Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  następna
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Dni na forum: 3.824
Plusy: 11
Look-e ja tak, bo chętnie obejrzę. Ale nie ma sensu zaczynać tak wielu serii na raz i żadnej nie dokończyć. W odpowiednim czasie będzie ankieta na stronie - głosuj I wpisz tam swoje propozycje już dziś.

Kakarotto181094 tak, jest taka opcja, w miarę możliwości oczywiście - na pewno obejrzysz film przed innymi
Z pewnością nie dostaniesz filmu zanim go nie zrobimy

A co do kolejności, mamy już ustaloną, lektor dostał skrypty, czekamy na nagrania, a on na zapłatę...

PS. do pobierania z mega polecam program JDownloader2

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez kinichi: 19.11.2013, 15:45
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Dni na forum: 1.695
Wyskakuje mi blad przy pobieraniu wgl nie chce się pobrać.
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Dni na forum: 1.888
Plusy: 7
Kakarotto181094, spróbuj może inną przeglądarką, ja ściągałem Chromem
i tak, dostałem link na meila wczoraj
mmz007
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.086
Linki poszly z opóźnieniem bo byla pomylka z ta numeracja teraz juz wszystko bedzie na czas.
sandi1993 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sandi1993
Dni na forum: 3.008
A czy, nie mógłby, ktoś dodać tego 9 filmu w kilku paczkach? Bo też mam problem z pobraniem.
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Dni na forum: 1.695
Idzie pobrać sandi1993 nawet przez mozille caly
sandi1993 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sandi1993
Dni na forum: 3.008
Tak się składa, że wielokrotnie wyskakiwał mi błąd przy pobieraniu. Ale nie poddawałam się , choć przy każdym błędnym pobieraniu traciłam ponad godzinę. Ostatnia próba była udana, i całe szczęście, bo to zaczynało mnie dobijać .

Edit: Czy Dragon Ball Z: Plan to Eradicate Super Saiyans OVA, powstanie też z lektorem? Chodzi mi o tą odnowioną wersję z 2010 roku.
GokuBu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
GokuBu
Dni na forum: 1.448
Ostrzeżenia: 1
Mam pytanie w związku o DBZ kontynułowania wersji lektor do odcinków Movie i Special
. Chodzi mi konkretnie o by coś ruszyło w tej sprawie bo bym chciał wspomóc w finansowaniu tego szczytnego dzieła jaką jest DBZ lektor pl . Niech ktoś chociaż wypowie się w sprawie tego chociaż i czy już można wpłacać na kolejne kinówki 08 lub 10 movie . W ogóle czy jest już wylektorowany jakiś nowy odc. kinowy dbz czy nie ? Czy tylko czekacie na pieniądze i już będzie udostępniony na forum nowy film ? Jeżeli tylko na to to wpłace ile bedzie trzeba ale musze wiedzieć ile i na co ?

DZIĘKUJE
pozdrawiam proszę o jak najszybszą odpowiedż

Dodano po 9 minutach
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Dni na forum: 1.709
mmz007
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.086
GokuBu napisał(a):
Mam pytanie w związku o DBZ kontynułowania wersji lektor do odcinków Movie i Special
. Chodzi mi konkretnie o by coś ruszyło w tej sprawie bo bym chciał wspomóc w finansowaniu tego szczytnego dzieła jaką jest DBZ lektor pl . Niech ktoś chociaż wypowie się w sprawie tego chociaż i czy już można wpłacać na kolejne kinówki 08 lub 10 movie . W ogóle czy jest już wylektorowany jakiś nowy odc. kinowy dbz czy nie ? Czy tylko czekacie na pieniądze i już będzie udostępniony na forum nowy film ? Jeżeli tylko na to to wpłace ile bedzie trzeba ale musze wiedzieć ile i na co ?

DZIĘKUJE
pozdrawiam proszę o jak najszybszą odpowiedż

Dodano po 9 minutach
Nie rozumiem zbytnio twojego pytania jest to trochę zagmatwane ale postaram się odpowiedzieć. Po pierwsze wszystko jest wyjaśnione na stronie www.fanlektortv.pl. Wystarczy wejść w zakładkę "Nasze Produkcje" i zobaczyć co nowego jest dostępne (wyświetla się nawet okienko z informacją o nowych produkcjach i która interesuje tą można wspierać finansowo.) Jak na razie brakuje 20zł do udostępnienia za free DBZ Specjal nr 5 więc nie wiem po co pytanie o filmy nr 8 i 10. Jeśli pojawią się na stronie fanlektortv.pl, znaczyć będzie że są zrobione i na pewno info też pojawi się na tym forum. Puki co jest Specjal który tez możecie opłacać.

Im szybciej wpływały by pieniądze na poszczególne filmy tym szybciej były by robione nowe. Ale jak na razie wpłacają tylko 2 osoby reszta czeka aż będą za free a deklarowało się tyle osób że będą wspomagać projekt ale widać to same pijawki które tylko na darmochę liczą.
gielu Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
gielu
Dni na forum: 3.059
"Ale jak na razie wpłacają tylko 2 osoby reszta czeka aż będą za free a deklarowało się tyle osób że będą wspomagać projekt ale widać to same pijawki które tylko na darmochę liczą."
Sorry ale ja bym na pewno zapłacił jak by był robiony normalny film Dragon Ball a nie tylko jakiś beznadziejny odcinek specjalny który ma tyle wspólnego z serią DB co dupa z buzią
będzie robiony film 8 to ja na pewno wpłacę pieniądze i proszę nie nazywać nikogo pijawkami
GokuBu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
GokuBu
PROSZĘ Niech ktoś wpłaci na ten film special 05 mi on bardzo się ogólnie podoba może i niema za dużego połączenia z DBZ, Ale występują tam nasi ulubienii bohaterowie myśle że każdy fan powinien zobaczyć ten odcinek polecam !!! . Jeśli bedzie wpłacone będą realizowane kolejne bardzo was prosze niestety ja bym bardzo chętnie wpłacił ale nie mam [ ort! ] pieniędzy . A rodzice niebardzo chcą na to wpłacać .Może żeby było można wpłacać komurką po przez wysłanie smsa to by mi się udało wyłudzić 20 zł
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
by wpłacić sms to musisz juz pytac ludzi tym sie zajmujących
Ja wspieram projekt cały czas, wiem że obecną kinówkę nie każdy chce dać, ale skoro tyle z was je pobiera to piszcie może na który najchętniej byś cie dali pieniądze, w tedy może ruszyła by zbiórka na dwa filmy jednocześnie, ale osobiście wątpię że ludzie by pomagali, wystarczy by 4 osoby wpłaciły po 5zł i film by już był, albo 10 osób po 2zł, to są kwoty śmieszne, biorąc pod uwagę ilość ludzi co ściąga filmy
PS: następny film z Brolym
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Płatność sms byłaby fajna tylko, że wtedy zazwyczaj 50% idzie do operatora...
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Platnosci SMSem nie ma, rzeczywiscie są duze oplaty. A pamiętajmy, że cała zebrana kwota idzie na nagranie.

Jednak z tego co wiem mozna wplacać na poczcie, nie trzeba miec konta w banku (jak na rysunku).
Obraz
Myślę że poczta zamiast sms też jest niezłym wyjściem I dla każdego.

PS. Następne filmy będą szły po kolei.
Trello Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Trello
Przy czym i tak 2,50zł jest za wszelkie wpłaty na poczcie. Wpłacając 2zł na film trzeba wyrzucić 4,50zł.
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Dlatego lepiej wpłacić więcej niż 2zł niż dokładać się częściej ale mniejszymi kwotami.

Opłaty są wszędzie, sporo banków też pobiera opłatę za przelew, podobnie jest z SMSami (też cała kwota nie dojdzie na konto).
Ja tylko pokazuję, że każdy może pomóc - nawet jak nie ma konta w banku a o takie rozwiązaniu pytał @GokuBu
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
GokuBu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
GokuBu
Aha to już rozumiem dzięki za wyjaśnienie,jak jest pobierana opłata za przelew to faktycznie niezabardzo robić przez smsa . Ale wież jak ktoś ma mniej niż 18 lat i jest na utrzymaniu rodziców niema własnych oszczędności to zdecydowanie wolałbym smesem . Czesami można oszukać itp .
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
GokuBu jak byś chciał na poczcie to tu masz wzór z przykładowymi danymi
Obraz
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
GokuBu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
GokuBu
Doceniam waszą pomoc i zaangażowanie zobaczę co da się zrobić .Ale niczego nieobiecuję. Jestem totalnym zapaleńcem na te anime po pięć razy oglądałem każdy odcinek ale w kwestii płacenia to ciężko mówie to nie są moje pieniądze tylko rodziców jeżeli bym miał swoje to pierwszo co bym zrobił to jutro rano pobiegł na pocztę i wpłacił.Postaram się ale co z tego wyjdzie nie wiem [ ort! ] .
Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  następna

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump