Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Luna Sea ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, ... 22, 23, 24  

Twój ulubieniec?

Twój ulubieniec?
Ryuichi 34,78% 8 34,78%
Inoran 17,39% 4 17,39%
Sugizo 39,13% 9 39,13%
J 4,35% 1 4,35%
Shinya 4,35% 1 4,35%
Wszystkich głosów: 23
Maree
Ziemianin
Ziemianin
Maree
Wiek: 30
Dni na forum: 5.687
Posty: 17
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
Właściwie to "I am the trigger" No chyba, że specjalnie trochę przekręciłaś ^^ Ale fakt, wymowa z angielskiego nie jest mocną stroną Ryuichiego. Tak jak i wielu innych Japończyków
Specjalnie przekręciłam ^^' W sumie racja...wielu Japończyków nie zbyt dobrze mówi po angielsku...cóż Gackt mówi słabiej od Ryuichiego xD


Kamzo napisał(a):
Ależ Sugi już próbował swoich sił jako aktor W filmie "Soundtrack" zagrał główną rolę, a także napisał do niego cudowną muzykę (które jest oczywiście dostępna na albumach )
Nie wiedziałam o tym O__o...muszę pobrać skądś ten film ...Sugizo musi być genialnym aktorem ^_^

Pozdrawiam
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ujio napisał(a):
Szkoda tylko,że płyta "Lunacy" prezentuje inny,nieco bardziej popowy styl.Ale i tak jest dobra.
Prawda, jest dobra, nawet bardzo. I zarzucanie jej, że jest zbyt popowa jest według mnie niewłaściwe (nie kieruję tego do Ciebie, po prostu wiele osób tak mówi). Bo można by zarzucić to już poprzedniemu albumowi, "SHINE" "LUNACY" (tak jak i poprzednie albumy) ma po prostu swój jedyny i unikalny styl. U Lunatyków to było normą, że każdy album niósł ze sobą coś nowego ^^

Ujio napisał(a):
Szczególnie track "A Vision" przypadł mi do gustu.
Uwielbiam "wymianę" zdań w tym utworze między SUGIZO i J (zakończoną świetnym "you shut the fuck up"! XD)

Ujio napisał(a):
Natomiast moim ulubionym albumem jest "Shine".
Ja nie mógłbym wskazać swojego ulubionego. Jest to dla mnie obecnie zadanie niewykonalne Lecz jeśli wierzyć last.fm, to najwięcej odsłuchań ma u mnie album "NEVER SOLD OUT". No tak, ale to jest album zawierający wykonania live z różnych lat (w dodatku składający się z dwóch CD). Lecz zaraz za nim jest "SHINE" (a to już studyjny album )

Tsuko napisał(a):
Wróciłem po krótkiej przerwie, epizod pt. "Poprawki" mam już za sobą, nie ma to jak hepi end
A już zdążyłem spisać Cię na straty XD (przynajmniej jeśli chodzi o forum). Witam z powrotem

Tsuko napisał(a):
Mnie ostatnio jeszcze bardziej wkręciło "gravity". Codziennie po kilka razy oglądam teledysk i nie mogę przestać, szczególnie część ze solówką Sugi'ego powala. Moim skromnym zdaniem jest to ich najpiękniejsza piosenka, grywam ją przez pół dnia, nigdy się nie nudzi.
W ogóle LUNA SEA ma same ciekawe klipy. Każdy się czymś wyróżnia, często urzekają obszerną paletą barw, nowatorskimi ujęciami kamer. Nie to co dziś, gdzie połowa klipów jest robiona na jedno kopyto i w pamięci zlewają się człowiekowi w jedno.

Tsuko napisał(a):
Cenię go jako artystę, ale wydaje mi się że to przez niego Luna zawiesiła działalność. Chciał przejść na bardziej popową stronę zapominając o korzeniach, co reszcie się nie spodobało. Zwyczajowo dał się ponieść sławie, i zapomniał o tym czym tak naprawdę jest Luna. Just spekulacje
No tak, spekulacje, a takich nie brakuje ;P I ja się z nimi nie mogę zgodzić ;P Po prostu postanowili zakończyć działalność. Wszyscy. I zgodnie. Na pewno nie było to dla nich łatwe, ale wszystko się kiedyś musi skończyć, szkoda, że w przypadku Luny stało się to dość szybko. A dlaczego się tak stało? No właśnie, więcej spekulacji XD Podobno uznali (po wydaniu albumu "LUNACY"), że muzycznie osiągnęli już szczyt i więcej im się nie uda. Uznali, że jeśli LUNA SEA nie jest już w stanie stawać się lepsza i lepsza wraz z kolejnymi, dobrymi utworami, to należy wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Oczywiście ja się z tym zupełnie nie zgadzam Ich klasę udowodnił zresztą ostatni maxi singiel "LOVE SONG". Także już działając solo wszyscy członkowie pokazali, że są wciąż bardzo (w mniejszym lub większym stopniu) kreatywni. Gdyby dalej działali razem to ho, ho, ho, miód i orzeszki
Natomiast muszę jeszcze bronić Ryuichiego, bo gdy w 1998 roku (po rocznej przerwie) zespół ponownie wziął się ostro do pracy, bardzo pięknie się wyrażał o tym jak to zrozumiał przez rok działalności solo, ile dla niego znaczy LUNA SEA i że jest to coś więcej, niż po prostu grupa składająca się z pięciu muzyków.
A tak od siebie dodam, że wydaje mi się iż rozpadu zespołu było najbardziej żal SUGIZO (choć nie wątpię, że każdy członek przeżył to na swój sposób). Nie piszę tak tylko dlatego, że to mój ulubieniec, ale dlatego, że chyba (z tego co zauważyłem) jako jedyny uronił łzy podczas THE FINAL ACT. A w zeszłym roku, gdy szykowało się One Night Dejavu, bardzo ciepło wyrażał się o ponownym, choć krótkim, powrocie LUNA SEA

Ujio napisał(a):
Ach.Przecież muzykę Luny pisali głównie Sugizo,Inoran i J.Ryu jeśli dobrze pamiętam skomponował tylko "Until the I Die...".
Dokładnie, SUGIZO, J i (w trochę mniejszym stopniu) INORAN byli głównymi kompozytorami zespołu. I tu też masz rację, Ryuichi skomponował jeden utwór, "UNTIL THE DAY I DIE".

Ujio napisał(a):
A co do popowej strony Ryuichi'ego to cóż...Nie można ciągle śpiewać tak samo.Rock Luny jest niezaprzeczlnie The BEST,jednakże śpiewając go tyle lat,być może Ryu zapragnął spróbować czegoś innego,niechcąc się ograniczać tylko do jednego rodzaju muzyki.
Ależ LUNA SEA to nie tylko rock (choś w większości na pewno) Jednak nie wątpię, że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Hmm, natomiast, kto wie, może Ryuichi (i może nie tylko on?) chciał popracować więcej sam, dać się ponieść nieco wyobraźni i tworzyć muzykę bez żadnego skrępowania?

Maree napisał(a):
Specjalnie przekręciłam ^^' W sumie racja...wielu Japończyków nie zbyt dobrze mówi po angielsku...cóż Gackt mówi słabiej od Ryuichiego xD
He, he, Gackto się ostatnimi czasy poprawił, doceń to

Serdecznie pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Tsuko Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Tsuko
Wiek: 33
Dni na forum: 5.750
Posty: 42
Skąd: 3miasto
A już zdążyłem spisać Cię na straty XD (przynajmniej jeśli chodzi o forum). Witam z powrotem
Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie

W ogóle LUNA SEA ma same ciekawe klipy. Każdy się czymś wyróżnia, często urzekają obszerną paletą barw, nowatorskimi ujęciami kamer. Nie to co dziś, gdzie połowa klipów jest robiona na jedno kopyto i w pamięci zlewają się człowiekowi w jedno.
Oj tak, PV's Luny są świetne. Uwielbiam wszystkie ich teledyski, jednak moim ulubionym jest "gravity" a zaraz po nim "Breathe" mimo iż niby jest taki "prosty" to ciekawie się go ogląda, a przede wszystkim ma właściwości uspokajające

Podobno uznali (po wydaniu albumu "LUNACY"), że muzycznie osiągnęli już szczyt i więcej im się nie uda. Uznali, że jeśli LUNA SEA nie jest już w stanie stawać się lepsza i lepsza wraz z kolejnymi, dobrymi utworami, to należy wiedzieć kiedy zejść ze sceny
Gdzieś czytałem że przestali grać z zupełnie innego powodu, mianowicie nie mogli dogadać się w jakim kierunku muzycznym ma podążać Luna...

Ostatnio szukając sprzętu na jakim grywają Lunatycy trafiłem na stronę ESP, gdzie można przeczytać kto i na czym Pewnie większość z was o tym wie, ale co tam xd

http://www.espguitars.co.jp/artist/inoran/index.html
ESP ILP-00 BLACK DRAGON Sig. Piękna gitara... <ślinotok>
(Klikając u góry "artist" pojawią nam się inni grajkowie )

Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tsuko napisał(a):
Oj tak, PV's Luny są świetne. Uwielbiam wszystkie ich teledyski, jednak moim ulubionym jest "gravity" a zaraz po nim "Breathe" mimo iż niby jest taki "prosty" to ciekawie się go ogląda, a przede wszystkim ma właściwości uspokajające
Racja, "BREATHE" nie powala tak paletą barw jak np. "ROSIER" czy dynamiką jaka jest w klipie do "END OF SORROW". Ale jest taki jaki powinien być PV do spokojnej ballady jaką jest "BREATHE" ^^
Fani Luny pewnie to wiedzą, ale teledysk ukazał się dopiero w roku 2005 (mimo, że powstał już gdzieś w 1998), jako dodatek do albumu kompilacyjnego "SLOW" (zawiera 12 ballad zespołu wybranych przez członków fanklubu SLAVE) .

Tsuko napisał(a):
Gdzieś czytałem że przestali grać z zupełnie innego powodu, mianowicie nie mogli dogadać się w jakim kierunku muzycznym ma podążać Luna...
To też jest możliwe. Przypomniała mi się też zupełnie absurdalna historia. Według niej LUNA SEA rozpadło się z powodu konfliktu J i SUGIZO. Podobno J chciał tworzyć więcej i szybciej. SUGIZO natomiast wolał powoli, "dopieścić" każdy utwór do perfekcji. Było to nawet (podooobno ) wynikiem opóźnienia prac nad albumem "LUNACY", który miał się ukazać już w 1999 roku, gdy zespół świętował swoje dziesiąte urodziny. Jak wiemy, ukazał się rok później (12.07.2000). Cała ta historia mocno pachnie fanowskimi plotkami ^^ W zespole nie było nigdy większych spięć, a wszyscy panowie świetnie się dogadywali (łączy ich przecież prócz wspólnej pasji również przyjaźń)

Tsuko napisał(a):
Ostatnio szukając sprzętu na jakim grywają Lunatycy trafiłem na stronę ESP, gdzie można przeczytać kto i na czym Pewnie większość z was o tym wie, ale co tam xd

http://www.espguitars.co.jp/artist/inoran/index.html
ESP ILP-00 BLACK DRAGON Sig. Piękna gitara... <ślinotok>
(Klikając u góry "artist" pojawią nam się inni grajkowie )
Dokładnie, ja np. o tym wiem SUGIZO ma tam bardzo fajną multimedialną galerię z różnymi bajerami ^^ Szkoda, że nie wszystko jest dostępne po angielsku (np. wywiady są tylko po japońsku).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
A co sądzicie o Tourbillon.W końcu to grupa Ryuichi'ego i Inorana.Gdy powstawała fani mieli pewne nadzieje na reaktywacje Luna Sea,jednak Tourbillon jest zupełnie nową grupą,prezentującą całkowicie odmienny styl (a raczej mieszankę stylów) od tego jaki prezentowali Lunatycy.Nawet wybierając nazwę dla zespołu Ryu i Inoran postanowili wybrać nazwę francuską,aby podkreślić to,że grupa będzie grała zupełnie co innego niż ich dawny zespół.Nie jest to co prawda Luna Sea,ale moim zdaniem Tourbillon jest wart uwagi.

Pozdrawiam
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ujio napisał(a):
A co sądzicie o Tourbillon.W końcu to grupa Ryuichi'ego i Inorana.
Przypomniałeś mi tym postem, że już od dłuższego czasu dwa albumy Tourbillon (czyli wszystkie jakie do tej pory wydali) czekają aż ich odsłucham. Tak więc, ponownie pod wpływem tej wiadomości, postanowiłem wreszcie przyjrzeć się im z bliska.
I cóż stwierdzam? Tworzą ciekawą muzykę, wartą sprawdzenia, ale czego innego mogłem się spodziewać po zespole do którego należą Ryuichi i INORAN ? No i oczywiście Hayame, klawiszowiec. Całkiem utalentowany, ale sądzę, że nie miał jeszcze okazji (przynajmniej w Tourbillon) pokazać wszystkich swoich umiejętności.

Ujio napisał(a):
Gdy powstawała fani mieli pewne nadzieje na reaktywacje Luna Sea,jednak Tourbillon jest zupełnie nową grupą,prezentującą całkowicie odmienny styl (a raczej mieszankę stylów) od tego jaki prezentowali Lunatycy.
To prawda, słychać od razu, że LUNA SEA i Tourbillon to dwa różne zespoły. Trzeba to stwierdzić jasno i w pełni. To, że należą do niego zarówno Ryu jak i Ino nie czyni z niego kopii ich dawnego bandu. Niestety, niektórzy ludzie lubię różnego typu porównania dlatego wciąż stawiają obok siebie dwa wspomniane wcześniej zespoły. Co po prostu mija się z celem.
Swoją drogą, dobrze, że nie zaprzestali działalności i po ponad rocznej przerwie pojawił się nowy singiel (w 2008 roku, kilka miesięcy temu). Muszę go sprawdzić, jest chyba nawet wykorzystany w openingu do jakiegoś anime.

Pozdrawiam

PS. A jeśli chodzi o działalność solo poszczególnych lunatyków (i ich projekty) to najbardziej polubiłem twórczość SUGIZO. Ostatnio na przykład jeszcze bardziej polubiłem The FLARE (projekt SUGIZO i wokalisty YUNY). Szkoda, że działali tylko dwa lata.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No i oczywiście Hayame, klawiszowiec. Całkiem utalentowany, ale sądzę, że nie miał jeszcze okazji (przynajmniej w Tourbillon) pokazać wszystkich swoich umiejętności.

Hayama skomponował między innymi:"Bara wa Chiru tame ni","Hana","Heaven","Ageha" i "I'm just a Mermaid".Bardzo fajne piosenki.


Swoją drogą, dobrze, że nie zaprzestali działalności i po ponad rocznej przerwie pojawił się nowy singiel (w 2008 roku, kilka miesięcy temu). Muszę go sprawdzić, jest chyba nawet wykorzystany w openingu do jakiegoś anime.

To była piosenka "Break the Chain" wykorzystana w "Kamen Rider KIVA"

A jeśli chodzi o działalność solo poszczególnych lunatyków (i ich projekty) to najbardziej polubiłem twórczość SUGIZO. Ostatnio na przykład jeszcze bardziej polubiłem The FLARE (projekt SUGIZO i wokalisty YUNY). Szkoda, że działali tylko dwa lata.[/quote]

Kojarzę The FLARE.Jak dla mnie są O.K.,szkoda tylko,że działali zaledwie dwa lata i wydali tylko jeden album.Co do Sugizo to ciekaw jestem jak wypadnie ze swoim nowym zespołem S.K.I.N.Podobno to "Supergrupa",przynajmniej fani tak o nich mówią.Niestety jak na razie,nic oficjalnie nie wydali.

Pozdrawiam
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Luna Sea, mój ulubiony zespół japński.
WISH- to hyba ich najlepszy kawałek, gdy tego słucham to aż się lepiej czuje.
A najbardziej lubie ich Wokaliste.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Len napisał(a):
A najbardziej lubie ich Wokaliste.
To tak jak ja. Ryuichi'ego i Luna Sea słucham już od 4 lat. Świetny głos i autor większości tekstów Lunatyków. Moją ulubioną ich piosenką jest "Hurt",świetny kawałek. Polecam,i to zarówno jeżeli chodzi o muzykę jak i tekst.

Pozdrawiam.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ujio napisał(a):
Moją ulubioną ich piosenką jest "Hurt",świetny kawałek. Polecam,i to zarówno jeżeli chodzi o muzykę jak i tekst.
Gdzieś już to zarzucałem link z YouTube do świetnego wykonania "HURT" z UN-ENDING STYLE TOUR FINAL, więc nie będę się "powtarzał"
Chciałbym jednak wrzucić link do wybornego wykonania live utworu "JESUS" Z 1993 roku, trafiłem na nie już jakiś czas temu. Niektórych może razić strój SUGIZO w stylu nazi, ale różne rzeczy już się widziało jeśli chodzi o J-Rock

http://pl.youtube.com/watch?v=gETRgteN1vQ

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Gdzieś już to zarzucałem link z YouTube do świetnego wykonania "HURT" z UN-ENDING STYLE TOUR FINAL, więc nie będę się "powtarzał"
Pisząc to miałem bardziej na myśli Lena. Wiem,o które wykonanie Ci chodzi. Mam ten koncert.

A propos ciekawych wykonań piosenek Lunatyków, to zastanawiam się czy ma ktoś
piosenkę "Sandy Time",przeciągniętą prawie do 10 minut. Tą a płytki "Never Sold Out",bo ja mam tylko mp3, a szukam filmu z tego wykonania tej piosenki .

Pozdrawiam.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ujio napisał(a):
Pisząc to miałem bardziej na myśli Lena. Wiem,o które wykonanie Ci chodzi. Mam ten koncert.
Ja także ponownie o tym wspomniałem aby poinformować Lena
Ja także jestem szczęśliwym posiadaczem owego koncertu Jeden z lepszych jakie widziałem!

Ujio napisał(a):
A propos ciekawych wykonań piosenek Lunatyków, to zastanawiam się czy ma ktoś
piosenkę "Sandy Time",przeciągniętą prawie do 10 minut. Tą a płytki "Never Sold Out",bo ja mam tylko mp3, a szukam filmu z tego wykonania tej piosenki
Zastanawiam się czy video z wykonania tego utworu zostało w ogóle udostępnione. A może istnieje jakiś bootleg? W każdym bądź razie, wiem tylko, że nagranie jest z 20.03.1992.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Kamzo napisał(a):
Gdzieś już to zarzucałem link z YouTube do świetnego wykonania "HURT" z UN-ENDING STYLE TOUR FINAL
To ten w czerwonym wdzianku Rui'ego i 'puchatkiem' na barach J ? Gdzie Rui tak z powerem skakał po scenie ? Strzelam w ciemno xD
Nie wiem czy to to samo, ale w każdym razie boskie wykonanie. Przy końcówce solo Sugiego aż ciarki przechodzą xD

Ujio napisał(a):
Moją ulubioną ich piosenką jest "Hurt",świetny kawałek. Polecam,i to zarówno jeżeli chodzi o muzykę jak i tekst.
Ano, ano. Również polecam^^ Jakiś czas temu pisałam (Kamilowi na pewno, na forum chyba też, ale nie jestem pewna xD), że to mój ulubiony kawałek ^__^ W zasadzie nie wiem czy dalej tak pozostało, bo od tamtej pory dużo poznałam, m.in. zasympatyzowałam mocno z "Feel" (nie mylić z pewnym polskim zespołem ^^'), RA-SE-N, GENESIS OF MIND, TIME IS DEAD (ale w wykonaniach live) czy wieloma innymi. W sumie, od tamtej pory nie chciało mi się zastanawiać, który utwór z Luny jest moim ulubionym (:

Kamzo napisał(a):
Niektórych może razić strój SUGIZO w stylu nazi, ale różne rzeczy już się widziało jeśli chodzi o J-Roc
Wrał, co za lasencja xD Nie no, proszę się nie denerwować - żarty
choć niejedna lejdis chciałaby mieć takie nogi :p

Ech, ogólnie się teraz czuję jak na lekkim odlocie, ale już na poważnie. Bardzo fajne wykonanie, styl visual absolutnie mnie nie razi. Wręcz przeciwnie, chciałoby się obejrzeć koncert w starych klimatach. Co do visualu... właśnie jeszcze raz spojrzałam na ten link i... patrząc na Rui'ego, właśnie tak mi się skojarzyło, że dać mu jakiś kask i byłaby podróbka Saiyaman " (jejku, miało być bez żartów xD)

Pozdrawiam.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mnie ostatnio spodobały się utwory demo Luna Sea. Szczególnie "Nightmare". Świetny kawałek. Szkoda,że nie znalazł się na żadnym z albumów Lunatyków.Polecam także utwór "Kill Me",naprawdę wymiata.

Obraz

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ujio napisał(a):
Mnie ostatnio spodobały się utwory demo Luna Sea. Szczególnie "Nightmare". Świetny kawałek. Szkoda,że nie znalazł się na żadnym z albumów Lunatyków.Polecam także utwór "Kill Me",naprawdę wymiata.
Fakt, jak na ich pierwsze utwory, były całkiem niezłe. Demo jak to demo, słaba jakość audio niestety (zwłaszcza, że demówka była rozpowszechniana na zwykłych kasetach). Mi natomiast najbardziej przypadło do gustu "SEXUAL PERVERSION" czyli pierwotna wersja "TIME IS DEAD"

Jednak tą wiadomość piszę głównie z innego, ważniejszego powodu. W maju będziemy mieli dwudziestą rocznicę powstania LUNA SEA. Wiadomo więc, że wśród fanów i w prasie aż huczy od plotek i różnych spekulacji. Jak na razie nie wiadomo aby szykowało się coś na maj (chociaż żaden członek LUNA SEA nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na koniec maja). Mowa jest natomiast o październiku 2009. Doczytałem się nawet, że Ryuichi w nowym wywiadzie dla jakiegoś czasopisma potwierdził tą informację (i mam nadzieję, że to prawda). Dlaczego akurat październik? Nie mam pojęcia. Może tak po protu ustalili. Do głowy przyszła mi taka zupełnie dziwna myśl, że do tego czasu wszyscy członkowie LUNA SEA będą już po urodzinach XD (SUGIZO będzie miał 40 lat i reszta po 39 lat). Ale to tylko takie tam sobie gdybanie XD
Drugą ważną informacją jest możliwa trasa LUNA SEA po Azji w 2010. Jak wiadomo, pierwszą odbyli w roku 1999.
Ogólnie mówiąc, jestem więcej niż podekscytowany i mam nadzieję na dłuższy come back ukoronowany jakimś nowym albumem lub choćby singlem. Czekam na więcej wieści.

Pozdrawiam

PS. Ujio, świetna karykatura

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Doczytałem się nawet, że Ryuichi w nowym wywiadzie dla jakiegoś czasopisma potwierdził tą informację (i mam nadzieję, że to prawda).
Oj,nie miałbyś mi jak zdobyć tego wywiadu? Może być w kanji,to nie problem. Chętnie bym go sobie przeczytał.

Kamzo napisał(a):
Ogólnie mówiąc, jestem więcej niż podekscytowany i mam nadzieję na dłuższy come back ukoronowany jakimś nowym albumem lub choćby singlem.
O tak. Nowe nagrania Luna Sea. To by było coś. Żeby to była prawda...


Kamzo napisał(a):
PS. Ujio, świetna karykatura
Znalazłem w necie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
to byłoby cos Luna Sea znowu reaktywowane .Czyli oznaczałoby to ewentualne odłozenie tematu na temat 6 czlonka eX

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Czyli oznaczałoby to ewentualne odłozenie tematu na temat 6 czlonka eX
E...wyrażaj się jaśniej,bo nie bardzo jarzę...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
E...wyrażaj się jaśniej,bo nie bardzo jarzę...
poczytaj temat o X, a konkretnie kilka ostatnich postów

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ujio napisał(a):
Oj,nie miałbyś mi jak zdobyć tego wywiadu? Może być w kanji,to nie problem. Chętnie bym go sobie przeczytał.
Niestety nie. Jeśli skany z magazynu istnieją, lub wywiad został przepisany do wersji elektronicznej, to nie wiem gdzie go znaleźć. Mogę najwyżej podać link do pierwszej strony czasopisma.
http://www.shufu.co.jp/magazine/woman/image/00000383_3.jpg

Ujio napisał(a):
Czyli oznaczałoby to ewentualne odłozenie tematu na temat 6 czlonka eX
Myślę, że SUGIZO spokojnie dałby sobie radę działając w obu zespołach. Zresztą, cały czas jest aktywny w różnych kierunkach, więc zapewne poradziłby sobie z jednym więcej. Poza tym, mimo, że Sugi jest w tej chwili głównym kandydatem na nowego członka X JAPAN, to wciąż nie wiadomo czy to będzie on. Są to po prostu domysły wynikające z tego, że często wspiera X'a na koncertach. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby skończyło się na tym, że wcale nie będzie szóstego członka, a SUGIZO pozostanie muzykiem supportującym na koncertach, ewentualnie wejdzie z zespołem również do studia nagraniowego.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » [J-rock] Luna Sea
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook