Forum Dragon Ball Nao

» Wasz styl ubierania się

Strony:   1, 2, 3
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jeśli chodzi o mnie co do rurek... Hmm zdarza mi się je nosić, ale niezbyt często, z nogawkami mam to samo co Mart. Co do spodni... och zapomniałam jeszcze o paru sprawach(tak, skleroza nie boli): jak ognia unikam rybaczek, co mi skracają nogi,dziewczęcych kapelusików(nie mój styl) i tego, że ciuchy raczej są kolorowe i dużo kolorów na sobie noszę. Unikam zieleni(w bluzkach, bo w połączeniu z moją bladą cerą wyglądam jak truposz)+różu(o którym wspominałam) i fioletu, którego nie cierpię wraz z różem(chyba, że mi się ciuch w tym kolorze bardzo spodoba, co jest rzadkością) co do ciuchów: ostatnio często noszę bluzki z dużym dekoltem. Czasem zdarza się mi też odważny styl, (ale nie za często, w wielu przypadkach czuję się w nich niekomfortowo). No i jeszcze tego, iż nie trawię bluzek, które mają guziki przy rękawach, ze względu, iż nie jest mi w nich wygodnie( i były zmorą mego dzieciństwa). Dodam też iż nie cierpię ubrań, które są zrobione z wełny. Unikam też jak ognia spodni, które nie mają głębokich kieszeni(w kieszeniach zawsze mam dużo rzeczy i najwygodniej mi je w nich nosić).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.862
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Laru napisał(a):
Planuję kupić conversy za kostkę w tym kolorze. Magia.
Ja mam za kostkę tyle , że nie conversy ale chyba będę musiał zakupić bo te co mam mówiąc szczerze powoli mi się rozwalają .
Laru napisał(a):
Kami napisał(a):
Ja zaś polubiłem ostatnio sweterki a'la "Kruger" czyli takie w czarno-czerwone paski.
I Nirvana ;
Ach no tak nie wiem jak mogłem o tym zapomnieć . (Wybacz mi Kurt )

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Wasz styl ubierania się
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook