Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 45, 46, 47  
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru-Chan

Nick - fajny, podoba mi się z wiadomych powodów
Avatar - no, tu podobnie jak u góry. Avek bardzo pozytywny, to "WTF" i ta mina xD genialna całość xd
Podpis i sygna - powszechnie znany tekst, mądry, ale trochę zbyt "powszechnie znany". Sygna jest prześliczna. Cudne kolorki i cudne ujęcie *_* Hyde wygląda tutaj jak taka niewinna dziewczynka xd
Osoba - mój anioł xd. Ile ja już tą dziewczynę razy o coś prosiłam, to chyba nawet najstarsi górale tego nie pamiętają. Dodam, że zawsze starała się mi w miarę możliwości pomóc, za co jej bardzo dziękuję. Pisze ładnie i bez błędów, jest bardzo pracowita, pasjonatka jrocka co jej się bardzo chwali ^^. Jeśli chodzi o moją subiektywną ocenę, to uwielbiam ją po prostu. Żałuję tylko, że nigdy nie miałam okazji poznać jej bliżej, bardziej na koleżeńskich relacjach.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mart

Nick - za pierwszym razem myślałem, że jesteś facetem ^^ Oczywiście po nicku, ale podoba mi się - zero zastrzeżeń.
Avatar - Nie przepadam za przyrodą, tak więc i avatar mi się nie podoba :p
Podpis i sygna - niegłupi tekst, sygna spokojna, nie wali po oczach, jak to potrafią robione przez niektórych użytkowników forum. Tak, więc ogólnie pozytywnie.
Osoba - Nie znam zbyt dobrze, ale zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mądra, wie kiedy trzeba powiedzieć coś groźnego?, nie boi się podjąć rozmowy na trudne tematy. To są chyba bardzo ważne cechy, nie prawdaż? Nie wiem co więcej napisać, więc podsumuję, że lubię Cię. Często zgadzamy się co do swoich poglądów, a to jest u mnie też wysoko oceniane ^^

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hako

Nick - Pudel . Z początku myślałem, że chodzi o postać z Naruto. Nick nawet nawet.

Avek - No ... w końcu jakiś z najwyższej półki. Dla mnie, jest obecnie najlepszy z całego forum. Bardzo ciekawe ujęcie, kolory, no i Raito

Sygna - Uwielbiam L, ale ta sygna mi się nie podoba. Wypada straszno blado przy avku. No ale na chwile można oko zarzucić.

Osoba - Hmm ... jak na takiego dzieciaka, całkiem w porządku. Mógłbym go określić jako dwie twarze: miejscowo zachowuje się niezwykle dorośle jak na swój wiek, ma dobrze zargumentowane zdanie, dojrzałe poglądy, by następnie zachowywać się jak taki no gówniarz. Czasem zbytnio się przejmuje wieloma sprawami, zupełnie niepotrzebnie. Nie mniej lubię go i jest dla mnie jedną z ważnych osób tegoż forum. To tyle

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
O Focusie drugi raz tego samego pisać nie będę. Dlatego wybrałem Hako.
Hako
Nick: Kojarzy mi się z postacią z Naruto, czyli, z Haku
Avatar: Dużo osób pisało, że ładny, a niektórzy, że najlepszy na forum. Dla mnie średni.
Podpis i sygna: Sygna nawet fajna, wierszyk na dole spoko, ciekawe czy sam wymyśliłeś?.
Osoba:
Focus napisał(a):
Mógłbym go określić jako dwie twarze: miejscowo zachowuje się niezwykle dorośle jak na swój wiek, ma dobrze zargumentowane zdanie, dojrzałe poglądy, by następnie zachowywać się jak taki no gówniarz. Czasem zbytnio się przejmuje wieloma sprawami, zupełnie niepotrzebnie. Nie mniej lubię go i jest dla mnie jedną z ważnych osób tegoż forum. To tyle

Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.566
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Zettai

Nick - fajny, oryginalny.

Avatar - ładny, podoba mi się.

Sygnatura - również mi się podoba, pasuje do avataru.

Osoba - w porządku użytkownik. Nie spamuje, piszę do rzeczy, z ortografią u niego nie jest źle. Stara się pomóc innym. Nie miałem z nim żadnego konfliktu ani problemu, tylko nie rozumiem o co chodzi mu z tym obaleniem...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kudłaczek
Nick: fajny
Avatar: ciekawy, ale co on przedstawia?
Userbar: źle mi się kojarzy.
Podpis: jeden z książki, którą właśnie czytam, ale ogólnie takie se.
Osoba: Z początku myślałem, że jest jak Hako, ale na plus myliłem się. O dziwo wstąpił do Kaeshi i nie zmienił się na gorsze, lecz na lepsze. Lubie go, czasami fajnie zażartuje. Jednym minusem jest to, że nie rozumie o co mi chodzi z obaleniem.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zettai był ocenię Kudłaczka

nick: całkiem całkiem, lepszy od poprzedniego
avek: nie wiem czy mi się odbrze wydaje, jakaś babka i gorący kubek? Nie podoba mi się, poprzedni był calkiem fajny
sygna: tylko userbar i kilka tekstów, na biało w dodatku, trudno się to czyta. Co do dżentelmenów, to chyba nie nie jestem. ;p
osoba: na forum od niedawna. Pisze sensownie, choć niezbyt wiele i niezbyt rozlegle, ale myślę, że w przyszłości będzie dobrze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko

Nick: za długi
Avek: ma niepowtarzalny klimat. Całkiem fajny.
Sygnatura: nie kręci mnie polityka, więc nie ocenię.
Podpisy:
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Ten najfajniejszy. Aż mi się przypomniał tekst Johnego Rottena z Sex Pistols. Na pytanie: "Co myślisz o Irlandii PN?" Odpowiedział: "Jest w odpowiednim miejscu".

Osoba: Nie lubię babrania się w polityce, więc raczej nie dogadalibyśmy się ze sobą. Nie można odmówić mu inteligencji i charakteru. Ogólnie rzecz biorąc nic do Niego nie mam. Jednak o jakiejś sympatii też nie można mówić.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Laru-chan
Nick: Fajny, widać, że wielka fanka laruku
Avek: Może być
Sygna: Taka sobie, nie za bardzo mi się podoba.
Podpis:

Ludzie śmieją się ze mnie, bo jestem inna. Ja śmieję się z nich, bo wszyscy są tacy sami
Ten mi się najbardziej podoba.
Osoba: Lubię ją, wprowadziła mnie w świat laruku, nie mam do niej nic.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.566
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Dark Sky
Nick: Nie podoba mi się.
Avatar: Dość ładny, nie podoba mi się tylko napis.
Sygnatura: Dużo lepsza od poprzedniej, podoba mi się z wyjątkiem napisu.
Opis: Jestem na nie...
Osoba: Nie szkodliwa. Ostatnio jego posty mocno się poprawiły. Ma drobne problemy z ortografią i czasem nie do końca rozumień jego wypowiedzi. Zdarza mu się od czasu do czasu popaść w jakąś drobną kłótnię. Nie miałem z nim żadnych nieprzyjemnych sytuacji, mój stosunek do niego jest neutralny.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.840
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Kudłaczek
Nick: Szczerze to mi się nie podoba.
Ave: Całkiem ciekawy i lekko śmieszny.
Podpisy i takie tam: dla mnie całkiem w porządku i z sensem.
Osoba: Nie znam za bardzo, ale wydaję się ogarniętym osobnikiem. Na forum jest dość niedługo, ale oznacza się na plus. Dla mnie ok.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.079
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Piechu

nick - przyzwyczaiłem się już, nie razi po oczach, więc jest ok

av - do kolorystyki miałbym drobne zastrzeżenia, ogólnie może być, aczkolwiek wcześniejszy był w lepszym guście

Sygna - userbar jest świetny, nie mogę się do niczego przyczepić, podpisu nie skomentuję, ale widać po nim jak wielką sympatią darzy Jokera, zresztą nie ma się czemu dziwić.

Osoba - niezwykle barwna, nietuzinkowa, podchodząca na ogół do wszystkiego z dystansem. Posiada też dobry gust w różnych dziedzinach kultury, jest też na swój sposób inteligentny. Potrafi też rozkręcić towarzystwo przy użyciu swojego poczucia humoru. Osoba na pewno warta głębszego poznania.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Piechu:
nick- chodziłem do LO z kolesiem o takiej ksywce, i zabawnie mi się kojarzy
avek- jak dla mnie spoko
sygna- jak avek
Osoba - Z chęcią bym się z nim !?. W sensie upił. Wydaje się dobrym kompanem do wycieczek od jednego baru do baru w poszukiwaniu chętnych panien, ciekawych rozmówców, upojenia alkoholowego, niebezpiecznych, zabawnych bądź głupich przygód i wszystkiego co zawiera się w barowym uniwersum. Można z nim pogadać o dobrym filmie, komiksie, rzadziej (lecz również) muzyce.Trochę gorzej jeśli chodzi o tematy światopoglądowe. Sprawia trochę wrażenie hedonisty, ale może po prostu jest typowym facetem. Albo dwa w jednym. Wypowiada się na tematy o których raczej ma coś do powiedzenia. Podejrzewam że jeśli napisano by komiks o Arystotelesie z Gotham City byłby największym znawcą Arystotelesa na forum. Na razie nie jest, i nie udaje że jest.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.840
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
frangey
Nick - spoko, pasuję jak w mordę strzelił.
avek - Nick Cave wymiata.
Podpis: oryginalny
Osoba - spoko gościu, lubi alkohol. Z tego co wywnioskowałem, to wydaję mi się, że w tej materii bym mu nie dał rady Nie chce mi się pisać za bardzo, jednym słowem kumaty skurczybyk, taki do wypitki i dobitki. Co do tych barów trzymam Cię za słowo

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Piechu: 29.03.2009, 20:34
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.700
Plusy: 1
Posty: 538
Piechu
Nick- jest w porządku, łatwy do zapamiętania.
avek- Joker zawsze wygląda świetnie.
sygna- Nie można zaprzeczyć, że jest to kwintesencja Jokera. W moim przekonaniu jedna z lepszych sygn na forum.
Podpis- Kolejny odnośnik do pana z uśmiechem od ucha do ucha. Brakuje mi tylko stwierdzenia, że tylko chaos jest sprawiedliwy.
Osoba: z pewnością obyta w szeroko pojmowanej kulturze, filmu i literatury. Widać, że poświęca trochę czasu na tego typu sprawy. W jakimś stopniu można nazwać go pasjonatem komiksów. Wypowiedzi, które można u niego zaobserwować, zazwyczaj trzymają poziom i na pewno oddalone są od głupoty i nieprzemyślenia. Wydaje się fajną, konkretną osobą.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
nick: całkiem calkiem, może być, nie jest to jakiś *_ssj12 czy coś tam
avek: nie podoba mi się, poprzedni był lepszy
podpis: łaciny aż tak dobrze nie znam, ale przeczytało mi się Arabus, więc mały plus. A dalej to tylko cytaty z anime.
osoba: niegłupi, choć jego posty nigdy nie przykuły jakoś mojej uwagi. Wydaje się być w porządku, nic do niego nie mam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.079
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
nick - mówi wszystko za siebie, ja powstrzymam się od oceny

avek - ma swój klimat, ukazuje ciemną naturę Joe, jakby takiego samotnika, który boryka się z różnymi problemami, aby realizować własne pasje, któremu do szczęścia potrzebne jest niewiele, ale tak ciężko jest mu je osiągnąć.

podpis - niektóre teksty z dupy wzięte, inne mi się podobają, trochę wkurzające jest to, że cała kompozycja jest chaotyczna. Sygna jest OK, chociaż politykę jako tako mam w głębokim poważaniu.

Osoba - Na temat Joe można by się długo rozpisywać. Ostatnimi czasy trochę ze sobą gadamy, myślę, że znaleźliśmy wspólny język, poza tym mam kilka podobnych zainteresowań. Piotruś pisze sensowne posty, jest pomysłowy, kreatywny, lubi też trochę pofilozofować. Za dużo !? o polityce, ale jako całokształt osobowości i charakteru to duży plus dla niego.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.493
Posty: 885
Dawno nikogo nie oceniałam...
Hmm... Pozwole sobie więc na coś^^

Danevert : >

Nick - Jeden z lepszych, jak dla mnie, wiec na plus:)
Avek - Chyba od początku istnienia jego osoby na forum niezmienny, co idzie jak najbardziej na plus, sam w sobie prostu, ale podoba mi się.
Podpis i sygna - Sygny brak a podpis... Jakoś nie przypadł mi do gustu, ujdzie w tłumie..
Osoba - zanim odeszłam zaczynałam miewać okazję, do poznania Go i stwierdzam, że z chęcią. Z pewnością jest inteligetną personą na forum i z poczuciem humoru, jak wielką, tego jeszcze niestety nie wiem, ale kto wie, może w końcu kiedyś.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.840
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Lilu
Nick - fajny taki kobiecy, ciekawe jak posiadaczka owego nicku wygląda
Avek - fajna pani.
Sygna - może być, ale wolał by jakoś panią, najlepiej w bikini
Osoba - nie znam za bardzo, ale wydaję się wporządalu, miła i fajna dziewczyna. Oceniam ją na 17 lat

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.493
Posty: 885
Oj Piechu, masz zdjęcia w "wygląd forumowiczów";p
Co do oceny..

Nick - Przyjemny dla ucha, ale nie lśni oryginalnością.
Avak i sygna - Sygna ładne wykonanie, ale ogółem jakoś nie przepadam za tą 'personą' będącą głównym bohaterem wykonania.
Osoba - Nie znam Cię w sumie i kojarze jedynie z tego, iż dałeś kiedyś filmik, jak Twój kolega wywija kijem i to dość zręcznie, gdzie Ty sam gdzieniegdzie się przejawiłeś, o ile dobrze pamiętam, ale nie podpałeś mi nigdy, więc na plus.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook