Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 31 wyników

Przesłanie Dragon Balla

Pride

Odp.: 16
Wyś.: 6.765
Zależy też jak na to patrzeć bo można z najprostrzej strony czyli dobro zawsze wygrywa albo z trochę głębszej czyli że jeśl chcesz to możesz osiągnąć wszystko itp. takie jest moje zdanie!

Skąd ten screen? Dragon Ball

Pride

Odp.: 504
Wyś.: 187.750
jeśli się nie mylę to jest opowieść króla kaiho o sayanach którzy walczyli z kosmitami z drugiej [ ort! ] strony planety vegeta czy jakoś tak a na zdjęciu jest ojciec Vegety w formię ozaru.

Walki Dragon Ball - X vs Y

Pride

Odp.: 364
Wyś.: 91.609
win: chaoz
lose: Yijarobei
opis: kiedy doszło do walki chaoz podleciał z dużą prędkością i jednym ciosem powalił żarłamira ;p ( przepraszam że tak krótko)

następna walka: cell (druga forma) vs coller i freezer w fusji

Saiyanin+Człowiek dlaczego silniejszy

Pride

Odp.: 81
Wyś.: 24.392
Przeciąż Gohan jako ostatni osiągnął sjj2 i był na tym poziomie najlepszy jego ssj był podobne mocą do ssj2 Vegety czy Trunksa .W gohanie było najwięcej mocy ale Trunks i Goten byli zdolniejsi i dlatego szybciej osiągnęli poziom ssj

Muskuły Frezzera!

Pride

Odp.: 7
Wyś.: 3.106
Ale Yasiek to zaprzecza się na wzajem a poza tym nie wyjaśniłeś mojego stwierdzenia ,,cell po wchłonięciu C17 był z 2,5x silniejszy od ssj a Vegeta na ssj2 był silniejszy od cell na pewno nie 10x tylko max 2!!''

Najsmutniejsza chwila

Pride

Odp.: 29
Wyś.: 12.893
Ja myślałem że się popłaczę na samym końcu mangi DB niby dobrze się kończy ale płakałem że to już koniec nie będzie takiego klimatu ,,a co teraz będzie...'' za każdym razem kiedy czytam lub oglądam leci mi łezka. A to że ktoś umiera to w DB normalne

Humor w Dragon Ball Kai

Pride

Odp.: 2
Wyś.: 1.900
Serie KAI to ja nie oglądałem ale no zwykłe Z w mandze jest coś takiego w tomie 40 jak dzieciaki Fuzje próbowały robić to Krilan mądrze zauważył że autor kopiuje strony zamiast znowu rysować... smiechowe to było.. ale trudny temat wybrałeś Mateusz łatwiej by było w Dr. Slampie!

Saiyanin+Człowiek dlaczego silniejszy

Pride

Odp.: 81
Wyś.: 24.392
No ale zauważ Michał333 że był taki moment jak się Trunks wkurzył i to kilka razy i nawet się do poziomu Gohana nie zbliżył a to że osiągnęli poziom ssj to może dlatego że jak Gohan był i ich wieku to o tym nie wiedział...

Zabawa w Detektywa =)

Pride

Odp.: 366
Wyś.: 113.634
No ale z ogonem się nie zgodzę ale z resztą to tak ale z Sayan to mało miał może oczy (ale w DB to wszyscy mięli takie same). Było to już ale nie rozwinięte dlaczego do komnaty ducha i czasu weszły 4 osoby Trunks, Goten, Piccolo, Buu. Moim zdaniem dlatego że buu nie zaliczał się do organizmu, a Piccolo to dlatego że może był stwórcą tego miejsca się nie zalicza może...?

Saiyanin+Człowiek dlaczego silniejszy

Pride

Odp.: 81
Wyś.: 24.392
Ja uważam że tylko rodzina goku miała silniejsze krzyżówki rodów bo np Trunks nie był tak silny jak gohan powiem nawet więcej że to tylko Gohan był wyjątkiem bo trunks i gotten byli równi. Tak jak mówił Mlecor chyba że odłamki ras są często silnijsze!

Zabawa w Detektywa =)

Pride

Odp.: 366
Wyś.: 113.634
Jeszcze jedna sprawa... wygląd cella nie powinien on wyglądać raczej jak skrzyżowanie Sayanina i rasy freezera? a wygląda jak jakiś przerośnięty robal

Muskuły Frezzera!

Pride

Odp.: 7
Wyś.: 3.106
Faktycznie o tym nie pomyślałem thx Yasiek ale jak wytłumaczysz fajt iż goku z Freezeram na samym początku walczył na 10x kaiho ( czyli był 10x silniejszy niż zwykle) a jak się przemienił w ssj to musał być minimum 11x silniejszy czyli logicznie patrząc każda transformacja musi podwyższyć siłę o minimum 11x tak? to cell po wchłonięciu C17 był z 2,5x silniejszy od ssj a Vegeta na ssj2 był silniejszy od cell na pewno [ ort! ] nie 10x tylko max 2!!

Muskuły Frezzera!

Pride

Odp.: 7
Wyś.: 3.106
Zastanawia mnie fakt iż mimo że Frezzer na 100% procent mocy był dużo szybszy niż na swojej poprzedniej formie a jak sam cell powiedział przy transformacji muskułów zwiększa się siła ale szybkość dużo tracia a jak wszyscy wiedzą to Frezzer na swojej max mocy miał mega muskuły! Co o tym myślicie?

Kto z kim by wygrał?

Pride

Odp.: 21
Wyś.: 11.139
Z tego wszystkiego to sam zapomniałem dodać swojego zdania :p :
-Kame senin - bo był lepiej wyszkolony i doświadczony
-Mystic gohan- bo gohan w każdej chwili mógł się wkurzy i na pewno by wygrał
-cell- ponieważ gohan na słabszej ssj2 bił się z daburął na równi a z cell na furi ssj2 wygrywał
-to obstawiam remis bo vegeta by wybuchnął by i zginęli by razem
-C16- bo jednak był dużo silniejszy
-Frezzer-ponieważ miał lepsze predyspozycje do walki
-trunks- jednak był silniejsze
Na koniec przepraszam z a ten post bo nie zauważyłem że był podobny !

Której postaci nie lubicie?

Pride

Odp.: 233
Wyś.: 70.487
Ja najbardziej nie lubię z DB Cella nw dlaczego ale nie przypał mi do gustu może dlatego że bez C17 i C18 nic by nie zrobił

Zabawa w Detektywa =)

Pride

Odp.: 366
Wyś.: 113.634
Może jak planeta wybuchnęła to goku to przeżył i w kosmosie wstrzymał oddech i poleciał do kapsuły. Jeszcze Vegeta na namek powiedział że moc sayan nie wzrośnie jak sami się doprowadzą do stanu krytycznego a potem uzdrowią że cell miał komórki sayan to jego moc wzrosła a podczas jego wybuchu to jego moc wzrosła mimo że sam się prawię zabił?

Zabawa w Detektywa =)

Pride

Odp.: 366
Wyś.: 113.634
Nie pamiętam dokładnie bo chyba on najpierw poleciał na tą inną planetę a dopiero potem w kapsule na Ziemie. A poza tym Goku był dużo silniejszy od Frezzera więc nawet jeśli normalnie by przeżył wybuch to był już wykończony po walne no nie?

Jak byś chciał wyglądać w świecie DB?

Pride

Odp.: 71
Wyś.: 24.224
To ja tak bardziej z wyrazu twarzy to jak ja sam ale włosy to Mystic Gohan lub Yamcha z krótkimi włosami a umiejętności to przynajmniej takiej jak Krilana!

Zabawa w Detektywa =)

Pride

Odp.: 366
Wyś.: 113.634
Trochę zmienię temat, więc jakim cudem Frezzer przeżył najpierw Kamehamke Goku a potem potężny wybuch a nawet jeśli jakoś to czemu Goku go nie zauważył jak Namek wybuchnęło albo w Kamehamce?

[Pytanie] Czy Cell saga i android saga to to samo?

Pride

Odp.: 4
Wyś.: 3.098
Siema mam pytanie czy Cell saga i cyborgi saga to, to samo bo już nie wiem.. niby mają ze sobą dużo wspólnego i się łączą więc...?
Strony: 1, 2  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook