Forum Dragon Ball Nao

» Rodzina Goku czy Vegety?

Strony:   1, 2, 3, 4  

Rodzina Goku czy Vegety?

Rodzina Goku czy Vegety?
Rodzina Goku 63,77% 44 63,77%
Rodzina Vegety 36,23% 25 36,23%
Wszystkich głosów: 69
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
W 3 filmie z Brollym (bio Brolly) Trunks chwalił się swoją wiedzą a ponoć i Vegeta podłapał trochę wiedzy od Bulmy (gdzieś słyszałem).
Ja myślę że z racji jego pozycji społeczniej nauczono go czegoś poza walką...
ale po prostu nie cierpie Trunksa!!! Taka lala z niego. Co innego Future Trunks on byl spoko

Nie łam się wszyscy wiedza że trunks to ciota... tak jak Goku BTW...

A gdybym miała wybierac z ktrą mieszka... to wybrała bym rodzine Vegety... super było by z nim trenowac...

Angrenereg Kali The Neftys
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Rodzinka Vegety bo tam jest Vegeta i tyle.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Rodzinka Goku z uwagi na Chi chi ma niezły charakterek dobrze gotuje dba o rodzine i dla tego że jest jedyną osobą której bał się Goku (po za lekarzem ze strzykawką hi)
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Zauważcie, że jedynymi osobami, Których boją się Son Goku I Vegeta są wlaśnie ich żony - tylko one potrafiły trzymac naszych bohaterów w ryzach
Nie wiem skąd stwierdzenie, iż Son Goku to pantoflarz - wiele razy opuszczał dom, nie wracał na czas etc...
Co do pytania o rodzinę to wolę jednak rodzinę Goku. mimo tego, że w domu go często nie było (podobnie jak Vegety) to dało się tam zauważyc prawdziwą domową atmosferę, gdzie każdy ma swoje obowiązki i stara się je na miarę swoich możliwości wypełniac

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Seba1993
Ziemianin
Ziemianin
Seba1993
Dni na forum: 6.444
Ostrzeżenia: 1
Posty: 24
Ja wole rodzine Goku z uwagi na Gotena ale wolalbym mieszkac z rodzina Vegety... Tyle kasy, te kapsuly no i wnerwial bym Vegete
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Bardzo trudno do porównania......
Ja chyba wolę rodzinkę Goku bo tam domownicy okazywali sobie miłość i tak jak w każdym domu bywa żądziła matka i żona.
W domu Vegety tak nie było. Vegeta udawał, że nie kocha Bulmy ani Trunksa.
Dom Vegety był bogatszy, a Songa biedniejszy ale rodzince Vegety nie uderzała kaska do głowy, właśnie to mi się w nich podoba.

Ogólnie rzecz biorąc wole rodzinkę Goku..........
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Stanowczo rodzina Songa. Czemu? Bardziej przyjazna atmosfera, więcej śmiechu no i tak
Songo- mój ulubieniec(nr2) zawsze zabawny, silny i w ogóle świetny
Songokan- mój ulubieniec(nr1), silny, przyjacielski... no i super dowala jak się wkurzy
Chi chi- tzw. ,,wariatka" nadopiekuńcza no i czasem zabawna
Songoten- miły, sympatyczny no i tworzył fuzję z Trunksem- Gotenksa.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Chaoz
Ziemianin
Ziemianin
Chaoz
Dni na forum: 5.745
Posty: 5
Mi bardziej odpowiada rodzina Goku. Więcej humoru, śmiesznych sytuacji i w ogóle...

Chi Chi jakoś bardziej uderzyła w mój gust, swoim zachowaniem głównie.
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
w rodzinie vegety to bulma zaczęłą palić nie wiem czy to ze stresującego z nim życia czy czemu, zresztą on nazwał ją n a początku znajomości kobietą albo idiotką i żeby nie wtrącała się w nie swoje sprawy gdy chodziło o to by może zabić gero przed przybyciem cyborgów no to pięknie zaczęło się choć wrażenie na nim zrobiło jak powiedziała mój drogi do niego no potem miał z nią dziecko ale nie mieszkał z nią dobrze że chociaż wiedział jak ma na imię jego syn , jak bulma przyleciała do pałacu dendiego by podarować kostiumy bohaterom to on czego chcesz no Vegeta nie pracował całę dnie siedział w siłowni , mialabym go na utrzymaniu
w rodzinie son goku to songo wytłukłby wszystkie moje szklanki i zniszczyłby moje meble nawet wózka z dzieckiem nie umiał upilnować a bardziej niż pójściem ze mną w gości wolałby spędzać czas ze zwierzakami tu dinozaurami , ciągle byłoby tylko głodny jestem
tak obaj panowie byli posłuszni swym żonom , jak mówiła bulma potulny ja baranek ,
jakby miałabym dzieckiem z któregoś z nich wybrałabym rodzinę vegety bo bulma była bogata i miałabym dużo zabawek a tatuś chodził by ze mną na zakupy bo byłabym jego córeczką nie synem żeby mnie trenował
a jak miałabym być chłopcem to rodzinę son goku bo tato byłby ze mnie dumny i miałby zawsze dobre słowo dla mnie i dużo ciepła i przytulania
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Rodzina Goku trzyma sie zawsze razem i wspierają sie na wzajem. Chociaż rodzinka Vegety jest zajebista, to rodzinka Goku jest lepsza, cieplejsza i bardziej zorganizowana
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Oczywiście,że rodzina Vegety.Same ciekawe osobowości: Vegeta,Bulma i Trunks (najlepiej w wersji Mirai,bo potem to zwykły leszcz).Tylko Bra jest jakaś taka nijaka.Bywa.No...w każdym razie to jest mój typ.Vegeta Family Rules.W DBGT,to już gorzej,ale ja oceniam tylko serię DBZ.

Pozdrawiam

PS.Sorry za mało poważny post,ale nie będę opisywał postaci,które przecież dobrze znacie...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.352
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Oczywiście, że rodzina Goku , bo są tam moi ulubieńcy - Goku i Gohan . U nich zawsze była taka miła atmosfera, no może wyłączając Chi Chi i tę jej obsesję na punkcie nauki Gohana. Poza tym wydaje mi się, że Songo miał lepszy kontakt ze swoimi dziećmi, a nie jak Vegeta skrywał w sobie uczucia do bliskich.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja wybieram rodzinę Goku. Tam zawsze się wspierają i choć nie mają kasy, to wszyscy się bardzo kochają. Widać, że jest rodzinne ciepło. A, no i w tej rodzinie jest mój Son Gohan i Goten .

Anime na zawsze !!!
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 30
Skąd: Lubenia
FungaFuFu napisał(a):
Ja wybieram rodzinę Goku. Tam zawsze się wspierają i choć nie mają kasy, to wszyscy się bardzo kochają. Widać, że jest rodzinne ciepło. A, no i w tej rodzinie jest mój Son Gohan i Goten .

racja ale cholera mieli by kase gdyby w seri DB gdy songo wygrał turniej dostał należną nagrode

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Włacha !!! Zdzierstwo

Anime na zawsze !!!
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Ja wolę rodzinę Goku Zawsze dzieje się coś śmiesznego, mogą na siebie liczyć i w ogóle... Goku nie ukrywał swoich uczuć do żony i synów i to duży plus Nie jak Vegeta, no chyba nie muszę podawać przykładów
A poza tym, w rodzinie Goku jest Goten, a ja go bardzo lubię

True Saiyans fight alone
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
U mnie to jest bardzo różnie, Z jednej strony wolę rodzinę Goku, bo każdy trzyma się razem i czuje się rodzinną atmosferę i uczucie rodziców do swoich dzieci. ale z drugiej strony lubię rodzinę Vegety, bo każdy prowadzi tam niezależne życie i nie jest szczególnie przywiązany do nikogo. Ostatecznie wolę rodzinę Goku, bo zastanawiam się, co przyszło Vegecie do głowy, żeby mieć dzieci, skoro teraz ma je gdzieś może zrobili to, kiedy on nie wiedział ...
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Nie wiem właściwie, o co pyta autor ankiety - postawiłam jednak na rodzinę Vegety, bo uwielbiam ich wszystkich, podczas gdy z rodziny Goku jedynie Gohana.

Rodzina Goku była właściwie no... rozbita. Ojca przeważnie nie było, matka histeryczka, jeden syn porządny, a drugi obibok.

Rodzina Vegety zasługuje na uznanie już samym faktem swojego istnienia: oto książę wojowników postanowił sobie znaleźć kobietę i powołać przyszłe pokolenia zabijaków. Myślę, że Trunks i Bra mieli o wiele normalniejsze warunki rodzinne: oboje rodzice przeważnie na miejscu i podchodzący do życia normalnie. Nikt tutaj nikogo nie dusił nadmiarem histerycznej miłości i nadopiekuńczości.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Wydaje mi się że rodzina Goku. Ojciec mógł wytrenować synów na sportowców tego typu zostali ssj. A matka uczyła songohana sama przez 7 lat i wyrusł z niego mądry chłopak.

Moje życie to Dragon Ball.
cherry_blossom
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.537
Posty: 4
Jak dla mnie rodzina Vegety
Przede wszystkim ze względu na Vegetę, uwielbiam tą postać! I mimo, że nie okazywał swojej rodzinie uczuć to na prawdę szczerze ją kochał, co było wiele razy udowodnione czynami Vegety. (np. Poświęcił życie dla rodziny, a przed śmiercią wyznał Trunksowi, że go kocha i żeby troszczył się o Bulme. Był też taki moment, że Vegeta powiedział do Goku, że oni go zmienili i pokochał ziemie, zapragnął mieć rodzine.) Tak, że Vegeta potrafi być nie tylko dumnym sayanem, ale również wrażliwym mężczyzną. A jak się pojawiła Bra to serce V. zdecydowanie zmiękło dla niej zrobił by wszystko;) Wybieram zdecydowanie tą rodzine.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Rodzina Goku czy Vegety?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook