Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Broli vs ...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Matix Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.681
Posty: 12
Skąd: Pabianice
poza tym [ ort! ] nazwa Gogeta jest "dziwna". Vegetto brzmi lepiej jeżeli tak porównywać
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.678
Posty: 87
Brooli by był wolniejszy od gogety, ale równie silny a może nawet silniejszy. Szkoda że niemógł sie transwormować powyżej ssj
Br0LLy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Br0LLy
Wiek: 34
Dni na forum: 6.677
Posty: 4
Skąd: Chorzele
A kto wie moze Broli by sie nawet mogl przemiecic w ssj poziomu 3 pod wpływem furi i by zniszczył gogete
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
To byłoby straszne Very Happy .Jaby zmiksować dwa poziomy: USSJ i SSJ3.
Hej, myślę że zbaczamy nieco z tematu, z takimi wypowiedziami to lepiej to jakiegos innego działu, np. poziomy ssj, jeżeli owy istnieje. Co do tej walki, to rozmyślałem długo, i ponownie się wypowiem, jednakże tym razem z większą precyzją. Otóż, zaznaczam na wstępie, VEGETTO i GOGETA to ta sama osoba tylko w innym wdzianku Gogeta z pewnością niszczyłby Brolliego, ponieważ jak wiadomo poradził sobie bez większych problemów z Janembą, a zdaje mi się, że moc Janemby i Brolliego była mniej więcej na równych poziomach. Ponadto, Gogeta nie wykorzystał całej swej mocy, widac to od razu, gdyż wcale nie jest mocno zmęczony po walce.


A ja sądze,że pisanie dwóch postów pod sobą jest nie zgodne z regulaminem i też jest w pewnym stopniu zboczeniem,więc uważaj na drugi raz.-Shabranido

Do Shabranido: Okej, rozumiem, sorki

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez .Black: 11.01.2006, 18:45
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.761
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
MY OPINION DO POPRZEDNIEGO:

A kto wie moze Broli by sie nawet mogl przemiecic w ssj poziomu 3 pod wpływem furi Smile i by zniszczył gogete Smile
1. Bardzo wątpię. Bardzo, bardzo, bardzo wątpię w przemianę Brolly'iego w ssj3. Dlaczego? Brolly w swoim ssj1 (lub jak kto woli LSJ) miał siłę bliską Goku ssj3. Tak przynajmniej podaje sporo ze źródeł informacji o DB. Goku nie mógł długo przebywać w fazie ssj3 - ta energia "przytłaczała" ciało wojownika. Miał ogromną siłę.


Brolly w ssj2 byłby gigantem. Na serio - legendarny ssj w ssj2 to byłoby coś. Tak porównując - coś silniejszego od ssj4. Chciaż i tego poziomu w/g mnie by nigdy nie osiągnął.

W ssj3 miałby tak ogromną siłę że "przypadkiem" niszczyłby całe galaktyki! Tak uważam. Legendarny super sayian w postaci ssj3...(?) Wręcz komedia.
Według mnie Brolly nigdy nie przekroczyłby poziomu ssj1.

2. Gogeta vs. Brolly 1:0 dla pierwszego. Nieporównywalnie.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Co do tej walki, to wątpie by wyszedł z niej zwycięstko Brolly, porównajmy chociażby mase i charaktery obu wojowników, kompletnie się różnią.
Brolly - umieśniony, masywny maniak, niszczyciel, nie wie co robi
Gogeta - inteligentny, sprytny, pomysłowy wojownik o niewielkiej masie, co daje mu większą szybkość

Pamiętajcie, nie zawsze mięśnie pozwalają wygrać(porównajcie walke Cell'a z USSJ Trunksem).

Wracając do walki, Brolly często wpadał w furie i nie kontrolował całkowicie siebie, był opentany więc raczej prędzej padł by z wycięczenia, w przeciwieństwie do Gogety.

po prostu [ ort! ] tą walke musiałby wygrać Gogeta, taka prawda. Ona zawsze boli tych, którzy mają inne zdanie .

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.892
Posty: 407
Brolly w swoim ssj1 (lub jak kto woli LSJ) miał siłę bliską Goku ssj3. Tak przynajmniej podaje sporo ze źródeł informacji o DB. Goku nie mógł długo przebywać w fazie ssj3 - ta energia "przytłaczała" ciało wojownika. Miał ogromną siłę.

Faktycznie ta siła "przygniatała" Goku, lecz pwoiedzieć tego o Brollym już nie możemy! Zauważ, że przezcałe anime(1 część) gdy zamienił się w ultra SSJ, to ani na chwilkę nie dostał zadyszki, czy czegoś podobnego. Jego ciało było zupełnie inne nizciało Goku. Nie potrzebowało ono tyle treningu by opanowac taką moc.


Brolly - umieśniony, masywny maniak, niszczyciel, nie wie co robi
Gogeta - inteligentny, sprytny, pomysłowy wojownik o niewielkiej masie, co daje mu większą szybkość

Czy sądzisz, że masa ma tu coś do szybkości?? Na tym poziomie masa przeciwnika się nie liczyła, tylko KI!!!
Jeżeli biorąc pod uwagę to co piszesz, to wynika, iż Brolly powinien bycbaaardz owolny, a mimo wszystko dla szczupłego Goku, był kimś nei do ogarnięcia.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.761
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Faktycznie ta siła "przygniatała" Goku, lecz pwoiedzieć tego o Brollym już nie możemy! Zauważ, że przezcałe anime(1 część) gdy zamienił się w ultra SSJ, to ani na chwilkę nie dostał zadyszki, czy czegoś podobnego. Jego ciało było zupełnie inne nizciało Goku. Nie potrzebowało ono tyle treningu by opanowac taką moc.
A czy ja powiedziałem że ta energia przytłaczała cialo Brolly'iego? Chciałem specjalnie porównać tych 2óch osobników - by pokazać że energia Brolly'iego była niesamowicie wielka. Taka energia jaką posiadał Brolly - przygniatała już ciało Goku(żeby osiągnąć siłę równą Brolly'iego musiał włączyć aż ssj3). Brolly'iego of kors - NIE PRZYGNIATAŁA JEGO SIŁA

. Za problemy z przeczytaniem wcześniejszego postu - sorka. Czasem próbuje ładnie napisać a wychodzi średnio



Czy sądzisz, że masa ma tu coś do szybkości?? Na tym poziomie masa przeciwnika się nie liczyła, tylko KI!!!
Jeżeli biorąc pod uwagę to co piszesz, to wynika, iż Brolly powinien bycbaaardz owolny, a mimo wszystko dla szczupłego Goku, był kimś nei do ogarnięcia.
Oczywiście. Całkowicie zgadzam się z Variu.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.672
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Witam to mój pierwszy post na tym bardzo interesującym forum.

Przechodząc do tematu, to uważam, że Broli miałby małe szanse z Gogetą, czy jak kto woli Veggetto. Po 1 inteligencja miałaby duże znaczenie np. Broli mógłby atakować z furia a Veggeto(Gogeta) uciekałby przed KI albo by się teleportował. Po 2 fuzja zmienia bardzo sile dwóch wojowników np. Gotren na SSJ i Trunks na SSJ padli by szybko od Buu, a na Gotenksie SSJ nawet mu dorównywali.

P.S. Janemba miał silniejszą siłe od goku, ponieważ Janembe atakował Goku SSJ3(poziom siły koło poziomu Brolliego) i Vegeta SSJ2 czyniąc mu małą krzywdę.

Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pp3088: 11.01.2006, 19:38
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.761
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
P.S. Janemba miał silniejszą siłe od goku, ponieważ Janembe atakował Goku SSJ3(poziom siły koło poziomu Brolliego) i Vegeta SSJ2 czyniąc mu małą krzywdę.
Przedstawmy to logiczniej Łatwiej będzie skumać:

Wykaz siły (zależności):
Gogeta > Janemba > Goku SSj3
Trzeba jeszcze podkreślić, że Gogeta przerastał Janembę o naprawdę sporo.

Przyjmujemy że Brolly jest równy sile Goku SSj3:
Brolly = Goku SSj3

Gogeta > Brolly



Według mnie to tyle. Nadal uważam że w walce tej bezkompromisowo wygrałby: Gogeta. W grze DB Budokai 3 specjalnie pokazali urywek tej "walki tytanów" oczywiście, by posycić graczy.

PS- Pozdro dla nowego uczestnika forum pp3088.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.877
Posty: 549
Paxel's wrote:
X < 6+6+12
Mistrzu Wrote:
Gogeta > Janemba > Goku SSj3
Widzę, mistrzu, że operujemy podobnymi wzroami Hehehe ciekawi mnie tylko jak wpadliśmy na podobne pomysły?? Czytanie myśli?? e......
Telekineza?? - To dobre dla pokemonów... nie wiem czemu ale jakoś mamy podobne poglądy *(a może dlatego, że oświeciłeś mnie w kilku kwestiach DB ).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Calibra napisał(a):
Otóż, zaznaczam na wstępie, VEGETTO i GOGETA to ta sama osoba tylko w innym wdzianku
WIELKI błąd przyjacielu...

Te dwie osoby powstały poprzez inny rodzaj fuzji, a co za tym idzie różnią się siłą (Vegetto jest dużo silniejszy), wyglądem (nie tylko jak twierdzisz ciuchami...), a także charakterem. W przypadku Gogety dominującą role ma Son-Goku, a przy Vegetto na odwrót (chyba ich imiona, które są zlepkiem osób wchodzących w skład fuzji nie są przypadkowo ułożone w taki sposób...). Nie muszę chyba wspominać o takiej różnicy jak długość fuzji...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.819
Posty: 109
Skąd: Tychy
Hmm... Dobre pytanie. Gogeta SSJ2 jest to fuzja dwóch najpotężniejszych postaci w Dragon Ballu (nie licząc Broliego) a Broli to najsilniejszy z Saiya-jinów. Gogeta ma poziom SSJ2 a Broli SSJ ale to nie przesądza sprawy ponieważ Broli urodził się najsilniejszym Saiya-jinem. Ale według mnie Gogeta by wygrał jest to fuzja 2 Saiya-jinów na poziomie SSJ2 a Broli jest jeden na poziomie SSJ więc jednak siła 2 Saiya-jinów na wyższym poziomie od niego samego mogła by go zgładzić.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jak juz wspomianelm w innych postach na temat Brolly'ego jego sila dostosowywuje sie do sily przeciwnika i zawsze bedzie ja przewyzszac, czyli np. gdyby walczyl z Gogeta SSJ2, to Brolly dostosowalby sie do jego sily a potem by go nia przewyzszyl. Wyjasnie dlaczego Brolly zostal tez pokonany dla pewnych niejasnosci. Brolly'ego pokonano tylko dlatego, ze nasi bohaterowie musza wygrywac.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jak juz wspomianelm w innych postach na temat Brolly'ego jego sila dostosowywuje sie do sily przeciwnika i zawsze bedzie ja przewyzszac, czyli np. gdyby walczyl z Gogeta SSJ2, to Brolly dostosowalby sie do jego sily a potem by go nia przewyzszyl
A ja po raz kolejny niezgodze się z tą teorią, bo nie daje się w żaden sposób udowodnić... Według mnie jest błędna...
A tak na marginesie- czy aby na pewno Gogeta walczył na ssj2?
Niebyłbym tego taki pewny... Wydaje mi się że było to ssj...
I co do tematu. Brolly starciu z Gogetą nie miałby szans z przyczyny tak oczywistej, że az banalnej
Gogeta po prostu był SILNIEJSZY.
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.631
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Gogeta nie miał sobie równych - to była postać doskonała nawet Broli by tu nic nie poradził
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
Gogeta nie miał sobie równych
hmmm... a co z Vegetto???
Ale Brolly w wlace z Gogetą nie miałby sznas
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gogeta machnął by ręką i już by było wspomnienie bo Brollym
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.636
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
moim zdaniem wygrał by brolly przecież brolly też osiągnął ssj 2 to raczej by bylą wyrównana walka z vegetto
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
przecież brolly też osiągnął ssj 2
A kiedy?
Brolly nigdy nie walczył na poziomie SSJ2... Skąd taka teoria? Brolly walczył na SSJ/USSJ(niektórzy twierdzą, że na pozioimie LSSJ) ale na pewno nie na SSJ2.
A w pojedynku z Gogetą Brolly nie miałby szans.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Broli vs ...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook