Jest wtorek, 21 maja 2024 roku, godzina 3:53. Dzień roku 142.
   Imieniny Antiocha, Serapiona, Tymoteusza, Wiktora.

   Polish Version English VersionDragon Ball NaoForum

Newsy
Zarząd
Reklama
Księga gości
Linki
Historia strony

Recenzja Dr. Slump

Bohaterowie [63]
Jedzenie
Manga
Miejsca [14]
Nazwy polskie
Wynalazki [23]

Galerie [86]
Gify animowane [15]
Inne multimedia [11]
Screeny [80]
Tapety / tła [03 / 01]

Seiyū
Teksty piosenek [04]

Quiz
Sonda

Osób on-line: 456
 Zarejestrowanych: 0
 Ukrytych: 0
 Gości: 456

Użytkowników: 11.577
Tematów: 13.045
Postów: 232.577
 (32,37 postów/dzień)
Komentarzy: 487

Strona istnieje: 8.219 dni

AnimePhrases
   cytaty z anime i mang


Aninote.pl
   recenzje anime i mang


Informacje » Manga » Streszczenia odcinków » Tom 4
Przychodzi gość ze szkoły

Aralka informuje doktora Jerzego, że wkróce odwiedzi ich gość ze szkoły. Spadkowski przekonany, że będzie nim Zofia Zawierucha (w której się skrycie podkochuje) rozpoczyna przygotowania do jej przyjęcia. Najpierw postanawia coś zrobić ze swoją nienajciekawszą fryzurą. Okazuje się, że wioskowy fryzjer poszedł do kina i doktorek musi sobie poradzić sam. Konstruuje więc szybko odpowiedniego robota, który skraca mu włosy. Potem wszyscy domownicy ubierają się odświętnie i dekorują mieszkanie, aby sprawić na pani Zosi jak najlepsze wrażenie. Okazuje się jednak, że gościem ze szkoły nie jest wychowawczyni Aralki, tylko dyrektor chcący, aby Jerzy naprawił mu zegarek.

 
Pistolet Dum-Dupu-Dum

Ten odcinek rozgrywa się według znanego z poprzednich tomów schematu. Spadkowski tworzy nowy wynalazek z zamiarem wykorzystania go do sprośnych celów, a Aralka odbiera mu go siejąc wokoło chaos i zniszczenie :) Tym razem owym wynalazkiem jest tytułowy pistolet Dum-Dupu-Dum. Osoba lub obiekt trafiony promieniem z tej broni zamienia się w to, czego sobie zażyczy strzelający. Tak więc gdy spluwa dostaje się w ręce Aralki, nie potrzeba dużo czasu, aby doktor Jerzy stał się Godzillą...

 
Kąpiel w "dawno, dawno temu"

Aralka wykrada Spadkowskiemu wehikuł czasu i wraz z Pamelką, Jaśkiem i Piciem przenosi się do przeszłości. Na miejscu przyjaciele postanawiają wziąć kąpiel w morzu. Szybko się jednak okazuje, że nie był to dobry pomysł, gdyż te zdradzieckie wody zamieszkuje wiele przerażających bestii. Jedna z nich pożarłaby Picia, gdyby nie sprawna akcja ratunkowa w wykonaniu Aralki. Wkrótce potem następuje wybuch wulkanu, który zmusza bohaterów do powrotu do teraźniejszości. A z powrotem są oczywiście pewne problemy... :)

 
Wielka draka w grochowym salonie

W salonie fryzjerskim trwają niesamowite zmagania. Karol Groch i doktor Spadkowski grają w stworzoną przez tego ostatniego symulację boksu. Walka zostaje przerwana przez wtargnięcie uzbrojonego bandyty (znanego z poprzedniego tomu). Ucieka on przed policja i postanawia wziąć wszystkich obecnych w budynku za zakładników. Tymczasem salon zostaje otoczony przez gliniarzy i rozpoczyna się przezabawna operacja mająca na celu aresztowanie przestępcy. Jej przebieg odbija się bardzo mocno na stanie psychicznym bandyty, który ślubuje nigdy więcej nie rabować banków.

 
Batalia o majteczki w truskaweczki

Aralka dzieli się ze swym opiekunem informacją, że jej wychowawczyni, Zosia Zawierucha, nosi majteczki w truskawki. Spadkowski z całego serca pragnie je zobaczyć i buduje skomplikowaną maszynę, która ma mu w tym pomóc. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem i zamiast majteczek pięknej nauczycielki, doktorowi Jerzemu przyjdzie zobaczyć spodnie niezbyt pociągającego Chłopka Roztropka.

 
źródło: Wielkie Archiwum Komiksu

<- powrót


Skomentuj [0]

Ostatnio na forum

Toriyama Akira, 5 kwietnia 1955 – 1 marca 2... (27) - Zycie_Oddzielne
Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriy... (0) - Shounen
Czy Gogeta SSJ4 dał by rade Luffemu w najmoc... (2) - lukoffic
Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriy... (0) - Shounen
Kto by wygrał Itachi czy Luffy?? (0) - Mikiangelo
Sporty walki (7) - PatrykowaPani
Śmierć Super Dragon Ball Heroes (5) - lukoffic
Saint Seiya od Bagińskiego (15) - Shounen
Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriy... (0) - Shounen
Dragon Ball Super Gallery #34 - Hiroyuki Asad... (0) - Shounen

[ POWRÓT DO GÓRY ]