Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 38, 39, 40  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.842
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
O proszę, a tutaj pustki

Link do teledysku Kena jest. Więc pytanie: Co myślicie na temat solowej działalności Kena? Póki co, ukazały się tylko dwa single (właściwie jeden), ale można już coś na ten temat powiedzieć. Dobrze robi, że bierze się za coś własnego, czy powinien raczej obstać przy Larc? Zapraszam do prezentowania swoich opinii.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Link do teledysku Kena jest. Więc pytanie: Co myślicie na temat solowej działalności Kena? Póki co, ukazały się tylko dwa single (właściwie jeden), ale można już coś na ten temat powiedzieć. Dobrze robi, że bierze się za coś własnego, czy powinien raczej obstać przy Larc? Zapraszam do prezentowania swoich opinii.
Wiesz powiem ci ze jak na razie mi sie podoba (patrz avek xD).Został przy swoim stylu, co mnie bardzo cieszy ''Speed'' był genialny, ale ''Deeper'' równiez wydaje sie trzymać poziom.Co do Coveru ''Shiroi Hana'' też jestem spokojny, zwłaszcza ze słyszałem utwór w wersji oryginalnej (który mozna obejrzeć na strone wczesniej).Właciwie jedyna niewadoma pozostaje ''In a Broken Dream''(który nadrobimy za 2 tygodnie^^) i w niedalekiej przyszłosci ''In Physical''.Wracając do przeszłosci, po rozpadzie charyzmatycznego S.O.A.P złosliwi twierdzili że nic sam nie osiągnie, jednak sie pozbierał i stworzył fajny singiel i była nadzieja na wiecej, lecz l'arc~en~Ciel znow zaczeło działac wiec plany te musiały zostać odłożone.Kenowi porostu sie nudzi i tak jak Hyde, też próbuje stworzyc cos swojego, mimo sredniego wokalu, swietnie nadrabia gitarą.Ogółem ciesze sie ze przypomniał o sobie, a talent ma i myśle ze jezeli podejdzie do tego z pełnym luzem cos dobrego z tego może być


P.S. Nie wiem czy wiece ale jak pisał nasz nowy uzytkownik ''Sakuya'' Tetsu równiez wraca do gry, ba nawet juz cos tworzy^^ lecz na dokładniejsze daty musimy jeszcze cierpliwie poczekać

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.543
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
*podnosi łapkę do góry*
przepraszam, czemu Ken-sama to Tetsu-sama nie mają osobnego tematu?

"Deeper" *O* kocham to! Osobiście troszku kojarzy mi sie melodycznie z... meksykańskimi klimatami... no takie... sam nie wiem

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.639
Posty: 78
Skąd: Osaka
Mi się tam podoba ^_^ Chociaż chyba wolę Speed od Deeper[jak sobie pomyśle że kupować 3 wydania... argh _^_].
Co do śpiewania Kena...

<daawno temu>Oglądamy sobie PV do Speed.
Saku: Śpiewający Ken to coś ciekawego...
Ren: ...Nie... to zjawisko...!
Saku: *mało się nie udławił wodą*

I to według mnie idealnie opisuje jego wokal ^.^
Co prawda jak na razie wolę jego prace z S.O.A.P. niemniej jego solówek słucha się przyjemnie. Bo do muzyki to u niego nie ma się o co czepić. Może się podobać lub nie, jednak utwory są dopracowane i konkretne muzycznie.

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.543
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Link do teledysku Kena jest. Więc pytanie: Co myślicie na temat solowej działalności Kena? Póki co, ukazały się tylko dwa single (właściwie jeden), ale można już coś na ten temat powiedzieć. Dobrze robi, że bierze się za coś własnego, czy powinien raczej obstać przy Larc? Zapraszam do prezentowania swoich opinii.
Ken-sama wymiata i nie obchodzi mnie czy wymiata w L'Arc czy solowo robi to genialnie!

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.630
Posty: 308
Jeśli chodzi o Kena to nie oszukuję się. Śpiewa jak śpiewa.
Jednak "Deeper" podoba mi się. Ma swój klimat.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Tetsu równiez wraca do gry
Już nie mogę się doczekać .
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.542
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Jeśli chodzi o Ken-chana..no ja po prostu tego pana uwielbiam..może wokalem nie świeci..ale mi się straszliwie jego solówki przypodobały...^o^
Może to za sprawą mojego budyniu na bani...może jestem kompletnie trzepnięta..ale nic nie poradzę..dla mnie te piosenki są całościowo genialne...
juz pomijając mistrzostwo Ken-chana w dziedzinie sześciu strun..bo tego, że jest w tym abosolutnym geniuszem, powtarzać nie trzeba więc co ja teraz robię...xD'
nieważne..xD
gwoli wyjaśnienia Mafef uwielbia tego pana, bo widać, że kocha swoją gitarę, kocha to co tworzy, kocha grać..i nieważne, iż grając wygląda jakby dostawał orgazmu..jego zaciesz przy instrumencie jest po prostu bezcenny..n_n
...czemu mi sę zdaje, że ten post trochę taki trochę nieskładny..bardzo..^^'

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
ada-chan Kobieta
Wojownik
Wojownik
ada-chan
Wiek: 35
Dni na forum: 5.544
Ostrzeżenia: 1
Posty: 36
cóż mnie Speed jakoś się nie podoba, ale za to Deeper jak najbardziej. Jeśli album będzie w podobnych klimatach to może nawet go kupię : )

I MUST NOT LET MY LOVE FREE IT'S DESTINY OF THE VAMPIRE

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Przesłuchuje sobie utwory Laruku i muszę stwierdzić, że jestem coraz bardziej zafascynowany tym zespołem, jedna piosenka lepsza od drugiej każda ma w sobie to coś,co powoduje, ze powracam do tych kawałków, już nie tylko Vocie jest moim ulubionym utworem, ale i ostatnio Niji, Drivers High, piosenki naładowane są pozytywną energią nie sądziłem, że azjatycki zespół może mi się tak spodobać .
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.543
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Vocie jest moim ulubionym utworem, ale i ostatnio Niji, Drivers High
Cieszę się, że "dojrzewa" nowy fan.
Mam nadzieję, że z jakiś czas na pytanie "jaki kawałek L'Arc najbardziej lubisz?" będziesz odpowiadał, tak jak ja: "nie wiem, tyle tego jest... w sumie wszystko"

Osobiści polecam "Pretty Girl" z KISS'a... moim zdaniem, Ken-chan przeszedł samego siebie jeśli chodzi o muzykę ^^

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ren napisał(a):
Osobiści polecam "Pretty Girl" z KISS'a... moim zdaniem, Ken-chan przeszedł samego siebie jeśli chodzi o muzykę ^^
"Pretty Girl" była pierwszą piosenką Laruku jaką usłyszałam x) to od niej się wszystko zaczęło, mam do niej ogromny sentyment x)

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie wiem, czy to dobra metoda poznania zespołu, nie przesłuchuje całych płyt lecz wybrane kawałki, które najbardziej mi się podobają, często nie wiem z jakiego albumu one pochodzą^^.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dark Sky napisał(a):
Nie wiem, czy to dobra metoda poznania zespołu, nie przesłuchuje całych płyt lecz wybrane kawałki, które najbardziej mi się podobają, często nie wiem z jakiego albumu one pochodzą^^.
Moim zdaniem zła. To znaczy sprawdza się tylko jeśli dopiero poznajesz jakiś zespół. Skoro wiesz, że podoba Ci się ich twórczość, to naturalną koleją rzeczy jest poznanie jej w całości. Najlepiej słuchać całych albumów studyjnych po kolei lub w dowolnej kolejności. Jednak radziłbym w kolejności chronologicznej bo wtedy łatwiej zauważyć jak zespół się rozwijał czy zmieniał styl z płyty na płytę.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.842
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mart napisał(a):
"Pretty Girl" była pierwszą piosenką Laruku jaką usłyszałam x)
Ach ten tekst XD Taniec hyde wymiata.

Mój ulubiony kawałek Larc to chyba "Stay Away" i "Spiral". Mam dużo ulubionych utworów i musiałabym wymieniać piosenki z każdej płyty

A ulubiony album to "Ray" i "Awake" i "Kiss". Ten ostatni zasługuje na dużą uwagę. Moim zdaniem jest genialny.

Co do Kena. Fakt, wokalem nie powala, ale utwory jego autorstwa w Larc i jego solówka zasługują na zainteresowanie. "Speed" lubię, a "Deeper" ma genialny klimat, niebanalny teledysk i to "coś". Cieszę się, że Ken wraca do solowej działalności.

Tetsu pracuje nad nowym materiałem?? Podobno w styczniu miał coś nagrywać. Mam nadzieję, że tym razem, to nie plota, tylko fakt. "Can't stop Believing" jest genialny. Nie tylko muzycznie i głosowo, ale i pod względem treściowym.


Ren napisał(a):
cytat:
Vocie jest moim ulubionym utworem, ale i ostatnio Niji, Drivers High

Cieszę się, że "dojrzewa" nowy fan.
"Voice" a nie "Vocie" XD

Ten fan dojrzewa już jakiś czas, ale pośpiechu nie ma. Aczkolwiek ja "wpadłam" z Larcami praktycznie od razu po przesłuchaniu "Spirit Dreams Inside". Słuchałam tego kawałka całe dwa dni, prawie non stop.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Laru-chan napisał(a):
Ten fan dojrzewa już jakiś czas,
Właściwie trudno jest tak od razu "przestawić" się z muzyki europejsko-amerykańską na azjatycką, ale w moim przypadku idzie to w nawet dobrze.
Laruku lepiej na mnie działa niż jakiś 50-cent (nie ubliżając fanom), dziwi mnie to, że Tetsu i ta cała reszta nie chcą przyjechać do Polski skoro mają tutaj tak wielu fanów, ja bym na ich miejscu jechał, chociaż wiadomo, że to spora odległość, ale dla kochających fanów zrobi się wszystko, a może ja o czymś nie wiem? Był już jakiś koncert Laruku w Polsce?.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.842
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Niestety nie przyjechali. Koncertują głównie po Azji. Byli też w USA w 2004 roku oraz w zeszłym roku we Francji w Paryżu.

W Paryżu bardzo im się podobało, widzieli wielu fanów z całej Europy (nawet Japończycy się targnęli XD). Jest więc nadzieja, że z okazji 20-lecia działalności, ponownie przyjadą do Europy. Może do Niemiec? Tam ludzie są tolerancyjni i lubią j-rocka. Mają nawet własne pisma na ten temat. A to już bliżej niż do Francji. Nie wiem, czy jest nadzieja na Polskę, ale może kiedyś? Kto wie? Pożyjemy, zobaczymy

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.543
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Nie wiem, czy jest nadzieja na Polskę
Umarłbym ze szczęścia... *O*

Właściwie trudno jest tak od razu "przestawić" się z muzyki europejsko-amerykańską na azjatycką, ale w moim przypadku idzie to w nawet dobrze.
Bo laruku jest fajne ^O^

Czy... to na twoim avaterze... to Tetsu-sama?

Posłuchałeś "Pretty Girl"?

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ren napisał(a):
Posłuchałeś "Pretty Girl"?
nie orajcie go na wstepie xD, niech posłucha cos sensownego najlepiej z płyty ''Dune'' z ich pierwszej płyty, potem ''Ark'' i dopiero ''kiss'' i w miedzyczasie niech posłucha sobie jakies single

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ren napisał(a):
Czy... to na twoim avaterze... to Tetsu-sama
Taa Tetsu .

Ren napisał(a):
Posłuchałeś "Pretty Girl"?
Jeszcze nie, ale mam czas .
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.542
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
To teraz piszemy o piosenkach pierwszych i ulubionych..?
okeee ^_^
o ile pamiętam..(to fenomen, że przy mojej sklerozie w ogóle cokolwiek pamiętam.łącznie z własnym imieniem xD)..pierwszą piosenką Laruków jaką usłyszłam było "Seventh Heaven" i to od razu z PV więc wypaśnie ^.^
Ulubiona piosenka...że tak powiem sezonowo..na zmułę najchętniej "A Silent Letter" ,"Hoshizora" czy "Ushinawareta Nagame" , na wielkie i mniejsze fazy coś bardziej zywszego np "Nexus4", "Pretty Girl", "Flower", "Honey" czy "Snow Drop"..
najwięszy mam zaciesz przy "blorry Eyes" więc można by to uznać z mój ulubiony song ^^

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook