Forum Dragon Ball Nao
Forum DB Nao » Szukaj » Znaleziono 6.752 wyników

DB Super odcinek 111, 15.10.2017

"Al Ed Upek

Odp.: 27
Wyś.: 1.244
Shounen napisał(a):
Pytanie, po co to było. Jeśli twórcy ostatecznie i tak zamierzają go uśmiercić, to takie trochę daremne. Być może nie zamierzają.
W kategorii ulitowanie jest 1-1. Teraz wystarczy tylko wygrać. Tak to widzę.

DB Super odcinek 109-110, 08.10.2017

"Al Ed Upek

Odp.: 39
Wyś.: 1.887
Wojownicy miłości, ekipa sprawiedliwości kosmicznej. Za dużo dziwadeł.

Sword Art Online

"Al Ed Upek

Odp.: 11
Wyś.: 1.662
Przymierzam się do recenzji.

[Problem] Smocze Kule po 21 TB

"Al Ed Upek

Odp.: 8
Wyś.: 237
Przecież nie jest powiedziane, że wszystko zaczęło się już dzień po zakończeniu turnieju. Tak naprawdę nie wiemy ile czasu minęło od zakończenia turnieju do poszukiwania kul.

DB Super odcinek 107, 17.09.2017

"Al Ed Upek

Odp.: 13
Wyś.: 763
No i chyba rozwiały się ostatecznie wątpliwości odnośnie stosunku Vegety do reszty ekipy. Wyszło na moje: Vegeta uważa ich za cudaków, błaznów czy głupków, ale za swoich.

[Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

"Al Ed Upek

Odp.: 1.088
Wyś.: 181.080
Shounen napisał(a):
Kwestia podejścia. Ja go lubię, bo to postać typowo SF.
SF to znaczy small forward?

Polityka Skandynawii

"Al Ed Upek

Odp.: 95
Wyś.: 19.676
Rozmawiałem dziś z kolegami i jeden z nich podesłał mi filmik o Szwecji. Około 1.30 wyłączyłem, bo nie miałem już sił. Jakaś dziennikareczka typu SJW poszła w odwiedziny do postępowej rodziny walczącej ze stereotypami. W tym domu były jakieś dzieci, na pewno jedno z nich to dziewczynka - tak na oko 6 lat. Znaczy się dziewczynką ona jest biologicznie naszego punktu widzenia, bo ona sama jeszcze nie zadecydowała kim jest. Na lodowce były rysunki. Jeden z nich zawierał napis "mama" - ten był dedykowany dla mamy. Na drugim było napisane "mapa", bo rodzic B był skrzyżowaniem mamy z papą.

DB Super odcinek 100, 23.07.2017

"Al Ed Upek

Odp.: 19
Wyś.: 1.080
Jestem rozczarowany powerupami z dupy, deprecjonowaniem znaczenia SSJ i sprowadzenia go do rangi łaskotania w plecach o postaciami mimami w stylu Jirena. No i wyciągnięciem z szafy trupa jaki jest LSSJ. Światowa gimbaza się teraz będzie jarać. W ogóle wątek tego dziewuszątkie o głosie typowym dla jap. teen AV się nadaje co najwyżej na odcinek komediowy, jak Aralka.

DB Super odcinek 098, 09.07.2017

"Al Ed Upek

Odp.: 22
Wyś.: 1.493
Shounen napisał(a):
Mało przekonujące to wymazanie wszechświata w mojej opinii. Nie byłbym pewien, czy faktycznie tak się stało.
Stało się, ale Goku na końcu namówi Zeno, by ten cofnął się w czasie o 2 godziny, zrobił kopie wszechświatów i umieścił je w miejscu zniszczonych.

Gintama

"Al Ed Upek

Odp.: 34
Wyś.: 5.584
Ale pod względem komediowym czy dramatycznym?

Gintama

"Al Ed Upek

Odp.: 34
Wyś.: 5.584
Jak oceniacie ostatni sezon?

DB Super odcinek 097, 02.07.2017

"Al Ed Upek

Odp.: 22
Wyś.: 1.233
Od samego początku niesamowicie mnie denerwuje kaioshin 9 wszechświata.

Aktualności

"Al Ed Upek

Odp.: 372
Wyś.: 57.443

DB Super odcinek 096, 25.06.2017

"Al Ed Upek

Odp.: 26
Wyś.: 1.670
Owszem. Vegeta generalnie jest rozsądny i zaczął sobie cenić cokolwiek poza swoim honorem. Można powiedział, że zczłowieczał. Czego nie można powiedzieć o Goku - konwencja tej postaci w DBS po prostu męczy.

Aktualności

"Al Ed Upek

Odp.: 372
Wyś.: 57.443
Sporo się wydarzyło.
1. Marcin P. składał zeznania przed komisją ds. Amber Gold. Zeznał m. in., że Paweł Adamowicz i Ewa Kopacz lokowali pieniadze w Amber Gold i, to chyba informacja dnia, że Donald Tusk musiał mieć odpowiednią wiedzę na ten temat, a także to, że pąlcił Michałowi Tuskowi za przekazywanie mu informacji niejawnych.
2. Mateusz Kijowski oskarżony o wyłudzenie dzień po tym, jak próbował skrytykować Rzeczpospolitą za to, że na swoim serwisie internetowym reklamuje leki na potencję opatrzone hasłem "Chcesz mieć penisa twardego jak stal? Bądź tygrysem w łóżku". Niestety jego wiedza informatyczna nie wystarczyła do tego by wiedzieć, że reklamy są indywidualne dla każdego użytkownika internetu, a ich treść zależy od treści zapytań przechodzących przez serwery DNS google inc.
3. IPN zakończyl śledztwo dot. dokumentów z tzw. teczki Kiszczaka. Uznano, że dokumenty, włącznie ze zobowiązaniem się Lecha Wałęsy do współpracy, są prawdziwe.

[Serial] Wiedźmin (2017?)

"Al Ed Upek

Odp.: 25
Wyś.: 4.430
Pewnie pdkryją prawdę, że czegoś takiego jak kultura europejska nie ma, a uchodźcy niosą pokój.

Shingeki no Kyojin / Attack on Titan

"Al Ed Upek

Odp.: 63
Wyś.: 14.187
Rozumiem, że podstawą dla anime jest manga, ale ta jest naprawdę konkretnie do przodu. Na tyle do przodu, że nie trzeba robić roku przerwy.

Dodano po 2 minutach
A tak generalnie to najsłabszym punktem SnK jest główny bohater.

Shingeki no Kyojin / Attack on Titan

"Al Ed Upek

Odp.: 63
Wyś.: 14.187
Ktoś się orientuje czy za tak długim czasem oczekiwania stoi tylko chęć przeciągnięcia fanów i finansowego wykorzystania czasu ich oczekiwania na jakieś gaideny, speciale, licecjonowane gadżety, czy jakieś przyczyny obiektywnie uniemożliwiające szybszą produkcję?

[Sci-Fi] Gantz

"Al Ed Upek

Odp.: 12
Wyś.: 2.842
Co to jest netflix?

[Polska] Rok rządu PiS

"Al Ed Upek

Odp.: 26
Wyś.: 2.180
Kojirō Sasaki napisał(a):
Ja się zastanawiam, na ile Amerykanie są zdeterminowani, aby Rosję na swoją stronę przeciągnąć. Czy posuną się do lokalnego konfliktu? Czy sprzedadzą nas Ruskim? Żeby tak zrobić, musieliby jakąś antypolską kampanię rozkręcić, co by świat nas bardziej znienawidził - tu wiadomy naród służy pomocą. To by była katastrofa kompletna. Scenariusz rozbiorowy i permanenta utrata szansy na jakąkolwiek suwerenność. Moja koncepcja jest taka: Chwalić USA, pierdzielić na okrągło: Sojusz, przyjaźń i współpraca z USA - gwarancją bezpieczeństwa i rozwoju Polski Jednocześnie ograniczać retorykę antyrosyjską i robić interesy z Chińczykami i innymi mocarstwami, które po nawiązaniu jakiejś konkretnej współpracy, dbałyby o to, aby tu był porządek. Powołać jakąś specjalną grupę najlepszych ekspertów do reklamowania Polski na Zachodzie, prowadzenia konkretnej wreszcie polityki historycznej. Tłumaczenia już istniejących dzieł na angielski i dystrybuowania ich w USA i Europie.

Tylko kto i za co to zrobi? Kto nam na to pozwoli? Tutaj mamy problem.

Zachód ogólnie ma nas w dupie (z Anglią na czele). Dyskutowanie z ich klasą polityczną sensu nie ma. Jak już, to trzeba mówić do ludzi. Kampanie internetowe i ćwierkanie z naszego klucza, tylko po angielsku! Są na zachodzie redakcje, które robią kawał dobrej roboty (polecam poczytać Infowars i Breitbart News - Polskę tam pod niebiosa wychwalają). Tak więc specać się, tłitować, komentować, na języki tłumaczyć naszą propagandę i rozsyłać po świecie. Tyle możemy zrobić, a jak się nas zbierze odpowiednia grupa, to będzie całkiem dużo, w ogólnym rozrachunku.
Nie wiem na ile Ameryka jest zdeterminowana, na co i gdzie ma swoje granice. Trudno to ocenić, bo trudno tak naprawdę wiedzieć, gdzie Trump się kończy a zaczynają ci, na których jest za chudy. Wiadomo, że wiz Polsce nie zniesie (zresztą w dupie to mam), osobiście autorytetem prezydenta USA nie wypowie się przeciw polskim obozom (co najwyżej się nie będzie mylił i powie nowemu szefowi CIA by ten też się nie mylił), ale w obecnej sytuacji możemy z większym optymizmem wiązać naszą przyszłość z USA niż to było w czasach Obamy.

Co do ćwierkania to jest fajna trollzabawa, ale tak naprawdę nieskuteczna. Tak samo komentarze na breitbarcie. Czytają to tylko ci, którzy już są przekonani, bo to portal niszowy dla alt-rightów. Polityce zachodni też oleją propsy na Polskę, bo te propsy zginą w potoku 35k gównianych komentarzy jakie są pod notkami na twitterze. Twitterem można się bawić na krajowym podwórku, tu ma znaczenie, na eksport z naszego położenia nie działa. To czego naprawdę potrzebujemy jest Poland Today. Russia Today sprawiła, ze Rosja jest postrzegana jako konserwatywna oaza, która obroni świat przed potokiem lewactwa, co niestety łyknęło dużo Polaków. Prawda jest taka, że Rosja po prostu odruchowo "nie lubi pedalstwa" i na tym kończy się ich konserwatyzm. Poziom moralnego zgnojenia tego kraju, ich degrengolady, pijaństwa, zaćpania jest nie do pojęcia z naszej perspektywy. Ten naród po prostu zdycha i jest przez lokalne kaukaskie muslimstwo walony w dupsko. Putin groźnie wygląda, groźnie mówi, używa siły, ale Rosja i tak odnotowuje regres. Muzułmanów jest tam coraz więcej czują się coraz pewniej, a będzie jeszcze gorzej jak im pęknie porozumienie z Czeczenią, które póki co gwarantują rządy Kadyrowa. Powinniśmy przełamać monopol Rosji na wizerunek państwa i narodu konserwatywnego. Przyszłość jest w nas, a nie w tych zapitych oflunach. Co z tego, że są agresywni i w 10 rozwalą jakiś lokalny gang, skoro w ciągu roku 3 z nich spadnie z jakiejś wieży, 2 zabije się na drodze, 1 się zapije, 1 utopi, 1 zacznie zażywać krokodila. Dzięki Russia Today Zachód wierzy, że Rosja jest krajem ułożonych, konsekwentnych patriotów i konserwatystów.
Strony: 1, 2, 3 ... 336, 337, 338  następna
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2017 DB Nao
Facebook