Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6.782 wyników

Shingeki no Kyojin / Attack on Titan

"Al Ed Upek

Odp.: 66
Wyś.: 15.652
Byczusia ma rację w sprawie Erena. Zresztą już to pisałem, choć nie wiem czy w temacie czy w shoutboxie. Eren to denna i prymitywna postać typu kukłowatego. Gargantuiczne wyolbrzymienia najprostszych cech. Darcie japy, pchanie się do bójki przy każdej okazji i wyeksponowana żywiołowość.

Błędne zdjęcie Kikuchiego w Google

"Al Ed Upek

Odp.: 6
Wyś.: 282
Jak powiedziałem, że na zdjęciu po lewej w górnym rzędzie to chyba wiadomo, że od przodu.

Błędne zdjęcie Kikuchiego w Google

"Al Ed Upek

Odp.: 6
Wyś.: 282
Prawdziwy Kikuchi na tym zdjęciu po lewej w górnym rzędzie przypomina trochę Jacka Wana.

Przyszłość Freezy

"Al Ed Upek

Odp.: 23
Wyś.: 762
Shounen napisał(a):
Tak, ale bierz pod uwagę, że na turnieju seria się skończy, a powstanie bezpośredniej kontynuacji nie jest takie oczywiste.
Moim zdaniem to była kaczka dziennikarska. Widać, że Akira odzyskał zapał do Dragon Balla.

Dodano po 3 minutach
vegeta391 napisał(a):
Ja tam jestem optymistą i trzymam się zdania, że go ożywią, zgodnie z obietnicą. Przylecą na Ziemię, podziękują mu za wszystko itepe, a on się uśmiechnie, wypnie i poleci w kosmos (jak kiedyś Vegeta poleciał w poszukiwaniu Gokū), przysięgając, że się jeszcze policzą. Po czym, przy hipotetycznej następnej historii, kiedy Gokū i Vegeta będą naparzać w nowego wroga, przyleci wykokszony Złotnik i im pomoże, obu przy okazji również łupiąc dla zasady. Bądźmy szczerzy, z Bulmą raczej nie zamieszka. Chociaż Freezer niańczący Brę… Jeden gagowy odcinek? Czemu nie? Wszak nie wskrzeszą go super smoczymi kulami, tylko ziemskimi, więc jest szansa, że ten kwadrans, który zajmie Gokū zebranie kul, Freezer może spędzić na lemoniadzie w Capsule Corporation. Może to jest perwersja, ale chciałbym zobaczyć, jak Freezer opiekuje się córką Vegety i klnie, że przyszło mu przewijać bachora, który jest potomkiem saiyańskich małpiszonów. Piccolo mógł, Freezer też może.
Nie żartujemy. Freeza to nie ten kaliber postaci co Piccolo.

Przyszłość Freezy

"Al Ed Upek

Odp.: 23
Wyś.: 762
Pytanie na wstępie do Ujio: Nakao to ten sam aktor co podkładał głos pod Matsuriego z Bleacha?
Generalnie jestem pewien, że wątek Freezy nie zakończy się wraz z turniejem. W ogóle twórcy otworzyli kilka frontów fabularnych, które pewnie będą rozwinięte.

Przyszłość Freezy

"Al Ed Upek

Odp.: 23
Wyś.: 762
Myślę, że jeszcze wykręci jakiś mocny numer i będzie kolejna walka z nim. Przegra ją, bo na tym polega Dragon Ball, bo po czym Beerus go ostatecznie wymaże.

Nowelizacja ustawy o IPN dot. obozów śmerci

"Al Ed Upek

Odp.: 17
Wyś.: 638
Czyli gówno masz do powiedzenia, ale się wypowiesz, bo wszyscy się wypowiadają.
Skoro źle to wpływa na wizerunek Polski to ma wydatny wpływ na reputację i pozycję państwa, to znaczy to tyle, że sprawa odnotowała awans z pozycji tematu zastępczego do tematu wiodącego. Nie wiem po co to piszę, bo człowiek, który założenie rodziny uważa za bardziej "mieć" niż "być" nie zrozumie faktów nawet wtedy, gdy się je wyłoży literalnie.

Nowelizacja ustawy o IPN dot. obozów śmerci

"Al Ed Upek

Odp.: 17
Wyś.: 638
Nie interesuja mnie dane statystyczne. W kazdej nacji mniej lub bardziej trafiaja sie czarne owce, i zaprzeczanie temu faktowi, jest po prostu zaklamywaniem rzeczywistosci.
To w takim razie po polsku. Udowodnij na podstawie treści ustawy, że jej celem ma być zaprzeczenie faktowi istnienia czarnych owiec.

Patriotyzm a nacjonalizm

"Al Ed Upek

Odp.: 5
Wyś.: 335
Al Ed Upek napisał(a):
Ja określam siebie jako nacjonalistę.
Gruszeczka napisał(a):
Dla mnie nacjonalista nie jest patriotą, ponieważ przynosi wstyd swojej ojczyźnie. Nacjonalista to przeważnie tępy burak, którym łatwo sterować i który posiada wykształcenie podstawowe, albo zawodowe.
Niestety, ale obecny rząd propaguje pogląd, że nacjonalizm jest pozytywny i że nacjonaliści to prawdziwi patrioci. Do wielu to trafia i ruchy nacjonalistyczne dzięki przyzwoleniu rządu rosną w siłę. Jest to bardzo złe i szkodliwe dla Polski.
W takim razie zapraszam do rozmowy.

Sny

"Al Ed Upek

Odp.: 173
Wyś.: 32.916
Hayato napisał(a):
Czesto powtarza mi sie ten sam sen - wypadajace zeby. Nie wiem co on znaczy ani dlaczego ciagle sie powtarza, ale budze sie zdenerwowany. Bylem nawet w tej sprawie u dentysty na przegladzie jamy ustnej, ale niepotrzebnie jak sie okazalo.
Pewnie nic nie oznacza poza tym, że się boisz wizyty u dentysty. Jak ja mam iść do dentysty to na kilka dni przed wizytą śnią mi się tylko zęby. Wypadające mi się śnią, psujące się, wiercone, wyrywane, piłowane, stępione a nawet obracające się.

TOP PL

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 374
No top100 polskiej muzyki, czyli bez rozróżniania na gatunki. Rzuciłem propozycję z nadzieją, że uda się nam zaleźć jakiś sposób. A top 100 dlatego że łatwiej wybierać spośród stu, bo tam każdy coś by znalazł co faktycznie sam uważa za hit, a przy top 10 już każdy będzie miał wielkie odczucie zawodu.

Nowelizacja ustawy o IPN dot. obozów śmerci

"Al Ed Upek

Odp.: 17
Wyś.: 638
Widziałem. Co z tego, że podźwigną się merytorycznie poziom w górę, skoro potem spadną o 2 takim występem.

Nowelizacja ustawy o IPN dot. obozów śmerci

"Al Ed Upek

Odp.: 17
Wyś.: 638
Póki co idzie nam dobrze. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że uzyskaliśmy przewagę. Trzeba podpisać tę ustawę (można ją potem n szybkości poprawić) i przygotować się na drugie uderzenie 8 marca i jego apogeum 19 marca. Jak to przetrzymamy to będzie dobrze. Grunt to nie dać się sprowokować i nie zrobić nic głupiego.

Nominacja Czaputowicza na szefa MSZ została przyjęta ozięble, bo to człowiek wszystkich władz, ale nawet biorąc pod uwagę głupotę jaką strzelił w sprawie Naftaliego Benneta to trzeba uczciwie przyznać, że Waszczykowski by się wyłożył pierwszego dnia.

TOP PL

"Al Ed Upek

Odp.: 3
Wyś.: 374
Oglądałem jakiś czas temu w MTV listę top 100 polskich utworów. Wiele sobie z nich odświeżyłem, bo pozapominałem i cały czas mam zajawkę na słuchanie polskiej muzyki. Tej klasycznej głównie, ale też i nowszej. Pomyślałem, że w ramach rozruszania ekipy, moglibyśmy tu zrobić taki konkurs na wyłonienie takiej listy u nas. Problem tylko z tym, w jaki sposób to zorganizujemy. Ma ktoś jakiegoś propozycje?

Patriotyzm

"Al Ed Upek

Odp.: 19
Wyś.: 3.812
Uznaniem racji swojego państwa za ważniejsze niż racji innego.

Seks

"Al Ed Upek

Odp.: 127
Wyś.: 22.472
Nie, nie to miałem na myśli. Uśmiałem się z Twojego stwierdzenia, że seks bez miłości jest praktycznie niemożliwy. Bo jest możliwy. Niemożliwe mogłoby być w takim układzie osiągnięcie szczęścia.

Seks

"Al Ed Upek

Odp.: 127
Wyś.: 22.472
Jak to niemożliwy? Nie trafilbyś do lochy?

Wegeterianizm

"Al Ed Upek

Odp.: 24
Wyś.: 4.736
Nie że wegetarianizm, ale zacząłem przestrzegać postów. Nie tylko z przyczyn religijnych, ale też dietetycznych i zdrowotnych. Muszę przyznać, że jestem z tego ruchu zadowolony.

Seks

"Al Ed Upek

Odp.: 127
Wyś.: 22.472
Widzę, że u Ciebie jest regularnie kute.

[Pytanie] Apostazja

"Al Ed Upek

Odp.: 10
Wyś.: 645
Hayato napisał(a):
Shounen napisał(a):
Ciężko mówić o woli w przypadku niemowlaka.
Chrystus przyjal chrzest jako dorosly i swiadomy sakramentu mezczyzna. Jaka wartosc mialby ten sakrament, gdyby zdecydowali za niego rodzice?
Ujio ma rację. Jezus przyjął Chrystusa i wstąpił do Kościoła jako dorosły mężczyzna.
Strony: 1, 2, 3 ... 338, 339, 340  następna
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook