Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT na AXN Spin ocena: 6,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
gielu Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
gielu
Wiek: 36
Dni na forum: 5.376
Posty: 40
wiecie co jest taka strona jak weeb.tv na pewno o niej słyszeliście jest to strona z kanałami tv a te kanały udostępniają użytkownicy i jak widzą że jest dużo chętnych na jakiś kanał to go udostępniają ja już jestem aktywny na tej stronie i aktywnie walczę o axn Spin ale sam nic nie zdziałam i fajnie by było jak byście pomogli w tym:) bo jak wypali to każdy będzie mógł oglądać axn spin hd na własnym komputerze tu macie linki
http://weeb.tv/forum/thread/84
http://weeb.tv/forum/thread/1285
tak w ogóle to polecam te stronę
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ta, ale bez premium to raczej kiepsko się tam ogląda. Prędzej czy później pewnie dodadzą, czy ktoś będzie nalegał, czy nie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gielu Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
gielu
Wiek: 36
Dni na forum: 5.376
Posty: 40
15zł za premium to chyba nic tyle lat czekałem na db w tv a teraz nie mogę oglądać :/zle mnie zrozumiałeś mi nie chodzi o naleganie :p tylko o to jak ktoś zobaczy "oooo ten program chce oglądać dużo osób chyba go umieszczę "i to właśnie tak wygląda. jak nie pisze się o jakimś programie na forum to go nie ma....
demrumrus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.450
Posty: 37
florion2 napisał(a):
Co Wy wogle tu odpierdzielacie za maniane? Dragon Ball z rtl7 juz jest niczym przy Dragon Ballu z AXN. Pełne oryginalne odcinki z japońską ścieżką dzwiękową nic nie poucinane i poprawiony polski lektor;) po prostu [ ort! ] marzenie;) A Wy mi tu jeszcze o Rtl7 pierdzielicie? A precz mi z tym szitem francusko-polsko-pociętym.
Po pierwsze lektor Polski rtl7 był lepszy, a na co komu fragmenty w każdym odc. jak se gwiazdki latają?

Po drugie w Polskim rtl7 było to japoński dubing był.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Stary lektor był o niebo lepszy, ale tam był francuski dubbing i to jest największy mankament.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.805
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
zgodze sie z toba Shounen ,ale ci powiem ,ze francuski, moze byc jezyk podoba mi sie tylko mankamentem jest to ,ze ocenzurowali tak to by bylo ok
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Francuski dubbing jest o niebo lepszy od angielskiego czy polskiego, ale tłumaczenie do kitu, bo to właśnie tam stworzyli "Szatana Serduszko", "Herkulesa" i inne tego typu przeinaczenia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.805
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
wiem,ale wole wszystkie inne dubbingi ,niz bym mial ogladac po angielsku wtedy to mnie krew zalewa jak slysze angielski dubbing w anime ;D
gielu Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
gielu
Wiek: 36
Dni na forum: 5.376
Posty: 40
artur_dob46
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.455
Posty: 28
Mam tylko nadzieje ze wyemituje wszystkie odcinki z AXN Spin bylo by super
lukasinski
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.455
Posty: 39
Według gazety TV Dragon Ball GT AXNSpinHD wyemituje do 36 odcinka

35 i 36 odcinek przypada na 5 lutego

!!!od 6 lutego nadal będzie emitowany Dragon Ball GT ale od 1 odcinka czyli powtórki

od poniedziałku do niedzieli!!!! trochę głupota ale pewnie dlatego ze większość nie miała jeszcze

AXN Spin HD w końcu na oficjalnej stronie piszą że od 6 lutego rusza kanał

Tak naprawdę nie rozumiem ich ale myślę że z czasem wyemitują resztę

Oczywiście nie zapominajmy o "Dragon Ball Z" mimo że to jak co niektórzy mówią tasiemiec to jednak posiada więcej Sag i osobiście chciałbym go zobaczyć w wersji AXN Spinowskiej z Lektorem PL

Arkane
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.647
Posty: 2
Prawidłowo stacja powinna ruszyć 6 lutego. Dlatego też od tego dnia wszystkie programy będą emitowane od 1 odcinka w tym Dragon Ball GT - 15:30-16:30. Wracają stare dobre czasy. Oby po GT puścili Dragon Ball zwykły.
lukasinski
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.455
Posty: 39
A ja chciałbym żeby zamiast Dragon Ball

wyemitowali jako następne po GT

Dragon Ball Kai wersja japońska z lektorem PL - wiem że nie ma tam sagi Majin Buu ale mogą dokoptować
np. emitując DB Kai 1-97 odcinki i potem zaczęli by od DBZ 194 do odcinka 291

Co o tym myślicie?

Wpadł mi taki pomysł do głowy dlatego że moim zdaniem opening w "Kai" jest o niebo lepszy niż ten w "Z" a ze względu na to że niema sagi Buu w Kai to można dokoptować ją z serii Z

DB Kai jest bardziej wyrazisty można powiedzieć że naprawdę wygląda jak w HD

Dodatkowo opening Dokan Dokan jest lepszy niż Chada Head Chala
Dokan Dokan jest bardziej dynamiczny podobnie jak w GT Dan Dan kokoro hikareteku
i wpada w ucho

Bo nie wiem jak wy ludzie ale mnie to np. wkurzało że przez 5 odcinków czy nawet czasem 7 Goku walczył z Bossem np. Frezerem ,Komórczakiem i dopiero w ósmym go pokonał moim zdaniem walka z bossem przez 3-4 odcinki w zupełności by wystarczyła a w Kai takie zmiany dokonał Toriyama

Dlatego seria jest krótsza i moim zdaniem bardziej ciekawsza bo zostały tam w prowadzone przez Akirę różne inne poprawki natomiast Z jest za długa i nie chciałbym 193 odcinków oglądać zamiast tego wolę DB Kai

Co myślicie o tym pomyśle DB Kai+ DBZ 1-97+194-291 wersja japońska na AXN Spin z lektorem PL?
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Raczej im się nie opłaci kupować licencji na dwie podobne serie i jedną puścić od połowy. (serię DBZ).

A opening Dragon Ball Kai'a to nie "Dokan Dokan" tylko "Dragon Soul".
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.614
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Kolego lukasinski... Wypisujesz takie głupoty, że to się w głowie nie mieści. Pomijam to, że ten Twój pomysł to jakieś kompletne nieporozumienie ani też nie próbuję zrozumieć dlaczego to niby uważasz, ze Kai jest lepsze, bo argumenty, które podałeś są... Tak czy owak nie przekonywujące No ale...

lukasinski napisał(a):
Bo nie wiem jak wy ludzie ale mnie to np. wkurzało że przez 5 odcinków czy nawet czasem 7 Goku walczył z Bossem np. Frezerem ,Komórczakiem i dopiero w ósmym go pokonał moim zdaniem walka z bossem przez 3-4 odcinki w zupełności by wystarczyła a w Kai takie zmiany dokonał Toriyama

Dlatego seria jest krótsza i moim zdaniem bardziej ciekawsza bo zostały tam w prowadzone przez Akirę różne inne poprawki natomiast Z jest za długa i nie chciałbym 193 odcinków oglądać zamiast tego wolę DB Kai
Przecież Toriyama nie ma nic wspólnego z tworzeniem DB Kai, dlatego proszę, nie łącz z nim tego w żaden sposób...

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
Wiek: 36
Dni na forum: 4.444
Posty: 56
a niewiecie czy bedzie zwykly axn spin na cyfrowym polsacie???
lukasinski
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.455
Posty: 39
Dobra może faktycznie przesadzam ale jeśli chodzi o DB Z to w związku z jakąś rocznicą
wyszedł właśnie DB Kai czyli odnowiony Z

Tak czytałem na necie co więcej Akira może nie tworzył Kai ale podobnie jak przy GT były z nim na 100% konsultacje , bo waszym zdaniem Kai jest czyjego autorstwa?

A tak w ogóle to nie rozumiem dlaczego nie skończyli DB Kai chodzi mi tu o sagę Majin Buu
tylko na komórczaku skończyli wytłumaczy mi ktoś?

zamiast 1-97 mogliby zrobić 1-120 i by mieli Z odnowione w całości
nie rozumiem tego znaku STOP/PAUZY jaki zrobili przy wersji Kai

W Kai Komórczak pokonany i co koniec? A co z Bu Bu i Majinami , wyparowali?

Wg. mnie coś jest nie tak w DB Kai

Ale mimo to i tak chciałbym zobaczyć DB Kai japońskie z lektorem PL na AXN Spin
mimo że nie ma tam sagi bu bu <--- jakoś to przełknę

Choć technika idzie do przodu więc skoro Ameryka ma swój dubbing w Kai
to Polska też mogłaby się postarać o dubbing swój
np. w filmie DBZ Reborn Fusion i w Atak Smoka mamy DUBBING PL
do odcinków DB Kai lub GT też mogliby dać dubbing pl

Ale po pierwsze nie wiem czy AXN Spin ma podpisane umowy z jakimś studiem dubbingowym chyba ma tylko z lektorskimi

Ale lektora w Kai też bym przełknął
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
lukasinski napisał(a):
Choć technika idzie do przodu więc skoro Ameryka ma swój dubbing w Kai
to Polska też mogłaby się postarać o dubbing swój
Kolejny amator polskich dubbingów? Technika idzie do przodu, ale gra aktorska naszych rodaków bynajmniej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
lukasinski
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.455
Posty: 39
Tak jak mówiłem co do dubbingu nie nalegam lubię DB GT z lektorem PL
DB Kai mogliby też wyemitować z lektorem PL

swoją drogą opening w Kai i soundtrack jest o wiele lepszy niż cha - la - head -chala brzmi to jak piosenka weselna a Dragon Soul to naprawdę daje kopa

Najbardziej lubię:

Dan Dan kokoro hikareteku
Hitori Janai
i oczywiście Dragon Soul prawdziwy japoński hit

Tylko nadal nie kumam dlaczego skreślili sagę Majin Buu w Kai ?
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Kryzys? I tak ledwo co dociągnęli do końca sagi Cella. Oglądalność leciała na łeb na szyję, bo to w sumie odgrzewany kotlet był. Tylko podany na nowym talerzu. Tak myślę.

A tsunami, które wprowadził w kraju wielki chaos być może też się przyłożyło.

Druga teoria? Gdzieś kiedyś czytałem (nie pamiętam już gdzie), że DB miał się zakończyć właśnie na sadze Cella, ale ogromna popularność serii sprawiła, że poniekąd Toryiama został zmuszony do stworzenia kontynuacji mangi i stworzenie postaci Buu. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo.

Kai przypomina coś w rodzaju "wersji reżyserskiej". W filmach zazwyczaj taka wersja zawiera dodatkowe sceny, tutaj natomiast wyrzucono większość tego, czego w mandze, czyli pierwotnym dziele Toryiamy nie było.

Ale mogę się mylić.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT na AXN Spin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook