Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Najnowszy chapter - komentarze ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
Ale Sasuke używa głowy, a nie polega na wielkich zasobach chakry. Jak dla mnie taktycznie stoi ponad Naruto, co daje mu tą przewagę. Poza tym zważ, że Blondas podczas walki z Painem podpiera się żabami (nie liczę tych z Sage Moda).

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Blondas podczas walki z Painem podpiera się żabami (nie liczę tych z Sage Moda).
Żaby są jego, więc w czym problem?
Sasuke natomiast pomaga sobie Sharinganem Itachiego i pieczęcią Orichamaru.

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zettai napisał(a):
Sasuke natomiast pomaga sobie Sharinganem Itachiego
Co takiego?
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
Zattai napisał/a :
Żaby są jego, więc w czym problem?
Mogę się mylić ale nie pamiętam żeby je przyzywał. Sądziłem, że dla towarzystwa przyszły, a nie jako jego summony, przynajmniej nie wszystkie.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zettai napisał(a):
Sasuke natomiast pomaga sobie Sharinganem Itachiego

Co takiego?
Czy coś w tym stylu


Thorik napisał(a):
Mogę się mylić ale nie pamiętam żeby je przyzywał. Sądziłem, że dla towarzystwa przyszły, a nie jako jego summony, przynajmniej nie wszystkie.
Nawet jeżeli dla towarzystwa, to są sojusznikami Naruto. A to Sasuke zamierza atakować Konohe, a nie Naruto Sasuke.

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobry chapter. Co prawda wkurza mnie, że Naruto nowa technika, to ulepszony FRS ... lecz przynajmniej widzimy tutaj jego, od początku, do końca dopracowaną technikę. Cieszy mnie to, że Naruto rośnie w siłę i nie jest nagle kozakiem, który może sobie na wszystko pozwolić, bez odczuwania straty chakry, zmęczenia itp. Widać, że ma klasę, lecz jak każdy inny, nie może sobie pozwolić na maxa w ciągu całej walki. Ciekawi mnie co teraz zrobią 2 ciała Peina (jakbyście nie zauważyli, to Hell także żyje).

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
Ale mówimy tu o sparingu Naruto vs Sasuke. A nie Naruto + sprzymierzeńcy vs Sasuke.
Nie ma znaczenia kto kogo mógłby atakować, bo nie podejrzewam, że owe żabki będą w nieskończoność chodziły za Naruto.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
bo nie podejrzewam, że owe żabki będą w nieskończoność chodziły za Naruto.
Zawsze może je przywołać. To strata chakry, ale kiedy zmieniłby się w Lisa nawet by tego nie odczuł.

Thorik napisał(a):
Ale mówimy tu o sparingu Naruto vs Sasuke.
Nawet jeżeli to i tak myślę, że Naruto jest lepszy. No i ma niespodziankę od Itachiego.

Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
Zettai napisał/a :
Zawsze może je przywołać. To strata chakry, ale kiedy zmieniłby się w Lisa nawet by tego nie odczuł.
Czy Sasuke nie stłumił już raz potęgi Lisa? Wtedy kiedy 9 ogoniasty przyrównał do go Madary (mogę się mylić, bo już dokładnie nie pamiętam).
Zmiana w Lisa, to znowu brak panowania nad sobą i pole do popisu umiejętnościami taktycznymi. Siła i nieskończona ilość czakry to nie wszystko.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zakończmy ten wątek, bo będziemy się w kółko kłócić. Dowiemy się kiedy już dojdzie do walki, jeżeli oczywiście w ogóle dojdzie.

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
No to można powiedzieć, że Naruto ma 3 życia - jedzie na kodach skubaniec. Został tylko "boski" wrzód. Szykuje się finałowa walka, ojej. Nie rozumiem trochę jego mocy. Miała polegać na odpychaniu wszystkiego albo na przyciąganiu, zatem odrzucony Shuriken powinien pierdzielnąć, ale raniąc co najwyżej Naruto. Dziwne, bo niwelując jego moc całkowicie, przypomina to technikę Inoue z Bleacha ;x Ale pomysł z klonami mi się naprawdę podoba.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
Jak dla mnie chyba najlepszy chapter (do tej pory oczywiście) przedstawiający walkę Naruto vs Pein. Nareszcie nie ma jednostronnego widowiska. Lider Aka nie stoi biernie tylko kontratakuje i to w dość przemyślany sposób. Dał się blondasowi wyszaleć, popatrzył i na pewno jakieś wnioski wyciągną. Walka zaczyna robić się ciekawa pod względem technicznym/strategicznym. Smoke Bombs, ufff już bałem się ze to Rasenki. Totalne zaabsorbowanie energii RS, przez Peina na poziomie. A pomysł Naruto na atak z zaskoczenia też niezgorszy. Nareszcie widzimy, że nie tylko siłę posiada nasz bohater.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja natomiast nie rozumiem słów Jiraiya (cosik takiego) "W śród nich nie ma prawdziwego"
Chapter dobry, ale nie lubię oglądać walk w wykonaniu Kishimoto, jakieś takie nie przejrzyste. Wszystko będzie dużo ładniej wyglądać w anime. Naruto jak najbardziej przydała by się pomoc shinobi z wioski. Naruciakowi został jeden klon, wątpi w to by wygrał.
Ogólnie walki w wykonaniu Naruto robią się nudne.

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.416
Posty: 1.031
Na ostatni chapter nawet ja narzekać nie mam powodu. Naruciak używa mózgu, nie pcha się z łapami na chama, jak ostatni idiota, tylko obmyśla sprytne taktyki. Pomysł z kage-bunshinami zajebisty!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
No bardzo interesujący chapter. Naruto rusza głową i jak widać przynosi to całkiem niezłe efekty, w następnym w końcu ostateczne rozdanie. No i Pain także przez chwilę był w ackji, ale tego ostatniego ataku na szcześćie nie przewidiał, Naruto kapitalnie to obmyślił i zaatakował z zaskoczenia po mistrzowsku. Tak jak powiedział paintball ten pomysł z klonami jest rewelacyjny, to był strzał w 10 Kishimoto.

Zettai ty chyba w ogóle nie kapujesz senin-mode. Średnio na jedno rozwala 2-3 Painów, to co nie da rady jednemu? Prawda w sumie, że ten jest teraz trochę silniejszy, ale i tak wierzę w młodego bohatera.
Ja natomiast nie rozumiem słów Jiraiya (cosik takiego) "W śród nich nie ma prawdziwego"
Chodzi o Nagato

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Hako napisał(a):
Zettai ty chyba w ogóle nie kapujesz senin-mode. Średnio na jedno rozwala 2-3 Painów, to co nie da rady jednemu?
Wydaję mi się, że nie da. Te inne ciała będą go bronić, jeszcze bardziej niż wcześniej.

Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
Zettai napisał/a :
Wydaję mi się, że nie da. Te inne ciała będą go bronić, jeszcze bardziej niż wcześniej.
Już raz Naruto przechytrzył jedno ciało. Czemu ma mu się nie udać po raz drugi? Poza tym mamy żabki.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Temi Kobieta
Wojownik
Wojownik
Temi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.589
Posty: 45
Skąd: Lublin
Bardzo dobry chapter nam sprezentował autor. Akcja i walka Naruto z Painem się rozwinęła do tego stopnia, że wreście także rywal zadaje ataki a nie jak było poprzednio - głowny bohater powieści. Bardzo mi sie to podoba i mam nadzieję, że na następnym rozdziale ta walka się nie skończy.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.738
Plusy: 1
Posty: 538
Hmm, cały chapter dość statyczny i bez rewelacji. Walka trwa, każdy obmyśla nową strategie i planuje jak uderzyć najmocniej, a zużyć najmniej chakry. Znowu mamy pokazane żabki tyle, że tym razem dostają niezłe manto. Trudno mówić tu o jakimś wątku typowo fabularnym wychodzącym poza walkę. Mamy Hinate, która jest bezradna, a mimo to chce pomóc ukochanemu. Nic wielkiego ale jakiś kawałek chaptera zajmuje.
Jedyna rzecz, która moim zdaniem razi w oczy to ostatnie strony. Wysysanie energii, wtf!? Nie wiem jak wam ale u mnie w głowie od razu pojawił się obraz Androida #19, który to pozbawiał sił Goku czy Vegety. W Naruto mi to zupełnie nie pasuje. Źle mi się kojarzy, fee.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No racja, z Dragon Ballem to zaczyna miec już w cholerę dużo wspólnego. A cała ta walka z Peinem trwa chyba kilkadziesiąt chapterów ^ ^ Ile można.. I znowu Naruto pod koniec rozdziału ładnie obrywa .. Niech w końcu wyciągnie tego swojego asa ( na pewno [ ort! ] go ma ) i rozniesie Paina w drobny maczuś. Tylko co potem będzie w mandze, jeżeli całe Akatsuki zostanie wykończone .. właśnie ^ ^.. Czyżby koniec mangi ?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook