Forum Dragon Ball Nao

» [Dramat] Jesteś Bogiem (2012)

Strony:   1, 2
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gonardino napisał(a):
Film jest wyobrażeniem reżysera.
W tym przypadku nie. Jest to niejako film biograficzny, opisujący powstanie Paktofoniki. Nie jest to moje stwierdzenie, a samych członków zespołu, którzy zarzekali się, że film jest wiernym odzwierciedleniem historii. Dlatego wymaga się od niego więcej i dlatego również można mieć pretensje o przekłamanie pewnych kwestii.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ale on reżyserował produkcję, więc wychodzi na to że wcześniejsza krytyka jest zrozumiana, ale ty piszesz teraz, że jest odzwierciedleniem historii, gdzie tu logika ?! Czyli Jogna się myliła i dobrze ją zhejtowałem, mimo tego, że zarzuciłeś mi nie zrozumienie tego co ona na pisała. Reżyser przedstawił go jaki był naprawdę, czy z swojego wyobrażenia na prawdę, która go odzwierciedlała ?!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Marny film o człowieku, który miał problemy z samym sobą, myśleli chyba, że to będzie taka polska 8 mile, nie polecam chyba, że ktoś jest fanem Skoczka i PFK.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Dark napisałeś (mimo że jestem przeciwny w samym sensie postu) dobrą krytykę tego filmu. Idealnie zamiast pieprzenia, że film był źle to pokazał, przeczytajcie sobie biografię XD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ale on reżyserował produkcję, wiięc wychodzi na to że wcześniejsza krytyka jest zrozumiana, ale ty piszesz teraz, że jest odzwierciedleniem historii, gdzie tu logika ?! Czyli Jogna się myliła i dobrze ją zhejtowałem, mimo tego, że zarzuciłeś mi nie zrozumienie tego co ona na pisała. Reżyser przedstawił go jaki był naprawdę, czy z swojego wyobrażenia na prawdę, która go odzwierciedlała ?!
Ja nie mogę Gonar ... on wyreżyserował scenariusz, który tworzyli członkowie PKF, scenariusz, który wedle nich odpowiada PRAWDZIWYM i RZETELNYM informacjom. Tak nie jest. Są przekłamania. Nie pisałem, ze to jest odzwierciedlenie historii, tylko przekłamanie. Nie przedstawił go takim jaki był naprawdę, tylko podkoloryzował. Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, to byś wiedział, że pisaliśmy o tym już dobre kilka postów temu.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Znowu się mijasz z prawdą, bo reżyseria to nie tylko, ta scenariusz. Wszystkiego też nie da rady zmieścić w 2 godzinach no nie. Jakim zrozumieniem, ty piszesz o książce a znowu zmieniasz stronę, ale jesteś gimbus. Jagna pisała, że na filmie był do dupy, a ty że był dobry ale potwierdzasz jej zdanie, bo pewnie czytała książkę, pewnie tak jak ty (o ile była). A ja piszę tylko , że to wyobrażenie reżysera. Jak cię tu mam zrozumiesz, starasz się wybronić teraz.

[ Dodano: 14.12.2012, 21:10 (po 2 minutach) ]
Ty i twoja rzetelność oraz informacje XD Prawdziwość... ta jasne. Prawdziwe informacje tam były zawarte, jednak nie tak jak książka XD

[ Dodano: 14.12.2012, 21:12 (po 3 minutach) ]
http://www.youtube.com/watch?v=dc7E8PKaJCs masz prawdziwość ;p
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jesteś skończonym idiotą, na którego nawet moja cierpliwość nie wystarcza. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie umiesz analizować tekstu, nic nie umiesz. Umiesz jedynie chrząkać jak prosty wieśniak z obory i mówić, że ktoś nie ma racji bez zrozumienia czegokolwiek. Nie ma sensu z Tobą rozmawiać, bo równie dobrze mógłbym rozmawiać z amebą i więcej by zrozumiała. Dam Ci przyjacielską radę - nie wpieprzaj się w tematy o ktorych nie masz pojęcia, a jeżeli już chcesz coś powiedzieć, to chociaż przeczytaj co inni mają do powiedzenia, Na razie pieprzysz od rzeczy i nie idziesz w ogóle na przód w dyskusji. Zresztą czego ja się spodziewałem. Z mojej strony to koniec dyskusji, bo ani na argumenty odpowiadać nie umiesz, ani dyskusji prowadzić nie potrafisz. Jedyne co Ci zostaje to monolog - nic dziwnego, że spełniasz się w filmikach na YT, wszak tam nie musisz z nikim dyskutować.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
To na człona piszesz takiego posta. Słaby jesteś, wieśniaka by zatkało i nie wiedział co by powiedzieć. Nie spinaj się okej, no i przyjaciółmi nie jesteśmy, a radę zaciągam tylko od rodziców. Jak ja nie mam pojęcia o PFK to ty masz za to duże, acha XD Natomiast o tym filmie nie, a może masz hm ciężko to wyczytać ;p Odnośnie moich filmików to jest to dla rozrywki i zabicie nudy.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.413
Posty: 251

Ale ty zajebiście wszystko próbujesz przekręcić myśląc, że masz rację. Była książka, biografia, później był scenariusz, jak już wyżej napisano skonstruowany też przez chłopaków z PFK, więc był on prawdziwy i rzetelny, przedstawiał Magika przynajmniej w większym stopniu takim, jakim był. Ten scenariusz został przerobiony, wybielono Magika, przekolorowano go, przeobrażono, czy cokolwiek napisaliśmy już wyżej, i to właśnie ten scenariusz został zobrazowany w "Jestem bogiem". Dlatego jest niezgodny z prawdą. I o tym cały czas pisaliśmy. Nic więcej.
Czego jeszcze nie rozumiesz?
Prościej nie potrafię.

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kurde przestańcie gadać w ogóle z tym tępym czubem, bo się tylko produkujecie niepotrzebnie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
XD No wiecie hehehe doszłem do wniosku, że rzeciwiście źle zrozumiałem na początku. Licz się ze słowami Kosmolcu.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Dramat] Jesteś Bogiem (2012)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook