Forum Dragon Ball Nao
Forum DB Nao » Szukaj » Znaleziono 19 wyników

[Polska] Jan Zbigniew hrabia Potocki

VaperzVegeta

Odp.: 3
Wyś.: 116
Tak, od tego. Bezbłędne pozycjonowanie na you tube.

[Polska] Jan Zbigniew hrabia Potocki

VaperzVegeta

Odp.: 3
Wyś.: 116
Ponoć prezydent na wychodźstwie z racji konstytucji II Rzeczpospolitej mianowany przez Sokolnickiego W 2009 roku. co sądzicie o tym człowieku ? Jeszcze sprawa III Rzeczypospolitej, która nie jest spadkobiercą II Rzeczpospolitej ponoć, także państwo Polskie nie istnieje, istnieje twór PRL bis, Prezydent Andrzej Duda jest nielegalnym prezydentem, co więcej konstytucja z 1997 z racji frekwencji jest nie ważna, wciąż obowiązuje z 23 kwietnia 1935 r.

[Grafika] Happy Dragon Ball

VaperzVegeta

Odp.: 7
Wyś.: 955
Masz talent.

[Grafika] Happy Dragon Ball

VaperzVegeta

Odp.: 7
Wyś.: 955
Warszawski Koks ? Narysowałeś to dla nich ? Masz konto na behanse, a wiesz że jest także Pinterest. Pozdrawiam .. mam tam konta założone ale nie rysuje. Na czym rysujesz robiąc grafike ?

[Polska] Rok rządu PiS

VaperzVegeta

Odp.: 26
Wyś.: 2.177
Pis to partia ludzi konkretnych, a nie nastawionych na okradanie majątku państwa Polskiego oraz oszukiwanie narodu i pomawianie za granicą. Dotychczasowe partie rządzące to liżące dupy pieski niemieckie. Pis ma plusa, za to że się stawia i robi swoje. Co do romansu z USA, nie byłby możliwy gdyby wygrała Pani Clinton. USA jako mocarstwo ma na celu podporządkowanie, a nawet zniszczenie UE. Kontakty z Chinami, Pis wie co robi, tylko to rozdawnictwo irytuje mnie ale pewnie jest to jakiś element strategi Pis.

[Polska] Rok rządu PiS

VaperzVegeta

Odp.: 26
Wyś.: 2.177
Jeśli chodzi o czy lubie socjalistów, to nie ale jeśli chodzi o charakter usposobienie i takie tam do charyzmy to lubię wszystkich. By być dokładnym to ... Macierewicz (pozwolę sobie pisać po nazwisku bez pan ... chociaż hmmm xd), Kaczyński, Duda prezydent Polski, i tych dwóch siwych, jeden to nazywa się Legutko a drugiego nie pamiętam z nazwiska, ma taką twarz bardzo zmarszczoną zniszczoną i wory pod oczami. Nie lubię socjalistów o czym wspomniałem.

Trump wersja Evangelion

VaperzVegeta

Odp.: 2
Wyś.: 401
Chodzi o nawiązanie.

Wspominki

VaperzVegeta

Odp.: 53
Wyś.: 13.667
Al Ed Upek napisał(a):
Obawiam się, że on już tak się wyrobił, że na wiadomość ode mnie nie zareaguje.
Możliwe, że wyrobił w sobie "poczucie arystokratyczne".

Fushigi Yuugi

VaperzVegeta

Odp.: 7
Wyś.: 1.922
odkopuje. Genialny motyw interakcji z fabułą książki.

Jaki polecacie film obejrzeć.

VaperzVegeta

Odp.: 0
Wyś.: 167
Z racji filmików nagrywanych przez użytkownika TopowaDycha. Ma kanał top10faktów, ale nie o kanale mowa ... Przedstawiam wam filmik pt. Najbardziej choje japońskie filmy ... Link https://youtu.be/xHM12-ol3nE . Możliwe, że ktoś z tutejszych użytkowników forum zna wymienione w filmiku filmy.

Dragon Ball Super w izraelskiej prasie

VaperzVegeta

Odp.: 1
Wyś.: 376
Goku z pejsami.

Trump wersja Evangelion

VaperzVegeta

Odp.: 2
Wyś.: 401
...https://youtu.be/90uEzv4si5E co sądzicie o tym ? Ciekawe nawiązanie.
Jeszcze https://youtu.be/2qH8S9bu6g4

Death Note live-action (2017)

VaperzVegeta

Odp.: 12
Wyś.: 1.919
Jeśli L ma grać czarny człowiek to nie wiem. Co więcej, niemal pewne, że zepsują wszystko z tymi rodu kina akcji bajerami. Japońska wersja też będzie odnowiona death note.

Demokracja

VaperzVegeta

Odp.: 82
Wyś.: 8.898
clio napisał(a):
Przed przeczytaniem tego tematu łudziłam się jeszcze, że na tym forum są ludzie na poziomie. To znaczy może wciąż są, ale moje złudzenia zostały rozwiane. Naprawdę nie jest wam wstyd za taki bełkot?
Tak bełkot, wmawianie ludziom, że są równi. No nie jesteśmy równi. Jednak proszę wytłumaczyć w jakim sensie była by ta równość ? Ekonomicznym, wyznaniowym, fizycznym, narodów, politycznym ?

Demokracja

VaperzVegeta

Odp.: 82
Wyś.: 8.898
Cyt. Z facebook. Sytuacja polityczna w tle prawa i sprawiedliwości. Z góry przepraszam za błędy gramatyczne."Kilka zdań o wczorajszym wpisie. Także proszę mieć wgląd na sytuacje w Polsce w odniesieniu do aktualnych rządów, rzekomo praw i sprawiedliwości. Wydaje mi sie, że te hasła są puste, no bo prawo tak ... Jakie prawo chyba lewo, jak prawo to konstytucja, a co w jest w niej zapisane. Zapisane na początku, że Polska jest demokratycznym państwem prawa tak. I już jest mała sprzeczność, bo jak prawa ma oczekiwać się od demokracji. Kiedy demokracja, to rządy ludu ... W Polsce mamy wariant demokracji parlamentarnej, czyli wybieramy przedstawicieli narodu jego interesów tak. Z kolei istnieje pojęcie lobbing, które także kłóci się z praworządnością i stąd skorumpowani nasi przedstawiciele.Ale cóż w konstytucji nie ma zakazu lobby. Dalej, naród jest suwerenem, a służby suwerena kontrolują i mówią mu co ma robić tak. W sumie jakiś porządek musi być ale na prostych zasadach, dlatego lepszym odniesieniem jest Dekalog 10 przykazań bożych. Jednak panuje socjalizm i poprawność polityczna ... Prawa nie ma, są regulacje narracje i rządy liczby ... Nawiązując dziś niczym jutro wszystkim my, demokracja tak. Rządy większości. I na tym można zakończyć konstytucja, bo dalsze tłumaczenia nie mają sensu. Pis zostało demokratycznie wybrane, a że od stawiają takie numery, to wina większości i socjalnej polityki opiekuńczej państwa. Skąd niby państwo bierze pieniądze na swoje wydatki ? Chyba każdy wie, ale nie tylko większość płaci, płacą wszyscy tak. Demokracja to zły ustrój w demokracji patrzy się, by żyć na koszt innych ... Etatyzm tak zwiększyć biurokrację państwa, administracje na którą prywatne jednostki będą robić, kiedy one sprawują opiekę nad obywatelami. Nie ponosząc konsekwencji. Piękne życie etatysty co ? A odsunięcie od koryta boli bardzo. Także po co tyle ma być w tym korycie, państwo zapewnić ma podstawową administracje, policje, wojsko, dyplomacje i sądownictwo. Wszystko pozostałe jest zbędne, no ale państwo nauczyło że Da da zapewni, ale to kosztuje drogo a socjalistom wciąż brakuje w korycie. Zachód, zachodnie inwestycje przemysł zachodni bo polak nie potrafi tak ? Tak chyba pan Balcerowicz stwierdził i większość dyzmokratów też, i udają się po pomoc bo polacy chcieliby rządzić się sami ... Co prawda socjalizm nadal trwa ale, to narodowy socjalizm. Jednak wojsko, policja, podstawowa administracja i sądownictwo wystarczy do istnienia państwa prawa. Sprawiedliwość tak, no życie pokazało nie raz, że mimo równości rzekomej podwójne standardy mają się dobrze. Dziękuję za przeczytanie. Pozdrawiam."

2x2 - nowy kanał z anime

VaperzVegeta

Odp.: 13
Wyś.: 1.563
Miłoś, gimbaza i kosmiczna faza XD Postbaza czuje się urażona. Jednak dobra zmiana, powrót do 8 klas.

[Polska] Rząd vs KOD

VaperzVegeta

Odp.: 22
Wyś.: 3.524
Nie lubię tego burzą lud plebs, to są dyzmokraci. Dziś niczym, jutro wszystkim my ... Tak, jak ja nie znoszę jak jednostka wypowiada się liczbą mnożną. Tak demokracja rządy liczby ... Hahaha.

[Cześć!] Jestem waperem.

VaperzVegeta

Odp.: 3
Wyś.: 698
Znajomy polecił. Lubię filmy animowane japończyków, napiszę więcej kultura Japonii jest ciekawa i niekiedy wyczesana. Niedawno po raz któryś z rzędu obejrzałem, film Death Note ... Jest co kminić. Kilka fanowskich produkcji DBZ .. goku gpro xd. Drame Gto, serie anime znam, tak jak wiele innych o szkolnym życiu, okruchy życia, dramat, shounen, komedia, parodie np. ??? No ten nihijou, poprawcie jak źle napisałem. O mirai nikki dobra seria do myślenia. Z shounen, to wiadomo DB i pozostałe serie ale tego super nie oglądam, bleach, ??? naruto, fery tail, soul eter. No, są pozycje ciekawe. A wapuje od nie całego miesiąca.

[Cześć!] Jestem waperem.

VaperzVegeta

Odp.: 3
Wyś.: 698
Jak w temacie. Wapuje i jestem na grupie hajsownicy gimpera oraz Malczyńskich. Gitara siema.
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2017 DB Nao
Facebook