Forum Dragon Ball Nao

» DBZ-MOvE !!!

Strony: 1, 2  
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
z 2 zwiastunów DBZ MOVE zrobiłem 1 sądze ze mi wyszedł dodałem też fotki aktorów zapraszam do ściągania





Na Wszelki wypadek:

Jezeli jesteś autorem któregoś z zwiastównów i nie zezwalasz na tego prosze napisać na moje gg 7785894 a zwiastun zniknie

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Buehehe niezły, ale powiem, że to SMUT.
Lepiej się postarać i zrobić lepszy a nie, ale nei twierdzę że twój jest bezsensowny.
6 za chęci

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
FAcet jak zobaczyłem Gohana i RAdiza dostałem ATAKU SIMIECHU. Taaa...jasne... akurat Radiz, Gohan, Goku, Vegeta, Nappa są bardzo podobni...szczególnie [ ort! ] Gohan który ma ok. 16 lat na tym foto... A Piccolo to normalnie odpał. Wygląda jakby mu ktoś twarz przypiekł i roztopił, bo ma za długą... A to jak ten kolo leci (na końcu pierwszego filmu...tak mi się wydaje że w ten czas się kończył) to okropnie debilnie wyglądało. Więdz jak to ma tak wyglądać to ja dziękuję.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
tak ale na oficjalnej stronie były ich nazwiska wtedy co db miał być kręcony więc to nie moja wina choć tak nawet są podobni i sądze ze oni i tak będą tylko gohan będzie inny dzx Paxel za 6 ale nie miałem dużo materiału i z czemo miałem to lepiej zrobić

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Hmmm tak szczerze to spodziewalem się czegoś więcej po tym zwiastunie ale mimo wszystko dalo mi to pewien obraz na calą sytuację. Podaję wam link pewnej stronki z której możecie dowiedzieć się więcej na temat tego filmu a także ściągnąć fantastyczne teledyski. (Lepszych jeszcze nigdzie nie widzialem)
http://www.dbzsc.com/?dbzsc=live_action

Obraz
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
hehehe niezłe dałbym ci tak z 7/10 podobało mi sie hehehe

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
adi mozesz podac link do oryginalnego zwiastuna The DBZ Live Action ?
a zwiastun nie najgorszy, nawet moze byc, tylko zdjecia aktorow za szybko lataja

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Całkiem fajniutki, ale jeśli możesz, pokaż nam go w całości! Obciąłeś kawałek na sto procent, widać to choćby po chwilowym zacięciu przy Radimie.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Aktorzy sa the best ja dziekuje za taki film zrobiliby anime to byłoby fajniej z tych postaci na koncu to najbardziej podobny wg. mnie Nappa
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Niezle ale Vegeta troche za flakowaty, a ten Gohan skad go wytrzasnoles .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Ten "Gohan" to Jake Lloyd który grał młodego Anakina w I Epizodzie i to właśnie jego nazwisko pojawia się najczęściej przy postaci Gohana.

Co do trailera to uważam że całkiem fajnie wyszedł ale scenak z latającym Goku to nic innego jak scena z 1 odcinka 4 sezonu Smallville z którego dwa zdjęcia umieściłem w poprzednim temacie o DBZ Movie.

Czekam na kolejne takie filmiki
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
będzie problem bo ja połączyęłm 2 zwiastuny i dodałem fotki niec więcej jak coś jeszcze znajde to dam znać

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
przykro mi to stwierdzic ale mam powazne wątpliwości co do autentycznosci tegoż trailera.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Przecież to oczywiste ze to tylko fanowskie podróbki. Jak mogli by oryginalny trailer wypuścić skoro nawet obsada nie jest oficjalnie potwierdzona a do premiery jeszcze ok. 3 lata. A jak napisałem powyżej scena z latającym Wellingiem (który miał udawać lecącego Goku) pochodzi ze Smallville, wiem bo mam ten odcinek na kompie (i nie tylko ten ). po prostu [ ort! ] ktoś to połączył, dodał kika rzeczy i już.
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
nie mowiac juz o tym, ze ten aktor, ktory jest przedstawiany jako goku, zostal wywalony z ekipy.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
HunteR SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HunteR SSJ
Wiek: 35
Dni na forum: 6.714
Posty: 25
Skąd: z Krakowa
Czyli zostaje:
Hugh Jackman
Obraz

Albo Brendan Fraser:
Obraz

W takim razie jestem za Hugh.
Wiesz może czemu Wellinga wywalili?

A co myślicie o Jake'u jako Gohanie? Ja uważam że koleś nawet pasuje (tylko fryz trzeba dorobić odpowiednio długi i rozczochrany) ale pomyślcie sobie że skoro on ma teraz ok. 16 lat a film ma się pojawić w 2008 to wtedy będzie miał już jakieś 19. A Gohan w Sayan-jin Saga miał 5 może 6 lat. A jak będą robić kolejne części (Freezer Saga itd.) to strach się bać co to będzie przy zmianie aktorów.

Ja uważam że powinni wziąć do tego nie aktorów ale jakiś kolesi (i koleżnki ) związane ze sztukami walk (takich co mają osiągnięcia ale nie są specjalnie rozpoznawalni na ulicy). Wtedy mamy zagwarantowane dobre pojedynki a do tego nikt nie będzie ich porównywał z poprzednimi rolami bo takowych nie ma.
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Hugh Jackman
On mogl by zagrac Vegete nawet podobny troszke ale na pewno wiecej niz ten w tym filmiku .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
masz racje bardziej do Vegety dać Hugh Jackman a to za goku dać Brendan Fraser i film talala

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Troche nudny ten zwiastun. Ale i tak ciekawe co sobie teraz mysla te wszystkie niedowiarki np. Kamzo, ktorzy zawsze byli zdania : nie ma szans na powstanie takiego filmu bla bla bla..
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Całkiem ciekawy zwiastun - niektóre momenty śmieszne ale daję jakieś 7/10 a wporywach (jak miałbym dobry humor) to 8/10
Śmieszny wynik pracy fanów - taki mix

PoZdRo

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DBZ-MOvE !!!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook