Forum Dragon Ball Nao

» Użytkownicy za x lat

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.712
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dzisiaj w pijackim amoku odkryłem u siebie nową zdolność. Zdolność niezwykłą, pociągającą i niezwykle pociągającą. Polega ona na przewidywaniu przyszłości różnych ludzi. Jako że "nie ukryje się miasto położone na górze", postanowiłem się podzielić z wami mymi przepowiedniami:

Soldier - wyjedzie do Afganistanu, i zostanie złapany do niewoli a potem zabity. Przed śmiercią nie wyrzeknie się wiary, i jego palec można będzie kupić jako relikwię.

Diabeł - pojedzie pomścić kuzyna, ale mu się nie uda. Skończy w zbiorowym grobie

Ssij-mi-lewicowa-suko - jako działacz polityczny nie odniesie sukcesu, więc popadnie w jeszcze większą frustrację. Będzie przed snem wypijał krowę ciepłej wódki lodowej w swoim gabinecie (tym którym gabinet kojarzy się z mahoniowymi meblami, kominkiem, pokaźną biblioteczką i fotelem bujanym tłumaczę że chodzi raczej o schowek na miotły wynajmowany od ciecia z blatem i krzesełkiem z gimnazjum). Nawet jeśli nastąpi długo oczekiwana przez niego zmiana warty, to i tak będzie już wtedy miał marskość wątroby i nie będzie mógł się cieszyć sukcesem.

Drakan - Pozostanie wierna swoim ideałom. Narcyzm i autyzm powiększą się u niej do rozmiarów gargantuicznych. Zarobi sobie na jednoosobowy domek, z którego będzie mogła obserwować ludzi, jako że ponoć jest dobrym obserwatorem. W tym domku będzie trzymała swoje kotki. Poza tym rozwinie w sobie hobby kolekcjonera, ale jako że jest "strange", to jej zbiory będą się składać głównie z ptasich piór, skrzepów własnej krwi i niemowlaków w formalinie. To że okoliczne dzieciaki będą ją nazywać "kociarą" albo "rudą wiedźmą" nie robi różnicy, bo jej własny świat będzie ją zaspokajał.

clio - jak każdy w Finlandii - będzie zadowolona ze swojego życia, swojej pracy, ze swoich hobby. Będzie uważać że wszystko jest fajne, i że niczego lepszego nie oczekuje, aż pewnego dnia strzeli samobója. To ponoć dla tego że jest tam mało słońca.

Parvatti - Będzie się szlajać ze znajomymi, pozostając cały czas uwielbiana przez co niektórych facetów. Będzie się onanizować tym uwielbieniem, korzystając z darmowego alkoholu, wizyt w ciekawych miejscach i prezencików do momentu gdy się zorientuje że czas płynie, a jej latek nie ubywa. Wkrótce po tym (o zgrozo) zauważy że jej wielbiciele zaczynają się starzeć razem z nią ( choć znacznie później niż ona). Gdy w końcu wszyscy miłośnicy jej wdzięków prześcigną ją wiekiem, a młodsi przestaną zwracać uwagę, ustatkuje się zostając najmilszą babcią w całym Krakowie.

W momencie gdy się alkohol skończył, wizje również mi ustały, tak więc na kolejne będziecie musieli poczekać. Jeśli jednak ktoś podobnie jak ja widzi przyszłość, zapraszam do wypowiadania się na temat tego jak skończą użytkownicy tego forum.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.893
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A teraz moje wizje, wynikające z połączenia 2 browarów, whisky i starego, dobrego, pospolitego - komandosa.

Naoista - Będzie najdłużej przebywającym użytkownikiem na Nao. W 2027 roku, będzie miał przeszło ponad 20 tyś postów i rangę Total Nolife, za którą to dostanie Nobla. jego pracą będzie szpiegowanie młodzieży, ich potrzeb i zażaleń dla partii politycznych (takie "secret service"), rzecz jasna przez internet . Przez 2 lata będzie mężem kobiety, która dość wyraźnie podpada na transwestytę, ale nie znając piekną kobiety i tak sie nie zorientuje, pozna ja na sympatia.pl. Niestety, jak to każda wpółkobieta tez ma uczucia i nie znesie. Będzie także szczęśliwym dziadkiem i pradziadkiem przyszłych dzieci Skulaka i Grubasa które będa trzęsły całym Gdańskiem. Adam umrze w wieku 76 lat, kiedy to po raz pierwszy od X lat wyjdzie z domu i zostanie spalony przez światło słoneczne.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.712
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kij, kolejna seria:
Hayato:
Będzie się uczył języka chińskiego, pisał i wysyłał podania do żółtków, aż w końcu go Koreańce przyjmą na etat. Jego marzenia się spełnią, udowodni że jak człowiek coś chce to może, że nie musi spłodzić domu, zasadzić syna i zbudować drzewa żeby poczuć się męsko. Gdy już w końcu osiągnie sukces nie pozostanie mu nic innego jak umrzeć z przepracowania, bądź pełen frustracji powrócić do kraju.

Laru:
Wyjdzie za alkoholika

Wazon:
Dostanie się do Wyższej Szkoły Humanistycznej czy innego płatnego nic nie dającego gówna. Będzie się wywyższał nad robotnikami fizycznymi. Znajdzie pracę w Macdonaldzie bądź na stacji benzynowej. Parę razy się poskarży kierownikowi, aż ten go zacznie lekceważyć i wywali z roboty. Do 35 będzie na garnuszku u rodziców, aż zostanie robotnikiem fizycznym.

Focus:
Otworzy szkołę karate-zen. Będzie nauczającym sensajem, pragnącym zmieniać świat przez oczyszczenie głowy czy cóś. Normalni rodzice zabiorą swoje pociechy po dwóch lekcjach w piździec, Reszcie dzieciaków też odbije.

Wesołych świąt.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.269
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Goji:
Zechce wyjechac do Afganistanu, niestety komisja orzeknie niezdolnośc do odbycia służby. Załamany polski patryjota przeciśnie się przez granicę pakistańsko-afgańską. Ze względu na dużyh ciężar broni, ktorą zabierze z domu(wiatrówka, którą ubił Persa; pistolety na wodę, wodę, procę, sierp i młot, pamiątkowe Wampy, gdyż mógłby nie wrócic), wkrótce pozbędzie się balastu. W końcu, przebrany za muzułmankę, natrafi na obozowisko muslimów, którzy zabiorą biednego Gojiego do swoich mułłów prowadzących. Ci, nieco mądrzejsi od swych podwładnych, postanowią zrobic użytek z młodej kobiety i swych dogorywających już fallusów. Nie będą im przeszkadzac owłosiona klatka, niski głos, meszek na twarzy, blond włosy. W końcu jednak cierpliwośc mułłów się wyczerpie - sodomita zostanie stracony. Donald I Tusk wraz ze swym giermkiem Jarosławem "Jaro" Kaczyńskim, wymuszą na Obamie, by ten pomścił bohatera koalicji. W rezultacie, Stany Zjednoczone stracą kolejną kompanię.

Diabeł:
Uzbrojony po zęby (znajdzie asortyment kuzyna, który też zresztą porzuci) będzie chciał pomścic Gojiego. Nie chcąc powielic błędu kuzyna, zmieni płec. Zostanie stracony za nierząd. Amerykanie tym razem nie wyślą swoich troops. W Afganistanie będzie już ich wystarczająco dużo, w niewoli.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.847
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to może parę wizji ode mnie:

- Gotenks - będzie nadal siedział na pupie, myśląc, że wszystko samo przyjdzie, a gdy obudzi się po 50-tce zdając sobie sprawę, że istnieje świat poza ekranem telewizora, powie jedno słowo - "lol". Zapewne zostanie starym, ekstrawaganckim gnomem, który będzie pośmiewiskiem podwórkowych dzieci. Ostatecznie może się otrząśnie i odłoży koty, na rzecz jakieś dziewczyny, która weźmie go w obroty i pójdzie do pracy. Tam, zarabiając początkowo około 2 tys zł miesięcznie, stwierdzi, że to o 3x za mało i zostanie autoryzowanym dilerem Whiskasa na Polske.

- Ishido - pozostanie jaraczem trawy, starym zboczeńcem, zaślinionym we wszystko, co ma duże piersi i oczy. Jego pogarszający się wzrok, doprowadzi do sytuacji, iż pomyli jakiegoś grubasa w okularach, z dobrą sztuką i przeżyje bolesne załamanie nerwowe. Wtedy doda to swojej wielkiej listy niepowodzeń i będzie mógł znów marudzic światu o swych problemach. Jego właśne, nieślubne dzieci, będą musiały płacic niańce za nadgodziny, gdyż jego umysł niewiele będzie się różnił od poziomu 5 latka.

- Franek - w wieku 30 lat, będzie 9 raz podchodził do egzaminu końcowego z filozofii, który jak zwykle uwali, za innowacyjnośc teorii, wygłaszanych po pijaku. W końcu stwierdzi, że życie jest zbyt trywialne dla jego osoby i postanowi stworzyc własną ideologie, opartą na alkoholu, fajkach i kobietach. Zginie, zaszlachtowany przez prostytutke w okolicznym barze "Pod Ździchem".

- Joe - jego wielka kampania wyborcza stanie się sukcesem, na miarę kampanii Kononowicza. Zostanie ikoną polskich nerdów, aż w końcu przeszczepi sobie mózg do komputera i opanuje internet, ustawiając na wszystkich komputerach świata tapetę z nim i Korwinem, jarających skręta. Wkrótce potem ożeni się z włochatą Krystyną i spłodzi kolejnego nerda, mogącego pielęgnowac wybujałe ambicje ojca. Gdy ten ów dorośnie, będzie szanowanym tytanem pracy, na pobliskiej budowie, a ojcu aż zaleje procesor z wrażenia.

Później się doda innych. Na razie to wszystko. Wesołych.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.157
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Z okazji świąt postanowiłem, że i ja przedstawię swoje wizję tyczące się użytkowników forum.
Zacznijmy może od Leana aktywnego usera - Będzie miał problemy z ukończeniem szkoły, jego starzy próbując zapewnić mu w przyszłości jakiś byt będą się starali mu pomóc w postaci korepetycji z różnych przedmiotów, jednak i to nie zda egzaminu , razem ze swoim bratem Yoh Asakura będą zmuszeni żyć na garnuszku rodziców, aż w końcu założą sklep w którym będą sprzedawać używane quady.
Gangez- Będzie marynarzem zwiedzi spory kawałek świata, spotka wielu bardzo wpływowych osób, jednak taki tryb życia źle wpłynie na jego organizm i psychikę wpadnie w nałóg ;P będzie pił za dużo rumu co spowoduje, że nie zawsze będzie panował nad sobą jednak w światku marynarzy będzie szanowany.
Massey - Wyjedzie do Afganu, zostanie żołnierzem, będzie wypełniał swoje obowiązki sumiennie i ze starannością, jednak pewnego dnia zostanie zabity podczas misji i zostanie pośmiertnie odznaczony.
To tyle.
Z okazji świąt pozwoliłem sobie na trochę fantazji.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.269
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark:
Ukończy liceum ze średnią 3.2 i dożywotnim zwolnieniem z w-fu. Pójdzie na ekonomię, ale nie będzie dawał sobie rady przez pierwsze 2 lata (ogarnie zaledwie Keynesa), w końcu da sobie spokój z pierwszym semestrem. W rezultacie ukończy administrację (najprawdopodobniej zaocznie) i skończy jako niekompetentny urzędnik, odznaczony przez Tuska za skutecznie utrudnianie ludziom życia. Będzie bohaterem Unii Europejskiej. Pod koniec życia, obok młodego Zapatero, jakiegoś zdradzieckiego Serba, który sprzedał Serbię Unii po szwindlu z Kosowem i jakiegoś Szweda, zasiądzie w Radzie Mędrców UE, gdzie zapostuluje, by krowom w całej Unii zakładano sondy analne badające zawartośc matanu w krowach. Te z nadmiarem przeznaczone zostaną na natychmiastowy ubój.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.844
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Laru:
Wyjdzie za alkoholika
Protestuję X_____X

Ishi - skończy geografię i zostanie cenionym meteorologiem. Jednak szczęście nie potrwa długo. Któregoś wieczoru do jego mieszkania wpadnie ekipa z GROM-u i wsadzą go za piractwo i rozprowadzanie hentaiów po całej Polsce.

Hayato - zdobędzie najwyższy poziom znajomości japonskiego i pojedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni. Spędzi tam dwa tygodnie i wróci do kraju spełniony. Zostanie tłumaczem. Z Japonii przywiezie w ramach pamiątki śliczną Japonkę rozmiłowaną we wrażliwych Polakach.

Anna Karenina - weźmie się za tworzenie nowej władzy i tak jak każdy, który chce to zrobić, da plamę. Znienawidzony przez wyborców usuwa się w cień i zostaje nauczycielem historii w podstawówce. Raz na jakiś czas odwiedza Ishiego w więzieniu.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.269
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Byczusia - ukończy z liceum ze średnią 3.9. Dostanie się na jakaś akademię radomską, gdzie ukończy dziennikarstwo. Popracuje ze 2-3 lata w dziennikach regionalnych i portalach internetowych. Potem zauważą ją skauci z Wyborczej, tam popisze trochę. Będzie regularnym gościem Tomasza Lisa i razem z nim będzie trzymała całą Polskę za język. Regularnie będzie się znajdować w rożnych komitetach honorowych. Szczyt kariery przypadnie na romans z Michałem Sutowskim, dzięki któremu otrzyma intrantną propozycję od Sierakowskiego. Będzie główną atrakcją kawiarni Nowy Wspaniały Świat, gdzie niemieccy atifowcy będą jej wrzucali stare marki za gacie. Kiedy już się zestarzeje to zrobi profesurę i będzie robiła za Magdalenę Środę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.829
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
franqey napisał(a):
clio - jak każdy w Finlandii - będzie zadowolona ze swojego życia, swojej pracy, ze swoich hobby. Będzie uważać że wszystko jest fajne, i że niczego lepszego nie oczekuje, aż pewnego dnia strzeli samobója. To ponoć dla tego że jest tam mało słońca.
Zgadzam się ze wszystkim - poza tym o słońcu (przez pół roku świeci niemal na okrągło), tym o samobóju (człowiek wyrasta z takich rzeczy), no i jestem Clio.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.269
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
clio - będzie dalej udzielała się jako psychiatryk, w wolnych chwilach będzie udzielała się jako wolontariusz i będzie udzielać diagnozy publicystom. Po skończonej misji każdego wieczoru wybierze jedną z licznych lektur. W wieku 42 lat przestanie się pultać o pisownię swojego nicka. W wieku 52 lat da sobie siana z samozwańczą misją niesienia ukojenia potrzebującym i zacznie przygotowywać posiłki mężczyźnie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.829
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jest zresztą całkiem możliwe, że wtedy będę już od dawna na Okinawie i mojego nicka będę pisać już tylko w kanie. Wtedy nawet najwięksi debile nie będą mieli problemu.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Użytkownicy za x lat
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook