Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6.914 wyników

Sada Abe

Hayato

Odp.: 0
Wyś.: 71
Znacie historie Sady Abe, na ktorej kawnwie powstalo kilka filmow, w tym ten najglosniejszy w rezyserii Nagisy Oshimy - "Imperium Zmyslow", ktory przez wiele lat byl zakazany w samej Japonii? Ponizej link do artykulu:

http://www.kryminalistyka.fr.pl/forensic_sprawy_sade.php

Pozdrawiam

Czego teraz słuchasz?

Hayato

Odp.: 15.456
Wyś.: 1.376.996
Musashi Miyamoto napisał(a):
Teraz słucham tego:
Co kto lubi. O gustach muzycznych sie wszak nie dyskutuje.


Luna Sea - Nightmare

Czego teraz słuchasz?

Hayato

Odp.: 15.456
Wyś.: 1.376.996
Angelo - Evil

Księżniczka z księżyca / Taketori monogatari (1987)

Hayato

Odp.: 0
Wyś.: 111
Pewnej nocy dwoje staruszków znajduję w lesie dziewczynkę w złotej kołysce, trzymającą w rękach tajemniczą, kryształową kulę. Postanawiają zaopiekować się dzieckiem, które niezwykle szybko zmienia się w prześliczną dziewczynę. Trzech młodzieńców ubiega się o rękę Kayi i pragnie spełnić stawiane przez nią zadania. Niespodziewanie Kaya otrzymuje wezwanie ze swojego prawdziwego domu... z Kosmosu. Czy będzie mogła zostać z ludźmi, którzy ją kochają?

Dragon Ball w realu (fani)

Hayato

Odp.: 12
Wyś.: 429
Proponuje obywatelska akcje z serii "uprzejmie donosze". Zamknijmy ta bude!

Dom / Hausu (1977)

Hayato

Odp.: 0
Wyś.: 57
Szóstka dziewcząt przybywa na prowincję w odwiedziny do ciotki jednej z nich. Na początku istna sielanka nie zapowiada tragicznych wydarzeń jakie mają się rozegrać. Uczennice nie podejrzewają bowiem, że niezwykle sympatyczna pani u której pozostają w gościnie jest tak naprawdę duchem, który do swej egzystencji potrzebuje ofiar z dziewic...

Pod sztandarem wschodzącego słońca / Gunki hatameku moto ni (1972)

Hayato

Odp.: 0
Wyś.: 49
Sakie Togashi, żona byłego oficera japońskiej armii lądowej, przez blisko 30 lat stara się o zasiłek dla rodzin osób poległych w wojnie oraz o poznanie okoliczności śmierci swojego męża. Nie wrócił on z walk na Nowej Gwinei, ale za sprawą wątpliwego telegramu o śmierci żona nie wie, jak jej ukochany stracił życie. Sierżant Togashi został także postawiony przed sądem polowym. Wdowa wyrusza na rozmowy z ostatnimi żyjącymi towarzyszami broni z oddziału Katsuo Togashi. Każdego z nich wojna wyniszczyła psychicznie, pozbawiła prawdziwego życia. Dawni żołnierze przytaczają skrajnie odmienne fakty na temat całej sprawy.

[Dramat] Śmierć przez powieszenie / Kōshikei (1968)

Hayato

Odp.: 0
Wyś.: 38
Fabuła filmu dotyka kary śmierci, bardzo często w owym czasie w Japonii stosowanej. Pierwsze sceny filmu poprzedzone są wynikami sondaży przeprowadzonych na obywatelach japońskich na temat kary śmierci. Dodatkowym aspektem filmu jest sprawa dyskryminacji narodowościowej i uprzedzeń Japończyków wobec innych nacji azjatyckich (główny bohater filmu jest Koreańczykiem).

DB Super odcinek 131, 25.03.2018

Hayato

Odp.: 67
Wyś.: 2.247
vegeta391 napisał(a):
Będę spełniony
Bardziej pasowaloby tu slowo "usatysfakcjonowany." Okreslenie "spelniony" brzmi tak jakos malo naturalnie.

Pozdrawiam

Przyszłość Freezy

Hayato

Odp.: 54
Wyś.: 2.099
No i sie wyjasnilo. Podoba mi sie takie zakonczenie.

Czego teraz słuchasz?

Hayato

Odp.: 15.456
Wyś.: 1.376.996
Baiser - Phantom of Nightmare

Głupie tłumaczenia z Google Translate

Hayato

Odp.: 3
Wyś.: 264
Tlumacze moga spac spokojnie.

Psycho le Cemu

Hayato

Odp.: 8
Wyś.: 3.085
Cosplayowy zespół Psycho le Cému 9 maja wyda nowy album.

Light and Shadow zawierać będzie 10 utworów, w tym ostatni singiel zespołu, STAR TRAIN. Choć grupa wydała w 2016 roku album zatytułowany NOW AND THEN ~THE WORLD~, na którym znalazła się mieszanina ponownie nagranych i oryginalnych utworów, to będzie pierwszy album z oryginalnym materiałem od reaktywacji zespołu w 2015 roku. Album będzie dostępny w czterech wersjach: dwie limitowane edycje CD+DVD, standardowa edycja CD i dostępna na zamówienie wyłącznie dla fanklubu.

Limitowana edycja A zawierać będzie 32-stronicowy photobook, T-shirt i DVD z teledyskiem do Mousou Graffiti oraz materiał z koncertów Psycho le Cému 15th Anniversary Live <~TOKYO PARALLEL WORLD~ ~Hajimari no kiseki~> i Fukkatsu! Risoukyou ryokou w Shibuya Koukaidou.

DVD do limitowanej wersji B zawiera teledyski wydane od momentu wznowienia działalności, a także teledysk do nowego utworu Revenger -kurayami no fukushuusha.

Edycja fanklubowa zawierać będzie unikalne bonusy, takie jak CD box z wydrukowanym na nim imieniem właściciela, prawo do uczestniczenia w afterparty w trakcie krajowej trasy i CD z Mousou Graffiti zaśpiewaną z imieniem nabywcy.

Fani, którzy zamówią album na iTunes, będą mogli ściągnąć piosenkę Mousou Graffiti. Album można zamawiać od 3 marca.

Pozdrawiam

Czego teraz słuchasz?

Hayato

Odp.: 15.456
Wyś.: 1.376.996
Raphael - Eternal Wish

Czego teraz słuchasz?

Hayato

Odp.: 15.456
Wyś.: 1.376.996
Eve of Destiny - Eve of Destruction

Przyszłość Freezy

Hayato

Odp.: 54
Wyś.: 2.099
szarlej_3 napisał(a):
Ciekawe, co obecnie będzie z Freezą? Ciągle smacznie śpi,
Ktos go wreszcie obudzi...

X JAPAN

Hayato

Odp.: 223
Wyś.: 63.253

Człowieczeństwo i papierowe ozdoby / Ninjō Kami Fūsen (1937)

Hayato

Odp.: 0
Wyś.: 40
Akcja rozgrywa się w czasach dynastii Tokugawa, w XVIII stuleciu. Miejscem akcji jest dzielnica biedoty w Tokio, gdzie pośród ludzi o podobnym statusie majątkowym żyje zubożały samuraj. Jeden z największych samurajów Matajuro spędza całe swoje dnie na szukaniu pracy podczas, gdy jego żona Otaki robi tanie papierowe ozdoby w domu. Pewnej deszczowej nocy, Shinza, fryzjer, równie bez grosza przy duszy jak oni, uprowadza córkę zamożnego kupca, ukrywając ją w domu Matajuros. Ich desperacki plan wydał poważne konsekwencje, gdy próba wyłudzenia okupu okazała się bezskuteczna. Film pokazuje nam życie w feudalnej Japonii, które było ciężkie i krótkie dla tego szczebla drabiny społecznej.

[Wojenny] Powrót znad rzeki Kwai (1988)

Hayato

Odp.: 0
Wyś.: 98
W lutym 1945 roku bombowce amerykańskie niszczą strategiczny most na rzece Kwai w okupowanej przez Japończyków Tajlandii. W odwecie komendant obozu jenieckiego dla aliantów rozkazuje rozstrzelać trzech jeńców. Do egzekucji nie dochodzi, bowiem w ostatniej chwili przyjeżdża nowy japoński dowódca. Wydaje rozkaz przeniesienia obozu do Japonii. Jednocześnie w pobliskiej wiosce trwają przygotowania do akcji zbrojnej przeciw okupantom.

Nauka japońskiego

Hayato

Odp.: 20
Wyś.: 4.238
Rockbabykate napisał(a):
Uczyłam się z końcówką Hanasemasen
I dobrze sie uczylas.
Rockbabykate napisał(a):
więc chyba lepiej Hanasemasu
Nie w tym przypadku.


Pozdrawiam
Strony: 1, 2, 3 ... 344, 345, 346  następna
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook