Urodziny Bulmy
» Szukaj » Znaleziono 6 wyników

[Gra] Naruto to Boruto: Shinobi Striker

KamiGoku

Odp.: 0
Wyś.: 651
Nie widziałem jeszcze tematu o tej grze, a było o niej dość głośno i chyba warto powiedzieć parę zdań

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to najnowsza gra od Bandai Namco w uniwersum Naruto, w której gracz otrzymuje możliwość stworzenia swojego własnego bohatera (podobnie jak w Xenoverse), a następnie walczy z innymi graczami w walkach 4 na 4. Oczywiście istnieje możliwość gry klasycznymi postaciami znanymi z serii, ale kto by tam nie chciał stworzyć swojego własnego avatara Shinobi .

Gracze do wyboru mają różne tryby gry, od klasycznego deathmatchu, poprzez przejmowanie flagi, kończąc na polowaniu na bossa drużyny przeciwnej. Ponadto można wziąć udział w misjach co-op, które przypominają standardowe misje wykonywane przez drużyny Shinobi (do czego wstępnie był szkolony Naruto i jego drużyna). Mogą to być misje na odnalezienie jakiegoś przedmiotu unikając pułapek, lub po prostu kasacja albo eskorta konkretnego NPC.

Nie jest to Xenoverse, bardziej skupia się na rozgrywce PVP. Na uwage zasługuje ogromna ilość ninjutsu z których możemy korzystać i przede wszystkim "dowolność" w poruszaniu się. Możemy biegać po ścianach i po czym tam tylko chcemy. Każda postać ma swój typ (Atak, Range, Heal i Defense), pełni inną rolę w drużynie i gra się nią trochę inaczej.

Jak to oczywiście przy grach od Bandai Namco bywa, możemy się spodziewać miliona DLC z różnymi postaciami, strojami i innymi świecidełkami za 4 dolce icz.

Ktoś grał? Zapraszam do dyskusji

Wikia: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Galeria: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Trailer: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Dragon Ball Online MMORPG

KamiGoku

Odp.: 107
Wyś.: 75.839
MMO w świecie DBZ to była naprawdę dobra koncepcja. Problem w tym, że dzisiaj najlepszy pomysł wymaga najlepszego wykonania. To już nie są czasy, gdzie zrobi się cokolwiek z podobizną Goku i polecą na to tłumy. MMO to bardzo ciężki, absorbujący i ryzykowny temat. Po drodze wpadli na pomysł z Xenoversem i chyba ostatecznie to wyszło lepiej.

Fajnie, że pozwalają fanom na rozwijanie DBO. Takie projekty mają mega klimat jeśli są dobrze prowadzone. Ja DBO znalazłem * zaloguj się, aby zobaczyć link * jakiś czas temu. Gra się mega fajnie, a akcja z dorastaniem naprawdę super. Ale niestety biorąc pod uwagę całość, DBO pojawiło się chyba po prostu trochę za późno, dlatego nie wypaliło.

Dragon Ball FighterZ [PC, PS4, XONE]

KamiGoku

Odp.: 58
Wyś.: 14.330
Jak dla mnie wygląda super . Na taką gre czekałem od lat. Na Amazonie pojawił się preorder, cena 59.99 USD.

Trochę screenów:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Źródło: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

I gameplaye z dema streamowane przez japończyków : * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Dragonball: Unreal

KamiGoku

Odp.: 7
Wyś.: 2.310
Jakby linki padły, to ten na pewno działa * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Hyper Dimension

KamiGoku

Odp.: 8
Wyś.: 3.200
Pamiętam te czasy jak w kafejce internetowej ściągałem romy jeszcze na dyskietki, bo gdzie tam do USB trzeba było plik dzielić w total commanderze, żeby na kilka dyskietek wlazł. A teraz to sobie można nawet w przeglądarce HD odpalić ( np. * zaloguj się, aby zobaczyć link * ).

Mimo wszystko ja wolałem butoudeny i te epickie starcia kameham

Gry Dragon Ball online

KamiGoku

Odp.: 0
Wyś.: 748
Hej!

Mało jest stronek z grami DB, więc postanowiłem, że podzielę się linkiem na którym ostatnio sporo siedzę. To nie jest moja stronka, ale pomyślałem, że warto ją tu umieścić

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Strona jest w języku hiszpańskim, ale to nie przeszkadza . Można zagrać nawet w legacy of goku czy stare butoudeny w dwie osoby przez przeglądarkę. Przy legacy of goku można nawet robić sejvy Ogólnie spoko stronka, na pewno warto zajrzeć .


Pozdrawiam i jednocześnie witam stałych bywalców forum! (jestem nowy :p )

KamiGoku

--

Kilka dni temu odpalili angielską wersję, mają podobno też dodać gry do pobrania: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook