Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Kid Gohan, Teen Gohan, czy Adult?

Strony:   1, 2, 3

Który?

Który?
Kid Gohan 32,76% 19 32,76%
Teen Gohan 48,28% 28 48,28%
Adult Gohan 18,97% 11 18,97%
Wszystkich głosów: 58
orec16 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
orec16
Dni na forum: 6.139
Posty: 40
Ja np wolę Teen Gohana za pokonanie Cella i osiagnięcie stadium SSJ 2
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja njbardziej lubiłem Kid Gohana , ponieważ podobała mi sie saga z Frizerem i Sayianami w których Gohan był małym dzieckiem.Poza tym ył bardzo silny jak na tak mały wiek.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.177
Posty: 403
Skąd: NS
Najbardziej lubie rysować Gohana z Cell sagi Wygladał njalepiej ;](:
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Teen Gohan, ten z Buu sagi. Był bardzo dojrzały jak na swoje 16 lat. Przeżywał chłopak wtedy swój najlepszy okres. Zdobył wielką siłę, stoczył wspaniałą walkę, pierwszą miłość, miał najlepszy wygląd ze wszystkich Gohanów. Byłem też pod wrażeniem jego przemiany wewnętrznej. Przed wyruszeniem na walkę z Buu i podczas samej walki przejawiał cechy wielkiego wojownika. Udowodnił, że jest synem swojego ojca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Gohan hmm mój ulubieniec
[b]KID - Z początku beksa, tchórz, ale w Furii silniejszy od ojca. Tylko poco mu ogon? Przecież był half sajanem , a Tronk i Goten ich nie mieli! Na Namek był super, umiał wtedy świetnie współpracować, o mały włos a pokonałby Frezera.
Stanowczo bardziej zaradny niż w sajan sadze. I był słodki na początku . A w Garlic jr. sadze wrzucił garlica do martwej strefy(czego Songo nie był w stanie zrobić). Dość przyjacielski, gotowy bronić tych, których kochał.
Teen-w Komnacie ducha i czasu ojciec świetnie go wytrenował. doprowadził do zamiany w ssj. W walce z Komórczakiem osiągnął ssj2. Wtedy był najlepszy. Poważniejszy, doroślejszy. Świetnie go rozwalił
Dorosły- tu już zaprzestał treningów. Wielka szkoda, że Chi chi mu na to nie pozwalała. Wtedy by był od Songa silniejszy. Ale jako Mystic- poważny, przystojny. Walił w Bubu jak w worek treningowy, Tylko, że został wchłonięty
Potem profesorek- nigdy nie przestał być moim ulubieńcem, ale w garniturze i okularach wyglądał ... Ble!
W GT już nie ma co o nim mówić. Tam tylko Songo się liczył.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.817
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jak pisałam w temacie obok, uwielbiam Gohana - za jego osobowość, która rzecz jasna wciąż jest taka sama, pomimo dorastania i dojrzewania. Uwielbiam Gohana jako dzieciaka w arcu Freezera, ale również jako starszego w arcu Cella. Aktualnie jestem na początku arca Buu i nastoletni Gohan też mi przypada do gustu Jest taki sympatyczny i pozytywny, taki o wiele pogodniejszy, kiedy nie musi na swoich barkach dźwigać losu świata. Zupełnie jakby się nauczył podchodzić do życia trochę bardziej na luzie. Szalenie podoba mi się ta postać - od początku do końca

W ankiecie zaznaczyłam drugą opcję - czyli, jak się domyślam, w arcu Cella? Nie był już takim ledwo od ziemi odrośniętym (słodkim) dzieciakiem, tylko odrobinę już starszym i dojrzalszym chłopaczkiem. A te włosy... (do czasu skrócenia heh)

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.240
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Tenn Gohan - zdecydowanie najlepszy. To on pokonał Cella, i jako pierwszy osiągnął SSJ 2, to dla mnie wystarczy, by lubić go najbardziej.

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Stawiam na Kid Gohana.Jak dla mnie był najbardziej przekonywujący

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Kid Gohan, Teen Gohan, czy Adult?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook