Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Znaczenie avatarów i podpisów

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.015
Posty: 518
Taki skromny i ciekawski temacik. Co was sklonilo aby dac akurat taki podpis i avatar do kazdego swojego postu? Czy to bylo pod wplywem uczucia? Moze nudy, albo tez ciekawosci na reakcje innych uzytkownikow? Czekam na wasze wyznania ;]
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.802
Posty: 91
Skąd: Lublin
Mój avatar... Nie znaczy nic szczególnego, ot znalazłem go na stronie z avatarami Podpis pochodzi zaś z filmiku z sagi Super #17, który był po włosku. W tymże filmiku Super #17 zamiast "Thunder attack" wykrzykiwał "Bomba di luce!", a że nie miałem pomysłu na inteligentny podpis to wwalił to

Bomba di luce!!
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.793
Posty: 164
mój nick i avatar po prostu [ ort! ] prezentuje gohana .
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 50
Skąd: Krasne
ja mam taki avatar bo lubie Vegete, a co do podpisu to lubie błędy polskich lektorów

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Na moim avatarze widać Mistic Gohana z 13 kinówki. Zrobiłem go sam, a czemu akurat Gohan? Ponieważ bardzo lubię tą postać i po częsci się z nią utorzsamiam. A podpis? Widzimy w nim adres strony na której pracuje i sygniaturke z Freezerm i moim drugim Nickiem... Czemu Freezer? Sam nie wiem, spodobał mi się, dość ładnie dopasował się do tła, więc chętnie go zostawiłem.

Ok, teraz to już avatar jest z Mistic Gohanem z normalnej serii DBZ ^_^

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 06.04.2006, 8:36
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.862
Posty: 407
Dragon sorka że się czepiam ale zajrzyj najpierw w regulamin a nstepnie do słownika...

Mój Avatar to brolly którego bardzo lubię. Przedstawia on poziom SSJ bo na tym poziomie postac ta wyglądała the best(a przede wszystkim ten jego ironiczny usmieszek który na moim avatarze widnieje).

A ksywka... Kiedyś był Varius(Wymyślona na potzrzeby gry w którą niegdyś pykałem- Red faction).
Variu jest całkiem nową modyfikacją- tak brzmi po prostu lepiej

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
moj avatar przedstawia najnowszego Sub Zero z MK najnowszego na PS2. Mysle ze nigdy tak fajnie nie wygladal jest dopakowany jak trzeba i co najwazniejsze nie przesadzili z miesniami, Sa w sam raz jak na takiego wojownika.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.044
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Mój teraźniejszy av to drowka, z jaką nikt z was nie chciałby się spotkać . A podpis będzie czytelny dla każdego kto ma jakiekolwiek pojęcie o rasie drowów.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.806
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jesli mi sie dobrze wydaje i troszke jeszcze pamietam książki fantasy,to twój podpis jest napisany w Sindarinie,starożytnej mowie elfów,ale nie dam sobie ręki uciąć

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Tak...teraz mój podpis oznacza że jestem mały Anakinem(bo taki osobnik mi się trafił).Moja ksywka będzie niedługo zmieniona na Łuka$h(o ile będzie).Bedzie taka bo mam na imie Łukasz.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
TT.Havox Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
TT.Havox
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 16
Skąd: Zza monitora... ;]
Avatar - Gogeta, co ino mrugo
Podpis - Ino banner ze strony Sloganizer.net oroz "Polskie przysłowie"

Obraz
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.789
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mój avatar przedstwaia Brolliego a co do podpisu to lubie gify szczególnie z Brollim
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.708
Posty: 105
moj avatar to kanji, ktore nosil na swoim wdzianku goku na namek [o ile sie nie myle, to zapis jego imienia, a przynajmniej czesc tego zapisu] : P
pierwsza czesc podpisu to cytat dezertera, natomiast druga pochodzi z filipinskiego openingu dragon ball-a

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ten temat nie polega na napisaniu, co przedstawia twój avatar i twój podpis, tylko chodzi o to, że macie napisać, co wyrażasz przez nie, jakie cechy charakteru, uczucia itp.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
No dobra XD

Jako że święta nadchodza, to PArv dała się porwać atmosferze i stworzyła sobie świąteczny zestaw. XD

Podpis mi sie wyjatkowo podoba XD Prosty a jednak fajny - ostatnio coraz mniej kombinuje i stawiam na prostotę XD

Na Avatku Gohanek z czapeczka i chyba mu ona nieco przeszkadza XD Wnioskując z miny XD

No, ale trzeba sie poswiecić dla tradycji XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.680
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Mój avatar przedstawia Jinzouningen #18, moją ulubioną bohaterkę. A podpis - zawsze żywa po angielsku i francusku - bo to moje dwa ulubione języki, nie to co ten badziewny polski.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
bo to moje dwa ulubione języki, nie to co ten badziewny polski. Smile
Lubisz francuski tjaaaaa

Mój avatar przedstawia juniora vel. żółtego drania bo to bad madafaka był. Zdegradowany moralnie cynik i niezły pindol. Za to go kocham. Podpis pochodzi z piosenki Jacka Kacznarskiego pt. "Autoportret z psem" , i jest chyba dostatecznie zrozumiały

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Więc, mój avatarek... natrafiłem na niego przypadkiemw necie, gdy poszukiwałem... no właśnie, avatara Na początku za nim nie przepadałem, ale niedługo później polubiłem go, zdaje się, że oddaje cząstke mnie, mój charakter, nie będę tu dużo opisywał, wystarczy spojrzeć na twarz z avatarka Co do podpisu, dokładnie wyraża moje podejście do każdej sprawy, po polsku "wszystko jest niczym", można to odnieść do wielu przyczyn oraz zdarzeń, ja odnoszę to do pracy, już myślisz żezrobiłeś wszystko, gdy kolejengo dnia musisz zrobić to samo ponownie. Podobnie jest z nauką. Myślisz że nauczyłeś się wszystkiego, jednakże wkrótce okaże się, że nie umiesz nic... takie już są uroki naszego życia. Jednakże z czasem w naszych rękach wytrze sie wystarczająca ilość doświadczenia życiowego, by móc na nie spojrzeć i rzec : "a jednak coś się udało zrobić przez całe moje życie". Takie odniesienie jest nadzwyczaj niedostrzegalne przez młodzież, zdaje Nam się (nie wszystkim oczywiście , że cała robota idzie na nic. W pewnym sensie to prawda, sami nie zdziałamy dla świata praktycznie nic. A jednak praca pary naszych rąk zaskutkuje łańcuchowo. Kolejni przyłączą się do pracy, wykonają kolejną czynność, w końcu poruszyły całe miliony ludzi, którzy podobnie jak my będą myśleli że TO NIE MA SENSU.

Dziękuję, i przepraszam za zbyt "filozoficzne" podejście do tematu.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.760
Posty: 69
Skąd: Kraków
przed zalozeniem tego avatara ogladalam south park i to mnie do tego zachecilo (jak ktos nie wie to moj avatar przedstawia postac z south parku)
a podpis to po prostu wiadomosc do wszystkich użytkowników [ ort! ]

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.789
Posty: 109
Skąd: Tychy
Mój Avatar to najpotężniejsza postać z całego Dragon Balla a podpis strzeliłem sobie taki który pierwszy mi przyszedł na język.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Znaczenie avatarów i podpisów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook