Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 15 wyników

Czy w DB powinny być pokazywane sceny "lekko" erotyczne?

goku_jr

Odp.: 78
Wyś.: 29.599
Ale dojdźmy teraz do ładu takiego, czy chodzi wam o erotyke jako o hentai czy erotyke jaka zawarta jest w japońskiej (oryginalnej) wersji. Ja jestem przeciw jeśli mieli by zrobić DB w Hentai, ale jestem ZA żeby taka erotyka jaka wystepuje w oryginalnej wersji, była dostępna dla każdego, oto mi chodzi.

Dragon Ball dla dorosłych? (ograniczenia wiekowe)

goku_jr

Odp.: 145
Wyś.: 57.759
A ja im bede puszczał od najmłodszych lat. Zrozumią nie zrozumią zawsze im coś w głowie zostanie, ale to ja seriami im bede pokazywał. Zamkne w pokoju 2x2 z TV i ma ogladac

[Postać] Pilaf i jego team

goku_jr

Odp.: 46
Wyś.: 10.399
Troche za dużo razy był z tą swoją bandą pokazany, aż w pewnym momencie zaczeło mnie to lekko drażnić.Rozumiem pokazać go 1 - 2 razy ale nie tyle co było.

Znudzenie światem Dragon Balla

goku_jr

Odp.: 60
Wyś.: 14.459
Jak dla mnie Dargon Ball zawsze był jest i będzie w sercu. Mam zamiar skombinować wszystko na temat DB i jak kiedyś bede miał rodzine, to pokaże to dzieciom, może akurat też się spodoba. Dragon Ball Rox - nigdy mi się nie znudzi, a jeżeli tak to popełnie samobójstwo ...

Dorosły Gotenks

goku_jr

Odp.: 42
Wyś.: 11.280
Jako fan Dragon Balla z chęcią bym zobaczył dorosłego Gotenksa, ale chciałbym go zobaczyć takiego jakim go widzi Akira - głowny twórca Dragon Ball, inny Gotenks to nie ten sam Gotenks (to odnosi się do wszystkich postaci).

Rodzinki w DB czyli ah ci teściowie =*

goku_jr

Odp.: 15
Wyś.: 5.655
Zależy kiedy by Goku i Vegeta pokazali swoje wybranki własnym rodzicom. Jeżeli np. Goku przedstawiłby Bardockowi Chi Chi po tym jak osiągnał poziom SSJ1 lub jakikolwiek, to ojciec nie mógłby mu zarzucić bycie słabeuszem. Co prawda mógły się zastanowić conieco nad własnym synem - może tak jak on zmądrzałby i wrócił na ścieżke dobra. A co do Vegety ? To podejżewam, że Bulma tak by nastawiła jego ojca tak jak zrobiła to z samym Vegetą

Dragon Ball GT

goku_jr

Odp.: 251
Wyś.: 56.451
Tak jak "Cr4v3n" mam mieszane uczucia. Z początku GT wydawało mi się takie wyssane z palca, nudne i w ogóle [ ort! ] beznadziejne, ale w późniejszych etapach conieco się polepszyło, tak więc w pełni nie mam zdania.

Dragon Ball dla dorosłych? (ograniczenia wiekowe)

goku_jr

Odp.: 145
Wyś.: 57.759
Wg. mnie to od 7 roku życia, ale oczywiście to zależy od psychiku człowieka. Bo dla takich co się naoglądają i będa skakać z okna myślac że polecą jak Superman to jestem na NIE, ale dla takich co wyciągną z tego świetnego anime pewne wnioski np. dążyć do zrealizowania swoich marzeń, trenować to jestem na TAK. Trzeba wszystko ze zrozumieniem. Ja np. jak byłem mały oglądałem Dragon Ball, ale jakoś mi to przeszło obok nosa wszystko i teraz żałuje, że np. w wieku 7 lat nie zainteresowałem się pewnymi aspektami, gdyż w dniu dzisiejszym (mam 17 lat) mógłbym wiele nawyczyniać

Czy w DB powinny być pokazywane sceny "lekko" erotyczne?

goku_jr

Odp.: 78
Wyś.: 29.599
W DB są pokazane sceny "lekko" erotyczne tyle tylko że to jest Oryginalna Wersja Dragon Balla.

Wersje Francuskie i Polskie są bardzo okrojone, co mnie troche denerwuje, no ale ludzi nie przegadasz.

Erotyki w DB (mówie o Japońskiej Oryginalnej wersji) jes tyle co kot napłakał. Powinni pokazać pełne dzieło genialnego Akiry, a nie obkrajane wersje.

Muzyka w Dragon Ball

goku_jr

Odp.: 83
Wyś.: 30.376

Co macie z DB

goku_jr

Odp.: 209
Wyś.: 84.218
Ja jak na razie [ ort! ] mam :

- całą muzyke z DB (chyba że coś przeoczyłem)
- wszystkie odcinki PL
- wszystkie Gry (nawet na GBA)
- teledyski
- troche wallpapers na pulpit (ale z tym to nie ma problemu jak sie ma stałe)
- wszystkie filmy kinowe

jeszcze jak dobrze pojdzie to wnet będe miał wszystkie odcinki japońskie to jest troche DVD-ków i troche kaski na to pójdzie . Mam zamiar zebrać wszystko o DB, ale troche mi to zajmie i nie wiem [ ort! ] czy się z kaską wyrobie : mange musze skadś skombinować.

Pożądane 'COŚ' ze świata DB...

goku_jr

Odp.: 83
Wyś.: 19.928
Ja to bym chciał w ogóle [ ort! ] mieszkać w takim świecie DB i sie zkumplować z Team Z. Obojetna by mi była reszta.

Najbardziej wzruszająca scena

goku_jr

Odp.: 295
Wyś.: 83.655
Było prace smutnych akcji w całym DB. Mi jednak najbardziej smutno było w 2 przypadkach :

- kiedy to Vegeta pierwszy raz pokazał jak bardzo kocha Ziemie i Team Z (podczas Buu Saga) i wysadził się w powietrze. Klimat w Anime był po prostu [ ort! ] rewelacyjny, muzyka i ten nastrój, świetna robota.
- ostatni odcinek serii GT : jak już usłyszałem słowa Lektora, że tak kończy się przygoda z Songiem i w ogóle [ ort! ] jak widziałem Songa który pokazuje OK (kciuk) to normalnie prawie sie poryczalem. serce mi w gardle staneło . dla mnie to byl naj naj najsmutnieszy moment .

kurde chcialbym zeby przez cale moje życie leciało DB, oczywiscie żeby Akira je tworzył bo najciekawszymy z całej serii było DB i DBZ (DBGT juz takie rewelacyjne nie było, ale ogólnie ujdzie). fajnie by wtedy było, ja mógłbym prawie wszystko oddać, aby oglądać dalej DB. Dragon Ball & Akira Toriyama Rox.

[Postać] Vegeta

goku_jr

Odp.: 185
Wyś.: 52.421
Vegeta to jedna z moich ulubionych postaci. Mimo tego, że był z początku nerwusem i w ogóle [ ort! ] to potem stał się dobrym członkiem Team Z. W GT wyglądał strasznie poważnie, jak taki doświadczony pan wojownik . Kiedy przyszło co do czego potrafił nawet poświecić życie, a do tego miał kochane serce jeśli chodzi o rodzine (Saga Buu kiedy to mówił Trunks że go kocha) . Vegeta Rox

Zajawki z DB

goku_jr

Odp.: 21
Wyś.: 5.631
Hmm może to troche śmieszne, ale interesował się ktoś może takimi sprawami jak energia KI ?? W DB bohaterowie potrafili zabijać nawet energią. Mnie wsumie to ciekawi nie wiem jak reszte, ale zachecam do obejżenia :
http://www.pea.webd.pl/php-files/readarticle ... icle_id=10

A teraz do tematu. Mnie DB przez pewien czas zmotywowało do treningu, ale że jestem leń i zawsze sobie jakieś "ale" znajde to na nic nie mam czasu, tak więc dużo nie potrenowałem, ale przyznam się że gdy np. biegałem podczas treningu z mp3 playerem sluchając muzyki z Dragon Ball (oczywiscie ulubionych kawałków które mi strasznego kopa dawały, bo przypominałem sobie dzięki nim świetne akcje z anime) to potrafilem biegać szybko i długo. Sam nieraz nawet dziwiłem że potrafie pokonać taki szmat drogi.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook