Forum Dragon Ball Nao

» DragonBall Revival - Odcinek 1 - Zaswiaty.

Jose
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.012
Posty: 15
DRAGON BALL REVIVAL ODCINEK 1 - ZASWIATY.

Przepraszam za brak ortografii , jestem na angielskim laptopie mialem rozpaczac serie revival po powrocie do polski , lecz meczono mnie.. raczej da cie rade przeczytac. pozdro.


od razu [ ort! ] na wstepie mowie , ze w DBR niekoniecznie musza zgadzac sie takie rzeczy jak wiek , kolejnosc wydarzen , moga wystepowac tez niescislosci ale pozwalam sobie na takie posuniecie czyli np. w DBR moze zyc ktos kto zginal w DB , DBZ,DBGT dziekuje i zapraszam do lektury.


ODCINEK 1 - Zaswiaty.
Minelo kilkanascie lat od kad nasi przyjaciele pokonali Buu. Mimo , ze na ziemi panuje pokoj , nasi przyjaciele ciezko trenuja znajac ich szczescie co do pokoju na ziemi..

Krilan trenuje wraz z Yamcha , Tenshinem , Chaozem od czasu do czasu pomaga im C-18 , Marron jest juz nastolatka , lecz ani mysli uczyc sie sztuk walki. Nie chce bowiem byc Wojowniczka.. Genialny zolw jak zwykle siedzi przed telewizorem ogladajac joge. Songo , Gohan , i 2 malcow trenuja wytrwale.

*****
Kim sa wspomniani mlodzi wojownicy?
otoz pierwszy z nich to Gohren. , Son-Gohren 8 letni , syn Gohana i Videl , mlodszy brat Pan
Drugi to Gotan , Son-Gotan syn Gotena i Laury ma 6 lat. Laura to niska , niebiesko-wlosa dziewczyna podobna nieco do Bulmy , Vegeta wraz z Trunksem i Gotenem trenuja w kapsulach bulmy. Piccollo zamieszkal w raju wraz z Dendim.. Tam takze solidnie trenowal wiedzial , ze kiedys ponownie bedzie musial walczyc ze zlem.

---------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem w Zaswiatach.

Jeden z nowych wladcow ksiaze Terpul nakazal straznikom zrobic 1 obchod wiezien dla Najstrasniejszych istot wszechswiata..

Otoz. Rok temu Terpul zarzadzil stworzenie wiezien z niezniszczalnymi kratami nawet najpotezniejsze techniki nie mogly tego zniszczyc. Nad celami panowal sam Terpul. Zamknieci Zostali tam najstraszniejsi , najgrozniejsi wrogowie wszechswiata...
Wszyscy mieli zachowane swoje ciala.

- Naraxie!
- yyy ? jaaaa?
- Tak ty glupcze! - krzyknal Terpul.
- Slucham?
- Nakazuje tobie zrobic pierwszy wielki obchod zakazanego wiezienia! - stanowczo odezwal sie ksiaze wiezienia
- Dlaczego ja?! przeciez jestem slaby , bojazliwy nie dam sobie rady! - szlochal Narax

Otoz Narax byl to niski Wojownik z dalekich zakatkow wszechswiata byl niegrozny , tchorzowaty , nie rozgarniety , byl po prostu niezdara. byl ubrany w zbroje i nosil topor.

- Zrob to!
- Dobrze...

Echh.. Ja mam to zrobic? a jezeli oni z tamtad uciekli i siedza koczuja przy celach?! - szlochal sobie pod nosem Narax
no coz , musze to zrobic.. inaczej wysle mnie do piekla!!..
ale dlaczego ja?! - wciaz ubolewal Narax.

eh , Koniec musze zaczac zachowywac sie jak straznik! - powiedzial stanowczo Narax


-Dobra Weszlem , gdzie jest ta lista.. o tutaj. Dobra..
Pierwsza Cela..
Nappa.. hmm jest...
Dziwny byl ten typ. siedzial i wpatrywal sie w sufit. naprawdey dziwny typ ciekawe za co siedzi. - myslal Narax
No coz , niewazne ide dalej...
druga Cela... Raditz... Jest
LOL. Kolejny dziwny typek bardzo podobny do tego pierwszego... Taki sam kostium.. Straszna energia. i to dziwne urzadzenie na oku. hmm..
dobra trzecia Cela.. eh? potrojna cela?
Myslalem , ze w celi siedzi tylko jeden wojownik.. Ciekawe kim sa.
ehghg.!? Czy to..?! to niemozliwe! myslalem , ze on dalej zyje! to on pozbawil mnie zycia , mnie i moja rodzine! - wrzeszczal Narax

Lecz zaden z 3 wojownikow znajdujacych sie w celi nawet na niego nie spojrzeli..
Kto to byl?
Otoz znana nam wszystkim Familia... Chanellingow..

Narax spojrzal po raz kolejny.. - to on tak ! to Freezer! a to jego ojciec Cold.. i brat.. Cooler.
to jest dopiero rodzina.. myslalem , ze zyja.. ciekawe kto pokonal takich drani!...
coz. Nic tu pomnie

I tak Narax sprawdzal i sprawdzal..

-Cela nr. 89. hmm Cell. ciekawe kto to.
Narax podszedl do celi. i ujrzal trenujacego Komorczaka.
Co za demoniczna energia! ciekawe co zrobil.. tego sie tutaj nie dowiem.. ide dalej..
w końcu [ ort! ] koniec. Ostania Cela.. Brolly.

-Dziwny typ , jaki duzy.. kolejny ktory trenuje.. nigdy sie z tad nie wydostana! Hahaha! - smial sie narax.

-Zamknij sie.. - odezwal sie wielkolud.
-haha?! bo co mi zrobisz miernoto?! smieszny jestes!
- teraz? , nic.. ale moge ci obiecac , ze wkrotce sie ztad wydostane i utne ci glowe. zemszcze sie na moich wrogach..
-wierzysz w bajki!
-Wspomnisz moje slowa.. - skonczyl Brolly.

Coz. dobra koniec inwentaryzacji.. teraz glupi raport..
Dziwne typy. jedni trenuja , drudzy sa w dziwnym transie.. - ciagnal narax.

dobra jestem przed tym glupim palacem Terpula..

------------------
- Jestem ksiaze! , inwentaryzacja wiezienia zakonczona pomyslnie!
- guzdrales sie narax!!
- wybacz , wladco. to przez tych dziwnych typow znajdujacych sie w celach..
- typow..? opowiedz mi cos o nich kto tam jest..
- ksiaze?! ty sie mnie pytasz? to ty zakladales to wiezienie.!
- tak. ale nie wiem kto jest w nim zamkniety..
- Dobrze chyba najciekawszymi wiezniami sa Freezer , Cold i Cooler.
- CO?! Freezer?! to on zginal?!
- tak , tez sie zdzwiwilem..
- musze w końcu [ ort! ] zainteresowac sie tym co sie dzieje we wszechswiecie.. - myslal sobie Terpul..

Dobrze ,dobra robota Naraxie... Chyba sam musze tam zajrzec i sie temu wszystkiemu przyjzec.. -ciagnal Terpul..

Dobry plan! - stanowczo odpowiedzial Narax

******************************
Narax przezyl ciekawy dzien.. , czy wiezniowe cos knuja? , dlaczego trenuja..? , a slowa Brolly'ego? dowiecie sie w kolejnych odcinkach! DBR! Pzdr.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Umieram.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ty też?
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Gohren, Gotan hahaahahahahahah xD

Dużo błędów ortograficznych i kto to widział aby zdania z małej litery zaczynać. Pomysł na więzienie może fajny ale co z tego?

szczecin
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Błagam, nie rób spacji przez przecinkiem.

Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Przeczytałem dwa pierwsze akapity i umarłem, jest dalej coś lepszego i mam się męczyć, czy pozostać na obecnym etapie z opinią 'dobra komedia'?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Rozumiem, że pisząc "wojowniczka" wielką literą nie możesz odpędzić się od fanów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Bardzo ...eee, oryginalny styl. Chyba się przerzucę na jakąś alternatywną literaturę...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nie wiem, co bierzesz, ale następnym razem weź pół.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Cóż, toż to klasyk na miarę co zaśnieżało i zaśnieża ...

Obraz

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
To mi wygląda raczej nie na anime a na bajkę jakiegos Disneya, w ktorej wiezione są złe postacie typu Królowa Sniegu czy Dundersztyc;) noa le tworz dalej, zobaczymy co z tego bedzie;p
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Cóż, toż to klasyk na miarę co zaśnieżało i zaśnieża ...
Myślę, że autor wspomnianego dzieła, mógłby poczuć się niedoceniony.
Bo czy można porównywać wyliczankę-rymowankę do "Iliady"?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.004
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wszystko jest możliwe ;P

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Spację daje się po przecinku, nigdy przed!!! Jesus H. Christ -.-

Co do samej historyjki, to szkoda czasu. Zarówno Twojego jak i naszego.

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » DragonBall Revival - Odcinek 1 - Zaswiaty.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook