Forum Dragon Ball Nao

» Poziomy SSJ ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
ponton117 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
ponton117
Wiek: 29
Dni na forum: 6.110
Posty: 3
Skąd: Straszyn
Najlepszy poziom ssj to ssj2(songohan najlepiej w nim wygląda)
i ssj4
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.154
Posty: 222
Skąd: Leszno
dla mnie najlepszy pozniom to SSJ2 kiedy zaprezentował go Gohan podczas Cell game a także podczas walki z bojack'iem

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
BroliLssj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BroliLssj
Dni na forum: 5.822
Posty: 11
Najbardziej podoba mi sie poziom ssj2 najfajniej wygladal w nim gohan .
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.053
Posty: 119
No , zgadzam się SSJ2 rulez. Gohan na Cell Games był najfajniejszy, ale Vegeta też nie był zły, Goku najbrzydszy na SS2 ;/
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jak mam być szczery to najlepszy jest SSJ2, a na drugim miejscu pierwszy poziom do którego nic nie mam. Trochę mnie wkurzał SSJ3 bo brwi znikały, ale ujdzie za długie i piekne włosy, więc jak i ostatni z poziomów mi się podobał

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.809
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
mi najbardziej podoba się ssj2 , szczególnie [ ort! ] u Goku
Yondaime123
Ziemianin
Ziemianin
Yondaime123
Dni na forum: 5.783
Posty: 8
Jak dla mnie to nie powinno byc wiecej poziomow niz tylko SSJ. SSJ2 wyszedl nie zle ale dalsze to juz byly naciagane i sie ciesze ze sie skonczyl DB bo by go calego do reszty zepsuli. I w ogole jak mowila legenda o SSJ, to nie powinno byc ich wiecej i powinna jedna osoba jej uzywac raz na 1000 lat a tu tylko Goku osiaga ten poziom i reszta idzie w jego slady. Jak juz autor wprowadzil ta historyjke to powinien sie jej trzymac i zakonczyc DB po walce z freeza i powrotem Goku na ziemie. Nie krytykuje tu DB bo jest zajebiste, ale ten watek zawsze mnie wkurzal. Aha a ulubiny poziom to SSJ 1 bo za pierwszym razem gdy go zobaczylem to bylo wielkie zaskoczenie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Podoba mi się poziom Ulatra Super Sayian u Trunksa z przyszłości. Mięśnie wojownika nabierają objętości, moc radykalnie się zwiększa, oczy stają się bardziej sayiańskie niż ludzkie. Widać w nich rządze zemsty i chęć walki. Włosy widocznie się przedłużają energia rośnie i rośnie.
mimik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mimik
Wiek: 27
Dni na forum: 4.993
Posty: 20
Skąd: Baranów Sandomierski
Ja najbardziej lubię dwa pierwsze SSJ i SSJ2, proste ale w tej formie najlepiej wyglądają
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.181
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Mnie najbardziej przypadły do gustu SSJ, SSJ2 oraz SSJ3.
-SSJ bo był pierwszy i ważny dla każdego Saiyana.
-SSJ2 bo silniejszy. Tylko jakoś zawsze kojarzy mi się on najbardziej z Gohanem, a jego nie lubię, więc SSJ2 tylko w wersji Goku i Vegety.
-SSJ3 bo silniejszy od poprzednich
-SSJ4 nie lubię bo był ukazany w GT, a ta część... no cóż, nie lubię jej i tyle. W ogóle ten wygląd SSJ4 mi się nie podobał.

True Saiyans fight alone
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.240
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Moim ulubionym poziomem jest SSJ2. Nie lubię natomiast SSJ4, które według mnie wgl. nie pasuje i było zrobione na siłe.

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.704
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Czemu uważasz, że było zrobione na siłę? Dopiero w połowie serii Goku przeszedł na 4ty poziom. Czy jakby Ztka była podzielona na 2 części i jedna była do Buu a druga od Buu do ucieczki z turnieju to pewnie też mówiłbyś że SSJ3 było na siłę wprowadzone nie? Heh

Ja osobiśie lubię formę SSJ3 i Gohana SSJ2

szczecin
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.186
Posty: 38
Skąd: Solstheim
Shounen napisał(a):
USSJ, ewentualnie USSJ2
"USSJ2"? Czyli poziom między SSJ2 a SSJ3? Nie wiem, czy oby na pewno Trunks taki osiągnął Jeśli chodzi o przejściowe poziomy między SSJ a SSJ2, to wyróżnić można dwa: ASSJ (Ascended Super Saiyan) i USSJ (Ultra Super Saiyan).
Yondaime123 napisał(a):
I w ogole jak mowila legenda o SSJ, to nie powinno byc ich wiecej i powinna jedna osoba jej uzywac raz na 1000 lat a tu tylko Goku osiaga ten poziom i reszta idzie w jego slady
Tyle, że legenda nie mówiła o SSJ, tylko o LSSJ
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Nordbard napisał(a):
"USSJ2"? Czyli poziom między SSJ2 a SSJ3? Nie wiem, czy oby na pewno Trunks taki osiągnął Jeśli chodzi o przejściowe poziomy między SSJ a SSJ2, to wyróżnić można dwa: ASSJ (Ascended Super Saiyan) i USSJ (Ultra Super Saiyan).
Poczytaj gdziekolwiek w internecie o USSJ, to się dowiesz, że dzieli się on na USSJ1 i USSJ2 (który osiągnął Trunks w walce z Cellem, po tym jak Vegeta będąc na USSJ1 poległ).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.176
Posty: 152
Skąd: Ziemia
SSJ 1 - Ogólnieaż takiego wrażenia nie robił na poczatku. .wrecz nie chciałęm by goku był blondynem

SSJ 1,5 - Zapomniałem oryginalnej nazwy ale był to wstep dla SSJ 2.. Tronks w to wszedł. Ogólnie było to bardzo silne i fajnie wyglądało

SSJ 2 - Dosyć mocne... fajnie walczyło sie z tym z komórczakiem

SSJ 3 - Chyba mój ulubiony poziom.. długie włosy i ta "twarz" robi wrażenie. Ogólnie dosyć silne to było

SSJ 4 - To już nie wyglądało tak fajnie. SSJ 4 jest silniejszy od SSJ 3. Niektórzy dziwią sie że sie nie błyszczy i niie ma białych włosów.. Jednak bardzo łatwo to wyjasnić.. otóż w SSJ 3 Syjanie sie błyszczą i promieniują ogromny zasobami energii przez co straszliwie ją zużywaja. W SSJ 4 energii mają znacznie więcej ale trzymają ją w sobie.. energiia jest w nich a w poprzednich poziomach z nich ucieka podczas walki. Można to nazwać "energiooszczędny sayanin"

Teraz wy wymyślcie nowy poziom SSJ.

Np mój:

-Siła 100x większa niż u SSJ 4
-Dłuższe włosy ale stojące
-Jasny niebieskobiały kolor włosów
-Wzrost taki jak ozaru
-Szybkość 100x większa niż u SSJ 4
-Oczy z oczu wydobywa sie bardzo mocne czerwone światło i nic więcej
-Głos jakby gadał cały chur jednocześnie
redi87
Ziemianin
Ziemianin
redi87
Dni na forum: 4.148
Posty: 22
Shounen napisał(a):
Poczytaj gdziekolwiek w internecie o USSJ, to się dowiesz, że dzieli się on na USSJ1 i USSJ2 (który osiągnął Trunks w walce z Cellem, po tym jak Vegeta będąc na USSJ1 poległ).
Mi się wydaje że ciężko tu udowodnić czy był ussj2 czy nie, ponieważ trunks tylko powiększył mięśnie i zwiększył poziom energii co mógł zrobić również vegeta, tak jak powiedział cell pod koniec walki z trunks'em Vegeta tego nie zrobił bo wiedział że straci na szybkości.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
redi87 napisał(a):
Vegeta tego nie zrobił bo wiedział że straci na szybkości.
Z tego co pamiętam, to tylko Trunks tak wywnioskował po swojej przegranej walce z Cellem, co nie musi oznaczać, że Vegeta rzeczywiście był do tego zdolny. Vegeta w tamtym okresie nie grzeszył inteligencją (ambicje mu weszły na pierwszy plan) i najważniejsza była dla niego siła, więc nie posądzałbym go o takie zagrania, jak ograniczanie siły kosztem szybkości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
redi87
Ziemianin
Ziemianin
redi87
Dni na forum: 4.148
Posty: 22

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
W mandze powiedział o tym tylko Trunks, a Cell wszystko co wyżej oprócz właśnie ostatniej kwestii o Vegecie. Niby można by uznać, że powiedział to Toriyama ustami bohaterów, ale natura Vegety by trochę przeczyła prawdziwości tych słów. Potraktowałbym to raczej jako naiwność Trunksa w stosunku do ojca, a nie pewnik. Wykluczyć nie można, ale nie może to być dostateczny dowód.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.176
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Najładniej wyglada SSJ3 aczkolwiek wole SSJ4 bo jest silniejszy i moze długo byc na tym poziomie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Poziomy SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook