Forum Dragon Ball Nao

» Ratunku, problem^^

Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Dni na forum: 3.114
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Zawsze musze coś zrobć aby komp zaczął mi szwankować. Tym razem laptop po miesiącu mojego użytkowania.

Włączając laptopa wyskakuje mi, że "wystąpił błąd w skrypcie".
błąd: invalid character
url: http://lan11.startvg.com

Co gorsza logując się na fotke (przy czym u mnie strona fotki zmieniła wygląd) przy odświeżeniu mam:

Nie można wyświetlić strony XML
Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

--------------------------------------------------------------------------------

Znaleziono nieprawidłowy znak w zawartości tekstowej. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.fotka.pl/xsl/konto_wiad...

Oczywiście gmail również przestał mi działać:

"Aby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa, program Internet Explorer zablokował tej witrynie możliwość pobierania plików do tego komputera. Kliknij tutaj, aby uzyskać opcje"

Zaznacze, że wcześniej normalnie mi wchodziło a teraz musze używać protokołu https, żebym mogła na niego w ogóle wejść.

No i oczywiście poczta na wp też mi szwankuje. Z tego co wiem to u mnie w domu działa normalnie a na laptopie pisze mi, że jest "błąd na stronie" przez co nie mogę wejść do folderu żeby odczytać wiadomości.

Na fotce nie jest to żadna przerwa techniczna gdyż w domu sprawdzałam i wszystko działało normalnie, dlatgo zakładam że musiałam zrobić coś na laptopie i dlatego nie działają mi niektóre strony. Fotka mnie mało obchodzi, najważniejszy jest gmail i poczta na wp, a pisze te błędy bo nie wiem czy nie mają ze sobą coś wspólnego.

Proszę o ratunek.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
Dni na forum: 3.808
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Hmm a może zamiast Internet Explorera zainstaluj sobie Mozillę Firefox.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.920
Plusy: 10
Pobaw się, zaraz po restarcie, w usprawnianie systemu za pomocą płytki systemowej. Ustaw na górze ATAPI/CD czy co tam jest i wybierz zgodnie z instrukcją.

A Ty Vaz nie świruj, gdyby nie Nao, to pewnie do dziś byś latał na Explorze.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Dni na forum: 3.367
Plusy: 17
W przeglądarce:
Narzędzia > Opcje Internetowe > Ogólne > Tymczasowe Pliki Internetowe > Usuń pliki > OK

Crtl + F5 i powinno działać
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
szczecin

Forum DB Nao » Różne » Pomoc » Ratunku, problem^^
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump