Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 10 wyników

Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)

sadsa150

Odp.: 652
Wyś.: 413.287
Ja mam inne pytanie odnośnie gry. Chodzi mi o fuzje. Ja nie kminie tego fusion dance staram sie naciskać tak jak pokazują ale to jest nieludzko szybkie. Chciałem prosić o jakoś poradę bo być może da się to zrobić łatwiej.
PS. Mam zainstalowany Big Pack v8.4

Dragon Ball AF

sadsa150

Odp.: 368
Wyś.: 102.085
Jak to czytam to chcę mi sie rzygać... Możemy przypuszczać, że powstanie albo nie powstanie..i tak do końca życia ale takim gadaniem nic nie wyjaśnimy..Moim zdaniem Dragon Ball AF powstanie i może nie zrobi tego Akira Toriyama, a może nawet żadna firma której Akira zleci nakręcenie AF...i może to sie nawet nie będzie nazywać AF ani może nawet Dragon Ball...ale sądzę, że jakieś amatorskie filmiki będą powstawać(to na razie) i może nie będą takie jak to robił Akira, ale na pewno Dragon Ball będzie żył i sądzę, żę za X Lat gdy już tych amatorskich filmików będzie tyle, że w końcu ktoś stwierdzi, iż to już koniec że to bez sensu..Może zbierze jakoś grupkę i sami zrobią kontynuację i nie ma co biadolić tylko może samemu zrobić coś nawet jeśli nie wyjdzie..to z biegiem lat zacznie wychodzić i jak mówiłem znajdą sie ludzie, którzy będą chcieli i potrafili zrobić dalsze dzieje. Bo jak człowiek chce to może zrobić wszystko..
Pozdrawiam.

Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)

sadsa150

Odp.: 652
Wyś.: 413.287
Tzn. Miałem ale jakoś się z tym uporałem, a teraz po reinstalacji wszystko padło.. sądzę że ponowna instalacja nic nie da ale warto spróbować. Wcześniej jednak spróbuje z RAM-em. Dzięki za pomoc nawet jeśli się nie uda to czegoś się nauczyłem:) Pozdrawiam.

[ Dodano: 06.12.2008, 20:34 (po 4 godzinach 30 minutach) ]
Nie zrobiłem ani formatu ani nie musiałem wymieniać RAM-u czy dysku po prostu użyłem programu "ComboFix". Wcześniej tak samo rozwiązałem ten problem jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie się problemem Teraz zasysam ESF-a i będę grał(wreszcie)

Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)

sadsa150

Odp.: 652
Wyś.: 413.287
Przetestowałem dwoma programikami już dużo wcześniej. Teraz znów przetestowałem jeszcze innym ale nic nie wykryły..już kiedyś miałem podobny problem ale jakoś go rozwiązałem rzecz w tym że nie pamiętam co dokładnie zrobiłem..

[ Dodano: 06.12.2008, 15:24 (po 1 minucie) ]
To wiem...tyle że każdy plik ściągam albo nie w całości albo z jakimś błędem...

Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)

sadsa150

Odp.: 652
Wyś.: 413.287
No właśnie problem z tym że masz racje. Z większością instalek tak sie dzieje szukałem w google pomocy ale bez skutku..

[ Dodano: 06.12.2008, 14:03 (po 9 minutach) ]
Nie wiem czy jesteś w stanie mi pomóc , ale jak nie dasz rady to najwyżej załatwię jakiegoś fach majstra , przyjdzie i się będzie bawił z tym g...problemem, ale chciałem tylko prosić o odpowiedź czy jesteś w stanie mi pomóc oczywiście mogę podać bardziej szczegółowe informacje jeżeli to konieczne.

Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)

sadsa150

Odp.: 652
Wyś.: 413.287
Windows XP Home Edition SP 2 dodam jeszcze ze robilem niedawno reainstalacje systemu także wirusów nie ma. Ale być może konfiguracja pewnych rzeczy jest inny niż byc powinna.

Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)

sadsa150

Odp.: 652
Wyś.: 413.287
No widzę stron dużo do czytania a mi spieszno. Wiem że to nie ładnie i idę na łatwiznę ale tutaj fachura od tego wszystkiego jest to myślę może będę leniwy i nie przeczytam tylko się zapytam bo przecież jak inni mogą to czemu ja nie?:) No ale przechodząc do rzeczy, a właściwie to będzie trochę nie na temat ale mam problem to i warto zapytać, otóż:
Pobrałem non steama, i tu właściwie pobieranie się kończy ponieważ... czego nie ściągnę to błąd albo w czasie instalacji albo podczas próby jej rozpoczęcia mianowicie ściągam np. Patcha v19 do CS-a no i bład "The instaler...It may be possible this check unsing the/NCRC command line switch (NOT RECOMMENDED) albo jak już mówiłem błędy podczas instalacji np. CS-a . No i właśnie ja z tym problemem pisze. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże bo chętnie też bym sobie paru gości przeczyścił Kamehem :lick:

Najsilniejsza postać?

sadsa150

Odp.: 67
Wyś.: 37.900
Nie ważne kłócić sie nie będę. Dla mnie Gohan był najsilniejszy ze wszystkich i już! ;]

Najsilniejsza postać?

sadsa150

Odp.: 67
Wyś.: 37.900
Hmm.. tak:) Wezmę to pod uwagę. Ale czy sam Goku nie powiedział, iż to Gohan jest najsilniejszy? Powiedział, że wkrótce zastąpi go wojownik silniejszy od niego. Chodziło mu o Gottenksa a nie wiedział, że Gottenks może osiągnąć poziom super saiyan 3. Tak więc już Gottenks był silniejszy od Goku i to na poziomie super saiyan. A przecież Gohan bez trudu dokonał tego czego nie zdołał dokonać ani Goku SSJ3 Ani Gottenks SSJ3. Tak więc sądzę, że starcie pomiędzy Goku SSJ3 a Mystic Gohanem zakończyło by się zwycięstwem Gohana. Chciałem jeszcze przypomnieć, że to Gohan zbudował większą część Genki Damy, ale to tylko moje zdanie na temat walki do której nigdy nie doszło:)

Najsilniejsza postać?

sadsa150

Odp.: 67
Wyś.: 37.900
Przepraszam że tak powiem ale Ci którzy myślą że Son Goku czy Vegeta są najsilniejsi to idioci. To poważne oskarżenie a więc już wyjaśniam. Otóż według mnie i wielu specjalistów DB. Najsilniejsza postacią jest Gohan, a konkretnie Mysitc Gohan Lub Ultimate Gohan czyli ten po rytuale. Dlaczego jest najsilniejszy? "Na to pytanie odpowiedzi udziela nam manga, a szczególnie kwestia wykonawcy rytuału - Starego Kai'a. Ten mówi, że "Gohan stanie się po wszystkim najpotężniejszym wojownikiem we Wszechświecie". Po samym rytuale, Goku gratuluje swojemu synowi, i jest pod ogromnym i szczerym wrażeniem jego siły. Następnie, podczas walki z Super Buu, gdy fuzja Gotenksa rozpada się, Goku wykrzykuje: "Już nie jesteś taki niebezpieczny, teraz Gohan cię pokona!". Do czego zmierzam? Do tego, iż Ultimate Gohan jest silniejszy niż Goku SSJ3. I to nie "trochę silniejszy", ale wedle różnych szacowań 3 - 6x silniejszy. Do tego wniosku dochodzimy na podstawie kilku faktów, a przede wszystkim prostego i oczywistego - Gohan bez trudu pokonał Super Buu, zaś Goku bał się nawet stawić mu czoła. Ponadto, siła Gohana zbudowała wielką część kuli Genki, którą Goku zniszczył Kid Buu. Następnym argumentem za jest fakt, że Goku zapowiedział Buu, że wkrótce zastąpi go wojownik silniejszy od niego. Miał tu na myśli Gotenksa, nie wiedząc przy tym, że Gotenks może osiągać SSJ3. Tak więc już Gotenks Super Saiyanin był lepszy niż Goku SSJ3. Resztę zestawień znamy, wiemy, że Gohan dokonał to, czego nawet Gotenks SSJ3 nie był w stanie. No i sam twórca przyznaje, że Gohan był najlepszym pojedynczym wojownikiem w Dragonball Z."
Wszystkie informacje zaczerpnięte z: centrum-db.pl
Autorem tego tekstu jest "Saturnine"
Pozdrawiam.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook