wyjazdy na mecze Legi Warszawa, Lech Poznań i Arka Gdynia. Mnie bojówki nie fascynują. Dla mnie to śmieszne. Lepiej już rzucić granat odłamkowy wśród nich. Ale popieram idę
Czyli jesteś faszystą jak cała ta banda rozjuszonych, otumanionych i przygłupich małp. Cóż, postulujesz jakiś antyrasizm, antyfaszyzm, samemu tym będąc i jeszcze popierając skakanie ludziom glanami po głowach w imię jakiejś poprawnej politycznie ideologii XXI wieku. Jesteś zajebistym przykładem człowieka oderwanego od rzeczywistości.
Kurde..... Sama pytałaś co uważam o bojówkach więc dałem ci przykład o pseudokibicach. O co camon. Jesteś no nie wiem. Skomplikowaną osobą. A mi mówisz bym się ogarnoł. Żal... i rozpacz bo nie jesteś jedyną osobą w moim życiu z którą na dłuższą metę się nie rozumiem. Od jakiej rzeczywistości. Twojej ?. Co masz na myśli mówiąc rzeczywistość. Nie irytuj mnie, bo to mnie boli, nie jestem idiotą. A ty
robisz go ze mnie.

[ Dodano: 09.01.2011, 9:55 (po 8 minutach) ]
Wazon napisał(a):
Zychu89 napisał(a):
Na klate to z 80 kg, zresztą teraz nie wiem bo dawno nie ćwiczyłem. Potrafię za to przebiec 10 km (wolę biegać niż ćwiczyć na siłce).
Zychu89 napisał(a):
Jestem przystojny, ale nic Ci chyba po tym bo mieszkam na drugim końcu Polski w Krakowie .
o widzisz Gonardinio ten samiec nie miał nic przeciwko odpowiedzi, do prawdy Ciebie nir rozumiem

ide spać papsy
Nie jestem kolesiem, który lubi się chwalić. Lubiłem się chwalić jako nastolatek i 22 latek. Ale jak ci zależy to na tej niepotrzebnej wiedzy. To 100 kg na 8 powtórzeń zrobię. Co do biegania to 10 km przebiegnę w niecałą godzinę. W ramieniu mam 43 cm. Klatkę (nie mierzyłem ostatnio) 115 cm. Jeśli chodzi o nogi to nie wiem. Ale ostatni tylko je robię na potrzeby BJJ i zapasów (lubię to). Na maszynie weznę 300 kg pyzy 7 powtórzeń.

[ Dodano: 09.01.2011, 10:04 (po 16 minutach) ]
Do Al Ed Upek to ja powinienem spytać cię o dlaczego takimi, np. 88 spostrzeżeniami wyjeżdzasz. Największego nacjonalisty zaraz po Hitlerze (albo na równi). A tym bardziej podświadomie utożsamiasz się z nimi jak większość udzi w tej Polsce. Tak czy owak świat jest zepsuty (i to nie tyczy się żadnych ras). Pieniądze, chciwość, zawiść, zazdrość, bojaźń przed niezrozumianym. To wszystko wpływa na wszystko. Ale na dłuższą metę nie będę z tobą o tym rozmawiał. Bo bym się zagadał

[ Dodano: 09.01.2011, 10:07 (po 19 minutach) ]
Nie siedzę w twojej głowie, a ty mojej bym wiedział o co ci chodzi. I odwrotnie.
Pisemnie ciężko się porozumieć. Gdybym porozmawiał z tobą w 4 oczy to byś co innego mówiła (albo mówił).
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
O Antifę, chyba było napisane wyraźnie, więc kto tu robi z ciebie idiotę? Bo chyba nie ja.

Raczej pogubił w zeznaniach niż zagadał. Różnica jest taka, że ja wyjeżdżam z poważnym postulatem, z którym można się zgodzić w mniejszym, większym stopniu, całościowo lub wcale, ale w odróżnieniu od twojego pier* o Goku-faszyście są to tezy godne uwagi, niegodnymi uczynione tylko przez śmieszne autorytety, którym przyklaskują bezmózgie masy ćwiercinteligentów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
O Antifę, chyba było napisane wyraźnie, więc kto tu robi z ciebie idiotę? Bo chyba nie ja.

Raczej pogubił w zeznaniach niż zagadał. Różnica jest taka, że ja wyjeżdżam z poważnym postulatem, z którym można się zgodzić w mniejszym, większym stopniu, całościowo lub wcale, ale w odróżnieniu od twojego pier* o Goku-faszyście są to tezy godne uwagi, niegodnymi uczynione tylko przez śmieszne autorytety, którym przyklaskują bezmózgie masy ćwiercinteligentów.

hahahahahahahahahaha... nie mogę co za człowiek. Masz rację. Ale nie zauważyłaś tego, że ja. W odróżnieniu na tak albo nie itp. itd. Wypowiedziałem się kreatywniej. Przedstawiłem ci moją opinie o tych bojówkach nacjonalistycznych. Jednak nie opowiedziałem się za tak i nie. Rozumiem ich idę. Mają tam jakieś swoje racje. Ok. Ale nie popieram bezsensownego użycia siły. Odnośnie sajan to faszyści. Bo wg. mnie przedstawiają owe zachowania. Goku na ziemi nie był faszystą, ale demokratą. Ty pojmujesz to po prostu politycznie. I to mnie bawi. Ja się zajmuje... jak to powiedzieć. Zachowaniami tych idei. Jestem obserwatorem ludzkich zachowań (emocji). Które reguluje wiele.... rzeczy na tym świecie. Dlatego mówię, że świat jest zepsuty bo nie umie wyważyć tego wszystkiego. Stąd mamy Chciwość, zazdrość, zawiść, obłude itp. brak nam uwarunkowania. DBZ to bajka. Dobro i zło. Które z nich wygra ? dowiemy się oglądając. Ja przypisuje im terminy faszystów, nazistów,liberałów, demokratów, rasistów, antychrystów, chrystów itd. bo znam wzorce zachowań tych terminów ideologicznych.


Jestem człowiekiem, który całe życie zbiera różne informacje o świecie. By na końcu wybrać tą właściwą drogę. Jestem niezależny.
Dlatego spotykam się z zarzutem głupoty. Dlatego jedni twierdzą o mnie to co twierdzą. Jestem dupkiem nie zależnym od wszystkiego. Zrozum to w przenośni, a nie dosłownie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Jakim typem jesteś człowieka?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook