Forum Dragon Ball Nao

» Broli vs ...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Kamzo napisał(a):
Variu, a idąc dalej Twoim rozumowaniem, dlaczego mamy zastanawiać się nad siłą Brolliego (i innymi tematami z nim związanymi)? Przecież to (tu pozwolę sobie na cytat) "jacyś DEBILE" wymyślili go w kinówkach. Był kolejnym przeciwnikiem na potrzeby komercyjnej machiny.
Tez sie zgadzam z tymi slowami , moje zdanie jest takie ze i tak by przegral z Fuzja Vegety i Songa
Pozdrawiam

Train Hard To Win Easy !!
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Ja myśle ze Gogeta z łatwoscia pokonał by Brolly SSJ on nie miał szans na Gogete Gogeta jest najsliniejszy w DB

Dragon Ball to super Manga
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Gogeta byl najsilniejszy bo to byly dwie postacie w jednym tak to by nie pokonal Brolly'iego

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Gogeta byl najsilniejszy bo to byly dwie postacie w jednym tak to by nie pokonal Brolly'iego
O w morde .

Gogeta... Jakby nie patrzeć, to nawet Gohan SSJ2 [cell game] był silniejszy od Brolliego. W filmie wszyscy wojownicy oddali moc Goku, ale jak myślicie ile sił im zostało po tym jak dostali łomot oraz jaką ilość mocy ciało Kakarotta mogło przyjąć? Zapewne był to poziom SSJ Full Power jaki zaprezentowali Goku i Gohan na cell game [albo SSJ Dai Ni Dankai-Vegeta vs Cell form 2].
Gdyby taki Brolly pokonał Gogete na SSJ to bohaterowie mogliby cały czas przekazywać moc dla Goku i zawsze szybko by się to kończyło Happy Endem.
Werdykt: Gogeta SSJ owned Brolly
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Gohan SSJ2 [cell game] był silniejszy od Brolliego
Wiesz co nie moge się z tym tak dokońca zodzić, kiedy Boroli poraz kolejny w rucił na ziemie walczył z Gohanem już znacznie starszym i wsumie bez pomocy brata i Goku(?) by sobie nie poradził. Może i wtedy Boroli był słapszy ale przecież [ ort! ] cudem przeżył a jak wiadomo gdy Saiyanin ucieknie śmierci staje się owiele silniejszy. Więc myśle że prędzej sie by porównywało tego silniejszego.

Swoją drogą postawiłbym jednak na Gogete nawet jeżeli nie jest silniejszy to mimo wszystko jest sprytniesz i zna genki dame. Swoja drogą gdyby nie przeszedł w SSJ2 to mógłby [ ort! ] przegrać bo sparing z Borolim raczej 30 min nie trwa.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jakby nie patrzeć, to nawet Gohan SSJ2 [cell game] był silniejszy od Brolliego
Głos rozsądku:)
Dzieki.
Z resztą nie tylko Gohan przewyższył Brollyego. Dokładnie to samo można powiedziec o Goku i Vegecie. O Buu czy Vegetto wspominac nie trzeba.
Gogeta pokonałby Brollyego bez najmniejszych kłopotów.

Wiesz co nie moge się z tym tak dokońca zodzić, kiedy Boroli poraz kolejny w rucił na ziemie walczył z Gohanem już znacznie starszym i wsumie bez pomocy brata i Goku(?) by sobie nie poradził
Problem mocy Gohana w czasie walki z Brollym był już poruszany na anszym Forum.
Ja jestem pzrekoanany, że Gohan walczył na SSJ, a nie na SSJ2. Na tym poziomie widzimy go tylko we czasie starcia z Bojackiem.
Moc Gohana na SSJ była mniejsza niż Brollego, stąd taki a nie inny pzrebieg pojedynku.

Swoją drogą postawiłbym jednak na Gogete nawet jeżeli nie jest silniejszy
Gogeta jest silniejszy.
Moc Brollego, traktując rzecz logicznie, nalezy umieścic między moca Goku SSJ spzred Cell Game(a po opuszczeniu ROST) a moca Gohana SSJ2.
Nie istnieją rzadne argumenty a nawet przesłanki ku temu, aby windowac moc Brollego pod poziom równy SSJ3 lub nawet SSJ4.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
aby windowac moc Brollego pod poziom równy SSJ3 lub nawet SSJ4.
Tu się zgadzam, jednak nie jesteśmy pewni jaki potencjał ma LSSJ, na pewno [ ort! ] trudno go porównywać do innych poziomów. Gogeta jest śilniejszy w co nie wątpie choć powiedziałem "nawet jeżeli". Niebgatelizujmy jednak furi Boroliego która jest przeogromna.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Niebgatelizujmy jednak furi Boroliego która jest przeogromna.
Siły Brollego i wspomnianej przez Ciebie furii nie należy niedoceniać.
Ale ilekroc Brolly pojawia się w Świecie DB, i rzuca wyzwanie bohaterom, zawsze zostaje pokonany przez "zwykłych" SSJ.
Do jego pokonania zawsze wystarczył pierwszy stopień ewolucja tego zjawiska.

Wydaje mi się, ze dużo częściej fani przeceniają siłę Legendarnego Super Saiyajina, niz jej niedoceniają...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja sądzę że gogeta pokonał by Brolliego ale jak by nie byli razem to by przegrali

pozdrawiam
Seba1993
Ziemianin
Ziemianin
Seba1993
Dni na forum: 6.444
Ostrzeżenia: 1
Posty: 24
Logicznie myśląc, co kolejny odcinek czy może co kolejny film, to Drużyna Z są silniejsi. Gogeta wystąpi po raz pierwszy w 12 filmie a Brolly w jego najsilniejszej formie w filmie 8 Dlatego też uważam, że Gogeta by go pokonał. Można to też wytłumaczyć na przykładzie. Chibi Goku nie pokonałby tego Goku z serii DBZ itd... Im dalej tym silniej. Wyjątkiem może być Brolly, który się odradzał 2 razy nie wiadomo w jaki sposób ale był i tak coraz słabszy. No i drugi wyjątek to Gohan któy zaniedbał treningi i stał się słabszy dlatego nie potrafił pokonać w 10 filmie Brolliego
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Przecież Brolly w 10 filmie był silniejszy.
Im Saiyanin bliżej śmierci tym silniejszy.
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Który według was jest lepszy i silniejszy ??
Brolly
Super 13
Piszcie który i dlaczego.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
@Trunks@ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
@Trunks@
Wiek: 27
Dni na forum: 6.131
Posty: 12
Skąd: UD
Brolly leszy od Super13. Bo Brolly bynajmniej powrócił.
VEGGO Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGGO
Dni na forum: 6.130
Ostrzeżenia: 3
Posty: 1
.Black napisał(a):
urywek walki Gogety SSJ2 vs. Brolly bodajże SSJ. Jest to narysowane świetnie, i takie wrażenie się odnosi oglądając urywek. A co wy myślicie o tej walce. Czy mogłaby się udać, kto by wygrał, napiszcie proszę.
brolly nie miał szans
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.046
Posty: 19
Czy ja wiem... Poziom jest bardzo zbliżony. Oby 2 wymiatali Z teamem jak chcięli. Ale jak bym musiał wybrać to wybrałbym Brolly'iego. On walczył z 4 SSJ (Goku, Vegeta, Trunks i Gohan) naraz i bawił sie nimi po prostu [ ort! ]. Do tego jeszcze Piccolo. Super 13 natomiast walczył z 3 SSJ... co prawda też nimi miotał ale zawsze to 1 SSJ mniej Co by było gdyby było 4 ? prawdopodobnie też niedali by mu rady... ALE BYŁO 3 xD. Poza tym Super 13 to tylko maszyna ^^

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hmm...bez dłuższego namysłu stwierdzam że lepszy jes Brolly. Powodów jakoś szczególnie nie mam , poza tym ze był on LSSJ a Super 13 był tylko mieszanką robotów . Dziekuję za uwagę , pozdrawiam

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Syper 13 to tylko Robot. A Brolli nie był byle kim.
Był Legendarnym Super Sayinem i był o wiele lepszy niż Super13.
Brolli po prostu był lepszy. Ja przynajmniej zawsze wole jego bo to moja ulubiona postać z DB i kinówek.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Głupi temat! Można było by założyć takich tysiące np. kto jest lepszy: Goku czy Vegeta, Krilan czy Yamcha, Cell czy Buu, Nail czy Dende, C18 czy c17 itd.!!!

Oczywiście,że lepszy był Broli, był jak dla mnie, LSSJ i był strasznie mocny. Robot nie może równać się z saiyanem!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
@Trunks@ napisał(a):
Bo Brolly bynajmniej powrócił.

To nie jest żaden argument. TO , że Brolly "wrócił" z jednego filmu kinowego na drugi, wcale nie oznacza, że był silniejszy !!!

Super 13 perfekt forma ( z przylaczonymi do siebie innymi cyborgami ) byl moze na rownym poziomie z Brollym. Tak to, w swej zwyklej postaci Cyborg czy android byl znacznie slabszy od Brolly'ego.

Tez temat..
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Temat bezsensu ale się już wypowiem...

Brolly - Bardziej orginalny, większa moc, LSSJ.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Broli vs ...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook