Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 38, 39, 40  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.929
Plusy: 27
Posty: 5.282
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No jeszcze tylko Acid Android oraz tetsu wznowią działalnośc i moze te 2 lata jakos przezyje

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 32
Dni na forum: 5.679
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
przepraszam, ze zmieniam temat. ale to ważne.
zapragnęłam posłuchać, ken'a i zaczęłam szukać speed'a mp3 do ściągnięcia... po długich poszukiwaniach znalazłam tylko, że ty Laru-chan jesteś istotą na last.fm która najczęściej słuchała tego kawałka... pomogłabyś mi? podesłała linka, żebym ściągnęła, albo... nie wiem... wysłała mailem? ja to kochaaam @@
z góry dziękuję. ^^
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.879
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie mam całego singla, ale sam tytułowy kawałek mam. Poszukam singla. Jeśli nie znajdę całego, to wgram sam "Speed" w tym temacie.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 03.01.2009, 1:03 (po 9 minutach) ]
Znalazłam link w zakamarkach Pieces:

http://www.megaupload.com/pl/?d=FZARN2FU

Wysokich transferów i miłego słuchania. Może się natknę na teledysk? Przydałby się.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.929
Plusy: 27
Posty: 5.282
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
a własnie,czy Ken nadal bedzie grał z ''Synami wszystkich ci.......'' tj z Sakura i z tym drugim,czy juz bedzie miec nowych muzyków?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 32
Dni na forum: 5.679
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
kocham cie!!!!
dziekuje, dziekuje, arigaatoo!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.879
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
a własnie,czy Ken nadal bedzie grał z ''Synami wszystkich ci.......'' tj z Sakura i z tym drugim,czy juz bedzie miec nowych muzyków?
S.O.A.P. rozpadł się w 2004 roku. Tego zespołu już nie ma. Sakura gra w Lion Heads.

Z kim teraz gra Ken, nie mam zielonego pojęcia. "Speed" oraz ten nowy singiel to zupełna solowa działalność, więc oczywiste, że nie przywiązuje się jakiejś szczególnej uwagi do muzyków. Może będą jakieś informacje na ten temat.

W temacie o jacku w pudełku 2008 jest link. Tam chyba jest sekcja z Kenem i na zdjęciu jest z nim paru muzyków. Podejrzewam, że to może być jego ekipa.

FloweRose napisał(a):
kocham cie!!!!
dziekuje, dziekuje, arigaatoo!
Nie ma za co

Teledysku niestety nie znalazłam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.629
Posty: 127
Em... jestem kolejną osobą która zarejestrowała się tu tylko ze względu na ten temat xD

kolejna zmiana tematu:
Co do Polski u Laruku - http://i201.photobucket.com/albums/aa213/NekoYoru13/l7/191.jpg skan z Pamphletu z L7 - przyjrzyjcie się znaczkom - ja przyprawiłam o palpitacje serca pół autobusu jak to odkryłam xD szkoda tylko że trochę mało wyraźny skan......

I... Nie wiem czemu ale byłam pewna[teraz trochę mniej] że Ken jest w tym samym wieku co Tetsu... o ile wiem chodzili razem do szkoły i Ken-chan nie był jego sempai'em.

I taka ciekawostka: Nie wiem czy to było, ale wiecie jak to było że Tetsu zaczął grać na basie? Początkowo wraz z Kenem łazili po lekcjach do domu swojego sempaia i tam obaj pogrywali na gitarach. Któregoś dnia Ken zapytał 'Tetsu a może spróbuj grać na basie?' a Tetsu na co 'Co to jest bas?'[xD] I jak usłyszał że to gitara z 4 strunami pomyślał że musi być łatwiejszy do gry - zamówił więc jeden z katalogu ze sprzętem muzycznym. Przeżył wówczas lekki szok - bas był tak wielki że zastanawiał się jak go utrzyma....

A jak ktoś chce gdzieeeeeś mam foty z mieszkanka Tetsu...
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 32
Dni na forum: 5.679
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
Kol...Koleżanką...? T^T
XDD"
Konnichiwa Yoru XDDD
Te... co ty jakąś dziwną fazą na tetsu masz?
ja tyz, wieeesz? tj, ja mam na wszystkich z osobna a nie na laruku ostatnio XDD"
jak to... "co to jest bas?" OO
o rzesz...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.879
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Neko Yoru napisał(a):
Em... jestem kolejną osobą która zarejestrowała się tu tylko ze względu na ten temat xD
Ooo!!! Witaj Neko-san! Nie sądziłam, że taka sława zawita na dbnao Ludzie, ta dziewczyna wie o Laruku znacznie więcej niż ja.

Uprzedzając pytanie o to, skąd Cię znam. Z forum hmmm... J-music Polska? W każdym bądź razie masz tam Larusiową rangę.

Witamy w temacie.

Neko Yoru napisał(a):
Co do Polski u Laruku - http://i201.photobucket.com/albums/aa213/Nek ... l7/191.jpg skan z Pamphletu z L7 - przyjrzyjcie się znaczkom - ja przyprawiłam o palpitacje serca pół autobusu jak to odkryłam xD szkoda tylko że trochę mało wyraźny skan......
Mam ten pamphlet tyle czasu i dopiero zauważyłam O_o


Neko Yoru napisał(a):
A jak ktoś chce gdzieeeeeś mam foty z mieszkanka Tetsu...
Pewnie

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.629
Posty: 127
Laru-chan napisał(a):
Ooo!!! Witaj Neko-san! Nie sądziłam, że taka sława zawita na dbnao Ludzie, ta dziewczyna wie o Laruku znacznie więcej niż ja.

Uprzedzając pytanie o to, skąd Cię znam. Z forum hmmm... J-music Polska? W każdym bądź razie masz tam Larusiową rangę.
E.... Sława? dzięki O.O
A z LastFM to mnie już nie pamiętasz XD

zdjęcia Tetchanowego mieszkanka:
z opisami! xD:
http://i201.photobucket.com/albums/aa213/Nek ... uku/16.jpg

a to jest z okładki Tetsugaku. W środku jest jeszcze kilka podobnych, ale musiałabym się zebrać i zeskanować xD
http://i201.photobucket.com/albums/aa213/Nek ... r011fb.jpg

I już odpowiadam skąd faza na Tetsu- przez Kena xD w poszukiwaniu info o jego wieku przejrzałam wczoraj połowę Tetsugaku i akurat wpadło mi ta historyjka to postanowiłam wrzucić xD

To teraz ciekawostka odnośnie Kena- ten słynny palacz który to nawet na scenie gdy gra musi mieć peta w ustach zaczął palić... około 1998 roku! Przez długi czas on i Tetsu byli jedynymi którzy nie palili z Laruku.. no dobra to tak pół na pół wychodzi xD
Ja sądzę że to 'sceniczne' palenie to w rzeczywistości jest bardziej część imagu niż rzeczywista potrzeba nałogowca. No i... w sumie na making'ach backstage'ach i fotach 'nie sesyjnych' częściej widać palącego Hyde'a niż Kena....

A na następny raz mam już opowiastkę O Yukim xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.879
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Neko Yoru napisał(a):
ten słynny palacz który to nawet na scenie gdy gra musi mieć peta w ustach zaczął palić... około 1998 roku!
To niemożliwe! Mam kilka dość starych zdjęć Kena (np. z 1996 roku), gdzie ma peta w ustach.

Neko Yoru napisał(a):
No i... w sumie na making'ach backstage'ach i fotach 'nie sesyjnych' częściej widać palącego Hyde'a niż Kena....
To fakt. Hyde pali jak smok.


A na następny raz mam już opowiastkę O Yukim xD
Skąd bierzesz takie ciekawe info? Jakieś specjalne źródła?


Neko Yoru napisał(a):
A z LastFM to mnie już nie pamiętasz XD
To też

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.629
Posty: 127
to z 'Tetsugaku' z 2004 roku xD rozdział 31: papierosy Tetsu powiedział że 'Ken-chan zaczął palić dopiero jakieś 5-6 lat temu'. Wydaje mi się że to wiarygodne źródło... xD

Tak naprawdę żadnych konkretnych... po prostu szukam, czytam, tłumacze, porównuje...
[jak coś jest gdzieś w internecie, Yoru to znajdzie xD]

Jak obiecałam:

Bajka o Yukim i piękności... [xD]
Dawno dawno temu... Gdzieś lata 92-95... Sakura nie ćpał[albo robił to po cichu] a Yukihiro był w swoim starym zespole[Die in Cries - Yukkie wyglądał wtedy... hm...[albo tylko ja mam jakieś dzikie sesje]] I Laruku postanowiło odwiedzić swojego wspaniałego Senpai'a.
Gdy Yukkie poszedł na 'zascene' zobaczył... JĄ...
'O Boże, jakaś piękna dziewczyna przyszła mnie zobaczyć, o boże...'
Jednak, gdy podszedł bliżej, ujrzał iż piękność ma... zarost. Wówczas zrozumiał że stoi przed nim facet xD
Dobrze że Hyde się nie ogolił... ale w sumie ciekawe jak by się to skończyło... aż żal Yukkie xD

żebym ja pamiętała gdzie to znalazłam.... @.@
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.879
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Neko Yoru napisał(a):
'O Boże, jakaś piękna dziewczyna przyszła mnie zobaczyć, o boże...'
Jednak, gdy podszedł bliżej, ujrzał iż piękność ma... zarost. Wówczas zrozumiał że stoi przed nim facet xD
Dobrze że Hyde się nie ogolił... ale w sumie ciekawe jak by się to skończyło... aż żal Yukkie xD
razy 100

O Boże! Piękność z zarostem!

Biedny Yukihiro. Jest dość nieporadny w sprawach damsko - męskich (sam zresztą tak twierdził). W dodatku wpadł mu w oko facet XD

To wszystko przez matkę Hyde. Jak można z chłopca robić dziewczynkę? Prawdziwa matka by to zaakceptowała, a nie robiłą takie świństwa. Aż dziwne, że hyde nie jest gejem, transwestytą albo nie zrobił przyjemności mamusi i nie zmienił płci. Dobrze, że ojciec go motywował do męskości (lekcje kung-fu).

Yuki to niezwykły człowiek. Jako jedyny ma wyższe wykształcenie, zna się na przedmiotach ścisłych. Mógłby być super handlowcem. Jednak cieszę się, że nie posłuchał rodziców i został perkusistą. Uwielbiam jego styl. Jest unikalny.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.929
Plusy: 27
Posty: 5.282
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
To wszystko przez matkę Hyde. Jak można z chłopca robić dziewczynkę? Prawdziwa matka by to zaakceptowała, a nie robiłą takie świństwa. Aż dziwne, że hyde nie jest gejem, transwestytą albo nie zrobił przyjemności mamusi i nie zmienił płci. Dobrze, że ojciec go motywował do męskości (lekcje kung-fu).
nie tyle przez matkę,po prostu [ ort! ] Hyde juz tak wyglada,ma młodzienczą cere,niski,szczupły jak sie nie ogoli to ma taki lekki zarost ktory przypomina tzw''dziewiczy zarost'' xD,szczegolne problemy z okresleniem jego płci były do 1999 r kiedy to przestał ubierac sie w ''suknie'' i nastroszył włosy,ale ze japonczycy kochają photoshopa,to na zdjeciach wyglada jak wygląda

p.s Tetsu tez wyglada i sie zachowuje jakby innej orientacji i nikt sie nie czepia ;p

[ Dodano: 07.01.2009, 21:48 (po 4 godzinach 49 minutach) ]
Laru-chan napisał(a):
Uwielbiam jego styl. Jest unikalny.
szczegolnie wokal xDxDxDxDxD


mam pytanie w wiekszosci pv larciaków ludzie,wystepujący w nich nie sa azjatami,mogłby mi ktos to wyjasnic?? i czy oni jak z nimi robia clipy to sprowadzaja ich do siebie czy tez nagrywają poza japonia??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.629
Posty: 127
Laru-chan napisał(a):
To wszystko przez matkę Hyde. Jak można z chłopca robić dziewczynkę? Prawdziwa matka by to zaakceptowała, a nie robiła takie świństwa. Aż dziwne, że hyde nie jest gejem, transwestytą albo nie zrobił przyjemności mamusi i nie zmienił płci.
Nie wiem czy takie dziwne, takie rzeczy zazwyczaj są wrodzone a nie nabyte.

I nie uważam że w tym przypadku należy stwierdzać że winna jest jego matka, bo w tej całej stylistyce[visual kei? tetsu twierdzi że nie, ale powiedzmy że prawie]z zasady jest jakoś zatarta granica płci. No i jak by hyde nie chciał to by nie latał w pseudo-kieckach.
A przestał je nosić wcześniej, bo w okolicach roku '96 kiedy to obciął włosy na garnuszek...
chociaż i wtedy zdarzały się dziwne wybryki jak na przykład sesja z Tetsu 'Król i Królowa SM'

Co do tych PV'ek to jest tak że bardzo często Japońscy muzycy wybierają nieazjatów, nie tylko Laruku. Chyba dlatego że europejska uroda jest dla nich, jak by nie patrzeć, 'egzotyczna'.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.629
Posty: 127
Nom... Z nudów czytam forum od nowa.... i znalazłam coś na temat tego że Tetsu w ogóle niewiele pije. I em... Tetsu jest tym z Laruków który pije najwięcej xD oczywiście to nie alkoholizm ale fajnie to wygląda na koniec 2 płyty z AYR 2007, gdzie siedzą sobie w knajpce czy czymś tam i każdy trzyma szklaneczkę piwa i Tetsiak z litrowym kuflem xD
w jednym wywiadzie[tłumaczonym przeze mnie daaaawno temu] pada fajne zdanie:
'Najbardziej pijany… Nie pamiętam jak dotarłem do domu, i potem spałem przez trzy dni…' xD
Jak chcecie to wkleję tu cały wywiad.... nie jest długi a fajne teksty lecą ^.^

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.935
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Tetsu pijusem? Ajj, nie pasuje mi to do niego xD
jak dla mnie to wklejaj, im więcej wywiadów i informacji tym lepiej xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.879
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Neko Yoru napisał(a):
Nom... Z nudów czytam forum od nowa.... i znalazłam coś na temat tego że Tetsu w ogóle niewiele pije.
Z tego co pamiętam, to pisałam, że Yukihiro mało pije. Tetsu święty nie jest. Kiedyś wyczytałam, że po pijaku zbiera mu się na płacz. Hmm... wielu facetów chyba łapie kaca moralnego, co nie?


Neko Yoru napisał(a):
'Najbardziej pijany… Nie pamiętam jak dotarłem do domu, i potem spałem przez trzy dni…' xD


Patrząc na zdjęcia z tras solowych hyde (Vamps też) odbieram wrażenie, że hyde też lubi wypić. Pamiętam też zabawny motyw z "Faith Tour", gdy w LA wznosili jakiś toast. Hyde łyknął piwa i strasznie się skrzywił Chyba amerykańskie piwo mu nie leży.


Mart napisał(a):
jak dla mnie to wklejaj, im więcej wywiadów i informacji tym lepiej xD
Wyjęłaś mi to z ust!!

Neko, mam pytanko. Co sądzisz o tych plotach na temat rozwodu hyde i Megumi? Jestem już zupełnie zakręcona i sama nie wiem, w co mam wierzyć. Mam nadzieję, że to tylko ploty, ale od dłuższego czasu mam wrażenie, że coś może być nie tak. Hyde ostatnio zachowuje się jak rozbrykany nastolatek. Wiem, że nie powinno się wnikać w takie sprawy, ale ciekawość i niepokój robią swoje.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.629
Posty: 127
Szczerze? Mi to wszystko jedno. Grzebanie w sprawach prywatnych gwiazd mnie przeraża i dobija. [naczytałam się Nany ostatnio...]

Ostatnie co słyszałam - rozwiódł się gdzieś w lutym, ale ponoć w Paryżu był z rodziną. Nie wydaje mi się żeby miał małżeństwo idealne, bo w sumie to on najwięcej z laruków zasuwa - trzyletnia przerwa a on nic - już singiel, dwumiesięczna trasa, reklamy, gazety, sesje, kolejne koncerty, DVD, znowu singiel... żadnych wakacji. Rozumiem japoński pracoholizm, ale albo się rozwiódł albo zlewa rodzinę. A ponoć ma już dwójeczkę dzieciaczków... - tyle mojej wiedzy, domysłów i analizy psychologicznej Hyde'a na ten moment.


Wywiad - Ki-oon Kyoudai z 15 listopada 2007. Był kiedyś na YT i coś mnie wzięło na tłumaczenie go. Nie wiem czy jeszcze jest, ale polecam jego obejrzenie. Ken cały czas bawi się swoją powiuwajką i się ciągle śmieje.
starałam się wypisać nazwy miejscowości, ale czasem nie byłam pewna czy mówią Tokio czy Kioto i niektórych w ogóle nie wiedziałam jak zapisać=.='

Hyde: Dobry wieczór wszystkim widzom Ki-oon Kyoudai.
L'Arc~en~ciel desu. L'Arc~en~ciel hyde, i ken, i tetsu, i yukihiro desu.

Pytanie do Hyde'a od Kana-san: teraz jest czas żeby jeść oden[1], jakie jedzenie lubisz dawać do oden? Ja ziemniaki.
Hyde: Eh? Ziemniaki?! Niemożliwe… Absolutnie nie. Nigdy nie jem ziemniaków z curry… Nie ziemniaki.

Pytanie do Kena od Chikako-san z Kioto: Myślę, że ty jesteś tym, który pije najwięcej w zespole, z was czterech kto najwięcej pije?
Ken: Na pewno nie ja… Hyde albo Tetsu, nie jestem pewien…
Hyde: Chyba Tet-chan? Tet-chan, ile wypiłeś, kiedy ostatnio byłeś najbardziej pijany?
Tetsu: Najbardziej pijany… Nie pamiętam jak dotarłem do domu, i potem spałem przez trzy dni…
Hyde: Nie, zapytałem ile wypiłeś, a nie, jaka była twoja największa reakcja po piciu… Na przykład ile butelek wina… Ile alkoholu możesz wypić…
Ken: *śmiech*
Tetsu: Ile? Nie pamiętam…
Ken: Jeśli pijesz kiedy już odpłyniesz, to nie wiesz czy piłeś czy nie…
Tetsu: Nie pamiętam, co piłem
Hyde: Alkohol staje się jako woda, kiedy pijesz to już nie wiesz… nawet, jeśli dacie mi wodę nie będę wiedział… nie powiem, które jest, które…
*śmiech*

Pytanie do Tetsu od Miyawa-san z Kanagawy: Jakie zachowanie dziewczyny sprawi że serce ci szybciej zabije?
Hyde: Pokazanie bielizny przez przypadek?
Tetsu: ah…
Ken: Czy majtki to zachowanie?
Hyde: Dobra, dobra… niech odpowiada…
Ken: Niech odpowiada…*śmiech*
Tetsu: Zachowanie?… Hm… Jakie zachowanie?… Na przykład czesanie włosów, czy coś takiego?
Ken: *śmiech*
Hyde: Nie mówimy o "chigusa"…[2]
Ken: I to nie "subuta"[2]

Pytanie do Yukihiro od Miho-san z Tokio: Mówiąc o jesiennych sportach, jaki jest twój ulubiony sport/wydarzenie sportowe?
Yukihiro: Tamaire[3]
Ken: *śmiech*

Pytanie do Hyde'a od Akane-san: Jaką piosenkę najczęściej śpiewasz w karaoke? Moja to L'Arc~en~Ciel Lies and Truth
Hyde: Ginkoi[4]
Ken: *śmiech*

Pytanie do Kena od Chikako-san z Kioto: Mamy porę nabe[1a] Jakie nabe najbardziej lubisz?
Ken: Jakie nabe? shabu-shabu

Pytanie do Tetsu od Tsumi-san z Nake: Zawsze myślę, że ubrania Tetsu-san są słodkie[kawaii], czym się kierujesz w wyborze ubrań?
Testu: Czym? Żeby dobrze wyglądać… Tak. Dobrym wyglądem.

Pytanie do Yukihiro od Syoko-san z Osaki: Zbliża się zima. Które wolisz Udon[1b] czy Soba[1c]? Ja jestem maniakiem Udonu.
Yukihiro:Ja też jestem maniakiem Udonu
Hyde: Naprawdę?
Yukihiro: No, może nie maniakiem
Hyde: Czyli że kłamiesz… No cóż, nie jesteś stamtąd[5], i myślałem, że wybierzesz Soba…
*śmiech*
Yukihiro: Nie, wolę Udon
H/T/K: Och…
Hyde: Ja też… wolę Soba
Ken: *śmiech* Jakie "Ja też"? To nie to...
Hyde: Jestem z Kansai[5], ale wolę Soba
Yukihiro: A, rozumiem…
Ken: Aha, o to ci chodzi, że "też"

Pytanie do Hyde'a od Erika-san z Tokiwashi: Zbliża się Halloween, jeżeli przebierzesz się za coś w tym roku, to za co?
Hyde: Przebrać się?…
Ken: Może za Kin-chan? Kin-chan z Kasou Taisho[6], przebierz się za Kin-chan
Hyde: Przebrać się za Kin-chan?
Ken: Przebrać się za Kin-chan.
Hyde: Jak się za niego przebrać?
Ken: Stać się Kin-chan
Hyde: Stać się Kin-chan, uhm. Ale nie umiem biegać jak on[bieganie jak on nie idzie mi dobrze.]

Pytanie do Kena od Marika-san z Gizuke: Jaką piosenkę najczęściej nucisz?
Ken: Santa Claus no Jingle Bell
Tetsu:*śmiech*

Pytanie do Tetsu od Marin-san z Nagasaki: Mieliście ostatnio międzynarodową trasę "Mata Heart Ni Hi O Tsukero tour", więc pewnie jadłeś dużo różnych rzeczy, co było najpyszniejsze?
Tetsu: Tokijskie sushi

Pytanie do Yukihiro od Genna-san: Jak leczysz swoje zmęczenie podczas trasy?
Yukihiro: Biorę porządną ciepłą kąpiel, a potem dobry sen.

Ostatnia runda
Pytanie do Hyde'a od Nayufu-san z Tokio: Jakie jest twoje motto?
Hyde: hm… Żadnego seksu na dzień przed śpiewaniem.[a]

Pytanie do Kena od Tomomi-san z Saitama: Czym się teraz interesujesz?
Ken: Origami

Pytanie do Tetsu od Linlin-san Kasugaishi: W grudniu zaczynacie znowu koncertować możecie nam powiedzieć czy jest coś, co robicie żeby utrzymać koncentracje na koncertach?
Tetsu: Żadnego seksu na dzień przed koncertem

Pytanie do Yukihiro od Aiko-san z Yamagaty: Patrząc na tytuł "Daybreak's Bell" zastanawiam się, co zazwyczaj robisz o świcie?
H/T/k: *śmiech*[b]
Yukihiro: Co robię?… Zazwyczaj… gram w gry.

Dziękuję bardzo!

tłumaczenie: Neko Yoru

Objaśnienia
[1] oden - zimowa potrawa z pasztetu rybnego, tofu i japońskich jarzyn.
[1a] Nabe – rodzaj zupy,
[1b] Udon – makaron pszenny,
[1c] Soba – makaron gryczany
[2] chigusa – odmiana kwitnących roślinek; zachowanie to shigusa; dowcip polega na grze słów, ale nie wiem skąd Ken wytrzasnął: Subuta - słodko-kwaśna wieprzowina; Mają dziwny tok myślenia…
[3] Tamaire - rodzaj gry, chodzi o wrzucenie jak największej ilości piłek do kosza
[4] Ginkoi - Pieśń miłosna Ginza - tradycyjna Japońska pieśń
[5] poprzez „stamtąd” Hyde ma na myśli Kansai, region Japonii – fan, który zadał pytanie pochodził z Osaki[która leży w Kansai]. Udon jest specjalnością Kansai, a Soba regionu Kanto. Yukkie, jako jedyny w Laruku nie jest z Osaki a z Chiba[które leży w Kanto]
[6] Kasou Taisho - Japoński program z przebierankami. Był kiedyś na YT ale inaczej nazwany. Jak wszystkie Japońskie show warte zobaczenia, chociaż raz. Jeśli dobrze kojarzę słynny 'Marix ping-pong' był właśnie z Kasou Taisho.

Komentarz od tłumacza
[a] pytanie, czy chodzi mu tylko o koncerty, czy też o nagrania i próby? Ale przecież próby mają praktycznie codziennie…
[b] Ciekawa jestem, co oni sobie pomyśleli, że to aż takie śmieszne było…

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Neko Yoru: 25.01.2009, 23:04
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.879
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Wywiadzik skomentuję jutro, bo dziś czas mnie goni.

Sprezentuję Wam tylko linka z kawałkiem nowego utworu Kena: "Deeper": http://pl.youtube.com/watch?v=-sjmPxKcBDo

Słaba jakość, ale brzmi zachęcająco

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook