Forum Dragon Ball Nao

» Kiedy poznaliście Dragon Ball?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
Ja tez ogladalem DB w RTL 7 a zaczalem jak mialem chyba z 7-8 lat wiec juz dlugo sie znamy z ta anime. Zaczalem raczej od DB zwyklego ale nie pamietam konkretow potem juz nie ogladalem bo mi odcieli RTL 7 ale jak mam kompa i internet to sobie sciagam
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Pamiętam to jak wczoraj. Siedze i gapie się w ten głupi telewizor. Patrze a tu cóś nowe. No Zasiadłem wygodniej i gapie się dalej. I to by było na tyle.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
goku ssj4
Ziemianin
Ziemianin
goku ssj4
Dni na forum: 6.748
Posty: 6
Ja poznałem Dragon Ball jak miałem 8 lat wtedy jeszcze nie było tvn7 tylko RTL7 zanczynały właśnie się pierwsze odcinki i jak zobaczyłem co tam się dzieję to od razu to oglądałem




Son Goku znów ocalił świat
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Db ogladałem od początku do końca(na pewno [ ort! ] jakiś odcinek przegapiłem).Czyli było to jakies 5-6-7 lat temu.Gdy pierwszy raz to obejrzałem to juz oczu nie mogłem od telewizora oderwać.Wtedy miałem jeszcze jakieś 10 lat...bardzo mnie wciągnęło DB i tak zaczęła się ta bardzo znana wam mania Dragon Balla.

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Mai
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.749
Posty: 3
Skąd: sprzed kompa:)
Oj...Chyba z 6-7 lat już zajdzie... Po prostu raz strasznie mi się nudziło i poszłam coś oglądnąć na tv. A że nic nie było to zajrzałam na inny kanał i akurat leciał Dragon Ball. Właściwie to od tego czasu zaczęłam się w ogołe interesować Dragon Ballem
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Hejka

Cóz, ja spotkałam się z DB jakieś 6 lat temu w gówniarskim jeszcze wieku. Oglądałam jakieś bajki w tv razem z bratem i od razu urzekło mnie takim swoim stylem... Nie wiem, po prostu mi sie spodobało.
Noabene, mój o rok starszy bat nie zapałam zbyt wielką miłoscia do Db.

Natomiast mnie ograneło szaleństwo. DB było moim pierwszym anime. Teraz znam ich duzo, ale dalej kocham smocze kule, cały czas czytam mangę (ostatnio dorwałam omy od 1-22 i mam używanie - na wlasnosc niestety nie posiadam ) i ogolnie rzecz biorąc...

Cóż, jak na zdrową, siedemnastolenią dziewczynę mam nieco dziwne upodobania

Pozdrawiam ^^

[przepraszam za literowki, to moja zmora ]

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Nie masz dziwnych, ja mam gorsze . DB to nic przy moich anomaliach zachowawczych XD. DB jak juz pisalam poznalam hm dawno, a oprocz niego jeszcze mam takie zamilowania jak motoryzacja, F1, sekcje zwlok zwierzakow (ekhm weterynaria), uczenie sie bioli i chemi O.o. itp itd etc

W kazdy badz razie witam
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cóz, miewam też inne hobby, ale tak żeby offtopa nie robić zbyt duzego, dodam jeszcze, iż znacznie bardziej wole mangę od anime.

Niestety, z manga spotkałam się dopiero jakieś 2 lata temu, z tejk prostej przyczyny, że najpierw nie wiedziałam, że cos takiego istnieje, a póxniej nie miałam sposobności zdobyć. A że cały czas oglądałam anime (cąła serie i od nowa, i jeszcze raz, i jeszcze XD) to przyzwyczaiłam się do niego i dosc trudno było mi zaakcepować fakt, że manga nie do końca jest taka sama

Jednak po przeczytaniu 1 tomu i bliska smierci ze śmiechu postanowiłam, że jednak nioe ma to jak słowo rysowane XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ja zacząłem regularnie oglądać DB gdy był pierwszy raz emitowany na RTL-7... Chyba od Freezer'a zacząłem...
Coś takiego. Sporo czsu mineło

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Zakanapik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Zakanapik
Wiek: 31
Dni na forum: 6.726
Posty: 3
Skąd: Z domku... ;]
A kiedy się to zaczęło? A tak serio to od początku na RTL 7... Od 1 odcinka DB do ostatniego DB : GT
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
od serii Z... ale czytać komiks i to z wyrwami... może z niecały rok temu....
Teraz dopiero oglądam zciągnięte z sieci psiapsiuła zciąga a ja na niej pasożytuje

Angrenereg Kali The Neftys
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Hehe stare dobre czasy ja zacząłem oglądać DB jak miałem 6 lat czyli 7 lat temu i do teraz przeglądam o nim stronki ściągam odcinki z internetu itd.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Wiesz jak zaczełam czytać ten komiks to zrozumiałam ile straciłam nie oglądajac DB lecącego w telewizji... ale miałam pecha natraisć na wyczyni Żółwiego mistrza... a ja feministka jestem i uznałam że niebede ogladać starego capa uganiajacego się za laskomi które mogły by być jego prawnuczkami...

To teraz tez oglądam odcinki sciągnięte z sieci

Angrenereg Kali The Neftys
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Siedze sobie przed tv i lookam po programach nagle patrze i tu nagle coś mnie zaicekawilo i oglądalem... 1 dzień pózniej przyszedł dyn kolegi moejj starszej(mial 21 lat) miął nam coś z kompem pomógł. Nagle ja mówie, że ide oglądać Db, a matka co to DB, a on to tak wyczepista bajki XD

Pozdrawiam
VEjita Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEjita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.646
Posty: 7
jesli o mnie chodzi to Dragon ball znam juz od prawie 7 lat . mimo ze mam juz 16 latek na karku to nigdy db niezapomne , mam wszystkie filmy kinowe o dragon ballu jakies 60 odcinkow i nadla sciagam pod koniec 2006 r bede mial prawie calo serie dbz jak by ktos chcial cos odmnie to piszcie na email [email protected] lub gg 1449172
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Tak sobie czytam te posty, że każdy siadł do telewizora i sie zakochał w tej świetnej Anime.
Mnie wciągnął mój brat, bo on też oglądał. Niestety on się troche znudził, ale moja pasja została. A wiek to będzie ok. 8 lat.
Saphira Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Saphira
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 8
Skąd: tam, gdzie nie widać już światła gwiazd...
Asia- mamy coś wspólnego ^^. Mnie też brat w to wciągnąl, ale... jego pasja, ciągle rośnie (pomimo tego, że ma prawie 23 lata ).
VEjita Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEjita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.646
Posty: 7
ja pierwszy odcinek widzialem jak rtl7 puszczalo po raz pierwszy db to byla walka songa i M vegety tak mnie to wciagnelo ze myslalem o tym caloa noc
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Chwila policze Byłamw 3klasie podstawówki... O! 5 lat;) Brat oglądał se Dragon balla na rtl7 i nagrywał,a ja z ciekawości se usiadłam iz nim oglądałam... Co mnie przyciągnęło? Widok Trunksa akurat zaczęłam oglądanie od odcinka jak sie piojawił z przyszłości. Nie rozumiałam o co w tym chodzi.... Ale oglądałam Potem przestałam pojedyncze odcinki oglądałam no i jak puścili kolejny raz serię od początku (4 klasa podstawówki chyba) oglądałam miej więcej wsztstko Jadłosię chipsy, zbierało karty (Mam wszystkie walczące ktoś chce kupić? ) Grało się o to i tamto... I jak kolega przyniósł mi komiksy do 30 numeru to ferie całe przesiedziałam czytając je i rysując to co wychodziło -Wiem... Urzekła was moja historia

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
atomek1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.644
Posty: 19
Skąd: podlasie grajewo
Ja oglondalęm jak 4 lata miałem

Czemu nie istnieje naprawde dragon ball???
(\_/)
(O.o)
(> <) <------ To jest kroliczek...wklej go do swojej sygnaturki aby pomoc mu zapanowac nad swiatem!!!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Kiedy poznaliście Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook