Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» New Star Soccer

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
NSS, jest serią gier w której tworzymy własnego piłkarza i rozpoczynamy kariere w wybranej przez siebie drużynie oczywiscie w trakcie gry poprzez transfery mozemy zmienic otoczenie i walczyc o takie trofea jak mistrzostwo ligi, puchar ligi, liga mistrzów czy tez zostac powołanym do reprezentacji i bronić barw swojego kraju na mistrzostwach świata i europy. Technicznie wczesniejsze wersje gry wyglądaja jak senssible soccer, prosta grafika, sterowanie lecz pamiętajmy ze aby stać się gwiazdą nalezy włozyc sporo pracy .

NSS3 - według niektórych najlepsza gra w całej historii serii, 50 lig, turnieje miedzyklubowe i miedzynarodowe. Ocena i wartosć naszego zawodnika zalezy w głownej mierze od oceny mediów. Zalecam grać na poziomie ''trudnym'' gdyz na najłatwiejszym juz w wieku 18 lat zarabiamy 20000$ . Ogólnie gra fajna za klimat i możliwosci.

NSS4 - najnowsza, bo wydana jesienia ubiegłego roku. Po raz pierwszy w historii w wersji 3D, przez co wg mnie straciła na jakości. Doszły kolejne ligi (ponad 70) w tym polska I i II(z odpowiednim podziałem na gr. wschodnia i zachodnią ) a takze pełnowymiarowa liga mistrzów ( ze wszystkimi rundami kwalifikacji) i puchar UEFA (podobnie). Poziom, jest nieco trudniejszy przez co jest lepiej, znowu mnoosc mozliwosci by poczuc sie drugim Davidem Beckhamem .


UWAGA! gry sa bez oficjalnych licencji i nazwy drużyn i nazwiska są zmyslone, lecz powstało juz sporo dodatków gdzie urealniaja ja w 100%


link do najnowszej wersji --> http://download.newstargames.com/Install_NSS4.exe

Kod Aktywacyjny: Fernando Dizotti
000017-6FGUEF-9BE2FG-W03DTD-CHP6VZ-C2YTZU-F5ENHW-B4ZH8T-HW4N1U-QTZGQV (uwaga wpisywac bez myślników!!!!)

Strona z dodatkami: http://www.nssworld.smfnew.com/index.php

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » New Star Soccer
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook