Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» Dragon Ball / Z / GT RAW DVD [DMHY] UNCUT

Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 42, 43, 44  następna
Pikson
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.127
Ponawiam prośbę o ponowne wrzucenie DBZ odc. od 115 do 118
lukwis
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.098
Mi tam jakoś wszystkie linki działają. Wszystkie mi pobiera max prędkością . Zdarzają się czasem wyjątki że plik jest nieaktywny , ale klikam wymuś pobieranie i zaczyna ssać. Nauczcie się ściągać pliki , a wszystko będzie dobrze xd.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 2.091
31 z DB w dalszym ciągu nie działa i chyba nie zadziała.

ifryth
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.087
No nie wiem lukwis, ja plików które są offline nie umiem ściągać. Możesz mnie nauczyć.

Podbijam natomiast że DB 114 i 115, oraz DBZ od 115 do 118 od paru dni nie są dostępne. Może udostępni je ktoś, kto już pobrał?
Pikson
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.127
lukwis napisał(a):
Mi tam jakoś wszystkie linki działają. Wszystkie mi pobiera max prędkością . Zdarzają się czasem wyjątki że plik jest nieaktywny , ale klikam wymuś pobieranie i zaczyna ssać. Nauczcie się ściągać pliki , a wszystko będzie dobrze xd.
"Mnie" się pisze na początku zdania. Nie wiem gdzie ty to wymuś masz, jeśli w jdownloaderze to próbowałem nawet i tego, ale jest file not found. Masz zobacz sobie czy będziesz mógł go ściągnąć: http://jumbofiles.com/ufj91trrom8t/Dragon_Ball_Z_-_115_[DVD][DMHY].wmv mogę się założyć, że albo ściągnąłeś go wcześniej gdy był aktywny, albo nie doszedłeś do niego, a pier****sz smuty żebym się nauczył ściągać.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Pikson: 12.03.2012, 20:16
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
vegeta391
Dni na forum: 3.391
Plusy: 3
Pikson napisał(a):
Mnie
A gdzie on to napisał?

Jak się wam tak spieszy, to pobierajcie se z jednego z tych torrentów:
http://torrentz.eu/e17b187a6f1ea99bcd08e2ce5b9a42cb937ffc24

2 seedy to zawsze 40 kb/s, lepsze to niż czekać aż staną się available...
Ja tak pobrałem całą pierwszą serię i 180 odcinków Zetki, póki nie spostrzegłem się, że Shounen wrzucił na Rapidshare .

Obraz
Zapraszam do pomocy w rozwoju strony
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.812
Plusy: 64
Zaraz je dodam.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.625
Plusy: 10
vegeta391 napisał(a):
Pikson napisał(a):
Mnie
A gdzie on to napisał?
Chodzi o to, że napisał na początku zdania "mi", a poprawnie byłoby "mnie". Na końcu i na początku zdania "mnie", a w środku "mi".

Obraz
pawlinho890
Ziemianin
Ziemianin

Odcinki DBZ 205 i 206 (dalej nie sprawdzałem) zamiast się pobierać, to przeglądarka je ładuje i odtwarza ... nie działa u mnie jDownloader ... ktoś wie co z tym zrobić?
maczeta98
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.082
pawlinho890 napisał(a):
Odcinki DBZ 205 i 206 (dalej nie sprawdzałem) zamiast się pobierać, to przeglądarka je ładuje i odtwarza ... nie działa u mnie jDownloader ... ktoś wie co z tym zrobić?

też mam taki problem i chciałbym się dołączyc do twojego pytania żeby więcej ludzi zauważyło
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.812
Plusy: 64
Mirrory:
* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
ifryth
Ziemianin
Ziemianin

Wielkie dzieki Shounen.

Teraz mi wyrzuciło ten sam problem z DBZ 58 i 61. Gdybyś tylko jeszcze to dorzucił to byłby komplet na chwilę obecną.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
vegeta391
Dni na forum: 3.391
Plusy: 3
Haha, tak się będą sypały jeden po drugim. Fajny serwer .
Jestem Polakiem i narzekanie mam we krwi.
Ale trochę mi ciebie zal, Shounen, odwalasz tutaj syzyfową pracę. Cóż może doczekamy się końca represji ze strony FBI i założą w końcu porządny serwer.
Pozostaje czekać.

Obraz
Zapraszam do pomocy w rozwoju strony
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Tomson05 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.090
Mam pewien problem z pobraniem niektórych plików, jednym z nich jest dbz 254. To bardzo dziwne ale zamiast pobierania pliku wyskakuje mi na stronie odtwarzarka Windows Media Player i w niej leci dany odcinek i nie da się go w żaden sposób pobrać . Wy też tak macie?

@Edit
Już nie ważne, rozwiązałem problem.
SuperSaiyanin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.095
Mam problem z DBZ odc 226. Po naciśnięciu "download" wyskakuje mi napis, że nie można znaleźć pliku. Można prosić o reupload?

OK, problem rozwiązany

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SuperSaiyanin: 13.03.2012, 22:10
Tomson05 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.090
SuperSaiyanin napisał(a):
Mam problem z DBZ odc 226. Po naciśnięciu "download" wyskakuje mi napis, że nie można znaleźć pliku. Można prosić o reupload?
Hmm mi działa, spróbuj pobrać z różnych przeglądarek.
Tenkos
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.124
Czy wy też macie problem z pobraniem 182 DBZ? Próbowałem pobierać z innych przeglądarek i komputera brata ale i tak nie działa... Wyskakuje mi błąd "Nie udało się nawiązać połączenia"
maczeta98
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.082
ja mam taki problem nie moge pobierac bo jak klikne download to na dole mi się pojawija czerwony napis Expired session,próbowałem pobrac jdownloaderem ale pisze że wtyczka przestażała co mam robic?

A no i tak dla informacji ściągnąłem 88 odc (3 odc db i 85 odc dbz) a dalej nie chce mi pobrac nawet tych co już pobierałem
ifryth
Ziemianin
Ziemianin

maczeta, jeżeli chodzi o przestarzałą wtyczkę to nie można zrobić nic innego jak czekać na aktualizację, która to naprawi.
Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 42, 43, 44  następna

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dragon Ball / Z / GT RAW DVD [DMHY] UNCUT
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump