Forum Dragon Ball Nao

» Wasze ulubione anime ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Aaaa....wszystko się zmieniło...kiedyś na 1 miejscu był Dragon Ball i dalej mam do tego anime bo jak mówiłam.
Tenshi napisał(a):
(bez niego to bym nie wiedziała co to anime )
Ale teraz tak:
1.Death Note
2.Naruto
3.Hellsing
4.FMA
5.Dragon Ball
6.Bleach
7.Wolf's Rain
8.Love Hina
...Dalej nie pamiętam i ciężko mi określic;p....
Przybi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Przybi
Wiek: 32
Dni na forum: 6.065
Posty: 9
1. Dragon Ball. ^^
2. Chobits.
3. Evangelion (chyba tak)
4. Great Teacher Onizuka
5. Naruto
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.151
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Oto ranking moich ulubionych anime:
1) Dragon Ball - od niego wszystko się zaczęło.
2) Death Note.
3) Naruto.
Mianowanka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mianowanka
Wiek: 27
Dni na forum: 6.031
Posty: 4
No to ja też się wypowiem jakie jest moje ulubione anime xP
1.Naruto
2.Hellsing
3.Green Green
4.Girls Bravo
5.Love Hina
6.Miś Uszatek(lol xD)
7.Dragon Ball(nie przepadam zbytnio za tym xD)
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.046
Posty: 32
Skąd: Kraków
Jak mozna nie przepadać za DB, jego powinno sie ubustwiać

A słyszeliście o "Księżniczka mononoke"?? Jak coś to jest wersja kinowa
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.068
Posty: 31
Skąd: Słupsk
1. Naruto
2. Dragon Ball Z
3. Hellsing Ultimate
4. Hellsing
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
1. Dragon Ball
2. Great Teacher Onizuka
3. Fullmetal Alchemist
4. Yaiba
5. Slayers
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Na dzień dzisiejszy...

1. Dragon Ball - zawsze lubiłem to Anime, na nim się tak na prawdę wychowałem i dzięki niemu zainteresowałem się M&A, po za tym zawsze uwielbiałem oglądać przygody Goku i Z teamu

2. Naruto - z tym Anime nie mam styczności zbyt długiej, lecz jak zacząłem je oglądać bardzo przypadło mi do gustu i oglądam odcinek po odcinku. Naruto jest w zupełności inne niż DB, nie widzę żadnego podobieństwa, prócz tego, że cieszy oczy i ciągnie do oglądania go.

3. GTO - lubię to anime za beztroski humor, Onizuka mnie powala totalnie, żeby na prawdę tacy nauczyciele istnieli, nie wiem czy wtedy szkoła nie byłaby znacznie ciekawsza. ;]

4. Cowboy Bebop - odkąd zetknąłem się z tym Anime na prawdę przypadło mi do gustu, jest jednym z nielicznych Aniem, które miałem okazję obejrzeć, postać Spike'a na prawdę mi zaimponowała i sposób w jaki zginął na prawdę był ekstra.

5. Captain Tsubasa - hmm, te Anime było pierwsze z obejrzanych przeze mnie, aczkolwiek wtedy oglądałem je będąc nieświadomym, że to "Anime", myślałem, że to po prostu bajka, nie zmienia faktu, że na małego dzieciaka, który kochał piłkę te Anime wywarło wielkie wrażenie, na prawdę kochałem to Anime i codziennie je oglądałem, dotąd pamiętam melodię gdy Tsubasa Ozora był przy piłce, ta walka, waleczność, wielka przyjaźń, wiele zawdzięczam temu Anime. Dzięki niemu zacząłem poważniej myśleć nad piłką i zapisałem się do szkółki piłkarskiej, no, ale potem przyszły wątpliwości(ale to inna historia).

6. Hellsing
7. Dr. Slump
8. Saint Seiya
9. Houshin Engi
10. Slayers

Pozostała piątka wywarła na mnie mniejsze wrażenie, dlatego nie opisywałem ich, aczkolwiek także uważam je za jedne z moim ulubionych Anime.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Miały to być 3 anime. Nie to co posiadamy w kolekcji...

Na pewno ranking się zmieni, wszak gusta się zmieniają oraz powstają coraz to nowsze anime. Ale do rzeczy.

1. Onegai Teacher
2. Zero no Tsukaima [obydwie serie]
3. Fate/Stay Night

Kwestia DB jest... zupełnie inna i nie do rozwiązania. Od niego zaczęły się moje przygody, mania i fanatyzm na jego punkcie pobudził ciekawość do anime.
Nie wymieniłem go w najlepszej 3, ponieważ jest o wiele lepszych produkcji. Lecz DB pozostaje Legendą i nie umieszczam go w żadnej skali.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Cyceron: 18.12.2007, 16:27
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ja nie oglądałem zbyt wiele anime,teraz staram się to nadrabiać,ale i tak idzie mi ślamazarnie A mój top 3 prezentuje się następująco:

1.Naruto - anime naprawdę rewelacyjne,fabuła jest bardzo ciekawa,wykreowane postacie bardzo mnie intrygują,coraz to nowe wątki wciągają jak cholera,muzyka podtrzymuje ten niepowtarzalny nastrój,a liczne smutne sceny sprawiają,że chce się płakać. Najlepsze anime jakie widziałem.

2.Bleach - drugie anime prezentujące jak dla mnie wysoki poziom,zwłaszcza pod względem fabuły.Muzyka znacznie już odstaje od tej z Naruto,ale całokształt anime spokojnie zajmuje drugie miejsce na mojej liście.

3.Dragon Ball - a szczególnie seria Z,nie mogło go zabraknąć w klasyfikacji.Anime,które wyróżnia się fantastycznymi scenami walk,z fabułą już cieniutko,ale jako,że było to moje pierwsze anime,to mam do niego wielki sentyment.

Dalej umieszczę jeszcze:
4.Saint Seiya - stanowiło moją rozgrzewkę przed DB,kiedy jeszcze leciało w RTL 7,pomysł z magicznymi zbrojami był ciekawy,a walki dość brutalne

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Anakin11
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.963
Posty: 3
Dragon ball najlepszy hodz kapitan tsubasa czy jak to sie pisalo tez fajne naruto i bleach tez zle niesa ale i tak dragon ball to guru
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Moje to tak:

1.Dragon Ball
2.Naruto
3.Rycerze Zodiaku
4.Elfen Lied
5.Helsing
6.Slayers

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.155
Posty: 222
Skąd: Leszno
no oczywiscie ze

1. Dragon Ball- tu nie trzeba podawac dlaczego wszyscy to wiedzą
2. Naruto- wspaniale anime... swietne efekty walki humor i wiele godzin milego oglądania
3. shin chan- maxymalne anime gdy to ogladam zawsze dostaje ataku smiechu

POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.889
Posty: 72
1.Dragon ball

2.Naruto

3.Hellsing
Snear Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Snear
Dni na forum: 5.866
Posty: 2
Skąd: Zabrze
1. Dragon Ball
2. Death Note
3. Fullmetal Alchemist
4. Neon Genesis Evangelion

Poza listą jeszcze Saint Seiya, Shin Chan, Hellsing, Akira, Slayers, Yaiba oraz wiele więcej
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
Co mi tam- na dzień dzisiejszy:

Miejsce 1. Jednak Dragon Ball. To tak naprawdę moje pierwsze anime, które obejrzałam od deski do deski. I jedyne co do reszty- jestem w trakcie, tak więc alfabetycznie. A Dragon Ball? To anime wręcz legendarne, o fabule, może trochę banalnej, ale dobrej, kresce miłej dla oka, niebanalnych bohaterach. Niesamowicie rozbudowany motyw walki, nie tylko o Ziemię, ale i o swoje ciało i duszę, a także o dobro swoich przyjaciół.
Bleach- saga Bounto tak mnie zniechęciła, że przestałam oglądać. Jednak cenię to anime za humor, jakim wprost emanuje, oraz bohaterów- pełnokrwistych, ze swoimi charakterami i obawami. Fabuła... no cóż, saga bounto beznadziejna, że żal dupę ściska, ale poprzednia saga, co tu dużo mówić- fajna. Za kreskę, mniejszy niż w przypadku następnych dwóch pozycji, plus.
Elfen Lied- przez to anime nie mogę się doczekać, kiedy skończę Naruto ;p No, może przesadzam, bo do Naruto.. a, o tym potem. Elfen Lied to anime świetne, krwawe, z ciekawym wątkiem rozdwojenia jaźni głównej bohaterki i niekonwencjonalnym rozwiązaniem scen walki(wektory). Piękna kreska. Muszę się za nim rozejrzeć w wersji online, bo widziałam tylko dwa odcinki. Jak znam życie to będzie na pierwszej stronie z anime, na jaką zajrzę
Ghost in the Shell- świetne anime, co prawda mam tylko odcinki, ale wydaje mi się, że jest bardzo ciekawe. Tachikomy są bardzo sympatyczne a fabuła- miodzio O kresce trudno mówić, bo tak naprawdę nie wiadomo, co jest generowane cyfrowo, a co nie. Efekt, bądź co bądź, świetny.
Naruto- no cóż. To po prostu "Naruto". Naprawdę różniące się postacie, genialne wprost łączenie wątków tragicznych i zabawnych, traktowanie o ninja, ładna(żeby nie powiedzieć piękna) muzyka i.. no, co ja się będę rozpisywać, po prostu polecam. Bardzo polecam. Dodam tylko, że największy plus za bohaterów(Naruto, Shikamaru, Kiba, Hinata, Gaara, Lee, Kakashi, Gai ^^, etc, etc..) i za(może oklepany, ale ukazany w nowym świetle) motyw "nigdy się nie poddam" i "Ninja ciężko pracujący może pokonać genialnego" (Rock Lee)
Do tego dochodzą anime średnie, o których nie będę pisać, tylko je wymienię:
Pełnometrażowy "Mononoke Hime"(tu tylko o kresce: nie ma na nią słów pochwały ), tom mangi "FMA", z zamiarem obejrzenia anime, "Saint Seiya", "Slayers", "Cpt. Tsubasa", "Dr. Slump".. Może ewentualnie "Shamam King" i początkowe odcinki "Beyblade" i "Pokemonów", ale to chyba dotyczy każdego, kto był w czasie ich emisji w podstawówce Jakiś mam sentyment do tych dwóch ostatnich..
Kończę, bo szykiuje się wypracowanie, a miałam tylko wypisać cztery ulubione animce Pozdrawiam
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
Moje trzy najulubieńsze anime to:

1) Dragon Ball - oczywiście... chyba ze względu na sentyment jaki czuję do tego anime. Ta pozycja nigdy nie ulegnie zmianie, choćby nie wiem co wymyślili. Od DB zaczęła się moja przygoda z anime i mangą, to dzięki niemu poznałam nieco kulturę japońską i zaczęłam oglądać inne popularne serie anime. To były czasy... gdy DB leciało w TV na RTL7, dzieci na osiedlu bawiły się w Sayianów [Sayian - nie jestem pewna jak to się odmienia xD], a w czasie emisji anime, na ulicy była pustka =P

2) Death Note - już dawno słyszałam o tym anime i wiele osób mnie zachęcało do obejrzenia go, mówili, że jest świetne i ogólnie bardzo wychwalali. Ja podeszłam do tego raczej obojętnie do czasu, gdy obejrzałam pierwszy odcinek... potem był drugi, trzeci i w końcu obejrzałam całość z zapartym tchem, niemalże jednym ciągiem (było to jakieś dwa miesiące temu). Okropnie wciągające i fascynujące anime, dużo psychologicznych wątków dających do myślenia, mało bohaterów, a jednak dużo się dzieje.

3) Bleach - po prostu mi się bardzo podoba... coś więcej? - Fajni bohaterowie, zabawne sceny, ciekawa akcja, dobre walki... Ostatnio jestem tymże anime bardzo zafascynowana - na jak długo? - Wydaje mi się, że to nie będzie krótkotrwałe zauroczenie xD


Gdybym miała podawać kolejne pozycje to pewnie znalazłyby się jeszcze takie anime jak: Naruto, Slayers, Soul Hunter, Saint Seiya, Dr Slump...


Pozdrawiam^^

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Moje ulubione anime:

Dragon Ball - tytuł od którego wszystko sie zaczęło, świetna fabuła, ciekawi bohaterowie, dużo akcji, specyficzny klimat, duża dawka humoru, oraz postać Vejity, to wszystko sprawiło, że stałem się, fanatycznym wyznawca db

Hellsing - rewelacyjny mroczny klimat, postać Alucarda, dużo akcji, czarny humor, rozwalające teksty głównego bohatera, sprawiły że stałem się wyznawcą Alucarda i reszty pokręconych bohaterów Hella

Ninja Scroll - świetna historia, ciekawi bohaterowi, dojrzały klimat, jednym słowem, warto obejrzeć .

Z tych lepszych, co jeszcze oglądałem, to polecam Ghost In The Shell i Akire.

Pozdrawiam ^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ciężko będzie, ale powiem tak:

1. Dragon Ball - za całokształt... Dzięki tego anime poznałem wielu wspaniałych ludzi i obejrzałem rownie dobre japońskie dzieła...
2. Naruto
3. Bleach

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.810
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
1 . dragon ball
2. włatcy móch , South park
3. duel masters , Naruto , Shaman king
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Wasze ulubione anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook