Forum Dragon Ball Nao

» Skandaliczne zachowanie Byczusi

Strony:   1, 2, 3  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Drakan napisał(a):
Ty to inna broszka. Zresztą dało się zauważyć mniejszy udział
Lubię Byczusię, ale gdyby posłuchała mojej rady, to by było inaczej. Wystarczyło by nie wrzucać zdjęc do tematu...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
A tak z ciekawości: mówiła może po co to robi? Podejrzewam, że tę sprawę dobrze przedyskutowaliście i próbowaliście ją 'uratować' od zmasowanego ataku hejterów. Czemu zatem nie była w stanie nawet i Was posłuchać?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja o opuszczeniu forum przebakiwalem od dawna, ale nigdy nie mialem tyle smialosci by to zrobic. Szczerze mowiac dzis stuknelo mi na forum rowno 5 lat, do tego cala sytuacja z Byczusia i odejscie Laru, z ktora zawsze bylem bardzo zaprzyjazniony, sa idealnym pretekstem, by wreszcie zrealizowac ten zamiar. Wbrew pozorom istnieje zycie poza Nao.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
Ja o opuszczeniu forum przebakiwalem od dawna, ale nigdy nie mialem tyle smialosci by to zrobic. Szczerze mowiac dzis stuknelo mi na forum rowno 5 lat, do tego cala sytuacja z Byczusia i odejscie Laru, z ktora zawsze bylem bardzo zaprzyjazniony, sa idealnym pretekstem, by wreszcie zrealizowac ten zamiar. Wbrew pozorom istnieje zycie poza Nao.
Poczekaj z tym aż skończę pisać list
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Czemu zatem nie była w stanie nawet i Was posłuchać?
Nie mam pojęcia. Jest w niej sporo dziecięcego uporu. Nie umie odpuścić i olać. Musi walczyć i postawić na swoim. Ja (bez urazy dla niej), tak to widzę. Na początku ciut olewała uwagi państwa mądrych inaczej ale po ostatniej akcji wcale się nie dziwię, że wybuchła. Chodzi mi o wypychanie biustonosza skarpetkami i teksty m.in. Kyanny (która kiedys wydawała się mieć mózg).

Zakaz pisania jest dobrym rozwiązaniem, bo Olga trochę ochłonie. Dai zrobił dobrą rzecz i zamknął temat na jakiś czas. Jeśli całe zycie forum skupia się na zdjęciach użytkowników i ich hejtowaniu, to wybacz Adam, że w Twoje urodziny, ale... to forum w takim razie nie ma sensu.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Laru napisał(a):
Jeśli całe zycie forum skupia się na zdjęciach użytkowników i ich hejtowaniu, to wybacz Adam, że w Twoje urodziny, ale... to forum w takim razie nie ma sensu.
Mnie z kolei przypomina się sytuacja jak hejterska grupka zwinęła się na jakiś czas. I forum odżyło... Teraz zaś hejt powrócił w zmasowanej formie plus dorzucić jeszcze paru imbecyli (że palcem nie wskażę kto wszystkich irytuje najbardziej...) i można zauważyć, że życie forumowe znacznie osłabło.
A co naprawdę jest zabawne to fakt, że jak góra wzięła się wreszcie do roboty, w ostatnich dniach podniósł się nieopisany rwetes. Oznaka to oczywista, że spokojnie można a nawet trzeba było reagować wcześniej. Niestety w aktualnej sytuacji próby znalezienia tego, kto dał dupy, kto prowokował, a kto był prowokowany nie mają większego sensu. Zabrnęło za daleko, albowiem teraz zarówno Bycza jak i hejterzy czują się bezkarni. Bycza, bo nie potrafi pogodzić się z karami, Ci drudzy zaś dlatego, że cały czas po niej jeżdżą.

Tu już było parę podobnych afer, a nikt nie nauczył się na poprzednich błędach. I nie jest to specjalnie wesoły wniosek.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mnie zastanawia po co do tego bany i robienie afery... Nie wystarczy po prostu przestać tutaj zaglądać?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie zwinęła tylko wykonała taktyczny odwrót, żeby przygotować nowy trolling. Bo wybacz Drakan, może masz mnie za prymitywa i lokalnego przygłupa, ale zdecydowanie warn od Madao i to, że Ujio jednak przetrwał rundę survivora nie sprawiły, że poczułem się poniżony. No ale trollingu ostatecznie nie przygotowaliśmy, bo nam się nie chciało i wróciliśmy by dalej po prostu pisać głupoty.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Przyczyny zniknięcia i dalsze plany nie są istotne. Forum odżyło wtedy i to jest właśnie dosyć interesujące.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wybacz, że wróciłem. Ale mimo wszystko to nie moja wina, że Byczusia nie akceptuje odmienności zdania innych. Bo to, że ktoś napisze, że wygląda jak parówa a ona na to "zamknij mordę !?" to mi lata. Jak jej napisałem, że wygląda jakby jej na twarz spadł dwuteownik i mi odpisałą coś w takim właśnie stylu to też mi to latało koło !?. Bawi za to i rozochociło przekonanie, że jej uroda musi być uznana za ekstraklasową, a brak takiej deklaracji delegitymizuje gościa nie tylko jako jej kolegę (to by tam było zresztą zrozumiałe, może głupie i dziecinne, ale zrozumiałe) ale jako człowieka obiektywnie normalnego, zdrowego psychicznie i dojrzałego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pieprzycie.
"Skandalicxne zachowanie byczusi"? Śmiech mnie ogarnia.
Brak wam klasy, wyczucia i szacunku do innych.
I jeszcze macie czelność oburzać się na ludzi, których obrażacie, na których wylewacie hektolitry pomyj. Bo jak można się obrazić!? Przecież to ich, nie wasza wina.

Wiecie co jest w tym ciekawe? Nikt nie potrafi powiedzieć, dlaczego tak traktuje Byczusię.
Nikt.
Wymijające odpowiedzi o tym, że nie przyjmuje krytyki itp. Nikt nie potrafi wskazać faktycznej przyczyny. Wiecie o czym to świadczy? Jeśli nie, to włączcie opcje myśkenia w waszych mózgach.

Mnie nie dziwi jej reakcja. Zarówno na to, co piszecie jak i na ostrzeżenie.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A Shiro taka reakcja dziwi. Mnie nie, bo wiem, że tak reaguje. I potrafię powiedzieć, czemu jestem wobec niej złośliwy. Śmieszy mnie jej przekonanie o tym, że brak zachwytu świadczy o złej woli i jest tak naprawdę zamaskowaną próbą zdyskredytowania jej. No i rzecz jasna każdemu, jej zdaniem, się ona podoba tylko dla zgrywy mówi, że jest odwrotnie. Ale to takie małe rzeczy, które dają mi asumpt do kolejnych uszczypliwych gadek. Przede wszystkim mam ją za głupka, produkt doskonały państwowej edukacji. Nie lubię jej i obrzuca mnie jej XXI-wieczna umysłowość.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mnie nie dziwi jej reakcja. Zarówno na to, co piszecie jak i na ostrzeżenie.
Mnie by nie dziwiła, gdyby miała 10 lat. Dwudziestoletnia dziewczyna, która uczęszcza do szkoły wyższej nie powinna zachowywać się w ten sposób, jest to co najmniej dziwne.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Oceniać wrażliwość wyłącznie na podstawie wieku?
Jakie to dojrzałe.

Przecież jak masz 20 lat to nie masz prawa być smutną, nie masz prawa do tego by było Ci przykro.
W końcu nie masz prawa czuć się urażonym żenującymi uwagami na swój temat.
Tak to widzisz Mart?

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dai niby czemu mam chwalić jej urodę,skoro najzwyczajniej w świecie mi się nie podoba i nie jest w moim typie, w ogóle mnie nie kręci ( nie dlatego, że to jest Byczusia), ale ogólnie nie lubię tego typu urody u dziewczyn to mam ją chwalić, bo ona tak chce? Mam kłamać? Lepiej jeśli usłyszy prawdę, a ona nawet za najlżejszy negatywny komentarz o jej urodzie reaguje tak, jakby ktoś ją uderzył czy coś. Niech się nauczy, że w internecie nie zawsze będzie tak, jak ona sobie tego życzy.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
A kto Ci każe chwalić jej urodę?

Nie mam zamiaru bronić Byczusi. Ale ten temat to dowód na to, że wam też, podobnie jak Byczusi, brak dystansu.
Sami nauczcie się, że w internecie, a także w życiu, nie zawsze będzie tak jak sobie życzycie.
Oczekujecie od niej przestrzegana zasad, które sami macie głęboko w d.pie.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Oceniać wrażliwość wyłącznie na podstawie wieku?
Jakie to dojrzałe.

Przecież jak masz 20 lat to nie masz prawa być smutną, nie masz prawa do tego by było Ci przykro.
W końcu nie masz prawa czuć się urażonym żenującymi uwagami na swój temat.
Tak to widzisz Mart?
Widzę to tak, że osoba, która ma 20 lat nie powinna zachowywać się jak małe dziecko. Po prostu.
Oczywiście, że ma prawo czuć się urażona, zraniona itd itp, ale tylko dziecko mówi wprost to co myśli, osoby trochę starsze wiedzą już, jakich słów wypada użyć, a jakich nie, by się obronić.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Laru napisał(a):
Dark. A swoich ekscesów już nie pamiętasz? Jak całe forum po Tobie jechało, bo waliłeś kretyńskimi tekstami? Ciebie należało zbanować za głupotę. A teraz tu chcesz rozwikłania sprawy Byczusi. Tak Ci iloraz inteligencji podskoczył od tamtych czasów?
Sorry, że nie odpowiedziałem, za pierwszym razem. A więc tak, pamiętam jak to ze mną było, że też po mnie jechali, ale wtedy jakoś tylu obrońców co ona w zielonych i postronnych nie miałem. Musiałem bronić się sam, i dojrzeć do pewnych spraw. Na pewno od tamtego czasu dojrzałem i zacząłem inaczej patrzeć na te sprawy, po prostu nie może być wiążące zdanie kilku typów, których zna się tylko z forum i prawdopodobnie z nimi się nigdy nie spotka. Skoro ma maturę i chodzi na studia niech zachowuje się adekwatnie do posiadanego wykształcenia, a nie zachowuje się, jak rozwydrzona gimbusiara, która chowa się za ludźmi, z którymi się spotkała w realu, lub ją coś łączy z nimi.
Powinna przyjąć krytykę, i olać ciepłym moczem, ale nie.. Ona woli szczekać i robić burdy o jednego warna, jakby nie wiem jak wielka kara ją spotkała. Możecie mieć do niej szacunek z wam wiadomych tylko względów, ale rozmawiając szanujcie także tych, którzy mają odmienne zdanie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Mart napisał(a):
Mnie zastanawia po co do tego bany i robienie afery. Nie wystarczy po prostu przestać tutaj zaglądać?
Zacznij od siebie, tu chodzi o zasady Mart. O siłę przebicia, Byczusia jest zagrożeniem w taki sposób, że może naruszyć czy narusza naturalny porządek na Nao i wszechświecie.

Dodano po 4 minutach
Mart napisał(a):
Widzę to tak, że osoba, która ma 20 lat nie powinna zachowywać się jak małe dziecko. Po prostu.
Oczywiście, że ma prawo czuć się urażona, zraniona itd itp, ale tylko dziecko mówi wprost to co myśli, osoby trochę starsze wiedzą już, jakich słów wypada użyć, a jakich nie, by się obronić.
Całe szczęście, że ty się nie zachowujesz jak małe dziecko, więc wypad z baru albo przestań srać się jak domorosła osoba. Starsi ludzie po prostu już nie mają tego co młodzi i stają się bardziej kompromisowi. Chodzi o testosteron i zasady.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Gonar, zmień leki.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Skandaliczne zachowanie Byczusi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook