Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Wydawanie pieniędzy.

Strony: 1, 2  
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.319
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Nie zauważyłam takiego tematu, więc:

Na co najchętniej wydajecie pieniądze? Na co wam najwięcej idzie kasy?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Różnie z tym bywa. Ostatnimi czasy najwięcej kasy idzie mi na jedzenie oraz wszelkiego rodzaju środki na dom, gdyż mieszkam sam. Druga istotną rzeczą, są wydatki na osoby mi bliskie ( dziewczyna, rodzina). Na co najchętniej wydaje kasę? Na małe przyjemności, które mogą sprawić radość tym właśnie osobom

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeżeli mam to wydaję na papierosy i alkohol. Jak już to kupię to żarcie, książki, gry i hardware (dziś kupiłem routera), prasę i książkę społeczno-polityczną. Nigdy nie wydałem kasy na ciuchy. Teraz będę starał się nic nie wydawać, by mieć coś kasy na wyrwanie się z Torunia, a potem będę zbierał na działalność gospodarczą dzięki której stanę się bardzo bogaty, głównie za sprawą unikania podatków. A celuję w spedycję, ale jeśli tam nie wyląduję to zajmę się czymś innym.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Najwięcej? Na baletach. Wszystko drogie to wychodzi nawet do 150zł za wypad.
Musowo kupuję paczkę szlugów które starczają na dzień góra dwa także dużo kasy na szlugi idzie. Ciężko się mówi o wydatkach na dziewczynę bo to różnie bywa... najlepiej iść na spacer a jak do kina chce to już ciężej bo 40 zł trzeba z kieszeni wyszarpnąć ehh. Najchętniej wydaję kasę u bukmachera bo płaci się grosze a wygrywa się raz na jakiś czas. Na wódkę nie wydaję kasy bo nie piłem alkoholu przez ostatnie kilka miesięcy (nie licząc Jagermeistera do wieczornej herbaty której koszt wynosi 10euro). Czasem się wyda kasę na teatr choć ostatnio się wkurzyłem bo sam shit puszczają. A to czasem się książkę jakąś przygodową kupi.

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Najwięcej zdecydowanie na Coca-Colę. Dzisiaj przykładowo 12 zł, wczoraj coś koło 10. I tak dzień w dzień. Czasem kupie sobie na obiad 2 bułki, to idzie też złotówka. Inne rzeczy to raczej kupią mi rodzice, bo wolę taki układ niż wydanie kieszonkowych w 3 dni na duperele.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.501
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Obecnie wydaje sporo kaski na różnego rodzaju "doładowywacze" , tiger, red bull, kałasznikow i inne duperele. Czasem lubię kupić też jakąś dobrą grę, najczesciej rpg i róznego rodzaju westerny itp.;p ( a co mi tam, popykac nie zaszkodzi ^^)
A jeśli chodzi o czytanie, to jedyne co kupie aby pczytać (z własnej woli XD) to cd-action ;p
ale jednak myślę, iż najwięcej to chyba idzie na karty do telefonu XD

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.737
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Lubię wydawać pieniądze. Najchętniej cudze.


Glównie na fajki, jedzenie i kosmetyki.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Cudze też lubię wydawać, zwłaszcza mojego kolegi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.343
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Z reguły jestem oszczędna, ale jak mam jakiś większy przypływ gotówki to ciężko jest się opanować, zeby czegoś nie kupić. Najczęściej kupuję ubrania, gazetki i inne duperele no i jedzenie przede wszystkim choć teraz jestem tymczasowo bez kasy i muszę oszczędzać
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.388
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
A ja kasę wydaje na jakieś duperele, ubrania i inne takie gówienka. Najwięcej na gumy do żucia . Zależy od nastroju

Anime na zawsze !!!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.202
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Empik i żarcie, ewentualnie rachunki.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A ja kasę wydaje na jakieś duperele, ubrania i inne takie gówienka. Najwięcej na gumy do żucia . Zależy od nastroju
Mam pytanie FungaFuFu.
Po ile u Ciebie chodzą takie gówienka? Możesz mi powiedzieć co masz dokładnie na myśli, bo wydaje mi się to interesujące.

Dodam od siebie tylko, że gdy mam grubszą kasę (100-150 zł) to wydaje ją na mangi, ile wlezie, bo zacząłem bawić się w kolekcjonera.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.421
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Zazwyczaj na ubrania - najwięcej kasy zawsze idzie, tak to jeszcze na buty, biżuterie, cień czarny teraz niestety najwięcej idze mi na różnego rodzaju kserówki i inne głupoty związane z uczelnią. Do tego dochodzi jedzenie abym nie umarła z głodu. Z przerażeniem stwierdzam, że w biedronce coraz więcek kasy mi ubywa. A dzisiaj zamiast kupić Historia Wychowania Kurdybachy (tylko dlatego, że panny nie było to nie kupiłam) zainwestowałam w "Groteske", a że księgarnie mam po drodze to boję się, że coś kasa pójdzie na książki i oczywiście jeszcze raz ubrania, nawet mam kilka upatrzonych w galerii w norlalnej cenie cóż, najwyżej będe jeść korzonki;)

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
alkohol, szlugi, przejazdy, długi.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To zależy kiedy. Np. teraz w październiku sporo idzie mi na dojazdy do Siedlec, na książki i takie pierdoły na studia.

Gdy w grę nie wchodzą studia ani żadna inna nauka, to zdecydowanie najwięcej wydaję na przyjemności. Prawie co sobotę łażę z mamą po ciuchlandach i obładowuję się całkiem porządnie. To jednak jakoś strasznie nie boli, bo ostatnio za górę fajnych ciuchów i torebkę dałam 50zł, gdzie w "normalnym" sklepie kupiłabym jedną bluzkę... Sporo idzie mi na jedzenie. Ani ja nie chodzę na imprezy, ani rodzice, więc raz na jakiś czas w sobotę robimy zrzutę na dobre winko i przekąski Imprezujemy rodzinnie.

Tak poza tym: książki (nie te szkolne), kosmetyki, gry (ostatnio ciągle dodatki do The Sims2"), obowiązkowo rachunek za telefon w abonamencie raz na miesiąc, mini-prezenty dla siostry.

Właściwie to kupuję prawie wszystko, co jest mi w danej chwili potrzebne.

Nie jestem kasiasta, więc staram się zachować rozsądek. Od jakiegoś czasu szukam też pracy, bo pieniędzy nigdy za dużo, jak jest się studentem.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.079
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
eilan1989 napisał(a):
Na co najchętniej wydajecie pieniądze?
Na artykuły konsumpcyjne.
eilan1989 napisał(a):
Na co wam najwięcej idzie kasy?
Na konto.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.319
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Ja najchętniej wydaję na książki. Przyczym staram się wyhaczyć jakieś okazje. Bo taki sam tytuł można nie raz znaleźć o połowę taniej. I czasem na jakiś koncert się pójdzie.

Jako iż mieszkam praktycznie sama, najwięcej kasy idzie na jedzenie. No i browce. I tyle. (taa jestem dziewczyną a nie wydaję majątku na kosmetyki, w których ograniczam się do niezbędnego minimum i które wystarczają mi na kilka miesięcy oraz na ubrania - ewentualnie raz na miesiąc jakąś bluzkę za trzy zyle). Poza tym nie lubię zakupów.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.388
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Hako napisał(a):
Mam pytanie FungaFuFu.
Po ile u Ciebie chodzą takie gówienka? Możesz mi powiedzieć co masz dokładnie na myśli, bo wydaje mi się to interesujące.
Hehehe to była tylko taka przenośnia . Takie gówienka, to takie tanie, niepotrzebne rzeczy na które się zwykle wydaje kasę.

Anime na zawsze !!!
Kikoushi Kobieta
Wojownik
Wojownik
Kikoushi
Wiek: 30
Dni na forum: 5.344
Plusy: 1
Posty: 40
Ostatnio najwięcej wydawałam na płyty i mangi, no i cały mój dorobek uzbierany z bierzmowania wydałam na koncert. Jednak odkąd postawili w szkole automat z czekoladą do picia kawami i herbatą, a po wyjściu ze szkoły idę na miasto z koleżanką, z którą to zawsze odwiedzam cukiernie - chodzę spłukana. Automat wręcz krzyczy do mnie "kup czekoladę!", a cukiernia woła "wejdź!"
I jak tu się nie oprzeć?

"Wielu żywych zasługuje na śmierć, a czasem umierają ci, którzy zasłużyli na życie..."
"Od piekła lub nieba odgradza nas tylko życie, rzecz najkruchsza na świecie."
"Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu."

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cóż pieniądze? Ech...
Najczęściej to na słodycze. Jestem strasznym łasuchem i po prostu... Chociaż staram się z tym uważać(kupowaniem) , by nie mieć problemów z zębami, sercem, czy mieć nadwagi.
Lubię też na gazetki wydawać forsę(bravo, twist, bravo girl, dziewczyna). Lubię je czytać, mam ich dosyć dużo.
Także na Naruciaka(mangę) uwielbiam wydawać forsę. Potem te tomy przeczytam, teraz nie mam na to ochoty.
Czasem też wydam trochę na kosmetyki, ale nie firmowe i nie drogie.
Na ciuchy to nie wydaję kasy, nie lubię takich zakupów.
Czasem też wydam trochę na gry komputerowe, płyty czy jakieś tam drobiazgi tak po prostu.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Wydawanie pieniędzy.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook