Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 26 wyników

[Problem] Podróże Komórczaka

sebol55

Odp.: 14
Wyś.: 3.284
no tam pisało ze trunk został zabity przez komórczaka i napisali że: Młody syn Vegety zginął w przyszłości. Wiedział, że punktem wyjścia do tego zdarzenia będzie spotkanie z Cellem. Zatem spotkanie z Cellem jest przyczyną śmierci Trunksa, która stanowi skutek tego spotkania.

Mając tego świadomość Trunks po raz kolejny zmienia bieg wydarzeń, ale tym razem uprzedza przyczynę swojej śmierci,


to jak on mógł po raz kolejny zmienić bieg wydarzeń jak zginął osoba która ginie nie może nić juz cofac bo nie żyję.

[Problem] Podróże Komórczaka

sebol55

Odp.: 14
Wyś.: 3.284
juz ci wytłumacze komórczak przyleciał z przyszłości by połknąć androidy bo w jego przyszłości już zabił je trunk i komórczak zabił trunka i cofnął się wehikułem ale jak gohan zabił kaomórczaka to potem trunk odleciał w swoją przyszłośc i tam tez był komórczak i androidy przecież [ ort! ] komórczak z przyszłości został zabity przez gohana a jak trunk wrócił [ ort! ] to tez był komórczak.

[Problem] Podróże Komórczaka

sebol55

Odp.: 14
Wyś.: 3.284
Witam,

mam pytanie o komórczaku z przyszłości bo on przyleciał wehikułem trunksa to wiem ale chodzi mi o to że jak on rozmawiał z piccolo i mówił mu skąd tu się znalazł że trunk zabił androidy w jego przyszłości i że on zabił trunksa i zabrał mu wehikuł i przeniósł się w przeszłość do was by pochłonąć androidy ale chodzi mi oto że komórczak mówi że trunk zabił androidy w przyszłości to dlaczego jak trunk wrócił wehikułem do swojej przyszłości to znowu zabił androidy i potem komórczaka bo był taki moment jak on wrócił ze zabił androidy i komórczak chciał go zabić i zabrać wehikuł ale ten mu mówi że wiem po co ci wehikuł chodzi mi o to skąd znowu jak on wrócił były te 2 androidy i komórczak jak został zabity.

[Pytanie] Scena z planetą Namek, jak ojciec Mega Piccolo wysyła syna

sebol55

Odp.: 1
Wyś.: 873
Witam,

W którym odcinku jest pokazane jak na Namek zmienia się klimat i z tego powodu ojciec szatana i wszechmogącego wysyła syna na ziemię.
Tyle o nim pisze:
Katatts (jap. カタッツ [Katattsu]) - supernameczanin ojciec Mega Piccolo. Katats żył na Namek jakieś 300 lat przed początkiem historii znanej z serii Dragon Ball. Należał do Smoczej Rodziny więc potrafił tworzyć smocze kule (co przekazał potomkom [patrz: Ziemski Bóg]). Za jego czasów Namek liczyła parę milionów mieszkańców, a ich technologia była bardzo rozwinięta, mogli przemierzać kosmos bardzo szybkimi statkami. Aby uchronić potomka od śmierci, ze względu na ogromne zmiany klimatyczne, wysłał go na Ziemię. Dziecku udało się przeżyć lecz Katatts zginął. O jego charakterze nie wiele wiadomo, a za to że Piccolo miał w sobie zło są odpowiedzialni Ziemianie.

[Pytanie] Pytanie o Trunka

sebol55

Odp.: 15
Wyś.: 6.847
No to obejrzyjcie dbz kai odcinek 80 albo 81 jak vegeta robi final flash na komórczaku z axn spin i tam trunk mówi do krilina że jest silniejszy od ojca i teraz wiem o czym mówił goku do mnie.

[Pytanie] Pytanie o Trunka

sebol55

Odp.: 15
Wyś.: 6.847
Witam,

W chyba 80 odcinku Dragon Ball Kai Trunk mówi, że jest lepszy od Vegety on to mówił do Krilana i mówił też, że Goku mu powiedział to, że jest lepszy od vegety, ale nie wiem, w którym odcinku Goku powiedział Tronkowi, że jest lepszy od Vegety.

[Pytanie] Piccolo

sebol55

Odp.: 6
Wyś.: 1.925
W dbz odcinek nie było kattats bo oglądałem tam w tym odcinku był tylko trening pikola tenszinhana i jamszy u kai króla

[Pytanie] Piccolo

sebol55

Odp.: 6
Wyś.: 1.925
A jak goku przebił tego pikolo to ten wszechmogacy zginął bo wiem że jak zginie jeden to drugi też ginie bo oni byli jako jedność i powiedz mi jak możesz w których odcinkacu było np pokazany kattats i ten mega pikolo

[Pytanie] Piccolo

sebol55

Odp.: 6
Wyś.: 1.925
Witam,

Mam parę pytanek odnośnie pikolo do osób które znają anime dragon ball i dragon balla od a do z bo kiedyś oglądałem dragon balla ja rtl ale już zapomniałem a nie mam.czasu teraz go przypominać se chodzi mi oto że znalazłem paru nameczan związanych z pikolo ale nie pamiętam który jest kim i w jakim odcinku występowali zaraz wam linki wyśle do ich twarzy

http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Piccolo_ ... %8D_Junior
To wiadomo kto to jest zła połowa tego pikolo po rozdzielenie z wszechmogacym .

Ale np ten to kto to http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Piccolo_Daima%C5%8D
on jest czyimś ojcem albo synem

Albo ten to jest ojciec szatana i wszechmogacego pisze ale w jakim on odcinku był o ten: http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Katatts

Albo ten oni piszą że ten mega pikolo że ojciec go wywiuzl z namek bo tam było cos z klimatem i że on go na ziemię wysłał w statku i że on tam był na ziemi o ten http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Mega_Piccolo i kiedy jest ta scena z tym jak on klczy przed obecnym bogiem.


I mam jescze takie pytanie bo piszą że ten piewszy pikolo co był w dragon ball tym zwykłym to jak go songox zabijał to on jajko złożył i tam sie wyklul jego reinkarnacja ale przecież [ ort! ] jeden ojciec wysłał tego mega pikolo w tym statku co wam pisałem czy ten że statku a ten z jaja to kto to jest ten jeden a ten drugi.

Pozdrawiampytanie zwiazane z piccolo (szatanem serduszko)

Tłumaczenie imion w Kai i w DBZ z RTL7

Tłumaczenie imion w Kai i w DBZ z RTL7

sebol55

Odp.: 24
Wyś.: 8.280
Picolo z nameczańskiego to serduszko a szatan to
przydomek po ojcu

Tłumaczenie imion w Kai i w DBZ z RTL7

sebol55

Odp.: 24
Wyś.: 8.280
mój znajomy mówił że pikolo tak sie mówi z namecjanskiego a szatan serduszko jest po ziemiańsku czyli na ziemi pikolo znaczy szatan serduszko

Tłumaczenie imion w Kai i w DBZ z RTL7

sebol55

Odp.: 24
Wyś.: 8.280
Ale ja pytałem które poprawne a nie które lepsze

[ Dodano: 14.12.2012, 0:31 (po 5 minutach) ]
Łukasz

jak krilin jest poprawnie

[Pytanie] Odcinek, kiedy powstał Kami

sebol55

Odp.: 0
Wyś.: 633
Witam,

mam pytanie w jakim odcinki jakiej serii jest coś pokazane albo mówione jak powstał kami wraz z picolo bo zastanawiam się jak on powstał.albo chociaż [ ort! ] jak pikolo powstał.

Tłumaczenie imion w Kai i w DBZ z RTL7

sebol55

Odp.: 24
Wyś.: 8.280
Witam,

mam pytanie bo w dragon ball z z rtl było tłumaczone z francuskiego i tam były imiona tłumaczona krilan, jamsza,tenszinhan,i szatan serduszko.A na axn jest tłumaczone krilin,jamcia,tien,i picolo.

I mam pytanie bo wydaje mi sie i kolega mi mówił że poprawnie jest tak jak na rtl gadali czyli krilan tenszinhan itp.

niech mi pan jak pan tak się zna wytłumaczy jak jest prawidłowo ale nie jak jest fajniej tylko jak jest prawidłowo.

[Pytanie] Lektor polski w DBGT z AXN i RTL 7

sebol55

Odp.: 15
Wyś.: 5.152
Shnuki

pan tłumaczył ale do czego żeby napisy zrobic czy co.

[Pytanie] Lektor polski w DBGT z AXN i RTL 7

sebol55

Odp.: 15
Wyś.: 5.152
a jak to jest w kai bo w kai z napisami jest inaczej niz z lektorem w axn tez w napisach inaczej jest niz lektor mówi.

[ Dodano: 29.11.2012, 23:56 (po 57 sekundach) ]
Shnuki

Ale jak to przetłumaczyłęś zrobiłeś napisy do odcinków

[Pytanie] Lektor polski w DBGT z AXN i RTL 7

sebol55

Odp.: 15
Wyś.: 5.152
A skąd wiecie ze w axn było z angielskiego tłumaczone

[Pytanie] Lektor polski w DBGT z AXN i RTL 7

sebol55

Odp.: 15
Wyś.: 5.152
Witam,

Mam pytanie bo w axn leciał dragon ball gt w wersji japońskiej i w rtl leciał w japońskiej połowa i dlaczego w takim samym odcinki gt w axn inaczej są tłumaczone dialogi i tytuły odcinków np w gt 37 z rtl tytuł jest podwójny nokaut. A w axn w 37 gt tytuł jest ostatnia karta starego kai.
I czemu tak jest tu tak a tam było tak.


Pozdrawiam

Dragon Ball Kai (AXN Spin) (Lektor PL)

sebol55

Odp.: 210
Wyś.: 115.127
newyk22
A jak dokładnie to robisz co to jest ten vlc i jak mieć kanał na weeb.tv jak zdobyć kanał na weeb.tv

[ Dodano: 24.11.2012, 14:17 (po 5 minutach) ]
jak ściągnąć dragon balla kai z axn spin player jakim programem bo ja sciągałem programem internet download manager ale on ściąga w formacie flv a ja wolę żeny od razu [ ort! ] w avi.
Strony: 1, 2  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook