Jest środa, 14 kwietnia 2021 roku, godzina 23:01. Dzień roku 104.
   Imieniny Izabeli, Jadwigi, Lamberta, Waleriana.

   Polish Version English VersionDragon Ball NaoForum

Anime Phrases
   cytaty z anime i mang


Aninote.pl
   recenzje anime i mang


Newsy
Zarząd
Reklama
Księga gości
Linki
Historia strony

Recenzja Dr. Slump

Bohaterowie [63]
Jedzenie
Manga
Miejsca [14]
Nazwy polskie
Wynalazki [23]

Galerie [86]
Gify animowane [15]
Inne multimedia [11]
Screeny [80]
Tapety / tła [03 / 01]

Seiyū
Teksty piosenek [04]

Quiz
Sonda

Osób on-line: 246
 Zarejestrowanych: 1
  *Shounen
 Ukrytych: 0
 Gości: 245

Użytkowników: 10.848
Tematów: 12.017
Postów: 227.855
 (37,64 postów/dzień)
Komentarzy: 482

Strona istnieje: 7.086 dni


Informacje » Manga » Streszczenia odcinków » Tom 4
Przychodzi gość ze szkoły

Aralka informuje doktora Jerzego, że wkróce odwiedzi ich gość ze szkoły. Spadkowski przekonany, że będzie nim Zofia Zawierucha (w której się skrycie podkochuje) rozpoczyna przygotowania do jej przyjęcia. Najpierw postanawia coś zrobić ze swoją nienajciekawszą fryzurą. Okazuje się, że wioskowy fryzjer poszedł do kina i doktorek musi sobie poradzić sam. Konstruuje więc szybko odpowiedniego robota, który skraca mu włosy. Potem wszyscy domownicy ubierają się odświętnie i dekorują mieszkanie, aby sprawić na pani Zosi jak najlepsze wrażenie. Okazuje się jednak, że gościem ze szkoły nie jest wychowawczyni Aralki, tylko dyrektor chcący, aby Jerzy naprawił mu zegarek.

 
Pistolet Dum-Dupu-Dum

Ten odcinek rozgrywa się według znanego z poprzednich tomów schematu. Spadkowski tworzy nowy wynalazek z zamiarem wykorzystania go do sprośnych celów, a Aralka odbiera mu go siejąc wokoło chaos i zniszczenie :) Tym razem owym wynalazkiem jest tytułowy pistolet Dum-Dupu-Dum. Osoba lub obiekt trafiony promieniem z tej broni zamienia się w to, czego sobie zażyczy strzelający. Tak więc gdy spluwa dostaje się w ręce Aralki, nie potrzeba dużo czasu, aby doktor Jerzy stał się Godzillą...

 
Kąpiel w "dawno, dawno temu"

Aralka wykrada Spadkowskiemu wehikuł czasu i wraz z Pamelką, Jaśkiem i Piciem przenosi się do przeszłości. Na miejscu przyjaciele postanawiają wziąć kąpiel w morzu. Szybko się jednak okazuje, że nie był to dobry pomysł, gdyż te zdradzieckie wody zamieszkuje wiele przerażających bestii. Jedna z nich pożarłaby Picia, gdyby nie sprawna akcja ratunkowa w wykonaniu Aralki. Wkrótce potem następuje wybuch wulkanu, który zmusza bohaterów do powrotu do teraźniejszości. A z powrotem są oczywiście pewne problemy... :)

 
Wielka draka w grochowym salonie

W salonie fryzjerskim trwają niesamowite zmagania. Karol Groch i doktor Spadkowski grają w stworzoną przez tego ostatniego symulację boksu. Walka zostaje przerwana przez wtargnięcie uzbrojonego bandyty (znanego z poprzedniego tomu). Ucieka on przed policja i postanawia wziąć wszystkich obecnych w budynku za zakładników. Tymczasem salon zostaje otoczony przez gliniarzy i rozpoczyna się przezabawna operacja mająca na celu aresztowanie przestępcy. Jej przebieg odbija się bardzo mocno na stanie psychicznym bandyty, który ślubuje nigdy więcej nie rabować banków.

 
Batalia o majteczki w truskaweczki

Aralka dzieli się ze swym opiekunem informacją, że jej wychowawczyni, Zosia Zawierucha, nosi majteczki w truskawki. Spadkowski z całego serca pragnie je zobaczyć i buduje skomplikowaną maszynę, która ma mu w tym pomóc. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem i zamiast majteczek pięknej nauczycielki, doktorowi Jerzemu przyjdzie zobaczyć spodnie niezbyt pociągającego Chłopka Roztropka.

 
źródło: Wielkie Archiwum Komiksu

<- powrót


Skomentuj [0]

Ostatnio na forum

Pokaż, że masz serce (7.796) - Shounen
Atomówki - serial aktorski (1) - Shounen
Koronawirus (157) - Burt Macklin FBI
Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriy... (0) - Shounen
Anime Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Miss... (0) - Katz
Dragon Ball Chio gadżety (1) - gregor94
Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriy... (0) - Shounen
Co macie z DB (228) - marobo
[Polska] Rok rządu PiS (65) - Burt Macklin FBI
Kawałek postaci (509) - Shounen

[ POWRÓT DO GÓRY ]