Forum Dragon Ball Nao

» MLM, czyli sprzedaż wielopoziomowa (marketing)

Strony:   1, 2, 3  
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja tam traktuje to raczej jako sposób zajęcia wolnego czasu, nie wiążę z tym żadnych planów, więc ta "mozolna" droga mi w sumie pasuje.
A co do oszczędzania na produktach, to bym się sprzeczała. O ile środki czystości to naprawdę dobry interes, o tyle kosmetyki są w kosmicznie malutkich ilościach, na pewno nie zasługujących na swoją cenę.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
No tak, bo zajmujesz się sprzedażą, więc Tobie bez różnicy, w jakiej grupie jesteś. W tamtej nawet nie masz dobrego przykładu zrobienia w tym kariery :\ . Jak zrobię 21% to przechodzisz do mnie .
Z kolorowych to nie wiem, nie maluję się, używałem jedynie pomadki lodowej, fajna wydajna, smaczna, lecz łatwo-łamliwa - co w sumie nie jest jakąś straszną wadą.
Na szkoleniach co-tygodniowych u was jest omawianie produktów, dziewczyny zwykle prezentują make up'owe, ale Ty jesteś w poznaniu . Zawsze mówią o nich w samych superlatywach, więc tylko z tej strony je znam, moja miłość ich nie używa bo są na lorealu robione, a ona akurat za tą marką nie przepada.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Chodziłam na szkolenia ale były strasznie sekciarskie, więc zrezygnowałam. A produkty są bardzo dobrej jakości, tylko w strasznie małych ilościach. Za 200ml szamponu płacić prawie 20 zł? Przegięcie trochę

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Za 200ml szamponu płacić prawie 20 zł? Przegięcie trochę
Nic w porównaniu z kupnem 4 butelek jakiegoś zdrowego soku za 4 stówy. Było mi dane być na prezentacji produktu i rekrutacji nowych jednocześnie. Rzecz o tyle ciekawa, że to pracownik nie miał sprzedawać a sam kupować min. skrzynkę tygodniowo, choć sprzedawać można było, ale we własnym zakresie nieograniczonym żadnymi normami firmy. Ci pod tobą też mieli robić to samo, a jak już się piramidka rozrosła można było coś już zarobić.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No i wyszło szydło z worka. Takie dno, eh miałbym kupować, a myślałem inaczej, że to ja składałbym zamówienia. Tak to jest sztuka niedomówień. Żal ale coś mi śmierdziało.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Drakan chyba nie mówiła o FM Group.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mart napisał(a):
Drakan chyba nie mówiła o FM Group.
Czyli nie jest jak w Amweyu tak ?!
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie, nic nie musisz kupować, poza starterem na początek, który kosztuje 30 zł, więc wielkie pieniądze to nie są.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
To tak jak mydło, mydło za dyszkę... wydaje się być bardzo drogie, ale jednocześnie jest mega wydajne i u mnie w domu mydło tylko z FM. Fakt np. z perfumowanego żelu pod prysznic nie byłem zachwycony w przeciwieństwie do opinii innych, którzy go używają. No fajnie pachnie, nawet wydajny, ale też bez przesady. Na szampony mogę odpowiedzieć tylko tyle, że sam ich nie używałem, ale podobno są bardzo dobre... no ale to dziewczyny z Twojej grupy prezentowały.

Albo za 136, sam mam ten drugi i jak ktoś chce się zajmować sprzedażą to prędzej czy później i tak kupi ten droższy, bo daje klientowi wybór spośród 150, a nie 20 zapachów. Łatwiej zdobyć klienta.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
I tak możesz na prezentacji pokazać tylko 5 zapachów, bo potem węch już traci ostrość i nie wyczuwa różnic ;d

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Trzeba niuchnąć kawy i się nos resetuje.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie wiem czemu Mart, ale Drakance jestem w stanie uwierzyć. Nie z tego względu, że tak zakładam, ale na podstawie moich dochodzeń na temat tej firmy czy grupy. Kolega wiem, że ma tych produktów FM w pip, a jak ktoś chce u niego coś kupić i pyta o zamówienie kiedy będzie itp. To mówi, że najpierw musi je zorganizować czy coś. Jest trochę tajemniczy, nie chce wszystkiego mi opowiedzieć. Jednak zdecydowanie mówi, że firma działa jak Amłej. Czemu cycek zaprzecza. Natomiast on mi pisze w liście coś co, on mój ziomek z piły, nie chce powiedzieć. Te struktury "drzewka" zaczynają się ode mnie, a pode mną ktoś jest. To jak odwrócone piramidki, tak się buduje sieć dystrybucji. Jednak boję się, że oprócz startera, będę musiał co jakiś czas składać zamówienia i też trzymać ten szajs w domu. W czwartek idę na rozmowę z kolesiem od FM w moim mieście. Zobaczę co powie. Strasznie mnie ta tajemniczość wciąga XD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Nie chcą Tobie nic mówić, bo tego nie da się zrozumieć bez jasnego przedstawienia firmy i sposobu jej działania.
Zamówienia, za przesyłkę płacisz kurierowi, ale przesyłkę opłaca firma, jeżeli jest robiona na co najmniej 184 pkt. dlatego struktury (grupy) robią przesyłki grupowe, żeby nie płacić tych paru złotych. Jeżeli sam masz zamówienie na taką ilość punktów to proste, możesz zrobić to sam, ale czemu by nie pomóc osobom z grupy, które mają do zamówienia po jednej-dwie rzeczy?
Chyba, że chcesz zrobić ze swojego miejsca zamieszkania magazyn... A z przesyłką jest tak, że jak zrobisz zamówienie do godziny 12 w południe, to kurier zapuka do Ciebie następnego dnia.
Osobiście uważam, że warto zaczekać parę dni, żeby zaoszczędzić jakieś 70-80% na perfumie/wodzie perfumowanej.
Amway działa podobnie, ale u nich jest inny produkt, a skuteczność systemu MLM opiera się głównie na produkcie.


Mart napisał(a):
I tak możesz na prezentacji pokazać tylko 5 zapachów, bo potem węch już traci ostrość i nie wyczuwa różnic ;d
To zależy, wczoraj koleś sprawdził ~40 zapachów i dał radę, no ale on pali, może dlatego.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Mnie werbowali do Mona Vie. Nie do FM.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ciężko zrozumieć cycek teraz, może po czwartkowej wizycie....
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie wiem czemu Mart, ale Drakance jestem w stanie uwierzyć.
Zwłaszcza, kiedy jest mowa o innej firmie ;]

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
To tylko gordon xD .


Mart napisał(a):
I tak możesz na prezentacji pokazać tylko 5 zapachów, bo potem węch już traci ostrość i nie wyczuwa różnic ;d
Dobrze, ale jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do używania powiedzmy Hugo Boss - Deep Red, albo do bardzo popularnego Paco Rabanne - 1 milion, to raczej nic nie kupi od niego, skoro nie będzie mieć tych zapachów w piórniku, prawda?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
No w sumie racja, ale to zawsze się można w grupie powymieniać próbkami. Ale masz rację, to już trochę zachodu

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
No ja pożyczam swój starter, słabo opłacalny biznes jak na chwilę obecną dla mnie, bo mi nikt za nowe próbki nie odda kasy, ale cóż ;p jak chcę tworzysz struktury muszę pomagać

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
No tak, przyjazne środowisko to podstawa ;d na mnie w sumie mój sponsor (jezu, jak to słowo brzmi...), Domży, wyłożył kompletnie, nie kontaktował się ze mną od wieków.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » MLM, czyli sprzedaż wielopoziomowa (marketing)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook