Forum Dragon Ball Nao

» Gwara, slangi, powiedzenia etc.

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.711
Plusy: 10
Jatam nikogo nie poprawiam, lubie tak gadac i tak samo sluchac.
A na sien mowie sin.

[oi49.tinypic.com/smpwyh.jpg]
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
VEGETA Z HIP-HOP.PL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VEGETA Z HIP-HOP.PL
Dni na forum: 2.735
Co do tego całego slangu to dodam, że "beka" nie jest tak naprawdę czymś związanym ze slangiem hip-hopowym. Uchodzi za używany w pewnym mniejszym regionie Polski i dla dosyć wielu jest to coś nieoczywistego (samo w sobie chyba że z kontekstu wychwyci i zrozumie). Trudno mi powiedzieć, czy używane przez mnie 2 lata temu słowa należące do tzw. forumowego slangu (np. nołlajf), których jest mało i rzadziej stosuję w ogóle można uznać za coś takiego. Ja tam stawiam na bycie coraz to bardziej enigmatycznym i dość żenującym, bo uwielbiam odtrącać bez większego wysiłku jednostki o marnych umysłach.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.711
Plusy: 10
I tak oto doczekalismy czasow, kiedy to kazdy tluk moze byc enigmatyczny, i to jeszcze z wlasnego nadania. A zenujacy, drogi wspolforumowiczu, to jestes i bez tych swoich staran.

[oi49.tinypic.com/smpwyh.jpg]
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Dni na forum: 4.201
Plusy: 2
bo uwielbiam odtrącać bez większego wysiłku jednostki o marnych umysłach.
Uch, jakie piękne zdanie, Normalnie motto życiowe.

Co do typowych powiedzonek - "do Peredyła".

to coś na wzór Honolulu, jak ktoś np mówi "wiesz, jest szansa że pojadę na wakacje do Rzymu." .. "Taaa, jasne chyba do Peredyła!"
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Gwara, slangi, powiedzenia etc.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump